Preskočiť na obsah

Technické údaje vozidla

Renault Captur II (facelift 2024)

Porovnajte všetky 7 verzie motora modelu Renault Captur Captur II (facelift 2024) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.

Správa o histórii vozidla

Kupujete Renault Captur II (facelift 2024) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla

Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.

Čo je VIN?
1 z 8
Renault Captur Captur II (facelift 2024) Zväčšiť zobrazenie
Fotografia: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Galéria vozidiel

Renault Captur Captur II (facelift 2024)

Fotografia: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Zvoľte pohon

Verzie motora

Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.

7 verzií · 6 Benzín · 1 Benzín / LPG

Motor Palivo Výkon Výroba
1.0 TCe (90 KM) Vybrané Benzín 90 KM 2024–aktuálne
1.0 TCe (101 KM) LPG Vybrané Benzín / LPG 101 KM 2024–aktuálne
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Vybrané Benzín 140 KM 2024–aktuálne
1.3 TCe (154 KM) EDC Vybrané Benzín 154 KM 2024–aktuálne
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Vybrané Benzín 158 KM 2024–aktuálne
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Vybrané Benzín 94 KM 2024–aktuálne
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Vybrané Benzín 109 KM 2025–aktuálne

Vybraná verzia motora

1.0 TCe (90 KM)

Benzín · 2024–aktuálne

Výkon motora
90 KM
Krútiaci moment
160 Nm
Objem motora
999 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14 s
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.0 TCe (90 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2024
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14 s
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5.8-5.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
131 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4D470
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
999 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.2 l
Objem chladiva
6.4 l
Výkon
90 KM
Krútiaci moment
160 Nm @ 2750 obr./min

Objem a hmotnosť

Minimálny objem batožinového priestoru
422 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1596 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka so zloženými zrkadlami
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
6
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/65 R16
Veľkosť diskov
16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.0 TCe (101 KM) LPG

Benzín / LPG · 2024–aktuálne

Výkon motora
101 KM
Krútiaci moment
160 Nm
Objem motora
999 cm³
Typ paliva
Benzín / LPG
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
13 s
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.0 TCe (101 KM) LPG
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2024
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín / LPG

Účinnosť

Zrýchlenie 0 – 100 km/h
13 s
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
Spotreba paliva - Kombinovaný cyklus (LPG)
7.7-7.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
119 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4D460
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
999 cm³
Krútiaci moment (LPG)
170 Nm
Otáčky (LPG)
2000 obr./min
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.2 l
Objem chladiva
6.4 l
Výkon
101 KM
Krútiaci moment
160 Nm @ 2750 obr./min

Objem a hmotnosť

Minimálny objem batožinového priestoru
422 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1596 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka so zloženými zrkadlami
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
6
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/60 R17
Veľkosť diskov
17
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid

Benzín · 2024–aktuálne

Výkon motora
140 KM
Krútiaci moment
260 Nm
Objem motora
1 330 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
10,4 s
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Typ motora
MHEV (mild hybrid system)
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2024
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Zrýchlenie 0 – 100 km/h
10.4 s
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5.8-5.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
133 g/km

Motor

Model / Kód motora
H5H490
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1330 cm³
Systém vstrekovania paliva
Priamy vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
5.4 l
Objem chladiva
7.5 l
Výkon
140 KM
Krútiaci moment
260 Nm @ 3500 obr./min

Objem a hmotnosť

Minimálny objem batožinového priestoru
422 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1596 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka so zloženými zrkadlami
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
6
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/60 R17
Veľkosť diskov
17
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.3 TCe (154 KM) EDC

Benzín · 2024–aktuálne

Výkon motora
154 KM
Krútiaci moment
270 Nm
Objem motora
1 330 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
8,5 s
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.3 TCe (154 KM) EDC
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2024
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Zrýchlenie 0 – 100 km/h
8.5 s
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
6.2 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
149 g/km

Motor

Model / Kód motora
H5H470
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1330 cm³
Systém vstrekovania paliva
Priamy vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
5.4 l
Objem chladiva
7.5 l
Výkon
154 KM
Krútiaci moment
270 Nm @ 1700 obr./min

Objem a hmotnosť

Minimálny objem batožinového priestoru
422 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1596 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka so zloženými zrkadlami
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
7
Typ automatickej prevodovky
EDC
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/65 R16; 215/60 R17
Veľkosť diskov
16; 17
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC

Benzín · 2024–aktuálne

Výkon motora
158 KM
Krútiaci moment
270 Nm
Objem motora
1 330 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
8,5 s
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Typ motora
MHEV (mild hybrid system)
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2024
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Zrýchlenie 0 – 100 km/h
8.5 s
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5.8-5.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
133 g/km

Motor

Model / Kód motora
H5H490
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1330 cm³
Systém vstrekovania paliva
Priamy vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
5.4 l
Objem chladiva
7.5 l
Výkon
158 KM
Krútiaci moment
270 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnosť

Minimálny objem batožinového priestoru
422 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1596 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka so zloženými zrkadlami
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
7
Typ automatickej prevodovky
EDC
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/60 R17
Veľkosť diskov
17
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzín · 2024–aktuálne

Výkon motora
94 KM
Krútiaci moment
145 Nm
Objem motora
1 598 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
10 s
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Typ motora
FHEF (úplná hybrid)
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2024
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Zrýchlenie 0 – 100 km/h
10 s
Kapacita akumulátora brutto
1.2 kWh
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.7-4.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
105 g/km

Motor

Maximálny výkon elektrického motora
49 KM
Poloha elektrického motora
Vpredu, Priečne
Výkon systému
143 KM
Krútiaci moment systému
250 Nm
Model / Kód motora
H4M632
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1598 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.5 l
Výkon
94 KM
Krútiaci moment
145 Nm @ 3200 obr./min

Objem a hmotnosť

Minimálny objem batožinového priestoru
326 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1458 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka so zloženými zrkadlami
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Typ automatickej prevodovky
Multi-Mode
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/55 R18; 225/45 R19
Veľkosť diskov
18; 19
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzín · 2025–aktuálne

Výkon motora
109 KM
Objem motora
1 789 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
8,9 s
Maximálna rýchlosť
180 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Renault
Model
Captur
Generácia
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Typ motora
FHEF (úplná hybrid)
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2025
Typ karosérie
Crossover
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
180 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
8.9 s
Kapacita akumulátora brutto
1.4 kWh
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5.1 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
4.4 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.5 l/100 km
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
102 g/km

Motor

Maximálny výkon elektrického motora
49 KM
Poloha elektrického motora
Predná náprava, Priečne
Výkon systému
158 KM @ 5350 obr./min
Krútiaci moment systému
265 Nm @ 3600 obr./min
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1789 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Počet ventilov na valec
4
Výkon
109 KM

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
48 l
Minimálny objem batožinového priestoru
326-440 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1276 l
Prevádzková hmotnosť
1514 kg
Maximálna hmotnosť
1890 kg
Maximálna hmotnosť nákladu na streche
80 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1000 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
720 kg
Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
75 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4239 mm
Šírka
1797 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
2003 mm
Výška
1575 mm
Rázvor
2639 mm
Rozchod predných kolies
1562 mm
Rozchod zadných kolies
1547 mm
Svetlá výška
169 mm
Predný previs
883 mm
Zadný previs
717 mm
Minimálny polomer otáčania
11.1 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Typ automatickej prevodovky
Multi-Mode
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Pružná nosník
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
Veľkosť diskov
17; 18; 19
ABS
áno