Техничке карактеристике возила
Renault Captur II (facelift 2024)
Uporedite svih 7 verzija motora modela Renault Captur Captur II (facelift 2024), a zatim otvorite tehničke podatke za tačan pogonski sklop i godinu proizvodnje.
Izveštaj o istoriji vozila
Kupujete Renault Captur II (facelift 2024) iz druge ruke? Proverite istoriju baš tog vozila
Izveštaj po VIN broju može pomoći da potvrdite tačan motor, opremu, zapise o kilometraži i prijavljena oštećenja pre kupovine.
Fotografije vozila
1 od 8
Pogledaj uvećano Izaberite pogonski sklop
Верзије мотора
Izaberite red da biste ažurirali ključne pokazatelje i detaljne specifikacije ispod.
7 verzija · 6 Benzin · 1 Benzin / LPG
| Motor | Gorivo | Snaga | Proizvodnja |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe (90 KM) Izabrano | Benzin | 90 KM | 2024–sadašnje |
| 1.0 TCe (101 KM) LPG Izabrano | Benzin / LPG | 101 KM | 2024–sadašnje |
| 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Izabrano | Benzin | 140 KM | 2024–sadašnje |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC Izabrano | Benzin | 154 KM | 2024–sadašnje |
| 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Izabrano | Benzin | 158 KM | 2024–sadašnje |
| 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Izabrano | Benzin | 94 KM | 2024–sadašnje |
| 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Izabrano | Benzin | 109 KM | 2025–sadašnje |
Нема одговарајуће верзије мотора
Покушајте са ознаком модела, снагом или очистите филтер за гориво.
Одабрана верзија мотора
1.0 TCe (90 KM)
Benzin · 2024–sadašnje
- Snaga motora
- 90 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 14 s
Na ovoj stranici
Osnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (90 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Performanse
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 14 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 131 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H4D470
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepointni ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor , Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 3
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.2 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 6.4 l
- Snaga
- 90 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 422 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1596 l
- Masa praznog vozila
- kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina sa sklopljenim retrovizorima
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Broj brzina
- 6
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/65 R16
- Veličina felgi
- 16
- ABS
- da
Одабрана верзија мотора
1.0 TCe (101 KM) LPG
Benzin / LPG · 2024–sadašnje
- Snaga motora
- 101 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Tip goriva
- Benzin / LPG
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 13 s
Na ovoj stranici
HISTORIJA VOZILA
Kupujete automobil? Proverite njegovu istoriju pre nego što donesete odluku!
Proverite istoriju vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM) LPG
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin / LPG
Performanse
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 13 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
- Potrošnja goriva - Kombinovani ciklus (LPG)
- 7.7-7.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 119 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H4D460
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Obrtni moment (LPG)
- 170 Nm
- Obrtaji (LPG)
- 2000 obr./min
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepointni ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor , Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 3
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.2 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 6.4 l
- Snaga
- 101 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 422 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1596 l
- Masa praznog vozila
- kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina sa sklopljenim retrovizorima
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Broj brzina
- 6
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/60 R17
- Veličina felgi
- 17
- ABS
- da
Одабрана верзија мотора
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Benzin · 2024–sadašnje
- Snaga motora
- 140 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
- Zapremina motora
- 1.330 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10,4 s
Na ovoj stranici
HISTORIJA VOZILA
Kupujete automobil? Proverite njegovu istoriju pre nego što donesete odluku!
Proverite istoriju vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
- Vrsta motora
- MHEV (lagani hibridni sistem)
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Performanse
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10.4 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H490
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1330 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor , Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 140 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm @ 3500 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 422 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1596 l
- Masa praznog vozila
- kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina sa sklopljenim retrovizorima
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Broj brzina
- 6
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/60 R17
- Veličina felgi
- 17
- ABS
- da
Одабрана верзија мотора
1.3 TCe (154 KM) EDC
Benzin · 2024–sadašnje
- Snaga motora
- 154 KM
- Obrtni moment
- 270 Nm
- Zapremina motora
- 1.330 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8,5 s
Na ovoj stranici
HISTORIJA VOZILA
Kupujete automobil? Proverite njegovu istoriju pre nego što donesete odluku!
Proverite istoriju vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Performanse
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8.5 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 6.2 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 149 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H470
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1330 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor , Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 154 KM
- Obrtni moment
- 270 Nm @ 1700 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 422 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1596 l
- Masa praznog vozila
- kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina sa sklopljenim retrovizorima
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Broj brzina
- 7
- Tip automatskog menjača
- EDC
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/65 R16; 215/60 R17
- Veličina felgi
- 16; 17
- ABS
- da
Одабрана верзија мотора
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Benzin · 2024–sadašnje
- Snaga motora
- 158 KM
- Obrtni moment
- 270 Nm
- Zapremina motora
- 1.330 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8,5 s
Na ovoj stranici
HISTORIJA VOZILA
Kupujete automobil? Proverite njegovu istoriju pre nego što donesete odluku!
Proverite istoriju vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
- Vrsta motora
- MHEV (lagani hibridni sistem)
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Performanse
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8.5 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H490
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1330 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor , Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 158 KM
- Obrtni moment
- 270 Nm @ 1750 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 422 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1596 l
- Masa praznog vozila
- kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina sa sklopljenim retrovizorima
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Broj brzina
- 7
- Tip automatskog menjača
- EDC
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/60 R17
- Veličina felgi
- 17
- ABS
- da
Одабрана верзија мотора
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzin · 2024–sadašnje
- Snaga motora
- 94 KM
- Obrtni moment
- 145 Nm
- Zapremina motora
- 1.598 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10 s
Na ovoj stranici
HISTORIJA VOZILA
Kupujete automobil? Proverite njegovu istoriju pre nego što donesete odluku!
Proverite istoriju vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Vrsta motora
- FHEF (potpuna hibrid)
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Performanse
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10 s
- Bruto kapacitet akumulatora
- 1.2 kWh
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 4.7-4.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 105 g/km
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 49 KM
- Položaj električnog motora
- Napred, Poprečno
- Snaga sistema
- 143 KM
- Obrtni moment sistema
- 250 Nm
- Model / Kod motora
- H4M632
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1598 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepointni ubrizgavanje
- Tip motora
- Naturalan motor
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.5 l
- Snaga
- 94 KM
- Obrtni moment
- 145 Nm @ 3200 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 326 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1458 l
- Masa praznog vozila
- kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina sa sklopljenim retrovizorima
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Tip automatskog menjača
- Multi-Mode
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/55 R18; 225/45 R19
- Veličina felgi
- 18; 19
- ABS
- da
Одабрана верзија мотора
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzin · 2025–sadašnje
- Snaga motora
- 109 KM
- Zapremina motora
- 1.789 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8,9 s
- Maksimalna brzina
- 180 km/h
Na ovoj stranici
HISTORIJA VOZILA
Kupujete automobil? Proverite njegovu istoriju pre nego što donesete odluku!
Proverite istoriju vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Vrsta motora
- FHEF (potpuna hibrid)
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2025
- Tip karoserije
- Krossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Performanse
- Maksimalna brzina
- 180 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8.9 s
- Bruto kapacitet akumulatora
- 1.4 kWh
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 5.1 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 4.4 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Kombinovani ciklus
- 4.5 l/100 km
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisija CO2
- 102 g/km
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 49 KM
- Položaj električnog motora
- Prednja osovina, Poprečno
- Snaga sistema
- 158 KM @ 5350 obr./min
- Obrtni moment sistema
- 265 Nm @ 3600 obr./min
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1789 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepointni ubrizgavanje
- Tip motora
- Naturalan motor
- Konfiguracija motora
- Rendričar
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Snaga
- 109 KM
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalni kapacitet prtljažnika
- 326-440 l
- Maksimalni kapacitet prtljažnika
- 1276 l
- Masa praznog vozila
- 1514 kg
- Dopustiva masa
- 1890 kg
- Dopustiva masa tereta na krovu
- 80 kg
- Dopustiva ukupna masa prikolice sa kočnicama prilikom uspinjanja sa nagibom od 12%
- 1000 kg
- Dopustiva ukupna masa prikolice bez kočnica
- 720 kg
- Dopustivi pritisak prikolice na vučnu kuku
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4239 mm
- Širina
- 1797 mm
- Širina sa raširenim retrovizorima
- 2003 mm
- Visina
- 1575 mm
- Međuosovinsko rastojanje
- 2639 mm
- Rastojanje prednjih točkova
- 1562 mm
- Rastojanje zadnjih točkova
- 1547 mm
- Klirens
- 169 mm
- Prednji previjen
- 883 mm
- Zadnji previjen
- 717 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Pogan, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje točkove
- Tip automatskog menjača
- Multi-Mode
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Zadnje vešanje
- Elastična greda
- Prednje kočnice
- Ventilirane disk kočnice
- Zadnje kočnice
- Bubnjeve
- Sistem upravljanja
- Stepenasti menjač
- Servo upravljanje
- Elektroservo
- Veličina guma
- 215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
- Veličina felgi
- 17; 18; 19
- ABS
- da