Технічні характеристики транспортного засобу
Renault Captur II (facelift 2024)
Порівняйте всі 7 версії двигунів моделі Renault Captur Captur II (facelift 2024), а потім відкрийте технічні дані для конкретного силового агрегату та року випуску.
Звіт про історію автомобіля
Купуєте Renault Captur II (facelift 2024) з пробігом? Перевірте історію конкретного автомобіля
Звіт за VIN допоможе підтвердити точний двигун, комплектацію, показники пробігу та зафіксовані пошкодження перед купівлею.
Фотографії транспортних засобів
1 з 8
Збільшити Оберіть силовий агрегат
Версії двигуна
Виберіть рядок, щоб оновити ключові показники та детальні технічні характеристики нижче.
7 версій · 6 Бензин · 1 Бензин / LPG
| Двигун | Паливо | Потужність | Виробництво |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe (90 KM) Вибрано | Бензин | 90 KM | 2024–поточний |
| 1.0 TCe (101 KM) LPG Вибрано | Бензин / LPG | 101 KM | 2024–поточний |
| 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Вибрано | Бензин | 140 KM | 2024–поточний |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC Вибрано | Бензин | 154 KM | 2024–поточний |
| 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Вибрано | Бензин | 158 KM | 2024–поточний |
| 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Вибрано | Бензин | 94 KM | 2024–поточний |
| 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Вибрано | Бензин | 109 KM | 2025–поточний |
Немає відповідної версії двигуна
Спробуйте номер моделі, показник потужності або очистіть фільтр пального.
Обрана версія двигуна
1.0 TCe (90 KM)
Бензин · 2024–поточний
- Потужність двигуна
- 90 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 14 s
На цій сторінці
Основна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.0 TCe (90 KM)
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Розгін 0 – 100 км/год
- 14 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.8-5.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 131 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H4D470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 3
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.2 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 6.4 l
- Потужність
- 90 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 422 l
- Максимальна ємність багажника
- 1596 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16
- Розмір дисків
- 16
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.0 TCe (101 KM) LPG
Бензин / LPG · 2024–поточний
- Потужність двигуна
- 101 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Тип пального
- Бензин / LPG
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13 s
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.0 TCe (101 KM) LPG
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин / LPG
Ефективність
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
- Витрата пального - Змішаний цикл (LPG)
- 7.7-7.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 119 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H4D460
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Обертальний момент (LPG)
- 170 Nm
- Обороти (LPG)
- 2000 obr./min
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 3
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.2 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 6.4 l
- Потужність
- 101 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 422 l
- Максимальна ємність багажника
- 1596 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Бензин · 2024–поточний
- Потужність двигуна
- 140 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 330 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,4 s
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
- Тип двигуна
- MHEV (м'яка гібридна система)
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.4 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.8-5.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 133 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H490
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1330 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 140 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm @ 3500 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 422 l
- Максимальна ємність багажника
- 1596 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (154 KM) EDC
Бензин · 2024–поточний
- Потужність двигуна
- 154 KM
- Обертальний момент
- 270 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 330 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8,5 s
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.3 TCe (154 KM) EDC
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8.5 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 6.2 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 149 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1330 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 154 KM
- Обертальний момент
- 270 Nm @ 1700 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 422 l
- Максимальна ємність багажника
- 1596 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 7
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Бензин · 2024–поточний
- Потужність двигуна
- 158 KM
- Обертальний момент
- 270 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 330 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8,5 s
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
- Тип двигуна
- MHEV (м'яка гібридна система)
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8.5 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.8-5.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 133 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H490
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1330 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 158 KM
- Обертальний момент
- 270 Nm @ 1750 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 422 l
- Максимальна ємність багажника
- 1596 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 7
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Бензин · 2024–поточний
- Потужність двигуна
- 94 KM
- Обертальний момент
- 145 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 598 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10 s
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Тип двигуна
- FHEF (повна гібридна)
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10 s
- Брутто ємність акумулятора
- 1.2 kWh
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 4.7-4.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 105 g/km
Двигун
- Максимальна потужність електродвигуна
- 49 KM
- Розташування електродвигуна
- Спереду, поперечно
- Потужність системи
- 143 KM
- Обертальний момент системи
- 250 Nm
- Модель / Код двигуна
- H4M632
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1598 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Двигун атмосферного згоряння
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.5 l
- Потужність
- 94 KM
- Обертальний момент
- 145 Nm @ 3200 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 326 l
- Максимальна ємність багажника
- 1458 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Тип автоматичної трансмісії
- Multi-Mode
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/55 R18; 225/45 R19
- Розмір дисків
- 18; 19
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Бензин · 2025–поточний
- Потужність двигуна
- 109 KM
- Об'єм двигуна
- 1 789 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8,9 s
- Максимальна швидкість
- 180 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II (facelift 2024)
- Двигун
- 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Тип двигуна
- FHEF (повна гібридна)
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2025
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 180 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8.9 s
- Брутто ємність акумулятора
- 1.4 kWh
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Міський цикл
- 5.1 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.4 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 4.5 l/100 km
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 102 g/km
Двигун
- Максимальна потужність електродвигуна
- 49 KM
- Розташування електродвигуна
- Передня вісь, поперечно
- Потужність системи
- 158 KM @ 5350 obr./min
- Обертальний момент системи
- 265 Nm @ 3600 obr./min
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1789 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Двигун атмосферного згоряння
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Потужність
- 109 KM
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 326-440 l
- Максимальна ємність багажника
- 1276 l
- Маса власна
- 1514 kg
- Дозволена маса
- 1890 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1000 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 720 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4239 mm
- Ширина
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1575 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1562 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 169 mm
- Передній звис
- 883 mm
- Задній звис
- 717 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Тип автоматичної трансмісії
- Multi-Mode
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
- Розмір дисків
- 17; 18; 19
- ABS
- так