Pāriet uz saturu

Transportlīdzekļa tehniskie dati

Renault Captur II (facelift 2024)

Salīdziniet visas 7 Renault Captur Captur II (facelift 2024) dzinēju versijas un pēc tam atveriet tehniskos datus konkrētajam piedziņas veidam un ražošanas gadam.

Transportlīdzekļa vēstures atskaite

Pērkat lietotu Renault Captur II (facelift 2024)? Pārbaudiet konkrētā auto vēsturi

VIN atskaite var palīdzēt pirms iegādes apstiprināt precīzu dzinēju, aprīkojumu, nobraukuma ierakstus un reģistrētos bojājumus.

Kas ir VIN?
1 no 8
Renault Captur Captur II (facelift 2024) Skatīt lielāku
Fotoattēls: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Transportlīdzekļu galerija

Renault Captur Captur II (facelift 2024)

Fotoattēls: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Izvēlieties piedziņu

Dzinēju versijas

Atlasiet rindu, lai atjauninātu galvenos rādītājus un detalizētās specifikācijas zemāk.

7 versijas · 6 Benzīns · 1 Benzīns / LPG

Dzinējs Degviela Jauda Ražošana
1.0 TCe (90 KM) Atlasīts Benzīns 90 KM 2024–pašreiz
1.0 TCe (101 KM) LPG Atlasīts Benzīns / LPG 101 KM 2024–pašreiz
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Atlasīts Benzīns 140 KM 2024–pašreiz
1.3 TCe (154 KM) EDC Atlasīts Benzīns 154 KM 2024–pašreiz
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Atlasīts Benzīns 158 KM 2024–pašreiz
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Atlasīts Benzīns 94 KM 2024–pašreiz
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Atlasīts Benzīns 109 KM 2025–pašreiz

Izvēlētā dzinēja versija

1.0 TCe (90 KM)

Benzīns · 2024–pašreiz

Dzinēja jauda
90 KM
Griezes moments
160 Nm
Dzinēja tilpums
999 cm³
Degvielas veids
Benzīns
Paātrinājums 0 – 100 km/h
14 s
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.0 TCe (90 KM)
Dzinēja tips
Iekšdedzes dzinējs
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2024
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns

Veiktspēja

Paātrinājums 0 – 100 km/h
14 s
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
5.8-5.9 l/100 km
Izlaišanas standarts
Euro 6d
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
131 g/km

Dzinējs

Modelis / Dzinēja kods
H4D470
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
999 cm³
Degvielas ievades sistēma
Daudzkontrolējama ievade
Dzinēja tips
Turbo kompresors, Intercooler
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
3
Vārstu skaits cilindra
4
Dzinēja eļļas ietilpība
4.2 l
Aukstuma šķidruma ietilpība
6.4 l
Jauda
90 KM
Griezes moments
160 Nm @ 2750 obr./min

Apjoms un svars

Minimālā bagāžas ietilpība
422 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1596 l
Pašmasa
kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums ar salocītiem spoguļiem
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Ātrumu skaits
6
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/65 R16
Rim izmērs
16
ABS
jā

Izvēlētā dzinēja versija

1.0 TCe (101 KM) LPG

Benzīns / LPG · 2024–pašreiz

Dzinēja jauda
101 KM
Griezes moments
160 Nm
Dzinēja tilpums
999 cm³
Degvielas veids
Benzīns / LPG
Paātrinājums 0 – 100 km/h
13 s
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.0 TCe (101 KM) LPG
Dzinēja tips
Iekšdedzes dzinējs
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2024
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns / LPG

Veiktspēja

Paātrinājums 0 – 100 km/h
13 s
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
Degvielas patēriņš - Kombinētais cikls (LPG)
7.7-7.9 l/100 km
Izlaišanas standarts
Euro 6d
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
119 g/km

Dzinējs

Modelis / Dzinēja kods
H4D460
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
999 cm³
Griezes moments (LPG)
170 Nm
Apgriezieni (LPG)
2000 obr./min
Degvielas ievades sistēma
Daudzkontrolējama ievade
Dzinēja tips
Turbo kompresors, Intercooler
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
3
Vārstu skaits cilindra
4
Dzinēja eļļas ietilpība
4.2 l
Aukstuma šķidruma ietilpība
6.4 l
Jauda
101 KM
Griezes moments
160 Nm @ 2750 obr./min

Apjoms un svars

Minimālā bagāžas ietilpība
422 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1596 l
Pašmasa
kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums ar salocītiem spoguļiem
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Ātrumu skaits
6
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/60 R17
Rim izmērs
17
ABS
jā

Izvēlētā dzinēja versija

1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid

Benzīns · 2024–pašreiz

Dzinēja jauda
140 KM
Griezes moments
260 Nm
Dzinēja tilpums
1330 cm³
Degvielas veids
Benzīns
Paātrinājums 0 – 100 km/h
10,4 s
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Dzinēja tips
MHEV (maigais hibrīdu sistēmas)
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2024
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns

Veiktspēja

Paātrinājums 0 – 100 km/h
10.4 s
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
5.8-5.9 l/100 km
Izlaišanas standarts
Euro 6d
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
133 g/km

Dzinējs

Modelis / Dzinēja kods
H5H490
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
1330 cm³
Degvielas ievades sistēma
Tieša ieplūde
Dzinēja tips
Turbo kompresors, Intercooler
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
4
Vārstu skaits cilindra
4
Dzinēja eļļas ietilpība
5.4 l
Aukstuma šķidruma ietilpība
7.5 l
Jauda
140 KM
Griezes moments
260 Nm @ 3500 obr./min

Apjoms un svars

Minimālā bagāžas ietilpība
422 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1596 l
Pašmasa
kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums ar salocītiem spoguļiem
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Ātrumu skaits
6
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/60 R17
Rim izmērs
17
ABS
jā

Izvēlētā dzinēja versija

1.3 TCe (154 KM) EDC

Benzīns · 2024–pašreiz

Dzinēja jauda
154 KM
Griezes moments
270 Nm
Dzinēja tilpums
1330 cm³
Degvielas veids
Benzīns
Paātrinājums 0 – 100 km/h
8,5 s
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.3 TCe (154 KM) EDC
Dzinēja tips
Iekšdedzes dzinējs
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2024
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns

Veiktspēja

Paātrinājums 0 – 100 km/h
8.5 s
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
6.2 l/100 km
Izlaišanas standarts
Euro 6d
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
149 g/km

Dzinējs

Modelis / Dzinēja kods
H5H470
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
1330 cm³
Degvielas ievades sistēma
Tieša ieplūde
Dzinēja tips
Turbo kompresors, Intercooler
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
4
Vārstu skaits cilindra
4
Dzinēja eļļas ietilpība
5.4 l
Aukstuma šķidruma ietilpība
7.5 l
Jauda
154 KM
Griezes moments
270 Nm @ 1700 obr./min

Apjoms un svars

Minimālā bagāžas ietilpība
422 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1596 l
Pašmasa
kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums ar salocītiem spoguļiem
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Ātrumu skaits
7
Automātiskās pārnesumkārbas veids
EDC
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/65 R16; 215/60 R17
Rim izmērs
16; 17
ABS
jā

Izvēlētā dzinēja versija

1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC

Benzīns · 2024–pašreiz

Dzinēja jauda
158 KM
Griezes moments
270 Nm
Dzinēja tilpums
1330 cm³
Degvielas veids
Benzīns
Paātrinājums 0 – 100 km/h
8,5 s
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Dzinēja tips
MHEV (maigais hibrīdu sistēmas)
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2024
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns

Veiktspēja

Paātrinājums 0 – 100 km/h
8.5 s
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
5.8-5.9 l/100 km
Izlaišanas standarts
Euro 6d
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
133 g/km

Dzinējs

Modelis / Dzinēja kods
H5H490
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
1330 cm³
Degvielas ievades sistēma
Tieša ieplūde
Dzinēja tips
Turbo kompresors, Intercooler
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
4
Vārstu skaits cilindra
4
Dzinēja eļļas ietilpība
5.4 l
Aukstuma šķidruma ietilpība
7.5 l
Jauda
158 KM
Griezes moments
270 Nm @ 1750 obr./min

Apjoms un svars

Minimālā bagāžas ietilpība
422 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1596 l
Pašmasa
kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums ar salocītiem spoguļiem
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Ātrumu skaits
7
Automātiskās pārnesumkārbas veids
EDC
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/60 R17
Rim izmērs
17
ABS
jā

Izvēlētā dzinēja versija

1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzīns · 2024–pašreiz

Dzinēja jauda
94 KM
Griezes moments
145 Nm
Dzinēja tilpums
1598 cm³
Degvielas veids
Benzīns
Paātrinājums 0 – 100 km/h
10 s
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Dzinēja tips
FHEF (pilnīga hibrīdautomobilis)
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2024
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns

Veiktspēja

Paātrinājums 0 – 100 km/h
10 s
Akumulatora bruto ietilpība
1.2 kWh
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
4.7-4.9 l/100 km
Izlaišanas standarts
Euro 6d
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
105 g/km

Dzinējs

Maksimālā elektriskā dzinēja jauda
49 KM
Elektriskā dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Sistēmas jauda
143 KM
Sistēmas griezes moments
250 Nm
Modelis / Dzinēja kods
H4M632
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
1598 cm³
Degvielas ievades sistēma
Daudzkontrolējama ievade
Dzinēja tips
Atsperu dzinējs
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
4
Vārstu skaits cilindra
4
Dzinēja eļļas ietilpība
4.5 l
Jauda
94 KM
Griezes moments
145 Nm @ 3200 obr./min

Apjoms un svars

Minimālā bagāžas ietilpība
326 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1458 l
Pašmasa
kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums ar salocītiem spoguļiem
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Automātiskās pārnesumkārbas veids
Multi-Mode
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/55 R18; 225/45 R19
Rim izmērs
18; 19
ABS
jā

Izvēlētā dzinēja versija

1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzīns · 2025–pašreiz

Dzinēja jauda
109 KM
Dzinēja tilpums
1789 cm³
Degvielas veids
Benzīns
Paātrinājums 0 – 100 km/h
8,9 s
Maksimālā ātrums
180 km/h
Šajā lapā
Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi

Pamata informācija par versiju

Zīmols
Renault
Modelis
Captur
Pašreizējā versija
Captur II (facelift 2024)
Dzinējs
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Dzinēja tips
FHEF (pilnīga hibrīdautomobilis)
Durvju skaits
5
Ražošanas sākums
2025
Korpus
Krosovere
Vietu skaits
5
Degvielas veids
Benzīns

Veiktspēja

Maksimālā ātrums
180 km/h
Paātrinājums 0 – 100 km/h
8.9 s
Akumulatora bruto ietilpība
1.4 kWh
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Pilsētas cikls
5.1 l/100 km
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Pārvadājums ārpus pilsētas
4.4 l/100 km
Degvielas patēriņa mērīšanas standarts
WLTP
Degvielas patēriņš – Kombinētais cikls
4.5 l/100 km
CO2 mērīšanas standarts
WLTP
CO2 izmeši
102 g/km

Dzinējs

Maksimālā elektriskā dzinēja jauda
49 KM
Elektriskā dzinēja novietojums
Priekšējā ass, šķērsvirzienā
Sistēmas jauda
158 KM @ 5350 obr./min
Sistēmas griezes moments
265 Nm @ 3600 obr./min
Dzinēja novietojums
Priekšā, šķērsvirzienā
Dzinēja tilpums
1789 cm³
Degvielas ievades sistēma
Daudzkontrolējama ievade
Dzinēja tips
Atsperu dzinējs
Dzinēja konfigurācija
Rindā
Cilindru skaits
4
Vārstu skaits cilindra
4
Jauda
109 KM

Apjoms un svars

Degvielas tvertne
48 l
Minimālā bagāžas ietilpība
326-440 l
Maksimālā bagāžas ietilpība
1276 l
Pašmasa
1514 kg
Atļautā masa
1890 kg
Atļautā slodze uz jumta
80 kg
Atļautā masa piekabēm ar bremzēm, uzsākot uz kalna ar 12% slīpumu
1000 kg
Atļautā masa bezbremžu piekabēm
720 kg
Atļautais piekabes spiediens uz piekabi
75 kg

Transportlīdzekļa izmēri

Garums
4239 mm
Platums
1797 mm
Platums ar atvērtiem spoguļiem
2003 mm
Augstums
1575 mm
Riteņu bāze
2639 mm
Priekšējo riteņu platums
1562 mm
Aizmugurējo riteņu platums
1547 mm
Klīrenss
169 mm
Priekšējais izsvars
883 mm
Aizmugurējais izsvars
717 mm
Minimālais pagrieziena rādiuss
11.1 m

Piedziņas sistēma, Bremzes un piekare

Piedziņa
Piedziņa uz priekšējiem riteņiem
Automātiskās pārnesumkārbas veids
Multi-Mode
Priekšējā piekare
Neatkarīgā McPherson tipa
Aizmugurējā piekare
Pateicīgs starpskatu stienis
Priekšējie bremzes
Ventilēti disku bremzes
Aizmugurējie bremzes
Bungas
Stūrēšanas sistēma
Zobratu pārnesums
Stūres pastiprinātājs
Elektro palīgs
Riepu izmērs
215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
Rim izmērs
17; 18; 19
ABS
jā