Direct naar inhoud

Voertuigspecificaties

Renault Captur II (facelift 2024)

Vergelijk alle 7 motorvarianten van de Renault Captur Captur II (facelift 2024) en open vervolgens de technische gegevens voor de exacte aandrijflijn en het bouwjaar.

Voertuighistorierapport

Koopt u een tweedehands Renault Captur II (facelift 2024)? Controleer de historie van het exacte voertuig

Een VIN-rapport kan helpen om de exacte motorvariant, uitrusting, kilometerstandregistraties en gemelde schades te bevestigen voordat u koopt.

Wat is een VIN?
1 van 8
Renault Captur Captur II (facelift 2024) Vergroten
Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Voertuigengalerij

Renault Captur Captur II (facelift 2024)

Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Kies een aandrijflijn

Motorversies

Selecteer een rij om de kerncijfers en gedetailleerde specificaties hieronder bij te werken.

7 versies · 6 Benzine · 1 Benzine / LPG

Motor Brandstof Vermogen Productie
1.0 TCe (90 KM) Geselecteerd Benzine 90 KM 2024–huidig
1.0 TCe (101 KM) LPG Geselecteerd Benzine / LPG 101 KM 2024–huidig
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Geselecteerd Benzine 140 KM 2024–huidig
1.3 TCe (154 KM) EDC Geselecteerd Benzine 154 KM 2024–huidig
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Geselecteerd Benzine 158 KM 2024–huidig
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Geselecteerd Benzine 94 KM 2024–huidig
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Geselecteerd Benzine 109 KM 2025–huidig

Geselecteerde motorversie

1.0 TCe (90 KM)

Benzine · 2024–huidig

Motorvermogen
90 KM
Koppel
160 Nm
Motorinhoud
999 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
14 s
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.0 TCe (90 KM)
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Versnelling 0 – 100 km/u
14 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.8-5.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
131 g/km

Motor

Model / Motorcode
H4D470
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
999 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
3
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.2 l
Koelvloeistofcapaciteit
6.4 l
Vermogen
90 KM
Koppel
160 Nm @ 2750 obr./min

Volume en gewicht

Minimale bagageruimte
422 l
Maximale bagageruimte
1596 l
Leeggewicht
kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16
Velgmaat
16
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.0 TCe (101 KM) LPG

Benzine / LPG · 2024–huidig

Motorvermogen
101 KM
Koppel
160 Nm
Motorinhoud
999 cm³
Brandstoftype
Benzine / LPG
Versnelling 0 – 100 km/u
13 s
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.0 TCe (101 KM) LPG
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine / LPG

Efficiëntie

Versnelling 0 – 100 km/u
13 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
Brandstofverbruik - Gecombineerde cyclus (LPG)
7.7-7.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
119 g/km

Motor

Model / Motorcode
H4D460
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
999 cm³
Koppel (LPG)
170 Nm
Toeren (LPG)
2000 obr./min
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
3
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.2 l
Koelvloeistofcapaciteit
6.4 l
Vermogen
101 KM
Koppel
160 Nm @ 2750 obr./min

Volume en gewicht

Minimale bagageruimte
422 l
Maximale bagageruimte
1596 l
Leeggewicht
kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17
Velgmaat
17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid

Benzine · 2024–huidig

Motorvermogen
140 KM
Koppel
260 Nm
Motorinhoud
1.330 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
10,4 s
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Motor Type
MHEV (milde hybride systeem)
Aantal deuren
5
Begin productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Versnelling 0 – 100 km/u
10.4 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.8-5.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
133 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H490
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1330 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
140 KM
Koppel
260 Nm @ 3500 obr./min

Volume en gewicht

Minimale bagageruimte
422 l
Maximale bagageruimte
1596 l
Leeggewicht
kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17
Velgmaat
17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (154 KM) EDC

Benzine · 2024–huidig

Motorvermogen
154 KM
Koppel
270 Nm
Motorinhoud
1.330 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
8,5 s
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.3 TCe (154 KM) EDC
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Versnelling 0 – 100 km/u
8.5 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
6.2 l/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
149 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H470
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1330 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
154 KM
Koppel
270 Nm @ 1700 obr./min

Volume en gewicht

Minimale bagageruimte
422 l
Maximale bagageruimte
1596 l
Leeggewicht
kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
7
Type automatische transmissie
EDC
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17
Velgmaat
16; 17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC

Benzine · 2024–huidig

Motorvermogen
158 KM
Koppel
270 Nm
Motorinhoud
1.330 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
8,5 s
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Motor Type
MHEV (milde hybride systeem)
Aantal deuren
5
Begin productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Versnelling 0 – 100 km/u
8.5 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.8-5.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
133 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H490
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1330 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
158 KM
Koppel
270 Nm @ 1750 obr./min

Volume en gewicht

Minimale bagageruimte
422 l
Maximale bagageruimte
1596 l
Leeggewicht
kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
7
Type automatische transmissie
EDC
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17
Velgmaat
17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzine · 2024–huidig

Motorvermogen
94 KM
Koppel
145 Nm
Motorinhoud
1.598 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
10 s
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Motor Type
FHEF (volledige hybride)
Aantal deuren
5
Begin productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Versnelling 0 – 100 km/u
10 s
Brutocapaciteit van de accu
1.2 kWh
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
4.7-4.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
105 g/km

Motor

Maximale vermogen van elektrische motor
49 KM
Positie van elektrische motor
Van voren, Dwars
Vermogensysteem
143 KM
Koppelsysteem
250 Nm
Model / Motorcode
H4M632
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1598 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Natuurlijke aanzuigmotor
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.5 l
Vermogen
94 KM
Koppel
145 Nm @ 3200 obr./min

Volume en gewicht

Minimale bagageruimte
326 l
Maximale bagageruimte
1458 l
Leeggewicht
kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Type automatische transmissie
Multi-Mode
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/55 R18; 225/45 R19
Velgmaat
18; 19
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzine · 2025–huidig

Motorvermogen
109 KM
Motorinhoud
1.789 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
8,9 s
Maximale snelheid
180 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II (facelift 2024)
Motor
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Motor Type
FHEF (volledige hybride)
Aantal deuren
5
Begin productie
2025
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
180 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
8.9 s
Brutocapaciteit van de accu
1.4 kWh
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
5.1 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
4.4 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
4.5 l/100 km
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
102 g/km

Motor

Maximale vermogen van elektrische motor
49 KM
Positie van elektrische motor
Vooras, Dwars
Vermogensysteem
158 KM @ 5350 obr./min
Koppelsysteem
265 Nm @ 3600 obr./min
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1789 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Natuurlijke aanzuigmotor
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Vermogen
109 KM

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
326-440 l
Maximale bagageruimte
1276 l
Leeggewicht
1514 kg
Toegestane massa
1890 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1000 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
720 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4239 mm
Breedte
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1575 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1562 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
169 mm
Voorste overhang
883 mm
Achterste overhang
717 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Type automatische transmissie
Multi-Mode
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
Velgmaat
17; 18; 19
ABS
ja