Araç teknik özellikleri
Renault Captur II (facelift 2024)
Renault Captur Captur II (facelift 2024) modelinin tüm 7 motor versiyonunu karşılaştırın, ardından tam aktarma sistemi ve üretim yılına ait teknik verilere bakın.
Araç geçmiş raporu
İkinci el bir Renault Captur II (facelift 2024) alıyorsanız, aracın geçmişini kontrol edin
Satın almadan önce, bir VIN raporu aracın tam motor tipini, donanımını, kilometre kayıtlarını ve bildirilen hasarlarını doğrulamanıza yardımcı olabilir.
Araç fotoğrafları
1 / 8
Büyüt Aktarma sistemi seçin
Motor versiyonları
Aşağıdaki temel göstergeleri ve ayrıntılı teknik özellikleri güncellemek için bir satır seçin.
7 versiyon · 6 Benzin · 1 Benzin / LPG
| Motor | Yakıt | Güç | Üretim |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe (90 KM) Seçildi | Benzin | 90 KM | 2024–mevcut |
| 1.0 TCe (101 KM) LPG Seçildi | Benzin / LPG | 101 KM | 2024–mevcut |
| 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Seçildi | Benzin | 140 KM | 2024–mevcut |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC Seçildi | Benzin | 154 KM | 2024–mevcut |
| 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Seçildi | Benzin | 158 KM | 2024–mevcut |
| 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Seçildi | Benzin | 94 KM | 2024–mevcut |
| 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Seçildi | Benzin | 109 KM | 2025–mevcut |
Eşleşen motor versiyonu yok
Bir model numarası, güç değeri deneyin veya yakıt filtresini temizleyin.
Seçilen motor versiyonu
1.0 TCe (90 KM)
Benzin · 2024–mevcut
- Motor gücü
- 90 KM
- Tork
- 160 Nm
- Motor hacmi
- 999 cm³
- Yakıt türü
- Benzin
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 14 s
Bu sayfada
Versiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (90 KM)
- Motor türü
- İçten yanmalı motor
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2024
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin
Verimlilik
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 14 s
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 5.8-5.9 l/100 km
- Emisyon standardı
- Euro 6d
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 131 g/km
Motor
- Model / Motor kodu
- H4D470
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 999 cm³
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Çok noktalı enjeksiyon
- Motor türü
- Turbo kompresör, İntercooler
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 3
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Motor yağı kapasitesi
- 4.2 l
- Soğutma sıvısı kapasitesi
- 6.4 l
- Güç
- 90 KM
- Tork
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Hacim ve ağırlık
- Minimum bagaj hacmi
- 422 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1596 l
- Boş ağırlık
- kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Aynalar kapalıyken genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Vites sayısı
- 6
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/65 R16
- Jant boyutu
- 16
- ABS
- Evet
Seçilen motor versiyonu
1.0 TCe (101 KM) LPG
Benzin / LPG · 2024–mevcut
- Motor gücü
- 101 KM
- Tork
- 160 Nm
- Motor hacmi
- 999 cm³
- Yakıt türü
- Benzin / LPG
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 13 s
Bu sayfada
ARAÇ GEÇMİŞİ
Araba mı alıyorsunuz? Karar vermeden önce geçmişini kontrol edin!
Araç geçmişini kontrol edinVersiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM) LPG
- Motor türü
- İçten yanmalı motor
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2024
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin / LPG
Verimlilik
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 13 s
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
- Yakıt tüketimi - Karışık döngü (LPG)
- 7.7-7.9 l/100 km
- Emisyon standardı
- Euro 6d
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 119 g/km
Motor
- Model / Motor kodu
- H4D460
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 999 cm³
- Tork (LPG)
- 170 Nm
- Devir (LPG)
- 2000 obr./min
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Çok noktalı enjeksiyon
- Motor türü
- Turbo kompresör, İntercooler
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 3
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Motor yağı kapasitesi
- 4.2 l
- Soğutma sıvısı kapasitesi
- 6.4 l
- Güç
- 101 KM
- Tork
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Hacim ve ağırlık
- Minimum bagaj hacmi
- 422 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1596 l
- Boş ağırlık
- kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Aynalar kapalıyken genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Vites sayısı
- 6
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/60 R17
- Jant boyutu
- 17
- ABS
- Evet
Seçilen motor versiyonu
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Benzin · 2024–mevcut
- Motor gücü
- 140 KM
- Tork
- 260 Nm
- Motor hacmi
- 1.330 cm³
- Yakıt türü
- Benzin
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 10,4 s
Bu sayfada
ARAÇ GEÇMİŞİ
Araba mı alıyorsunuz? Karar vermeden önce geçmişini kontrol edin!
Araç geçmişini kontrol edinVersiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
- Motor türü
- MHEV (Yumuşak hibrit sistem)
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2024
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin
Verimlilik
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 10.4 s
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 5.8-5.9 l/100 km
- Emisyon standardı
- Euro 6d
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 133 g/km
Motor
- Model / Motor kodu
- H5H490
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 1330 cm³
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Doğrudan enjeksiyon
- Motor türü
- Turbo kompresör, İntercooler
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 4
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Motor yağı kapasitesi
- 5.4 l
- Soğutma sıvısı kapasitesi
- 7.5 l
- Güç
- 140 KM
- Tork
- 260 Nm @ 3500 obr./min
Hacim ve ağırlık
- Minimum bagaj hacmi
- 422 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1596 l
- Boş ağırlık
- kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Aynalar kapalıyken genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Vites sayısı
- 6
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/60 R17
- Jant boyutu
- 17
- ABS
- Evet
Seçilen motor versiyonu
1.3 TCe (154 KM) EDC
Benzin · 2024–mevcut
- Motor gücü
- 154 KM
- Tork
- 270 Nm
- Motor hacmi
- 1.330 cm³
- Yakıt türü
- Benzin
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 8,5 s
Bu sayfada
ARAÇ GEÇMİŞİ
Araba mı alıyorsunuz? Karar vermeden önce geçmişini kontrol edin!
Araç geçmişini kontrol edinVersiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC
- Motor türü
- İçten yanmalı motor
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2024
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin
Verimlilik
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 8.5 s
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 6.2 l/100 km
- Emisyon standardı
- Euro 6d
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 149 g/km
Motor
- Model / Motor kodu
- H5H470
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 1330 cm³
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Doğrudan enjeksiyon
- Motor türü
- Turbo kompresör, İntercooler
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 4
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Motor yağı kapasitesi
- 5.4 l
- Soğutma sıvısı kapasitesi
- 7.5 l
- Güç
- 154 KM
- Tork
- 270 Nm @ 1700 obr./min
Hacim ve ağırlık
- Minimum bagaj hacmi
- 422 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1596 l
- Boş ağırlık
- kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Aynalar kapalıyken genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Vites sayısı
- 7
- Otomatik şanzıman tipi
- EDC
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/65 R16; 215/60 R17
- Jant boyutu
- 16; 17
- ABS
- Evet
Seçilen motor versiyonu
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Benzin · 2024–mevcut
- Motor gücü
- 158 KM
- Tork
- 270 Nm
- Motor hacmi
- 1.330 cm³
- Yakıt türü
- Benzin
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 8,5 s
Bu sayfada
ARAÇ GEÇMİŞİ
Araba mı alıyorsunuz? Karar vermeden önce geçmişini kontrol edin!
Araç geçmişini kontrol edinVersiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
- Motor türü
- MHEV (Yumuşak hibrit sistem)
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2024
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin
Verimlilik
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 8.5 s
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 5.8-5.9 l/100 km
- Emisyon standardı
- Euro 6d
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 133 g/km
Motor
- Model / Motor kodu
- H5H490
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 1330 cm³
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Doğrudan enjeksiyon
- Motor türü
- Turbo kompresör, İntercooler
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 4
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Motor yağı kapasitesi
- 5.4 l
- Soğutma sıvısı kapasitesi
- 7.5 l
- Güç
- 158 KM
- Tork
- 270 Nm @ 1750 obr./min
Hacim ve ağırlık
- Minimum bagaj hacmi
- 422 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1596 l
- Boş ağırlık
- kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Aynalar kapalıyken genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Vites sayısı
- 7
- Otomatik şanzıman tipi
- EDC
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/60 R17
- Jant boyutu
- 17
- ABS
- Evet
Seçilen motor versiyonu
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzin · 2024–mevcut
- Motor gücü
- 94 KM
- Tork
- 145 Nm
- Motor hacmi
- 1.598 cm³
- Yakıt türü
- Benzin
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 10 s
Bu sayfada
ARAÇ GEÇMİŞİ
Araba mı alıyorsunuz? Karar vermeden önce geçmişini kontrol edin!
Araç geçmişini kontrol edinVersiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Motor türü
- FHEF (Tam hibrit)
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2024
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin
Verimlilik
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 10 s
- Brüt akü kapasitesi
- 1.2 kWh
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 4.7-4.9 l/100 km
- Emisyon standardı
- Euro 6d
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 105 g/km
Motor
- Elektrik motorunun maksimum gücü
- 49 KM
- Elektrik motoru konumu
- Önde, Yatay
- Sistem gücü
- 143 KM
- Sistem torku
- 250 Nm
- Model / Motor kodu
- H4M632
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 1598 cm³
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Çok noktalı enjeksiyon
- Motor türü
- Aspirasyonlu motor
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 4
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Motor yağı kapasitesi
- 4.5 l
- Güç
- 94 KM
- Tork
- 145 Nm @ 3200 obr./min
Hacim ve ağırlık
- Minimum bagaj hacmi
- 326 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1458 l
- Boş ağırlık
- kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Aynalar kapalıyken genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Otomatik şanzıman tipi
- Multi-Mode
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/55 R18; 225/45 R19
- Jant boyutu
- 18; 19
- ABS
- Evet
Seçilen motor versiyonu
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzin · 2025–mevcut
- Motor gücü
- 109 KM
- Motor hacmi
- 1.789 cm³
- Yakıt türü
- Benzin
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 8,9 s
- Maksimum hız
- 180 km/h
Bu sayfada
ARAÇ GEÇMİŞİ
Araba mı alıyorsunuz? Karar vermeden önce geçmişini kontrol edin!
Araç geçmişini kontrol edinVersiyon hakkında temel bilgiler
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Versiyon
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Motor türü
- FHEF (Tam hibrit)
- Kapı sayısı
- 5
- Üretim başlangıcı
- 2025
- Kasa tipi
- Crossover
- Yer sayısı
- 5
- Yakıt türü
- Benzin
Verimlilik
- Maksimum hız
- 180 km/h
- 0 – 100 km/h ivmesi
- 8.9 s
- Brüt akü kapasitesi
- 1.4 kWh
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Şehir içi döngü
- 5.1 l/100 km
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Şehir dışı döngü
- 4.4 l/100 km
- Yakıt tüketim ölçüm standardı
- WLTP
- Yakıt tüketimi – Karışık döngü
- 4.5 l/100 km
- CO2 ölçüm standardı
- WLTP
- CO2 emisyonları
- 102 g/km
Motor
- Elektrik motorunun maksimum gücü
- 49 KM
- Elektrik motoru konumu
- Ön aks, Yatay
- Sistem gücü
- 158 KM @ 5350 obr./min
- Sistem torku
- 265 Nm @ 3600 obr./min
- Motor konumu
- Önde, Yatay
- Motor hacmi
- 1789 cm³
- Yakıt enjeksiyon sistemi
- Çok noktalı enjeksiyon
- Motor türü
- Aspirasyonlu motor
- Motor konfigürasyonu
- Dizili
- Silindir sayısı
- 4
- Silindirdeki valf sayısı
- 4
- Güç
- 109 KM
Hacim ve ağırlık
- Yakıt tankı
- 48 l
- Minimum bagaj hacmi
- 326-440 l
- Maksimum bagaj hacmi
- 1276 l
- Boş ağırlık
- 1514 kg
- Maksimum ağırlık
- 1890 kg
- Tavan yük kapasitesi
- 80 kg
- Frenli römorkun toplam maksimum ağırlığı (12% eğim)
- 1000 kg
- Frensiz römorkun toplam maksimum ağırlığı
- 720 kg
- Römorkun çekme çubuğuna olan maksimum ağırlık
- 75 kg
Araç boyutları
- Uzunluk
- 4239 mm
- Genişlik
- 1797 mm
- Aynalar açıkken genişlik
- 2003 mm
- Yükseklik
- 1575 mm
- Dingil mesafesi
- 2639 mm
- Ön tekerlek genişliği
- 1562 mm
- Arka tekerlek genişliği
- 1547 mm
- Seyir yüksekliği
- 169 mm
- Ön çıkıntı
- 883 mm
- Arka çıkıntı
- 717 mm
- Dönüş çapı
- 11.1 m
Tahrik sistemi, Frenler ve süspansiyon
- Tahrik
- Ön tekerlek tahriki
- Otomatik şanzıman tipi
- Multi-Mode
- Ön süspansiyon
- McPherson tipi bağımsız
- Arka süspansiyon
- Esnek kiriş
- Ön frenler
- Havalı disk frenler
- Arka frenler
- Drum
- Direksiyon sistemi
- Dişli şanzıman
- Hidrolik direksiyon
- Elektrik desteği
- Lastik boyutu
- 215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
- Jant boyutu
- 17; 18; 19
- ABS
- Evet