Jármű műszaki adatai
Renault Captur II (facelift 2024)
Hasonlítsa össze a(z) Renault Captur Captur II (facelift 2024) összes, 7 darab motorváltozatát, majd nyissa meg a pontos hajtásláncra és gyártási évre vonatkozó műszaki adatokat.
Jármű-előéleti jelentés
Használt Renault Captur II (facelift 2024) modellt vásárol? Ellenőrizze a konkrét autó előéletét
A VIN-jelentés segít ellenőrizni a pontos motort, a felszereltséget, a futásteljesítmény-adatokat és a bejelentett sérüléseket a vásárlás előtt.
Járműfotók
1 / 8
Nagyobb nézet Válasszon hajtásláncot
Motorváltozatok
Válasszon ki egy sort az alábbi kulcsadatok és részletes műszaki adatok frissítéséhez.
7 változat · 6 Benzin · 1 Benzin / LPG
| Motor | Üzemanyag | Teljesítmény | Gyártás |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe (90 KM) Kiválasztva | Benzin | 90 KM | 2024–jelenlegi |
| 1.0 TCe (101 KM) LPG Kiválasztva | Benzin / LPG | 101 KM | 2024–jelenlegi |
| 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Kiválasztva | Benzin | 140 KM | 2024–jelenlegi |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC Kiválasztva | Benzin | 154 KM | 2024–jelenlegi |
| 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Kiválasztva | Benzin | 158 KM | 2024–jelenlegi |
| 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Kiválasztva | Benzin | 94 KM | 2024–jelenlegi |
| 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Kiválasztva | Benzin | 109 KM | 2025–jelenlegi |
Nincs megfelelő motorváltozat
Próbáljon modellszámot, teljesítményadatot megadni, vagy törölje az üzemanyagszűrőt.
Kiválasztott motorváltozat
1.0 TCe (90 KM)
Benzin · 2024–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 90 KM
- Nyomaték
- 160 Nm
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 14 s
Ezen az oldalon
Alapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (90 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 14 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 131 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H4D470
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.2 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 6.4 l
- Teljesítmény
- 90 KM
- Nyomaték
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 422 l
- Maximum csomagtér
- 1596 l
- Saját tömeg
- kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16
- Felni méret
- 16
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.0 TCe (101 KM) LPG
Benzin / LPG · 2024–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 101 KM
- Nyomaték
- 160 Nm
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin / LPG
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13 s
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM) LPG
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin / LPG
Teljesítmény
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztás - Vegyes ciklus (LPG)
- 7.7-7.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 119 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H4D460
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Nyomaték (LPG)
- 170 Nm
- Fordulatszám (LPG)
- 2000 obr./min
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.2 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 6.4 l
- Teljesítmény
- 101 KM
- Nyomaték
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 422 l
- Maximum csomagtér
- 1596 l
- Saját tömeg
- kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17
- Felni méret
- 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Benzin · 2024–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 140 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
- Motor térfogat
- 1330 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10,4 s
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
- Motor típusa
- MHEV (lágy hibrid rendszer)
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10.4 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 133 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H490
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1330 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 140 KM
- Nyomaték
- 260 Nm @ 3500 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 422 l
- Maximum csomagtér
- 1596 l
- Saját tömeg
- kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17
- Felni méret
- 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (154 KM) EDC
Benzin · 2024–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 154 KM
- Nyomaték
- 270 Nm
- Motor térfogat
- 1330 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8,5 s
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8.5 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 6.2 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 149 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H470
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1330 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 154 KM
- Nyomaték
- 270 Nm @ 1700 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 422 l
- Maximum csomagtér
- 1596 l
- Saját tömeg
- kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 7
- Automata sebességváltó típusa
- EDC
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17
- Felni méret
- 16; 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Benzin · 2024–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 158 KM
- Nyomaték
- 270 Nm
- Motor térfogat
- 1330 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8,5 s
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
- Motor típusa
- MHEV (lágy hibrid rendszer)
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8.5 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 133 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H490
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1330 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 158 KM
- Nyomaték
- 270 Nm @ 1750 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 422 l
- Maximum csomagtér
- 1596 l
- Saját tömeg
- kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 7
- Automata sebességváltó típusa
- EDC
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17
- Felni méret
- 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzin · 2024–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 94 KM
- Nyomaték
- 145 Nm
- Motor térfogat
- 1598 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10 s
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Motor típusa
- FHEF (teljes hibrid)
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10 s
- Akku bruttó kapacitás
- 1.2 kWh
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.7-4.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 105 g/km
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 49 KM
- Elektromos motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Rendszer teljesítmény
- 143 KM
- Rendszer nyomaték
- 250 Nm
- Motor modell / kód
- H4M632
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1598 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Szívómotor
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.5 l
- Teljesítmény
- 94 KM
- Nyomaték
- 145 Nm @ 3200 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 326 l
- Maximum csomagtér
- 1458 l
- Saját tömeg
- kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Automata sebességváltó típusa
- Multi-Mode
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/55 R18; 225/45 R19
- Felni méret
- 18; 19
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzin · 2025–jelenlegi
- Motor teljesítmény
- 109 KM
- Motor térfogat
- 1789 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8,9 s
- Maximális sebesség
- 180 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Motor típusa
- FHEF (teljes hibrid)
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2025
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 180 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8.9 s
- Akku bruttó kapacitás
- 1.4 kWh
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 5.1 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.4 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.5 l/100 km
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 102 g/km
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 49 KM
- Elektromos motor elhelyezkedés
- Első tengely, Keresztben
- Rendszer teljesítmény
- 158 KM @ 5350 obr./min
- Rendszer nyomaték
- 265 Nm @ 3600 obr./min
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1789 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Szívómotor
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Teljesítmény
- 109 KM
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 326-440 l
- Maximum csomagtér
- 1276 l
- Saját tömeg
- 1514 kg
- Megengedett össztömeg
- 1890 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1000 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 720 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4239 mm
- Szélesség
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1575 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1562 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 169 mm
- Első túlnyúlás
- 883 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 717 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Automata sebességváltó típusa
- Multi-Mode
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
- Felni méret
- 17; 18; 19
- ABS
- igen