Liigu sisu juurde

Sõiduki tehnilised andmed

Renault Captur II (facelift 2024)

Võrdle kõiki Renault Captur Captur II (facelift 2024) 7 mootori versiooni ja ava seejärel tehnilised andmed täpse jõuülekande ja tootmisaasta kohta.

Sõiduki ajaloo aruanne

Kasutatud Renault Captur II (facelift 2024) ostmisel kontrolli just selle auto ajalugu

VIN-raport aitab enne ostu kinnitada täpset mootorit, varustust, läbisõiduandmeid ja registreeritud kahjustusi.

Mis on VIN-kood?
1 / 8
Renault Captur Captur II (facelift 2024) Vaata suuremalt
Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Sõidukite galerii

Renault Captur Captur II (facelift 2024)

Foto: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Vali jõuülekanne

Mootoriversioonid

Vali rida, et uuendada allolevaid põhiandmeid ja detailseid tehnilisi näitajaid.

7 versiooni · 6 Bensiini · 1 Bensiin / LPG

Mootor Kütus Võimsus Tootmine
1.0 TCe (90 KM) Valitud Bensiini 90 KM 2024–praegune
1.0 TCe (101 KM) LPG Valitud Bensiin / LPG 101 KM 2024–praegune
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Valitud Bensiini 140 KM 2024–praegune
1.3 TCe (154 KM) EDC Valitud Bensiini 154 KM 2024–praegune
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Valitud Bensiini 158 KM 2024–praegune
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Valitud Bensiini 94 KM 2024–praegune
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Valitud Bensiini 109 KM 2025–praegune

Valitud mootoriversioon

1.0 TCe (90 KM)

Bensiini · 2024–praegune

Mootori võimsus
90 KM
Pöördemoment
160 Nm
Mootori töömaht
999 cm³
Kütuse tüüp
Bensiini
Kiirus 0 – 100 km/h
14 s
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.0 TCe (90 KM)
Mootori tüüp
Sisepõlemismootor
Uste arv
5
Tootmise algus
2024
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiini

Jõudlus

Kiirus 0 – 100 km/h
14 s
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
5.8-5.9 l/100 km
Keskkonnastandard
Euro 6d
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
131 g/km

Mootor

Mootori mudel / Kood
H4D470
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
999 cm³
Kütuse sissepritse süsteem
Mitme-punktiline süstimine
Mootori tüüp
Turbo kompressor, Intercooler
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
3
Ventiilide arv silindri kohta
4
Mootori õli maht
4.2 l
Küttesüsteemi vedelik
6.4 l
Võimsus
90 KM
Pöördemoment
160 Nm @ 2750 obr./min

Mahutavus ja kaal

Minimalne pagasi maht
422 l
Maksimaalne pagasi maht
1596 l
Tühi kaal
kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius kokkupandud peeglitega
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Käigukastide arv
6
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/65 R16
Ratta suurus
16
ABS
jah

Valitud mootoriversioon

1.0 TCe (101 KM) LPG

Bensiin / LPG · 2024–praegune

Mootori võimsus
101 KM
Pöördemoment
160 Nm
Mootori töömaht
999 cm³
Kütuse tüüp
Bensiin / LPG
Kiirus 0 – 100 km/h
13 s
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.0 TCe (101 KM) LPG
Mootori tüüp
Sisepõlemismootor
Uste arv
5
Tootmise algus
2024
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiin / LPG

Jõudlus

Kiirus 0 – 100 km/h
13 s
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
Kütuse tarbimine - Kombineeritud tsükkel (LPG)
7.7-7.9 l/100 km
Keskkonnastandard
Euro 6d
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
119 g/km

Mootor

Mootori mudel / Kood
H4D460
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
999 cm³
Pöördemoment (LPG)
170 Nm
Pöörded (LPG)
2000 obr./min
Kütuse sissepritse süsteem
Mitme-punktiline süstimine
Mootori tüüp
Turbo kompressor, Intercooler
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
3
Ventiilide arv silindri kohta
4
Mootori õli maht
4.2 l
Küttesüsteemi vedelik
6.4 l
Võimsus
101 KM
Pöördemoment
160 Nm @ 2750 obr./min

Mahutavus ja kaal

Minimalne pagasi maht
422 l
Maksimaalne pagasi maht
1596 l
Tühi kaal
kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius kokkupandud peeglitega
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Käigukastide arv
6
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/60 R17
Ratta suurus
17
ABS
jah

Valitud mootoriversioon

1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid

Bensiini · 2024–praegune

Mootori võimsus
140 KM
Pöördemoment
260 Nm
Mootori töömaht
1330 cm³
Kütuse tüüp
Bensiini
Kiirus 0 – 100 km/h
10,4 s
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Mootori tüüp
MHEV (pehme hübriidsüsteem)
Uste arv
5
Tootmise algus
2024
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiini

Jõudlus

Kiirus 0 – 100 km/h
10.4 s
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
5.8-5.9 l/100 km
Keskkonnastandard
Euro 6d
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
133 g/km

Mootor

Mootori mudel / Kood
H5H490
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
1330 cm³
Kütuse sissepritse süsteem
Otsesüstimine
Mootori tüüp
Turbo kompressor, Intercooler
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
4
Ventiilide arv silindri kohta
4
Mootori õli maht
5.4 l
Küttesüsteemi vedelik
7.5 l
Võimsus
140 KM
Pöördemoment
260 Nm @ 3500 obr./min

Mahutavus ja kaal

Minimalne pagasi maht
422 l
Maksimaalne pagasi maht
1596 l
Tühi kaal
kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius kokkupandud peeglitega
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Käigukastide arv
6
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/60 R17
Ratta suurus
17
ABS
jah

Valitud mootoriversioon

1.3 TCe (154 KM) EDC

Bensiini · 2024–praegune

Mootori võimsus
154 KM
Pöördemoment
270 Nm
Mootori töömaht
1330 cm³
Kütuse tüüp
Bensiini
Kiirus 0 – 100 km/h
8,5 s
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.3 TCe (154 KM) EDC
Mootori tüüp
Sisepõlemismootor
Uste arv
5
Tootmise algus
2024
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiini

Jõudlus

Kiirus 0 – 100 km/h
8.5 s
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
6.2 l/100 km
Keskkonnastandard
Euro 6d
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
149 g/km

Mootor

Mootori mudel / Kood
H5H470
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
1330 cm³
Kütuse sissepritse süsteem
Otsesüstimine
Mootori tüüp
Turbo kompressor, Intercooler
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
4
Ventiilide arv silindri kohta
4
Mootori õli maht
5.4 l
Küttesüsteemi vedelik
7.5 l
Võimsus
154 KM
Pöördemoment
270 Nm @ 1700 obr./min

Mahutavus ja kaal

Minimalne pagasi maht
422 l
Maksimaalne pagasi maht
1596 l
Tühi kaal
kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius kokkupandud peeglitega
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Käigukastide arv
7
Automaatkäigukasti tüüp
EDC
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/65 R16; 215/60 R17
Ratta suurus
16; 17
ABS
jah

Valitud mootoriversioon

1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC

Bensiini · 2024–praegune

Mootori võimsus
158 KM
Pöördemoment
270 Nm
Mootori töömaht
1330 cm³
Kütuse tüüp
Bensiini
Kiirus 0 – 100 km/h
8,5 s
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Mootori tüüp
MHEV (pehme hübriidsüsteem)
Uste arv
5
Tootmise algus
2024
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiini

Jõudlus

Kiirus 0 – 100 km/h
8.5 s
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
5.8-5.9 l/100 km
Keskkonnastandard
Euro 6d
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
133 g/km

Mootor

Mootori mudel / Kood
H5H490
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
1330 cm³
Kütuse sissepritse süsteem
Otsesüstimine
Mootori tüüp
Turbo kompressor, Intercooler
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
4
Ventiilide arv silindri kohta
4
Mootori õli maht
5.4 l
Küttesüsteemi vedelik
7.5 l
Võimsus
158 KM
Pöördemoment
270 Nm @ 1750 obr./min

Mahutavus ja kaal

Minimalne pagasi maht
422 l
Maksimaalne pagasi maht
1596 l
Tühi kaal
kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius kokkupandud peeglitega
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Käigukastide arv
7
Automaatkäigukasti tüüp
EDC
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/60 R17
Ratta suurus
17
ABS
jah

Valitud mootoriversioon

1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Bensiini · 2024–praegune

Mootori võimsus
94 KM
Pöördemoment
145 Nm
Mootori töömaht
1598 cm³
Kütuse tüüp
Bensiini
Kiirus 0 – 100 km/h
10 s
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Mootori tüüp
FHEF (täis-hübriid)
Uste arv
5
Tootmise algus
2024
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiini

Jõudlus

Kiirus 0 – 100 km/h
10 s
Aku brutomaht
1.2 kWh
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
4.7-4.9 l/100 km
Keskkonnastandard
Euro 6d
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
105 g/km

Mootor

Elektrimootori maksimaalne võimsus
49 KM
Elektrimootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Süsteemi võimsus
143 KM
Süsteemi pöördemoment
250 Nm
Mootori mudel / Kood
H4M632
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
1598 cm³
Kütuse sissepritse süsteem
Mitme-punktiline süstimine
Mootori tüüp
Ava maksud
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
4
Ventiilide arv silindri kohta
4
Mootori õli maht
4.5 l
Võimsus
94 KM
Pöördemoment
145 Nm @ 3200 obr./min

Mahutavus ja kaal

Minimalne pagasi maht
326 l
Maksimaalne pagasi maht
1458 l
Tühi kaal
kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius kokkupandud peeglitega
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Automaatkäigukasti tüüp
Multi-Mode
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/55 R18; 225/45 R19
Ratta suurus
18; 19
ABS
jah

Valitud mootoriversioon

1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Bensiini · 2025–praegune

Mootori võimsus
109 KM
Mootori töömaht
1789 cm³
Kütuse tüüp
Bensiini
Kiirus 0 – 100 km/h
8,9 s
Maksimaalne kiirus
180 km/h
Sellel lehel
Kontrollige sõiduki ajalugu

Põhiteave versiooni kohta

Marka
Renault
Mudel
Captur
Generatsioon
Captur II (facelift 2024)
Mootor
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Mootori tüüp
FHEF (täis-hübriid)
Uste arv
5
Tootmise algus
2025
Kere tüüp
Crossover
Kohad
5
Kütuse tüüp
Bensiini

Jõudlus

Maksimaalne kiirus
180 km/h
Kiirus 0 – 100 km/h
8.9 s
Aku brutomaht
1.4 kWh
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
5.1 l/100 km
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
4.4 l/100 km
Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
WLTP
Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
4.5 l/100 km
CO2 mõõtmisstandard
WLTP
CO2 heitkogused
102 g/km

Mootor

Elektrimootori maksimaalne võimsus
49 KM
Elektrimootori asukoht
Esiosa, Vooderdatud
Süsteemi võimsus
158 KM @ 5350 obr./min
Süsteemi pöördemoment
265 Nm @ 3600 obr./min
Mootori asukoht
Ees, Vooderdatud
Mootori töömaht
1789 cm³
Kütuse sissepritse süsteem
Mitme-punktiline süstimine
Mootori tüüp
Ava maksud
Mootori konfiguratsioon
Ridade
Silindrite arv
4
Ventiilide arv silindri kohta
4
Võimsus
109 KM

Mahutavus ja kaal

Kütusepaagi maht
48 l
Minimalne pagasi maht
326-440 l
Maksimaalne pagasi maht
1276 l
Tühi kaal
1514 kg
Lubatud kaal
1890 kg
Lubatud kandevõime katusele
80 kg
Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
1000 kg
Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
720 kg
Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
75 kg

Sõiduki mõõtmed

Pikkus
4239 mm
Laius
1797 mm
Laius avatud peeglitega
2003 mm
Kõrgus
1575 mm
Teljevahe
2639 mm
Eesrataste vahe
1562 mm
Taga rataste vahe
1547 mm
Maapinnast kõrgus
169 mm
Esiripp
883 mm
Tagumine ripp
717 mm
Minimaalne pöörderaadius
11.1 m

Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus

Jõuülekanne
Esirataste vedu
Automaatkäigukasti tüüp
Multi-Mode
Eesmine vedrustus
Iseseisev McPherson tüüpi
Tagumine vedrustus
Painduv tugi
Eesmine pidurid
Ventileeritud kettad
Tagumine pidurid
Trummid
Juhutusüsteem
Hammasülekande
Roolivõimendi
Elekterabi
Rehvi suurus
215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
Ratta suurus
17; 18; 19
ABS
jah