Technické údaje vozidla
Renault Captur II (facelift 2024)
Porovnejte všech 7 motorových verzí modelu Renault Captur Captur II (facelift 2024) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Renault Captur II (facelift 2024) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Fotografie vozidel
1 z 8
Zvětšit Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
7 verzí · 6 Benzín · 1 Benzín / LPG
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe (90 KM) Vybráno | Benzín | 90 KM | 2024–současnost |
| 1.0 TCe (101 KM) LPG Vybráno | Benzín / LPG | 101 KM | 2024–současnost |
| 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Vybráno | Benzín | 140 KM | 2024–současnost |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC Vybráno | Benzín | 154 KM | 2024–současnost |
| 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Vybráno | Benzín | 158 KM | 2024–současnost |
| 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Vybráno | Benzín | 94 KM | 2024–současnost |
| 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Vybráno | Benzín | 109 KM | 2025–současnost |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
1.0 TCe (90 KM)
Benzín · 2024–současnost
- Výkon motoru
- 90 KM
- Točivý moment
- 160 Nm
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 14 s
Na této stránce
Základní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (90 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 14 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 131 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4D470
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.2 l
- Objem chladicí kapaliny
- 6.4 l
- Výkon
- 90 KM
- Točivý moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 422 l
- Maximální objem kufru
- 1596 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16
- Velikost disků
- 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 TCe (101 KM) LPG
Benzín / LPG · 2024–současnost
- Výkon motoru
- 101 KM
- Točivý moment
- 160 Nm
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 13 s
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM) LPG
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Výkon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 13 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
- Spotřeba paliva - kombinovaný cyklus (LPG)
- 7.7-7.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 119 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4D460
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Točivý moment (LPG)
- 170 Nm
- Otáčky (LPG)
- 2000 obr./min
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.2 l
- Objem chladicí kapaliny
- 6.4 l
- Výkon
- 101 KM
- Točivý moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 422 l
- Maximální objem kufru
- 1596 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17
- Velikost disků
- 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Benzín · 2024–současnost
- Výkon motoru
- 140 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
- Objem motoru
- 1 330 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10,4 s
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
- Typ motoru
- MHEV (měkký hybridní systém)
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10.4 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H490
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1330 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 140 KM
- Točivý moment
- 260 Nm @ 3500 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 422 l
- Maximální objem kufru
- 1596 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17
- Velikost disků
- 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (154 KM) EDC
Benzín · 2024–současnost
- Výkon motoru
- 154 KM
- Točivý moment
- 270 Nm
- Objem motoru
- 1 330 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8,5 s
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8.5 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 149 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H470
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1330 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 154 KM
- Točivý moment
- 270 Nm @ 1700 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 422 l
- Maximální objem kufru
- 1596 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 7
- Typ automatické převodovky
- EDC
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Benzín · 2024–současnost
- Výkon motoru
- 158 KM
- Točivý moment
- 270 Nm
- Objem motoru
- 1 330 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8,5 s
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
- Typ motoru
- MHEV (měkký hybridní systém)
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8.5 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.8-5.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H490
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1330 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 158 KM
- Točivý moment
- 270 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 422 l
- Maximální objem kufru
- 1596 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 7
- Typ automatické převodovky
- EDC
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17
- Velikost disků
- 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzín · 2024–současnost
- Výkon motoru
- 94 KM
- Točivý moment
- 145 Nm
- Objem motoru
- 1 598 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10 s
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Typ motoru
- FHEF (plná hybrid)
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10 s
- Hrubá kapacita baterie
- 1.2 kWh
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.7-4.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 105 g/km
Motor
- Maximální výkon elektrického motoru
- 49 KM
- Umístění elektrického motoru
- Vepředu, Příčně
- Výkon systému
- 143 KM
- Točivý moment systému
- 250 Nm
- Model / Kód motoru
- H4M632
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1598 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.5 l
- Výkon
- 94 KM
- Točivý moment
- 145 Nm @ 3200 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 326 l
- Maximální objem kufru
- 1458 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Typ automatické převodovky
- Multi-Mode
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/55 R18; 225/45 R19
- Velikost disků
- 18; 19
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Benzín · 2025–současnost
- Výkon motoru
- 109 KM
- Objem motoru
- 1 789 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8,9 s
- Maximální rychlost
- 180 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II (facelift 2024)- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II (facelift 2024)
- Motor
- 1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
- Typ motoru
- FHEF (plná hybrid)
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2025
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 180 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8.9 s
- Hrubá kapacita baterie
- 1.4 kWh
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.1 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.4 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.5 l/100 km
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 102 g/km
Motor
- Maximální výkon elektrického motoru
- 49 KM
- Umístění elektrického motoru
- Přední osa, Příčně
- Výkon systému
- 158 KM @ 5350 obr./min
- Točivý moment systému
- 265 Nm @ 3600 obr./min
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1789 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Výkon
- 109 KM
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 326-440 l
- Maximální objem kufru
- 1276 l
- Hmotnost vozidla
- 1514 kg
- Maximální hmotnost
- 1890 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1000 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 720 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4239 mm
- Šířka
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1575 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1562 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 169 mm
- Přední převis
- 883 mm
- Zadní převis
- 717 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Typ automatické převodovky
- Multi-Mode
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
- Velikost disků
- 17; 18; 19
- ABS
- ano