Pereiti prie turinio

Transporto priemonės techniniai duomenys

Renault Captur II (facelift 2024)

Palyginkite visas 7 modelio Renault Captur Captur II (facelift 2024) variklių versijas, tada atidarykite techninius duomenis konkrečiai jėgainei ir gamybos metams.

Transporto priemonės istorijos ataskaita

Perkate naudotą Renault Captur II (facelift 2024)? Patikrinkite konkretaus automobilio istoriją

VIN ataskaita gali padėti patvirtinti tikslų variklį, įrangą, ridos įrašus ir užfiksuotus pažeidimus prieš perkant.

Kas yra VIN?
1 iš 8
Renault Captur Captur II (facelift 2024) Peržiūrėti didesnį
Nuotrauka: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Transporto priemonių galerija

Renault Captur Captur II (facelift 2024)

Nuotrauka: Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Pasirinkite jėgainę

Variklio versijos

Pasirinkite eilutę, kad atnaujintumėte pagrindinius rodiklius ir išsamią specifikaciją žemiau.

7 versijos · 6 Benzinas · 1 Benzinas / LPG

Variklis Kuras Galia Gamyba
1.0 TCe (90 KM) Pasirinkta Benzinas 90 KM 2024–esamas
1.0 TCe (101 KM) LPG Pasirinkta Benzinas / LPG 101 KM 2024–esamas
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid Pasirinkta Benzinas 140 KM 2024–esamas
1.3 TCe (154 KM) EDC Pasirinkta Benzinas 154 KM 2024–esamas
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC Pasirinkta Benzinas 158 KM 2024–esamas
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Pasirinkta Benzinas 94 KM 2024–esamas
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode Pasirinkta Benzinas 109 KM 2025–esamas

Pasirinkta variklio versija

1.0 TCe (90 KM)

Benzinas · 2024–esamas

Variklio galia
90 KM
Sukimo momentas
160 Nm
Variklio darbinis tūris
999 cm³
Degalų tipas
Benzinas
Pagreitis 0–100 km/h
14 s
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.0 TCe (90 KM)
Variklio tipas
Vidaus degimo variklis
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2024
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas

Efektyvumas

Pagreitis 0–100 km/h
14 s
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
5.8-5.9 l/100 km
Emisijos standartas
Euro 6d
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
131 g/km

Variklis

Modelis / Variklio kodas
H4D470
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
999 cm³
Degalų įpurškimo sistema
Daugiaplanis purkštukas
Variklio tipas
Turbo kompresorius, Intercooleris
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
3
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Variklio alyvos talpa
4.2 l
Aušinimo skysčio talpa
6.4 l
Galia
90 KM
Sukimo momentas
160 Nm @ 2750 obr./min

Tūris ir svoris

Minimalus bagažo tūris
422 l
Maksimalus bagažo tūris
1596 l
Tuščias svoris
kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis su sulankstytais veidrodžiais
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Pavarų skaičius
6
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/65 R16
Diskų dydis
16
ABS
taip

Pasirinkta variklio versija

1.0 TCe (101 KM) LPG

Benzinas / LPG · 2024–esamas

Variklio galia
101 KM
Sukimo momentas
160 Nm
Variklio darbinis tūris
999 cm³
Degalų tipas
Benzinas / LPG
Pagreitis 0–100 km/h
13 s
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.0 TCe (101 KM) LPG
Variklio tipas
Vidaus degimo variklis
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2024
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas / LPG

Efektyvumas

Pagreitis 0–100 km/h
13 s
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
6.0-6.1/7.7-7.9 l/100 km
Degalų sąnaudos - Mišrus ciklas (LPG)
7.7-7.9 l/100 km
Emisijos standartas
Euro 6d
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
119 g/km

Variklis

Modelis / Variklio kodas
H4D460
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
999 cm³
Sukimo momentas (LPG)
170 Nm
Apsukos (LPG)
2000 obr./min
Degalų įpurškimo sistema
Daugiaplanis purkštukas
Variklio tipas
Turbo kompresorius, Intercooleris
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
3
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Variklio alyvos talpa
4.2 l
Aušinimo skysčio talpa
6.4 l
Galia
101 KM
Sukimo momentas
160 Nm @ 2750 obr./min

Tūris ir svoris

Minimalus bagažo tūris
422 l
Maksimalus bagažo tūris
1596 l
Tuščias svoris
kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis su sulankstytais veidrodžiais
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Pavarų skaičius
6
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/60 R17
Diskų dydis
17
ABS
taip

Pasirinkta variklio versija

1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid

Benzinas · 2024–esamas

Variklio galia
140 KM
Sukimo momentas
260 Nm
Variklio darbinis tūris
1 330 cm³
Degalų tipas
Benzinas
Pagreitis 0–100 km/h
10,4 s
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
Variklio tipas
MHEV (švelnus hibridinės sistemos)
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2024
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas

Efektyvumas

Pagreitis 0–100 km/h
10.4 s
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
5.8-5.9 l/100 km
Emisijos standartas
Euro 6d
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
133 g/km

Variklis

Modelis / Variklio kodas
H5H490
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
1330 cm³
Degalų įpurškimo sistema
Tiesioginis purkštukas
Variklio tipas
Turbo kompresorius, Intercooleris
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
4
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Variklio alyvos talpa
5.4 l
Aušinimo skysčio talpa
7.5 l
Galia
140 KM
Sukimo momentas
260 Nm @ 3500 obr./min

Tūris ir svoris

Minimalus bagažo tūris
422 l
Maksimalus bagažo tūris
1596 l
Tuščias svoris
kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis su sulankstytais veidrodžiais
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Pavarų skaičius
6
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/60 R17
Diskų dydis
17
ABS
taip

Pasirinkta variklio versija

1.3 TCe (154 KM) EDC

Benzinas · 2024–esamas

Variklio galia
154 KM
Sukimo momentas
270 Nm
Variklio darbinis tūris
1 330 cm³
Degalų tipas
Benzinas
Pagreitis 0–100 km/h
8,5 s
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.3 TCe (154 KM) EDC
Variklio tipas
Vidaus degimo variklis
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2024
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas

Efektyvumas

Pagreitis 0–100 km/h
8.5 s
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
6.2 l/100 km
Emisijos standartas
Euro 6d
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
149 g/km

Variklis

Modelis / Variklio kodas
H5H470
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
1330 cm³
Degalų įpurškimo sistema
Tiesioginis purkštukas
Variklio tipas
Turbo kompresorius, Intercooleris
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
4
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Variklio alyvos talpa
5.4 l
Aušinimo skysčio talpa
7.5 l
Galia
154 KM
Sukimo momentas
270 Nm @ 1700 obr./min

Tūris ir svoris

Minimalus bagažo tūris
422 l
Maksimalus bagažo tūris
1596 l
Tuščias svoris
kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis su sulankstytais veidrodžiais
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Pavarų skaičius
7
Automatinės pavarų dėžės tipas
EDC
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/65 R16; 215/60 R17
Diskų dydis
16; 17
ABS
taip

Pasirinkta variklio versija

1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC

Benzinas · 2024–esamas

Variklio galia
158 KM
Sukimo momentas
270 Nm
Variklio darbinis tūris
1 330 cm³
Degalų tipas
Benzinas
Pagreitis 0–100 km/h
8,5 s
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.3 TCe (158 KM) Mild Hybrid EDC
Variklio tipas
MHEV (švelnus hibridinės sistemos)
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2024
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas

Efektyvumas

Pagreitis 0–100 km/h
8.5 s
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
5.8-5.9 l/100 km
Emisijos standartas
Euro 6d
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
133 g/km

Variklis

Modelis / Variklio kodas
H5H490
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
1330 cm³
Degalų įpurškimo sistema
Tiesioginis purkštukas
Variklio tipas
Turbo kompresorius, Intercooleris
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
4
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Variklio alyvos talpa
5.4 l
Aušinimo skysčio talpa
7.5 l
Galia
158 KM
Sukimo momentas
270 Nm @ 1750 obr./min

Tūris ir svoris

Minimalus bagažo tūris
422 l
Maksimalus bagažo tūris
1596 l
Tuščias svoris
kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis su sulankstytais veidrodžiais
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Pavarų skaičius
7
Automatinės pavarų dėžės tipas
EDC
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/60 R17
Diskų dydis
17
ABS
taip

Pasirinkta variklio versija

1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzinas · 2024–esamas

Variklio galia
94 KM
Sukimo momentas
145 Nm
Variklio darbinis tūris
1 598 cm³
Degalų tipas
Benzinas
Pagreitis 0–100 km/h
10 s
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Variklio tipas
FHEF (visiška hibridinė)
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2024
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas

Efektyvumas

Pagreitis 0–100 km/h
10 s
Baterijos bendroji talpa
1.2 kWh
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
4.7-4.9 l/100 km
Emisijos standartas
Euro 6d
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
105 g/km

Variklis

Maksimali elektros variklio galia
49 KM
Elektros variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Sistemos galia
143 KM
Sistemos sukimo momentas
250 Nm
Modelis / Variklio kodas
H4M632
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
1598 cm³
Degalų įpurškimo sistema
Daugiaplanis purkštukas
Variklio tipas
Natūraliai įsiurbiamas variklis
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
4
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Variklio alyvos talpa
4.5 l
Galia
94 KM
Sukimo momentas
145 Nm @ 3200 obr./min

Tūris ir svoris

Minimalus bagažo tūris
326 l
Maksimalus bagažo tūris
1458 l
Tuščias svoris
kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis su sulankstytais veidrodžiais
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Automatinės pavarų dėžės tipas
Multi-Mode
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/55 R18; 225/45 R19
Diskų dydis
18; 19
ABS
taip

Pasirinkta variklio versija

1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode

Benzinas · 2025–esamas

Variklio galia
109 KM
Variklio darbinis tūris
1 789 cm³
Degalų tipas
Benzinas
Pagreitis 0–100 km/h
8,9 s
Maksimalus greitis
180 km/h
Šiame puslapyje
Patikrinkite transporto priemonės istoriją

Pagrindinė informacija apie kartą

Prekės ženklas
Renault
Modelis
Captur
Karta
Captur II (facelift 2024)
Variklis
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
Variklio tipas
FHEF (visiška hibridinė)
Durų skaičius
5
Gamybos pradžia
2025
Kūno tipas
Krosoveris
Vietų skaičius
5
Degalų tipas
Benzinas

Efektyvumas

Maksimalus greitis
180 km/h
Pagreitis 0–100 km/h
8.9 s
Baterijos bendroji talpa
1.4 kWh
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Miesto ciklas
5.1 l/100 km
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Užmiestis
4.4 l/100 km
Degalų sąnaudų matavimo standartas
WLTP
Degalų sąnaudos – Mišrus ciklas
4.5 l/100 km
CO2 matavimo standartas
WLTP
CO2 emisijos
102 g/km

Variklis

Maksimali elektros variklio galia
49 KM
Elektros variklio padėtis
Priekinis ašis, Periferinis
Sistemos galia
158 KM @ 5350 obr./min
Sistemos sukimo momentas
265 Nm @ 3600 obr./min
Variklio padėtis
Iš priekinės pusės, Periferinis
Variklio darbinis tūris
1789 cm³
Degalų įpurškimo sistema
Daugiaplanis purkštukas
Variklio tipas
Natūraliai įsiurbiamas variklis
Variklio konfigūracija
V-statybinis
Cilindrų skaičius
4
Vožtuvų skaičius cilindrui
4
Galia
109 KM

Tūris ir svoris

Degalų bakas
48 l
Minimalus bagažo tūris
326-440 l
Maksimalus bagažo tūris
1276 l
Tuščias svoris
1514 kg
Leidžiamas svoris
1890 kg
Leidžiamas krovinio svoris ant stogo
80 kg
Leidžiamas priekabos svoris su stabdžiais, kai pradeda važiuoti į šlaitą 12%
1000 kg
Leidžiamas priekabos svoris be stabdžių
720 kg
Leidžiamas priekabos spaudimas ant traukiamosios grandies
75 kg

Transporto priemonės matmenys

Ilgis
4239 mm
Plotis
1797 mm
Plotis su išskleistomis veidrodžiais
2003 mm
Aukštis
1575 mm
Ratų bazė
2639 mm
Priekiniai ratų iškišimai
1562 mm
Galiniai ratų iškišimai
1547 mm
Kliūčių aukštis
169 mm
Priekinis perteklius
883 mm
Galinio perteklius
717 mm
Minimali sukimosi spindulys
11.1 m

Variklio sistema, Stabdžiai ir pakaba

Pavaros tipas
Varžos pavaros
Automatinės pavarų dėžės tipas
Multi-Mode
Priekinė pakaba
Nepriklausomas McPhersono tipo
Galinė pakaba
Elastinė sija
Priekiniai stabdžiai
Vėdinamos diskinės
Galiniai stabdžiai
Būgniniai
Vairo mechanizmas
Kondensatorinė pavara
Vairo stiprintuvas
Elektrinis stiprintuvas
Padangų dydis
215/60 R17; 215/55 R18; 225/45 R19
Diskų dydis
17; 18; 19
ABS
taip