Technické údaje vozidla
Renault Captur II
Porovnajte všetky 13 verzie motora modelu Renault Captur Captur II a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Renault Captur II z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Fotografie vozidiel
1 z 28
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
13 verzií · 3 Nafta · 8 Benzín · 1 Benzín / Elektrina · 1 Benzín / LPG
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Vybrané | Nafta | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Vybrané | Nafta | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Vybrané | Nafta | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Vybrané | Benzín | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Vybrané | Benzín | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Vybrané | Benzín | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Vybrané | Benzín | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Vybrané | Benzín / Elektrina | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Vybrané | Benzín | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Vybrané | Benzín / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Vybrané | Benzín | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Vybrané | Benzín | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Vybrané | Benzín | 91 KM | 2020–2024 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Nafta · 2019–2020
- Výkon motora
- 115 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maximálna rýchlosť
- 186 km/h
Na tejto stránke
Základné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 186 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 4.4-4.6 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.9-4.0 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 122 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K873
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 5.7 l
- Objem chladiva
- 10 l
- Výkon
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Krútiaci moment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 46 l
- Nádrž AdBlue
- 13 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1327 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1877 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 700 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1544 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 7
- Typ automatickej prevodovky
- EDC
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 Blue dCi (115 KM)
Nafta · 2019–2020
- Výkon motora
- 115 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11,9 s
- Maximálna rýchlosť
- 187 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 187 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11.9 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 4.8-4.9 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.9-4.0 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 123 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K872
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 5.7 l
- Objem chladiva
- 10 l
- Výkon
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Krútiaci moment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 46 l
- Nádrž AdBlue
- 13 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1303 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1850 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 685 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1547 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 Blue dCi (95 KM)
Nafta · 2019–2020
- Výkon motora
- 95 KM
- Krútiaci moment
- 240 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Maximálna rýchlosť
- 178 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 178 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 122 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K872
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 5.7 l
- Objem chladiva
- 10 l
- Výkon
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Krútiaci moment
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 46 l
- Nádrž AdBlue
- 13 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1295 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1843 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 685 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1544 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 154 KM
- Krútiaci moment
- 270 Nm
- Objem motora
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 8,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 202 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 202 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 8.6 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 7.3-7.5 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.8-5.1 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 139 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H5H470
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1333 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 72.2 mm
- Zdvih piestu
- 81.3 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 5.4 l
- Objem chladiva
- 7.5 l
- Výkon
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Krútiaci moment
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1266 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1811 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 670 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1544 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 7
- Typ automatickej prevodovky
- EDC
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 130 KM
- Krútiaci moment
- 240 Nm
- Objem motora
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 9,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 193 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 193 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 9.6 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 7.5 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 5.1 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 139 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H5H470
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1333 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 72.2 mm
- Zdvih piestu
- 81.3 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 5.4 l
- Objem chladiva
- 7.5 l
- Výkon
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1259 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1816 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 665 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1544 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 7
- Typ automatickej prevodovky
- EDC
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.3 TCe (130 KM) GPF
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 130 KM
- Krútiaci moment
- 240 Nm
- Objem motora
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 195 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 195 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 7.0-7.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.9-5.1 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 141 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H5H470
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1333 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 72.2 mm
- Zdvih piestu
- 81.3 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 5.4 l
- Objem chladiva
- 7.5 l
- Výkon
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1234 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1775 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 650 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1544 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 TCe (100 KM)
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 100 KM
- Krútiaci moment
- 160 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13,3 s
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13.3 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.0-6.3 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.5-4.6 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.9 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4D450
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Priemer valcov
- 72.2 mm
- Zdvih piestu
- 81.3 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.2 l
- Objem chladiva
- 6.4 l
- Výkon
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 536 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1275 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1190 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1751 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 630 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1544 mm
- Svetlá výška
- 174 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Benzín / Elektrina · 2020–2022
- Výkon motora
- 92 KM
- Krútiaci moment
- 144 Nm
- Objem motora
- 1 598 cm³
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10,1 s
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Typ motora
- PHEV (Plug-in hybridný elektrický vozidlo)
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10.1 s
- Kapacita akumulátora brutto
- 10.46 kWh
- Úžitková kapacita akumulátora
- 9.8 kWh
- Štandard na meranie dojazdu v elektrickom režime
- WLTP
- Dojazd v elektrickom režime
- 50 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 1.5-1.6 l/100 km
- Štandard na meranie priemernej spotreby energie
- WLTP
- Priemerná spotreba energie
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 33-36 g/km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 67 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 205 Nm
- Poloha elektrického motora
- Integrovaný s prevodovkou
- Výkon systému
- 158 KM
- Model / Kód motora
- H4M630
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1598 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 78 mm
- Zdvih piestu
- 83.6 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Výkon
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Krútiaci moment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 39 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 265 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1118 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1564 kg
- Maximálna hmotnosť
- 2060 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 750 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 650 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1547 mm
- Svetlá výška
- 142 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Typ automatickej prevodovky
- Multimode
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Šrobová pružina, Otáčanie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 296 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 26 mm
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 290 mm
- Hrúbka kotúča zadných bŕzd
- 13 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 TCe (91 KM)
Benzín · 2020–2024
- Výkon motora
- 91 KM
- Krútiaci moment
- 160 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14 s
- Maximálna rýchlosť
- 168 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 168 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14 s
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.8 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 130 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4D470
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.2 l
- Objem chladiva
- 6.4 l
- Výkon
- 91 KM
- Krútiaci moment
- 160 Nm
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 404-536 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1259 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1692 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Svetlá výška
- 142 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16
- Veľkosť diskov
- 16
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 TCe (100 KM) LPG
Benzín / LPG · 2020–2024
- Výkon motora
- 100 KM
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Účinnosť
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.9/7.7 l/100 km
- Spotreba paliva - Kombinovaný cyklus (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 134/119 g/km
- Emisie CO2 (LPG)
- 119 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4D460
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.2 l
- Objem chladiva
- 6.4 l
- Výkon
- 100 KM
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Objem palivovej nádrže (LPG)
- 40 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 404-536 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1349 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1774 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Svetlá výška
- 142 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/60 R17
- Veľkosť diskov
- 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.3 TCe (140 KM)
Benzín · 2020–2022
- Výkon motora
- 140 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
- Objem motora
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10,3 s
- Maximálna rýchlosť
- 196 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 196 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10.3 s
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 130 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H5H490
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1333 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 5.4 l
- Objem chladiva
- 7.5 l
- Výkon
- 140 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 404-536 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1336 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1799 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Svetlá výška
- 142 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/60 R17
- Veľkosť diskov
- 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.3 TCe (140 KM) EDC
Benzín · 2020–2022
- Výkon motora
- 140 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
- Objem motora
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maximálna rýchlosť
- 196 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 196 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.9 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H5H490
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1333 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 5.4 l
- Objem chladiva
- 7.5 l
- Výkon
- 140 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 404-536 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1368 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1811 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Svetlá výška
- 142 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 7
- Typ automatickej prevodovky
- EDC
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/60 R17
- Veľkosť diskov
- 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Benzín · 2020–2024
- Výkon motora
- 91 KM
- Krútiaci moment
- 144 Nm
- Objem motora
- 1 598 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 170 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur II
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Typ motora
- FHEF (úplná hybrid)
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 170 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Kapacita akumulátora brutto
- 1.26 kWh
- Emisný štandard
- Euro 6d Full
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 49 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 205 Nm
- Výkon systému
- 143 KM
- Model / Kód motora
- H4M632
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1598 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 78 mm
- Zdvih piestu
- 83.6 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Výkon
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Krútiaci moment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 48 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 326 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1149 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1361 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1898 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 750 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 715 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4227 mm
- Šírka
- 1797 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rázvor
- 2639 mm
- Rozchod predných kolies
- 1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1547 mm
- Predný previs
- 876 mm
- Zadný previs
- 712 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Typ automatickej prevodovky
- Multimode
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Otáčanie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 24 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 228 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Veľkosť diskov
- 17; 18
- ABS
- áno