Direct naar inhoud

Voertuigspecificaties

Renault Captur II

Vergelijk alle 13 motorvarianten van de Renault Captur Captur II en open vervolgens de technische gegevens voor de exacte aandrijflijn en het bouwjaar.

Voertuighistorierapport

Koopt u een tweedehands Renault Captur II? Controleer de historie van het exacte voertuig

Een VIN-rapport kan helpen om de exacte motorvariant, uitrusting, kilometerstandregistraties en gemelde schades te bevestigen voordat u koopt.

Wat is een VIN?
1 van 28
Renault Captur Captur II Vergroten
Foto: © www.Auto-Data.net

Voertuigengalerij

Renault Captur Captur II

Foto: © www.Auto-Data.net

Kies een aandrijflijn

Motorversies

Selecteer een rij om de kerncijfers en gedetailleerde specificaties hieronder bij te werken.

13 versies · 3 Dieselolie · 8 Benzine · 1 Benzine / Elektriciteit · 1 Benzine / LPG

Motor Brandstof Vermogen Productie
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Geselecteerd Dieselolie 115 KM 2019–2020
1.5 Blue dCi (115 KM) Geselecteerd Dieselolie 115 KM 2019–2020
1.5 Blue dCi (95 KM) Geselecteerd Dieselolie 95 KM 2019–2020
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Geselecteerd Benzine 154 KM 2019–2020
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Geselecteerd Benzine 130 KM 2019–2020
1.3 TCe (130 KM) GPF Geselecteerd Benzine 130 KM 2019–2020
1.0 TCe (100 KM) Geselecteerd Benzine 100 KM 2019–2020
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Geselecteerd Benzine / Elektriciteit 92 KM 2020–2022
1.0 TCe (91 KM) Geselecteerd Benzine 91 KM 2020–2024
1.0 TCe (100 KM) LPG Geselecteerd Benzine / LPG 100 KM 2020–2024
1.3 TCe (140 KM) Geselecteerd Benzine 140 KM 2020–2022
1.3 TCe (140 KM) EDC Geselecteerd Benzine 140 KM 2020–2022
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Geselecteerd Benzine 91 KM 2020–2024

Geselecteerde motorversie

1.5 Blue dCi (115 KM) EDC

Dieselolie · 2019–2020

Motorvermogen
115 KM
Koppel
260 Nm
Motorinhoud
1.461 cm³
Brandstoftype
Dieselolie
Versnelling 0 – 100 km/u
11 s
Maximale snelheid
186 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Dieselolie

Efficiëntie

Maximale snelheid
186 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
11 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
4.4-4.6 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
3.9-4.0 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
4.6 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
122 g/km

Motor

Model / Motorcode
K9K873
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1461 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Diesel common rail
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
76 mm
Slaglengte
80.5 mm
Aantal kleppen per cilinder
2
Motoroliecapaciteit
5.7 l
Koelvloeistofcapaciteit
10 l
Vermogen
115 KM @ 3750 obr./min
Koppel
260 Nm @ 2000 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
46 l
AdBlue-tankvolume
13 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1327 kg
Toegestane massa
1877 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
700 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1544 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
7
Type automatische transmissie
EDC
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.5 Blue dCi (115 KM)

Dieselolie · 2019–2020

Motorvermogen
115 KM
Koppel
260 Nm
Motorinhoud
1.461 cm³
Brandstoftype
Dieselolie
Versnelling 0 – 100 km/u
11,9 s
Maximale snelheid
187 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.5 Blue dCi (115 KM)
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Dieselolie

Efficiëntie

Maximale snelheid
187 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
11.9 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
4.8-4.9 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
3.9-4.0 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
4.7 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
123 g/km

Motor

Model / Motorcode
K9K872
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1461 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Diesel common rail
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
76 mm
Slaglengte
80.5 mm
Aantal kleppen per cilinder
2
Motoroliecapaciteit
5.7 l
Koelvloeistofcapaciteit
10 l
Vermogen
115 KM @ 3750 obr./min
Koppel
260 Nm @ 2000 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
46 l
AdBlue-tankvolume
13 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1303 kg
Toegestane massa
1850 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
685 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.5 Blue dCi (95 KM)

Dieselolie · 2019–2020

Motorvermogen
95 KM
Koppel
240 Nm
Motorinhoud
1.461 cm³
Brandstoftype
Dieselolie
Versnelling 0 – 100 km/u
14,3 s
Maximale snelheid
178 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.5 Blue dCi (95 KM)
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Dieselolie

Efficiëntie

Maximale snelheid
178 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
14.3 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
4.6 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
122 g/km

Motor

Model / Motorcode
K9K872
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1461 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Diesel common rail
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
76 mm
Slaglengte
80.5 mm
Aantal kleppen per cilinder
2
Motoroliecapaciteit
5.7 l
Koelvloeistofcapaciteit
10 l
Vermogen
95 KM @ 3750 obr./min
Koppel
240 Nm @ 1750 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
46 l
AdBlue-tankvolume
13 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1295 kg
Toegestane massa
1843 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
685 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1544 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (154 KM) EDC GPF

Benzine · 2019–2020

Motorvermogen
154 KM
Koppel
270 Nm
Motorinhoud
1.333 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
8,6 s
Maximale snelheid
202 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
202 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
8.6 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
7.3-7.5 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
4.8-5.1 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
6.2 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
139 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H470
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1333 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
72.2 mm
Slaglengte
81.3 mm
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
154 KM @ 5500 obr./min
Koppel
270 Nm @ 1800 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1266 kg
Toegestane massa
1811 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
670 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1544 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
7
Type automatische transmissie
EDC
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (130 KM) EDC GPF

Benzine · 2019–2020

Motorvermogen
130 KM
Koppel
240 Nm
Motorinhoud
1.333 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
9,6 s
Maximale snelheid
193 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
193 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
9.6 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
7.5 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
5.1 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
6.2 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
139 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H470
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1333 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
72.2 mm
Slaglengte
81.3 mm
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
130 KM @ 5000 obr./min
Koppel
240 Nm @ 1600 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1259 kg
Toegestane massa
1816 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
665 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1544 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
7
Type automatische transmissie
EDC
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (130 KM) GPF

Benzine · 2019–2020

Motorvermogen
130 KM
Koppel
240 Nm
Motorinhoud
1.333 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
10,6 s
Maximale snelheid
195 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.3 TCe (130 KM) GPF
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
195 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
10.6 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
7.0-7.2 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
4.9-5.1 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
6.2 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
141 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H470
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1333 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
72.2 mm
Slaglengte
81.3 mm
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
130 KM @ 5000 obr./min
Koppel
240 Nm @ 1600 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1234 kg
Toegestane massa
1775 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
650 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1544 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.0 TCe (100 KM)

Benzine · 2019–2020

Motorvermogen
100 KM
Koppel
160 Nm
Motorinhoud
999 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
13,3 s
Maximale snelheid
173 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.0 TCe (100 KM)
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2019
Einde productie
2020
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
173 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
13.3 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
6.0-6.3 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
NEDC
Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
4.5-4.6 l/100 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6 d-TEMP
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
133 g/km

Motor

Model / Motorcode
H4D450
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
999 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
3
Cilinder diameter
72.2 mm
Slaglengte
81.3 mm
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.2 l
Koelvloeistofcapaciteit
6.4 l
Vermogen
100 KM @ 5000 obr./min
Koppel
160 Nm @ 2750 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
536 l
Maximale bagageruimte
1275 l
Leeggewicht
1190 kg
Toegestane massa
1751 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
630 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1585 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1544 mm
Bodemvrijheid
174 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
5
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Veerbalk
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode

Benzine / Elektriciteit · 2020–2022

Motorvermogen
92 KM
Koppel
144 Nm
Motorinhoud
1.598 cm³
Brandstoftype
Benzine / Elektriciteit
Versnelling 0 – 100 km/u
10,1 s
Maximale snelheid
173 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Motor Type
PHEV (Plug-in hybride voertuig met elektrische aandrijving)
Aantal deuren
5
Begin productie
2020
Einde productie
2022
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine / Elektriciteit

Efficiëntie

Maximale snelheid
173 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
10.1 s
Brutocapaciteit van de accu
10.46 kWh
Nettocapaciteit van de accu
9.8 kWh
Standaard voor het meten van elektrisch bereik
WLTP
Actieradius in elektrische modus
50 km
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
1.5-1.6 l/100 km
Standaard voor het meten van gemiddelde energieverbruik
WLTP
Gemiddeld energieverbruik
17.3-18.3 kWh/100 km
Emissienorm
Euro 6d
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
33-36 g/km

Motor

Maximale vermogen van elektrische motor
67 KM
Koppel van elektrische motor
205 Nm
Positie van elektrische motor
Geïntegreerd met de transmissie
Vermogensysteem
158 KM
Model / Motorcode
H4M630
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1598 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Natuurlijke aanzuigmotor
Kleppenmechanisme
DOHC
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
78 mm
Slaglengte
83.6 mm
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.5 l
Vermogen
92 KM @ 5600 obr./min
Koppel
144 Nm @ 3200 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
39 l
Minimale bagageruimte
265 l
Maximale bagageruimte
1118 l
Leeggewicht
1564 kg
Toegestane massa
2060 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
750 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
650 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte met ingeklapte spiegels
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1576 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Bodemvrijheid
142 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Type automatische transmissie
Multimode
Voorvering
Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
Achtervering
Schroefveer, Stuur
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
296 mm
Dikte van de voorste remschijf
26 mm
Achterremmen
Schijfremmen
Diameter van achterste remschijf of trommel
290 mm
Dikte van de achterste remschijf
13 mm
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velgmaat
16; 17; 18
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.0 TCe (91 KM)

Benzine · 2020–2024

Motorvermogen
91 KM
Koppel
160 Nm
Motorinhoud
999 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
14 s
Maximale snelheid
168 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.0 TCe (91 KM)
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2020
Einde productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
168 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
14 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.8 l/100 km
Emissienorm
Euro 6
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
130 g/km

Motor

Model / Motorcode
H4D470
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
999 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
3
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.2 l
Koelvloeistofcapaciteit
6.4 l
Vermogen
91 KM
Koppel
160 Nm

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
404-536 l
Leeggewicht
1259 kg
Toegestane massa
1692 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1576 mm
Wielbasis
2639 mm
Bodemvrijheid
142 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/65 R16
Velgmaat
16
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.0 TCe (100 KM) LPG

Benzine / LPG · 2020–2024

Motorvermogen
100 KM
Motorinhoud
999 cm³
Brandstoftype
Benzine / LPG
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.0 TCe (100 KM) LPG
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2020
Einde productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine / LPG

Efficiëntie

Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.9/7.7 l/100 km
Brandstofverbruik - Gecombineerde cyclus (LPG)
7.7 l/100 km
Emissienorm
Euro 6
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
134/119 g/km
CO2-emissies (LPG)
119 g/km

Motor

Model / Motorcode
H4D460
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
999 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Turbo compressor
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
3
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.2 l
Koelvloeistofcapaciteit
6.4 l
Vermogen
100 KM

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Brandstoftank (LPG)
40 l
Minimale bagageruimte
404-536 l
Leeggewicht
1349 kg
Toegestane massa
1774 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1576 mm
Wielbasis
2639 mm
Bodemvrijheid
142 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17
Velgmaat
17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (140 KM)

Benzine · 2020–2022

Motorvermogen
140 KM
Koppel
260 Nm
Motorinhoud
1.333 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
10,3 s
Maximale snelheid
196 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.3 TCe (140 KM)
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2020
Einde productie
2022
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
196 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
10.3 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.7 l/100 km
Emissienorm
Euro 6
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
130 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H490
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1333 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
140 KM
Koppel
260 Nm

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
404-536 l
Leeggewicht
1336 kg
Toegestane massa
1799 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1576 mm
Wielbasis
2639 mm
Bodemvrijheid
142 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17
Velgmaat
17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.3 TCe (140 KM) EDC

Benzine · 2020–2022

Motorvermogen
140 KM
Koppel
260 Nm
Motorinhoud
1.333 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
9,2 s
Maximale snelheid
196 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.3 TCe (140 KM) EDC
Motor Type
Verbrandingsmotor
Aantal deuren
5
Begin productie
2020
Einde productie
2022
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
196 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
9.2 s
Standaard voor brandstofverbruik metingen
WLTP
Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
5.9 l/100 km
Emissienorm
Euro 6
Standaard voor CO2-meting
WLTP
CO2-emissies
133 g/km

Motor

Model / Motorcode
H5H490
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1333 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Directe injectie
Motor type
Turbo compressor, Intercooler
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
5.4 l
Koelvloeistofcapaciteit
7.5 l
Vermogen
140 KM
Koppel
260 Nm

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
404-536 l
Leeggewicht
1368 kg
Toegestane massa
1811 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
1200 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1576 mm
Wielbasis
2639 mm
Bodemvrijheid
142 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
7
Type automatische transmissie
EDC
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Achterremmen
Trommelremmen
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17
Velgmaat
17
ABS
ja

Geselecteerde motorversie

1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode

Benzine · 2020–2024

Motorvermogen
91 KM
Koppel
144 Nm
Motorinhoud
1.598 cm³
Brandstoftype
Benzine
Versnelling 0 – 100 km/u
10,6 s
Maximale snelheid
170 km/h
Op deze pagina
Check vehicle history

Basisinformatie over de versie

Merk
Renault
Model
Captur
Versie
Captur II
Motor
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Motor Type
FHEF (volledige hybride)
Aantal deuren
5
Begin productie
2020
Einde productie
2024
Carrosserietype
Crossover
Aantal plaatsen
5
Brandstoftype
Benzine

Efficiëntie

Maximale snelheid
170 km/h
Versnelling 0 – 100 km/u
10.6 s
Brutocapaciteit van de accu
1.26 kWh
Emissienorm
Euro 6d Full

Motor

Maximale vermogen van elektrische motor
49 KM
Koppel van elektrische motor
205 Nm
Vermogensysteem
143 KM
Model / Motorcode
H4M632
Motorpositie
Van voren, Dwars
Motorinhoud
1598 cm³
Brandstofinjectiesysteem
Multi-point injectie
Motor type
Natuurlijke aanzuigmotor
Kleppenmechanisme
DOHC
Motorconfiguratie
In lijn
Aantal cilinders
4
Cilinder diameter
78 mm
Slaglengte
83.6 mm
Aantal kleppen per cilinder
4
Motoroliecapaciteit
4.5 l
Vermogen
91 KM @ 5600 obr./min
Koppel
144 Nm @ 3200 obr./min

Volume en gewicht

Brandstoftankvolume
48 l
Minimale bagageruimte
326 l
Maximale bagageruimte
1149 l
Leeggewicht
1361 kg
Toegestane massa
1898 kg
Toegestane laadcapaciteit op dak
80 kg
Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
750 kg
Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
715 kg
Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
75 kg

Afmetingen van het voertuig

Lengte
4227 mm
Breedte
1797 mm
Breedte met uitgeklapte spiegels
2003 mm
Hoogte
1576 mm
Wielbasis
2639 mm
Vooras spoorbreedte
1560 mm
Achteras spoorbreedte
1547 mm
Voorste overhang
876 mm
Achterste overhang
712 mm
Minimale draaicirkel
11.1 m

Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen

Aandrijving
Aandrijving op de voorwielen
Aantal versnellingen
6
Type automatische transmissie
Multimode
Voorvering
Onafhankelijke McPherson type
Achtervering
Stuur
Voorremmen
Geventileerde schijfremmen
Diameter van voorste remschijf of trommel
280 mm
Dikte van de voorste remschijf
24 mm
Achterremmen
Trommelremmen
Diameter van achterste remschijf of trommel
228 mm
Stuursysteem
Tandwielversnelling
Stuurbekrachtiging
Elektrische bekrachtiging
Bandenmaat
215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
Velgmaat
17; 18
ABS
ja