Kjøretøyspesifikasjoner
Renault Captur II
Sammenlign alle 13 motorversjoner av Renault Captur Captur II, og åpne deretter de tekniske dataene for den eksakte drivlinjen og produksjonsåret.
Kjøretøyhistorikkrapport
Kjøper du en brukt Renault Captur II? Sjekk historikken til den aktuelle bilen
En VIN-rapport kan hjelpe deg å bekrefte riktig motor, utstyr, kilometerstand og registrerte skader før du kjøper.
Kjøretøybilder
1 av 28
Vis større Velg en drivlinje
Motorversjoner
Velg en rad for å oppdatere nøkkeltall og detaljerte spesifikasjoner nedenfor.
13 versjoner · 3 Diesel · 8 Bensin · 1 bensin / elektrisitet · 1 Bensin / LPG
| Motor | Drivstoff | Effekt | Produksjon |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Valgt | Diesel | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Valgt | Diesel | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Valgt | Diesel | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Valgt | Bensin | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Valgt | Bensin | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Valgt | Bensin | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Valgt | Bensin | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Valgt | bensin / elektrisitet | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Valgt | Bensin | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Valgt | Bensin / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Valgt | Bensin | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Valgt | Bensin | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Valgt | Bensin | 91 KM | 2020–2024 |
Ingen samsvarende motorversjon
Prøv et modellnummer, en effektverdi eller tilbakestill drivstoffilteret.
Valgt motorversjon
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Diesel · 2019–2020
- Motoreffekt
- 115 KM
- Dreiemoment
- 260 Nm
- Motorvolum
- 1 461 cm³
- Drivstofftype
- Diesel
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 11 s
- Maksimal hastighet
- 186 km/h
På denne siden
Grunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Diesel
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 186 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 11 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Bykjøring
- 4.4-4.6 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Utenbys syklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 4.6 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 122 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- K9K873
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1461 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Diesel common rail
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 76 mm
- Slaglengde
- 80.5 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 2
- Motoroljekapasitet
- 5.7 l
- Kjølevæskekapasitet
- 10 l
- Effekt
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Dreiemoment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 46 l
- AdBlue-tank
- 13 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1327 kg
- Tillatt totalvekt
- 1877 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 700 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1544 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 7
- Type automatgir
- EDC
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.5 Blue dCi (115 KM)
Diesel · 2019–2020
- Motoreffekt
- 115 KM
- Dreiemoment
- 260 Nm
- Motorvolum
- 1 461 cm³
- Drivstofftype
- Diesel
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 11,9 s
- Maksimal hastighet
- 187 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Diesel
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 187 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 11.9 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Bykjøring
- 4.8-4.9 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Utenbys syklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 4.7 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 123 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- K9K872
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1461 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Diesel common rail
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 76 mm
- Slaglengde
- 80.5 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 2
- Motoroljekapasitet
- 5.7 l
- Kjølevæskekapasitet
- 10 l
- Effekt
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Dreiemoment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 46 l
- AdBlue-tank
- 13 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1303 kg
- Tillatt totalvekt
- 1850 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 685 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1547 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.5 Blue dCi (95 KM)
Diesel · 2019–2020
- Motoreffekt
- 95 KM
- Dreiemoment
- 240 Nm
- Motorvolum
- 1 461 cm³
- Drivstofftype
- Diesel
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 14,3 s
- Maksimal hastighet
- 178 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Diesel
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 178 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 14.3 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 4.6 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 122 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- K9K872
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1461 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Diesel common rail
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 76 mm
- Slaglengde
- 80.5 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 2
- Motoroljekapasitet
- 5.7 l
- Kjølevæskekapasitet
- 10 l
- Effekt
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Dreiemoment
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 46 l
- AdBlue-tank
- 13 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1295 kg
- Tillatt totalvekt
- 1843 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 685 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1544 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Bensin · 2019–2020
- Motoreffekt
- 154 KM
- Dreiemoment
- 270 Nm
- Motorvolum
- 1 333 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 8,6 s
- Maksimal hastighet
- 202 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 202 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 8.6 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Bykjøring
- 7.3-7.5 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Utenbys syklus
- 4.8-5.1 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 6.2 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 139 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H5H470
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1333 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Direkte innsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 72.2 mm
- Slaglengde
- 81.3 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 5.4 l
- Kjølevæskekapasitet
- 7.5 l
- Effekt
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Dreiemoment
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1266 kg
- Tillatt totalvekt
- 1811 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 670 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1544 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 7
- Type automatgir
- EDC
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Bensin · 2019–2020
- Motoreffekt
- 130 KM
- Dreiemoment
- 240 Nm
- Motorvolum
- 1 333 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 9,6 s
- Maksimal hastighet
- 193 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 193 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 9.6 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Bykjøring
- 7.5 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Utenbys syklus
- 5.1 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 6.2 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 139 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H5H470
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1333 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Direkte innsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 72.2 mm
- Slaglengde
- 81.3 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 5.4 l
- Kjølevæskekapasitet
- 7.5 l
- Effekt
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Dreiemoment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1259 kg
- Tillatt totalvekt
- 1816 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 665 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1544 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 7
- Type automatgir
- EDC
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.3 TCe (130 KM) GPF
Bensin · 2019–2020
- Motoreffekt
- 130 KM
- Dreiemoment
- 240 Nm
- Motorvolum
- 1 333 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10,6 s
- Maksimal hastighet
- 195 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 195 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10.6 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Bykjøring
- 7.0-7.2 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Utenbys syklus
- 4.9-5.1 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 6.2 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 141 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H5H470
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1333 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Direkte innsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 72.2 mm
- Slaglengde
- 81.3 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 5.4 l
- Kjølevæskekapasitet
- 7.5 l
- Effekt
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Dreiemoment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1234 kg
- Tillatt totalvekt
- 1775 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 650 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1544 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.0 TCe (100 KM)
Bensin · 2019–2020
- Motoreffekt
- 100 KM
- Dreiemoment
- 160 Nm
- Motorvolum
- 999 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 13,3 s
- Maksimal hastighet
- 173 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM)
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2019
- Slutt på produksjon
- 2020
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 173 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 13.3 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Bykjøring
- 6.0-6.3 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- NEDC
- Drivstofforbruk – Utenbys syklus
- 4.5-4.6 l/100 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 5.9 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 133 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H4D450
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 999 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Flerpunktsinnsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 3
- Sylinderdiameter
- 72.2 mm
- Slaglengde
- 81.3 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 4.2 l
- Kjølevæskekapasitet
- 6.4 l
- Effekt
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Dreiemoment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 536 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1275 l
- Egenvekt
- 1190 kg
- Tillatt totalvekt
- 1751 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 630 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1585 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1544 mm
- Bakkeklaring
- 174 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 5
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- Elastisk bjelke
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
bensin / elektrisitet · 2020–2022
- Motoreffekt
- 92 KM
- Dreiemoment
- 144 Nm
- Motorvolum
- 1 598 cm³
- Drivstofftype
- bensin / elektrisitet
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10,1 s
- Maksimal hastighet
- 173 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Motortype
- PHEV (Plug-in hybrid elektrisk kjøretøy)
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2020
- Slutt på produksjon
- 2022
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- bensin / elektrisitet
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 173 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10.1 s
- Bruttobatterikapasitet
- 10.46 kWh
- Brukbar batterikapasitet
- 9.8 kWh
- Standard for måling av rekkevidde i elektrisk modus
- WLTP
- Rekkevidde i elektrisk modus
- 50 km
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 1.5-1.6 l/100 km
- Standard for måling av gjennomsnittlig energiforbruk
- WLTP
- Gjennomsnittlig energiforbruk
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6d
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 33-36 g/km
Motor
- Maksimal effekt på elektrisk motor
- 67 KM
- Dreiemoment for elektrisk motor
- 205 Nm
- Posisjon til elektrisk motor
- Integrert med girkassen
- Systemeffekt
- 158 KM
- Modell / Motor kode
- H4M630
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1598 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Flerpunktsinnsprøytning
- Motortype
- Atmosfærisk motor
- Ventiltiming
- DOHC
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 78 mm
- Slaglengde
- 83.6 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 4.5 l
- Effekt
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Dreiemoment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 39 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 265 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1118 l
- Egenvekt
- 1564 kg
- Tillatt totalvekt
- 2060 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 750 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 650 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde med sammenlagte speil
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1576 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1547 mm
- Bakkeklaring
- 142 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11.1 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Type automatgir
- Multimode
- Forfjæring
- Uavhengig, McPherson-type med spiralfjær og stabilisatorstang
- Bakfjæring
- Skru fjær, sving
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 296 mm
- Tykkelse på fremre bremseskiver
- 26 mm
- Bakbremser
- Skivebremser
- Diameter på bakbremseskive eller trommel
- 290 mm
- Tykkelse på bakre bremseskiver
- 13 mm
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felgstørrelse
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.0 TCe (91 KM)
Bensin · 2020–2024
- Motoreffekt
- 91 KM
- Dreiemoment
- 160 Nm
- Motorvolum
- 999 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 14 s
- Maksimal hastighet
- 168 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2020
- Slutt på produksjon
- 2024
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 168 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 14 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 5.8 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 130 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H4D470
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 999 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Flerpunktsinnsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 3
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 4.2 l
- Kjølevæskekapasitet
- 6.4 l
- Effekt
- 91 KM
- Dreiemoment
- 160 Nm
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 404-536 l
- Egenvekt
- 1259 kg
- Tillatt totalvekt
- 1692 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1576 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Bakkeklaring
- 142 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11.1 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/65 R16
- Felgstørrelse
- 16
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.0 TCe (100 KM) LPG
Bensin / LPG · 2020–2024
- Motoreffekt
- 100 KM
- Motorvolum
- 999 cm³
- Drivstofftype
- Bensin / LPG
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2020
- Slutt på produksjon
- 2024
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin / LPG
Ytelse
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 5.9/7.7 l/100 km
- Drivstofforbruk - Blandet syklus (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 134/119 g/km
- CO2-utslipp (LPG)
- 119 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H4D460
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 999 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Flerpunktsinnsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 3
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 4.2 l
- Kjølevæskekapasitet
- 6.4 l
- Effekt
- 100 KM
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Drivstofftank (LPG)
- 40 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 404-536 l
- Egenvekt
- 1349 kg
- Tillatt totalvekt
- 1774 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1576 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Bakkeklaring
- 142 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11.1 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/60 R17
- Felgstørrelse
- 17
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.3 TCe (140 KM)
Bensin · 2020–2022
- Motoreffekt
- 140 KM
- Dreiemoment
- 260 Nm
- Motorvolum
- 1 333 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10,3 s
- Maksimal hastighet
- 196 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM)
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2020
- Slutt på produksjon
- 2022
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 196 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10.3 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 5.7 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 130 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H5H490
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1333 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Direkte innsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 5.4 l
- Kjølevæskekapasitet
- 7.5 l
- Effekt
- 140 KM
- Dreiemoment
- 260 Nm
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 404-536 l
- Egenvekt
- 1336 kg
- Tillatt totalvekt
- 1799 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1576 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Bakkeklaring
- 142 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11.1 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/60 R17
- Felgstørrelse
- 17
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.3 TCe (140 KM) EDC
Bensin · 2020–2022
- Motoreffekt
- 140 KM
- Dreiemoment
- 260 Nm
- Motorvolum
- 1 333 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 9,2 s
- Maksimal hastighet
- 196 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Motortype
- Forbrenningsmotor
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2020
- Slutt på produksjon
- 2022
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 196 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 9.2 s
- Standard for måling av drivstofforbruk
- WLTP
- Drivstofforbruk – Blandet syklus
- 5.9 l/100 km
- Miljøstandard
- Euro 6
- CO2-målestandard
- WLTP
- CO2-utslipp
- 133 g/km
Motor
- Modell / Motor kode
- H5H490
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1333 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Direkte innsprøytning
- Motortype
- Turbo kompressor, Intercooler
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 5.4 l
- Kjølevæskekapasitet
- 7.5 l
- Effekt
- 140 KM
- Dreiemoment
- 260 Nm
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 404-536 l
- Egenvekt
- 1368 kg
- Tillatt totalvekt
- 1811 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 1200 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1576 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Bakkeklaring
- 142 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11.1 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 7
- Type automatgir
- EDC
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Bakbremser
- Trommel
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/60 R17
- Felgstørrelse
- 17
- ABS
- ja
Valgt motorversjon
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Bensin · 2020–2024
- Motoreffekt
- 91 KM
- Dreiemoment
- 144 Nm
- Motorvolum
- 1 598 cm³
- Drivstofftype
- Bensin
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10,6 s
- Maksimal hastighet
- 170 km/h
På denne siden
KJØREHISTORIKK
Kjøper du bil? Sjekk historikken før du tar en beslutning!
Sjekk kjøretøyets historikkGrunnleggende informasjon om versjonen
Renault Captur Captur II- Merke
- Renault
- Modell
- Captur
- Versjon
- Captur II
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Motortype
- FHEF (full hybrid)
- Antall dører
- 5
- Produksjonsstart
- 2020
- Slutt på produksjon
- 2024
- Karosseritype
- Crossover
- Antall seter
- 5
- Drivstofftype
- Bensin
Ytelse
- Maksimal hastighet
- 170 km/h
- Akselerasjon 0 – 100 km/t
- 10.6 s
- Bruttobatterikapasitet
- 1.26 kWh
- Miljøstandard
- Euro 6d Full
Motor
- Maksimal effekt på elektrisk motor
- 49 KM
- Dreiemoment for elektrisk motor
- 205 Nm
- Systemeffekt
- 143 KM
- Modell / Motor kode
- H4M632
- Motorplassering
- Foran, Tverrstilt
- Motorvolum
- 1598 cm³
- Drivstoffinnsprøytningssystem
- Flerpunktsinnsprøytning
- Motortype
- Atmosfærisk motor
- Ventiltiming
- DOHC
- Motorkonfigurasjon
- Rekkemotor
- Antall sylindre
- 4
- Sylinderdiameter
- 78 mm
- Slaglengde
- 83.6 mm
- Antall ventiler per sylinder
- 4
- Motoroljekapasitet
- 4.5 l
- Effekt
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Dreiemoment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Volum og vekt
- Drivstofftank
- 48 l
- Minimum bagasjeromskapasitet
- 326 l
- Maksimal bagasjeromskapasitet
- 1149 l
- Egenvekt
- 1361 kg
- Tillatt totalvekt
- 1898 kg
- Tillatt taklast
- 80 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger med bremser ved igangkjøring i 12% stigning
- 750 kg
- Tillatt totalvekt for tilhenger uten bremser
- 715 kg
- Tillatt trykk på tilhengerfeste
- 75 kg
Kjøretøymål
- Lengde
- 4227 mm
- Bredde
- 1797 mm
- Bredde med utfoldede speil
- 2003 mm
- Høyde
- 1576 mm
- Akselavstand
- 2639 mm
- Forakselavstand
- 1560 mm
- Bakakselavstand
- 1547 mm
- Framre overheng
- 876 mm
- Bakre overheng
- 712 mm
- Minimum svingradius
- 11.1 m
Drivlinje, Bremser og fjæring
- Drivlinje
- Forhjulsdrift
- Antall gir
- 6
- Type automatgir
- Multimode
- Forfjæring
- uavhengig McPherson-type
- Bakfjæring
- sving
- Forbremser
- Ventilerte skivebremser
- Diameter på forbremseskive eller trommel
- 280 mm
- Tykkelse på fremre bremseskiver
- 24 mm
- Bakbremser
- Trommel
- Diameter på bakbremseskive eller trommel
- 228 mm
- Styresystem
- Tannstanggir
- Servostyring
- Elektrisk servostyring
- Dekkstørrelse
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Felgstørrelse
- 17; 18
- ABS
- ja