Jármű műszaki adatai
Renault Captur II
Hasonlítsa össze a(z) Renault Captur Captur II összes, 13 darab motorváltozatát, majd nyissa meg a pontos hajtásláncra és gyártási évre vonatkozó műszaki adatokat.
Jármű-előéleti jelentés
Használt Renault Captur II modellt vásárol? Ellenőrizze a konkrét autó előéletét
A VIN-jelentés segít ellenőrizni a pontos motort, a felszereltséget, a futásteljesítmény-adatokat és a bejelentett sérüléseket a vásárlás előtt.
Járműfotók
1 / 28
Nagyobb nézet Válasszon hajtásláncot
Motorváltozatok
Válasszon ki egy sort az alábbi kulcsadatok és részletes műszaki adatok frissítéséhez.
13 változat · 3 Dízel üzemanyag · 8 Benzin · 1 Benzin / Elektromosság · 1 Benzin / LPG
| Motor | Üzemanyag | Teljesítmény | Gyártás |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Kiválasztva | Dízel üzemanyag | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Kiválasztva | Dízel üzemanyag | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Kiválasztva | Dízel üzemanyag | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Kiválasztva | Benzin | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Kiválasztva | Benzin | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Kiválasztva | Benzin | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Kiválasztva | Benzin | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Kiválasztva | Benzin / Elektromosság | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Kiválasztva | Benzin | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Kiválasztva | Benzin / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Kiválasztva | Benzin | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Kiválasztva | Benzin | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Kiválasztva | Benzin | 91 KM | 2020–2024 |
Nincs megfelelő motorváltozat
Próbáljon modellszámot, teljesítményadatot megadni, vagy törölje az üzemanyagszűrőt.
Kiválasztott motorváltozat
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Dízel üzemanyag · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 115 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
- Motor térfogat
- 1461 cm³
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maximális sebesség
- 186 km/h
Ezen az oldalon
Alapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 186 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 11 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 4.4-4.6 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.6 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 122 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- K9K873
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1461 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Diesel common rail
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 76 mm
- Hengerfutás
- 80.5 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 2
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.7 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 10 l
- Teljesítmény
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Nyomaték
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 46 l
- AdBlue tartály
- 13 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1327 kg
- Megengedett össztömeg
- 1877 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 700 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1544 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 7
- Automata sebességváltó típusa
- EDC
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.5 Blue dCi (115 KM)
Dízel üzemanyag · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 115 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
- Motor térfogat
- 1461 cm³
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 11,9 s
- Maximális sebesség
- 187 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 187 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 11.9 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 4.8-4.9 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.7 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 123 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- K9K872
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1461 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Diesel common rail
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 76 mm
- Hengerfutás
- 80.5 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 2
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.7 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 10 l
- Teljesítmény
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Nyomaték
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 46 l
- AdBlue tartály
- 13 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1303 kg
- Megengedett össztömeg
- 1850 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 685 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.5 Blue dCi (95 KM)
Dízel üzemanyag · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 95 KM
- Nyomaték
- 240 Nm
- Motor térfogat
- 1461 cm³
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Maximális sebesség
- 178 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 178 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.6 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 122 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- K9K872
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1461 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Diesel common rail
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 76 mm
- Hengerfutás
- 80.5 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 2
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.7 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 10 l
- Teljesítmény
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Nyomaték
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 46 l
- AdBlue tartály
- 13 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1295 kg
- Megengedett össztömeg
- 1843 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 685 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1544 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Benzin · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 154 KM
- Nyomaték
- 270 Nm
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8,6 s
- Maximális sebesség
- 202 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 202 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8.6 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 7.3-7.5 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.8-5.1 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 6.2 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 139 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H470
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 72.2 mm
- Hengerfutás
- 81.3 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Nyomaték
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1266 kg
- Megengedett össztömeg
- 1811 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 670 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1544 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 7
- Automata sebességváltó típusa
- EDC
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Benzin · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 130 KM
- Nyomaték
- 240 Nm
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 9,6 s
- Maximális sebesség
- 193 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 193 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 9.6 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 7.5 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 5.1 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 6.2 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 139 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H470
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 72.2 mm
- Hengerfutás
- 81.3 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Nyomaték
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1259 kg
- Megengedett össztömeg
- 1816 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 665 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1544 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 7
- Automata sebességváltó típusa
- EDC
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (130 KM) GPF
Benzin · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 130 KM
- Nyomaték
- 240 Nm
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximális sebesség
- 195 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 195 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 7.0-7.2 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.9-5.1 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 6.2 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 141 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H470
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 72.2 mm
- Hengerfutás
- 81.3 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Nyomaték
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1234 kg
- Megengedett össztömeg
- 1775 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 650 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1544 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.0 TCe (100 KM)
Benzin · 2019–2020
- Motor teljesítmény
- 100 KM
- Nyomaték
- 160 Nm
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13,3 s
- Maximális sebesség
- 173 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2019
- Gyártás befejezése
- 2020
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 173 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13.3 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 6.0-6.3 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- NEDC
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.5-4.6 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 133 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H4D450
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Henger átmérő
- 72.2 mm
- Hengerfutás
- 81.3 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.2 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 6.4 l
- Teljesítmény
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Nyomaték
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 536 l
- Maximum csomagtér
- 1275 l
- Saját tömeg
- 1190 kg
- Megengedett össztömeg
- 1751 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 630 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1585 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1544 mm
- Hasmagasság
- 174 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 5
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Rugós belka
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Benzin / Elektromosság · 2020–2022
- Motor teljesítmény
- 92 KM
- Nyomaték
- 144 Nm
- Motor térfogat
- 1598 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin / Elektromosság
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10,1 s
- Maximális sebesség
- 173 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Motor típusa
- PHEV (Plug-in hibrid elektromos jármű)
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2020
- Gyártás befejezése
- 2022
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin / Elektromosság
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 173 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10.1 s
- Akku bruttó kapacitás
- 10.46 kWh
- Használható akku kapacitás
- 9.8 kWh
- Norma az elektromos hatótáv méréséhez
- WLTP
- Elektromos hatótáv
- 50 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 1.5-1.6 l/100 km
- Norma az átlagos energiafogyasztás méréséhez
- WLTP
- Átlagos energiafogyasztás
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 33-36 g/km
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 67 KM
- Elektromos motor nyomaték
- 205 Nm
- Elektromos motor elhelyezkedés
- Integrálva a hajtóművel
- Rendszer teljesítmény
- 158 KM
- Motor modell / kód
- H4M630
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1598 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Szívómotor
- Szeleprendszer
- DOHC
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 78 mm
- Hengerfutás
- 83.6 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.5 l
- Teljesítmény
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Nyomaték
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 39 l
- Minimum csomagtér
- 265 l
- Maximum csomagtér
- 1118 l
- Saját tömeg
- 1564 kg
- Megengedett össztömeg
- 2060 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 750 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 650 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1576 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Hasmagasság
- 142 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Automata sebességváltó típusa
- Multimode
- Első felfüggesztés
- Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
- Hátsó felfüggesztés
- Csavarrugó, Körforgás
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 296 mm
- Első féktárcsa vastagság
- 26 mm
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Hátsó féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 290 mm
- Hátsó féktárcsa vastagság
- 13 mm
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.0 TCe (91 KM)
Benzin · 2020–2024
- Motor teljesítmény
- 91 KM
- Nyomaték
- 160 Nm
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 14 s
- Maximális sebesség
- 168 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2020
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 168 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 14 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.8 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 130 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H4D470
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.2 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 6.4 l
- Teljesítmény
- 91 KM
- Nyomaték
- 160 Nm
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 404-536 l
- Saját tömeg
- 1259 kg
- Megengedett össztömeg
- 1692 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1576 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Hasmagasság
- 142 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16
- Felni méret
- 16
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.0 TCe (100 KM) LPG
Benzin / LPG · 2020–2024
- Motor teljesítmény
- 100 KM
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin / LPG
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2020
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin / LPG
Teljesítmény
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.9/7.7 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztás - Vegyes ciklus (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 134/119 g/km
- CO2 kibocsátás (LPG)
- 119 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H4D460
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 999 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.2 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 6.4 l
- Teljesítmény
- 100 KM
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Üzemanyagtartály (LPG)
- 40 l
- Minimum csomagtér
- 404-536 l
- Saját tömeg
- 1349 kg
- Megengedett össztömeg
- 1774 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1576 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Hasmagasság
- 142 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17
- Felni méret
- 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (140 KM)
Benzin · 2020–2022
- Motor teljesítmény
- 140 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10,3 s
- Maximális sebesség
- 196 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2020
- Gyártás befejezése
- 2022
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 196 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10.3 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.7 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 130 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H490
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 140 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 404-536 l
- Saját tömeg
- 1336 kg
- Megengedett össztömeg
- 1799 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1576 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Hasmagasság
- 142 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17
- Felni méret
- 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.3 TCe (140 KM) EDC
Benzin · 2020–2022
- Motor teljesítmény
- 140 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maximális sebesség
- 196 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2020
- Gyártás befejezése
- 2022
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 196 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 133 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- H5H490
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1333 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 5.4 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 7.5 l
- Teljesítmény
- 140 KM
- Nyomaték
- 260 Nm
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 404-536 l
- Saját tömeg
- 1368 kg
- Megengedett össztömeg
- 1811 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1576 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Hasmagasság
- 142 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 7
- Automata sebességváltó típusa
- EDC
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17
- Felni méret
- 17
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Benzin · 2020–2024
- Motor teljesítmény
- 91 KM
- Nyomaték
- 144 Nm
- Motor térfogat
- 1598 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximális sebesség
- 170 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Renault Captur Captur II- Márka
- Renault
- Modell
- Captur
- Kiadás
- Captur II
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Motor típusa
- FHEF (teljes hibrid)
- Ajtók száma
- 5
- Gyártás kezdete
- 2020
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- Crossover
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 170 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Akku bruttó kapacitás
- 1.26 kWh
- Kibocsátási normák
- Euro 6d Full
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 49 KM
- Elektromos motor nyomaték
- 205 Nm
- Rendszer teljesítmény
- 143 KM
- Motor modell / kód
- H4M632
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1598 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Szívómotor
- Szeleprendszer
- DOHC
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Henger átmérő
- 78 mm
- Hengerfutás
- 83.6 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 4.5 l
- Teljesítmény
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Nyomaték
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 48 l
- Minimum csomagtér
- 326 l
- Maximum csomagtér
- 1149 l
- Saját tömeg
- 1361 kg
- Megengedett össztömeg
- 1898 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 750 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 715 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 75 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4227 mm
- Szélesség
- 1797 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2003 mm
- Magasság
- 1576 mm
- Tengelytáv
- 2639 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1547 mm
- Első túlnyúlás
- 876 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 712 mm
- Minimális fordulókör
- 11.1 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Automata sebességváltó típusa
- Multimode
- Első felfüggesztés
- Független McPherson típusú
- Hátsó felfüggesztés
- Körforgás
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Első féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 280 mm
- Első féktárcsa vastagság
- 24 mm
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Hátsó féktárcsa vagy dobfék átmérője
- 228 mm
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Felni méret
- 17; 18
- ABS
- igen