Технічні характеристики транспортного засобу
Renault Captur II
Порівняйте всі 13 версії двигунів моделі Renault Captur Captur II, а потім відкрийте технічні дані для конкретного силового агрегату та року випуску.
Звіт про історію автомобіля
Купуєте Renault Captur II з пробігом? Перевірте історію конкретного автомобіля
Звіт за VIN допоможе підтвердити точний двигун, комплектацію, показники пробігу та зафіксовані пошкодження перед купівлею.
Фотографії транспортних засобів
1 з 28
Збільшити Оберіть силовий агрегат
Версії двигуна
Виберіть рядок, щоб оновити ключові показники та детальні технічні характеристики нижче.
13 версій · 3 Дизельне паливо · 8 Бензин · 1 Бензин / електрика · 1 Бензин / LPG
| Двигун | Паливо | Потужність | Виробництво |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Вибрано | Дизельне паливо | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Вибрано | Дизельне паливо | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Вибрано | Дизельне паливо | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Вибрано | Бензин | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Вибрано | Бензин | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Вибрано | Бензин | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Вибрано | Бензин | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Вибрано | Бензин / електрика | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Вибрано | Бензин | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Вибрано | Бензин / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Вибрано | Бензин | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Вибрано | Бензин | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Вибрано | Бензин | 91 KM | 2020–2024 |
Немає відповідної версії двигуна
Спробуйте номер моделі, показник потужності або очистіть фільтр пального.
Обрана версія двигуна
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Дизельне паливо · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 115 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 461 cm³
- Тип пального
- Дизельне паливо
- Розгін 0 – 100 км/год
- 11 s
- Максимальна швидкість
- 186 km/h
На цій сторінці
Основна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Дизельне паливо
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 186 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 11 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Міський цикл
- 4.4-4.6 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 3.9-4.0 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 4.6 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 122 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- K9K873
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1461 cm³
- Система впорскування пального
- Diesel common rail
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 76 mm
- Хід поршня
- 80.5 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 2
- Об'єм моторної оливи
- 5.7 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 10 l
- Потужність
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Обертальний момент
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 46 l
- Об'єм бака AdBlue
- 13 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1327 kg
- Дозволена маса
- 1877 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 700 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1544 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 7
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.5 Blue dCi (115 KM)
Дизельне паливо · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 115 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 461 cm³
- Тип пального
- Дизельне паливо
- Розгін 0 – 100 км/год
- 11,9 s
- Максимальна швидкість
- 187 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Дизельне паливо
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 187 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 11.9 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Міський цикл
- 4.8-4.9 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 3.9-4.0 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 4.7 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 123 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- K9K872
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1461 cm³
- Система впорскування пального
- Diesel common rail
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 76 mm
- Хід поршня
- 80.5 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 2
- Об'єм моторної оливи
- 5.7 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 10 l
- Потужність
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Обертальний момент
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 46 l
- Об'єм бака AdBlue
- 13 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1303 kg
- Дозволена маса
- 1850 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 685 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.5 Blue dCi (95 KM)
Дизельне паливо · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 95 KM
- Обертальний момент
- 240 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 461 cm³
- Тип пального
- Дизельне паливо
- Розгін 0 – 100 км/год
- 14,3 s
- Максимальна швидкість
- 178 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Дизельне паливо
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 178 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 14.3 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 4.6 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 122 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- K9K872
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1461 cm³
- Система впорскування пального
- Diesel common rail
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 76 mm
- Хід поршня
- 80.5 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 2
- Об'єм моторної оливи
- 5.7 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 10 l
- Потужність
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Обертальний момент
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 46 l
- Об'єм бака AdBlue
- 13 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1295 kg
- Дозволена маса
- 1843 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 685 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1544 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Бензин · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 154 KM
- Обертальний момент
- 270 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8,6 s
- Максимальна швидкість
- 202 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 202 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8.6 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Міський цикл
- 7.3-7.5 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.8-5.1 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 6.2 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 139 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 72.2 mm
- Хід поршня
- 81.3 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Обертальний момент
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1266 kg
- Дозволена маса
- 1811 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 670 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1544 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 7
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Бензин · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 130 KM
- Обертальний момент
- 240 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 9,6 s
- Максимальна швидкість
- 193 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 193 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 9.6 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Міський цикл
- 7.5 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 5.1 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 6.2 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 139 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 72.2 mm
- Хід поршня
- 81.3 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1259 kg
- Дозволена маса
- 1816 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 665 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1544 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 7
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (130 KM) GPF
Бензин · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 130 KM
- Обертальний момент
- 240 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,6 s
- Максимальна швидкість
- 195 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 195 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.6 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Міський цикл
- 7.0-7.2 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.9-5.1 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 6.2 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 141 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 72.2 mm
- Хід поршня
- 81.3 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1234 kg
- Дозволена маса
- 1775 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 650 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1544 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.0 TCe (100 KM)
Бензин · 2019–2020
- Потужність двигуна
- 100 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13,3 s
- Максимальна швидкість
- 173 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.0 TCe (100 KM)
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2019
- Кінець виробництва
- 2020
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 173 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13.3 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Міський цикл
- 6.0-6.3 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- NEDC
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.5-4.6 l/100 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6 d-TEMP
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 133 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H4D450
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 3
- Діаметр циліндрів
- 72.2 mm
- Хід поршня
- 81.3 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.2 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 6.4 l
- Потужність
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 536 l
- Максимальна ємність багажника
- 1275 l
- Маса власна
- 1190 kg
- Дозволена маса
- 1751 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 630 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1585 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1544 mm
- Кліренс
- 174 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 5
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Бензин / електрика · 2020–2022
- Потужність двигуна
- 92 KM
- Обертальний момент
- 144 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 598 cm³
- Тип пального
- Бензин / електрика
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,1 s
- Максимальна швидкість
- 173 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Тип двигуна
- PHEV (плагін гібридний автомобіль)
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2020
- Кінець виробництва
- 2022
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин / електрика
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 173 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.1 s
- Брутто ємність акумулятора
- 10.46 kWh
- Корисна ємність акумулятора
- 9.8 kWh
- Стандарт вимірювання дальності в електричному режимі
- WLTP
- Дальність в електричному режимі
- 50 km
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 1.5-1.6 l/100 km
- Стандарт вимірювання середньої витрати енергії
- WLTP
- Середнє споживання енергії
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 33-36 g/km
Двигун
- Максимальна потужність електродвигуна
- 67 KM
- Обертальний момент електродвигуна
- 205 Nm
- Розташування електродвигуна
- Інтегрований з трансмісією
- Потужність системи
- 158 KM
- Модель / Код двигуна
- H4M630
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1598 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Двигун атмосферного згоряння
- Система газораспределения
- DOHC
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 78 mm
- Хід поршня
- 83.6 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.5 l
- Потужність
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Обертальний момент
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 39 l
- Мінімальна ємність багажника
- 265 l
- Максимальна ємність багажника
- 1118 l
- Маса власна
- 1564 kg
- Дозволена маса
- 2060 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 750 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 650 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина зі складеними дзеркалами
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1576 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Кліренс
- 142 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Тип автоматичної трансмісії
- Multimode
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Спіральна пружина, Поворот
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 296 mm
- Товщина диска передніх гальм
- 26 mm
- Задні гальма
- Дискові
- Діаметр диска або барабана задніх гальм
- 290 mm
- Товщина диска задніх гальм
- 13 mm
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Розмір дисків
- 16; 17; 18
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.0 TCe (91 KM)
Бензин · 2020–2024
- Потужність двигуна
- 91 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 14 s
- Максимальна швидкість
- 168 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.0 TCe (91 KM)
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2020
- Кінець виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 168 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 14 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.8 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 130 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H4D470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 3
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.2 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 6.4 l
- Потужність
- 91 KM
- Обертальний момент
- 160 Nm
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 404-536 l
- Маса власна
- 1259 kg
- Дозволена маса
- 1692 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1576 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Кліренс
- 142 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/65 R16
- Розмір дисків
- 16
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.0 TCe (100 KM) LPG
Бензин / LPG · 2020–2024
- Потужність двигуна
- 100 KM
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Тип пального
- Бензин / LPG
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2020
- Кінець виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин / LPG
Ефективність
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.9/7.7 l/100 km
- Витрата пального - Змішаний цикл (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 134/119 g/km
- Викиди CO2 (LPG)
- 119 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H4D460
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 999 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 3
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.2 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 6.4 l
- Потужність
- 100 KM
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Об'єм бака (LPG)
- 40 l
- Мінімальна ємність багажника
- 404-536 l
- Маса власна
- 1349 kg
- Дозволена маса
- 1774 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1576 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Кліренс
- 142 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (140 KM)
Бензин · 2020–2022
- Потужність двигуна
- 140 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,3 s
- Максимальна швидкість
- 196 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.3 TCe (140 KM)
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2020
- Кінець виробництва
- 2022
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 196 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.3 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.7 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 130 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H490
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 140 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 404-536 l
- Маса власна
- 1336 kg
- Дозволена маса
- 1799 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1576 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Кліренс
- 142 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (140 KM) EDC
Бензин · 2020–2022
- Потужність двигуна
- 140 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 9,2 s
- Максимальна швидкість
- 196 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2020
- Кінець виробництва
- 2022
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 196 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 9.2 s
- Стандарт вимірювання витрати пального
- WLTP
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.9 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6
- Стандарт вимірювання CO2
- WLTP
- Викиди CO2
- 133 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H490
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.4 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 7.5 l
- Потужність
- 140 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 404-536 l
- Маса власна
- 1368 kg
- Дозволена маса
- 1811 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1576 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Кліренс
- 142 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 7
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Бензин · 2020–2024
- Потужність двигуна
- 91 KM
- Обертальний момент
- 144 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 598 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,6 s
- Максимальна швидкість
- 170 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur II- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur II
- Двигун
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Тип двигуна
- FHEF (повна гібридна)
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2020
- Кінець виробництва
- 2024
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 170 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.6 s
- Брутто ємність акумулятора
- 1.26 kWh
- Екологічний стандарт
- Euro 6d Full
Двигун
- Максимальна потужність електродвигуна
- 49 KM
- Обертальний момент електродвигуна
- 205 Nm
- Потужність системи
- 143 KM
- Модель / Код двигуна
- H4M632
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1598 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Двигун атмосферного згоряння
- Система газораспределения
- DOHC
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Діаметр циліндрів
- 78 mm
- Хід поршня
- 83.6 mm
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.5 l
- Потужність
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Обертальний момент
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 48 l
- Мінімальна ємність багажника
- 326 l
- Максимальна ємність багажника
- 1149 l
- Маса власна
- 1361 kg
- Дозволена маса
- 1898 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 750 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 715 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4227 mm
- Ширина
- 1797 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 2003 mm
- Висота
- 1576 mm
- Колісна база
- 2639 mm
- Розширення передніх коліс
- 1560 mm
- Розширення задніх коліс
- 1547 mm
- Передній звис
- 876 mm
- Задній звис
- 712 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 11.1 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Тип автоматичної трансмісії
- Multimode
- Передня підвіска
- Незалежна схема McPherson
- Задня підвіска
- Поворот
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Діаметр диска або барабана передніх гальм
- 280 mm
- Товщина диска передніх гальм
- 24 mm
- Задні гальма
- Барабанні
- Діаметр диска або барабана задніх гальм
- 228 mm
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- Розмір шин
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Розмір дисків
- 17; 18
- ABS
- так