Sõiduki tehnilised andmed
Renault Captur II
Võrdle kõiki Renault Captur Captur II 13 mootori versiooni ja ava seejärel tehnilised andmed täpse jõuülekande ja tootmisaasta kohta.
Sõiduki ajaloo aruanne
Kasutatud Renault Captur II ostmisel kontrolli just selle auto ajalugu
VIN-raport aitab enne ostu kinnitada täpset mootorit, varustust, läbisõiduandmeid ja registreeritud kahjustusi.
Sõiduki fotod
1 / 28
Vaata suuremalt Vali jõuülekanne
Mootoriversioonid
Vali rida, et uuendada allolevaid põhiandmeid ja detailseid tehnilisi näitajaid.
13 versiooni · 3 Diislikütus · 8 Bensiini · 1 Bensiin / Elektri · 1 Bensiin / LPG
| Mootor | Kütus | Võimsus | Tootmine |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Valitud | Diislikütus | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Valitud | Diislikütus | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Valitud | Diislikütus | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Valitud | Bensiini | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Valitud | Bensiini | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Valitud | Bensiini | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Valitud | Bensiini | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Valitud | Bensiin / Elektri | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Valitud | Bensiini | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Valitud | Bensiin / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Valitud | Bensiini | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Valitud | Bensiini | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Valitud | Bensiini | 91 KM | 2020–2024 |
Sobiv mootoriversioon puudub
Proovi mudelinumbrit, võimsusnäitajat või tühjenda kütusefiltri filter.
Valitud mootoriversioon
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Diislikütus · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 115 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maksimaalne kiirus
- 186 km/h
Sellel lehel
Põhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 186 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 11 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 4.4-4.6 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 3.9-4.0 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 4.6 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 122 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- K9K873
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Diesel common rail
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 76 mm
- Kolvi käik
- 80.5 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 2
- Mootori õli maht
- 5.7 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 10 l
- Võimsus
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Pöördemoment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 46 l
- AdBlue reservuaar
- 13 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1327 kg
- Lubatud kaal
- 1877 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 700 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1544 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 7
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.5 Blue dCi (115 KM)
Diislikütus · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 115 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 11,9 s
- Maksimaalne kiirus
- 187 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 187 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 11.9 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 4.8-4.9 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 3.9-4.0 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 4.7 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 123 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- K9K872
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Diesel common rail
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 76 mm
- Kolvi käik
- 80.5 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 2
- Mootori õli maht
- 5.7 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 10 l
- Võimsus
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Pöördemoment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 46 l
- AdBlue reservuaar
- 13 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1303 kg
- Lubatud kaal
- 1850 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 685 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1547 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.5 Blue dCi (95 KM)
Diislikütus · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 95 KM
- Pöördemoment
- 240 Nm
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Maksimaalne kiirus
- 178 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 178 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 4.6 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 122 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- K9K872
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Diesel common rail
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 76 mm
- Kolvi käik
- 80.5 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 2
- Mootori õli maht
- 5.7 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 10 l
- Võimsus
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Pöördemoment
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 46 l
- AdBlue reservuaar
- 13 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1295 kg
- Lubatud kaal
- 1843 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 685 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1544 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Bensiini · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 154 KM
- Pöördemoment
- 270 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 8,6 s
- Maksimaalne kiirus
- 202 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 202 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 8.6 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 7.3-7.5 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.8-5.1 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 6.2 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 139 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 72.2 mm
- Kolvi käik
- 81.3 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.4 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 7.5 l
- Võimsus
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Pöördemoment
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1266 kg
- Lubatud kaal
- 1811 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 670 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1544 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 7
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Bensiini · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 130 KM
- Pöördemoment
- 240 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 9,6 s
- Maksimaalne kiirus
- 193 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 193 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 9.6 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 7.5 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 5.1 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 6.2 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 139 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 72.2 mm
- Kolvi käik
- 81.3 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.4 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 7.5 l
- Võimsus
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1259 kg
- Lubatud kaal
- 1816 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 665 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1544 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 7
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.3 TCe (130 KM) GPF
Bensiini · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 130 KM
- Pöördemoment
- 240 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maksimaalne kiirus
- 195 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 195 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 7.0-7.2 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.9-5.1 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 6.2 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 141 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 72.2 mm
- Kolvi käik
- 81.3 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.4 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 7.5 l
- Võimsus
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1234 kg
- Lubatud kaal
- 1775 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 650 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1544 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.0 TCe (100 KM)
Bensiini · 2019–2020
- Mootori võimsus
- 100 KM
- Pöördemoment
- 160 Nm
- Mootori töömaht
- 999 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13,3 s
- Maksimaalne kiirus
- 173 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.0 TCe (100 KM)
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2019
- Tootmise lõpp
- 2020
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 173 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13.3 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 6.0-6.3 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- NEDC
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.5-4.6 l/100 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.9 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6 d-TEMP
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 133 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H4D450
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 999 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Mitme-punktiline süstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 3
- Silindri diameeter
- 72.2 mm
- Kolvi käik
- 81.3 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.2 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 6.4 l
- Võimsus
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 536 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1275 l
- Tühi kaal
- 1190 kg
- Lubatud kaal
- 1751 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 630 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1585 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1544 mm
- Maapinnast kõrgus
- 174 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 5
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Bensiin / Elektri · 2020–2022
- Mootori võimsus
- 92 KM
- Pöördemoment
- 144 Nm
- Mootori töömaht
- 1598 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiin / Elektri
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10,1 s
- Maksimaalne kiirus
- 173 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Mootori tüüp
- PHEV (plug-in hübriid elektri-transport)
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2020
- Tootmise lõpp
- 2022
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiin / Elektri
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 173 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10.1 s
- Aku brutomaht
- 10.46 kWh
- Aku kasutatav maht
- 9.8 kWh
- Standard elektrirežiimi ulatuse mõõtmiseks
- WLTP
- Elektromootori ulatus
- 50 km
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 1.5-1.6 l/100 km
- Standard keskmise energia tarbimise mõõtmiseks
- WLTP
- Keskmine energia tarbimine
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6d
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 33-36 g/km
Mootor
- Elektrimootori maksimaalne võimsus
- 67 KM
- Elektrimootori pöördemoment
- 205 Nm
- Elektrimootori asukoht
- Integreeritud käigukastiga
- Süsteemi võimsus
- 158 KM
- Mootori mudel / Kood
- H4M630
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1598 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Mitme-punktiline süstimine
- Mootori tüüp
- Ava maksud
- Süüteventiili süsteem
- DOHC
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 78 mm
- Kolvi käik
- 83.6 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.5 l
- Võimsus
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Pöördemoment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 39 l
- Minimalne pagasi maht
- 265 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1118 l
- Tühi kaal
- 1564 kg
- Lubatud kaal
- 2060 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 750 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 650 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius kokkupandud peeglitega
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1576 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1547 mm
- Maapinnast kõrgus
- 142 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11.1 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Automaatkäigukasti tüüp
- Multimode
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Kruvi vedru, Keenus
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 296 mm
- Esipidurite ketta paksus
- 26 mm
- Tagumine pidurid
- Kettad
- Tagumiste pidurite ketta või trumli diameeter
- 290 mm
- Tagapiduri ketta paksus
- 13 mm
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Ratta suurus
- 16; 17; 18
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.0 TCe (91 KM)
Bensiini · 2020–2024
- Mootori võimsus
- 91 KM
- Pöördemoment
- 160 Nm
- Mootori töömaht
- 999 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 14 s
- Maksimaalne kiirus
- 168 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2020
- Tootmise lõpp
- 2024
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 168 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 14 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.8 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 130 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H4D470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 999 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Mitme-punktiline süstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 3
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.2 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 6.4 l
- Võimsus
- 91 KM
- Pöördemoment
- 160 Nm
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 404-536 l
- Tühi kaal
- 1259 kg
- Lubatud kaal
- 1692 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1576 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Maapinnast kõrgus
- 142 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11.1 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/65 R16
- Ratta suurus
- 16
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.0 TCe (100 KM) LPG
Bensiin / LPG · 2020–2024
- Mootori võimsus
- 100 KM
- Mootori töömaht
- 999 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiin / LPG
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2020
- Tootmise lõpp
- 2024
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiin / LPG
Jõudlus
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.9/7.7 l/100 km
- Kütuse tarbimine - Kombineeritud tsükkel (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 134/119 g/km
- CO2 heitkogused (LPG)
- 119 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H4D460
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 999 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Mitme-punktiline süstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 3
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.2 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 6.4 l
- Võimsus
- 100 KM
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Kütusepaagi maht (LPG)
- 40 l
- Minimalne pagasi maht
- 404-536 l
- Tühi kaal
- 1349 kg
- Lubatud kaal
- 1774 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1576 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Maapinnast kõrgus
- 142 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11.1 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/60 R17
- Ratta suurus
- 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.3 TCe (140 KM)
Bensiini · 2020–2022
- Mootori võimsus
- 140 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10,3 s
- Maksimaalne kiirus
- 196 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.3 TCe (140 KM)
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2020
- Tootmise lõpp
- 2022
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 196 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10.3 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.7 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 130 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H490
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.4 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 7.5 l
- Võimsus
- 140 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 404-536 l
- Tühi kaal
- 1336 kg
- Lubatud kaal
- 1799 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1576 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Maapinnast kõrgus
- 142 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11.1 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/60 R17
- Ratta suurus
- 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.3 TCe (140 KM) EDC
Bensiini · 2020–2022
- Mootori võimsus
- 140 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maksimaalne kiirus
- 196 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2020
- Tootmise lõpp
- 2022
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 196 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Kütuse tarbimise mõõtmisstandard
- WLTP
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.9 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6
- CO2 mõõtmisstandard
- WLTP
- CO2 heitkogused
- 133 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H490
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.4 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 7.5 l
- Võimsus
- 140 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 404-536 l
- Tühi kaal
- 1368 kg
- Lubatud kaal
- 1811 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1576 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Maapinnast kõrgus
- 142 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11.1 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 7
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/60 R17
- Ratta suurus
- 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Bensiini · 2020–2024
- Mootori võimsus
- 91 KM
- Pöördemoment
- 144 Nm
- Mootori töömaht
- 1598 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maksimaalne kiirus
- 170 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur II
- Mootor
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Mootori tüüp
- FHEF (täis-hübriid)
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2020
- Tootmise lõpp
- 2024
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 170 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Aku brutomaht
- 1.26 kWh
- Keskkonnastandard
- Euro 6d Full
Mootor
- Elektrimootori maksimaalne võimsus
- 49 KM
- Elektrimootori pöördemoment
- 205 Nm
- Süsteemi võimsus
- 143 KM
- Mootori mudel / Kood
- H4M632
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1598 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Mitme-punktiline süstimine
- Mootori tüüp
- Ava maksud
- Süüteventiili süsteem
- DOHC
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Silindri diameeter
- 78 mm
- Kolvi käik
- 83.6 mm
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.5 l
- Võimsus
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Pöördemoment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 48 l
- Minimalne pagasi maht
- 326 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1149 l
- Tühi kaal
- 1361 kg
- Lubatud kaal
- 1898 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 750 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 715 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4227 mm
- Laius
- 1797 mm
- Laius avatud peeglitega
- 2003 mm
- Kõrgus
- 1576 mm
- Teljevahe
- 2639 mm
- Eesrataste vahe
- 1560 mm
- Taga rataste vahe
- 1547 mm
- Esiripp
- 876 mm
- Tagumine ripp
- 712 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 11.1 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Automaatkäigukasti tüüp
- Multimode
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev McPherson tüüpi
- Tagumine vedrustus
- Keenus
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Eesjate pidurite ketta või trumli diameeter
- 280 mm
- Esipidurite ketta paksus
- 24 mm
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Tagumiste pidurite ketta või trumli diameeter
- 228 mm
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- Rehvi suurus
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Ratta suurus
- 17; 18
- ABS
- jah