Technické údaje vozidla
Renault Captur II
Porovnejte všech 13 motorových verzí modelu Renault Captur Captur II a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Renault Captur II z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Fotografie vozidel
1 z 28
Zvětšit Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
13 verzí · 3 Nafta · 8 Benzín · 1 Benzín / elektrický pohon · 1 Benzín / LPG
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Vybráno | Nafta | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Vybráno | Nafta | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Vybráno | Nafta | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Vybráno | Benzín | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Vybráno | Benzín | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Vybráno | Benzín | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Vybráno | Benzín | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Vybráno | Benzín / elektrický pohon | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Vybráno | Benzín | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Vybráno | Benzín / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Vybráno | Benzín | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Vybráno | Benzín | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Vybráno | Benzín | 91 KM | 2020–2024 |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Nafta · 2019–2020
- Výkon motoru
- 115 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maximální rychlost
- 186 km/h
Na této stránce
Základní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 186 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 4.4-4.6 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.6 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 122 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K873
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 5.7 l
- Objem chladicí kapaliny
- 10 l
- Výkon
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 46 l
- Objem nádrže AdBlue
- 13 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1327 kg
- Maximální hmotnost
- 1877 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 700 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1544 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 7
- Typ automatické převodovky
- EDC
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 Blue dCi (115 KM)
Nafta · 2019–2020
- Výkon motoru
- 115 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11,9 s
- Maximální rychlost
- 187 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 187 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11.9 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 4.8-4.9 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.7 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 123 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K872
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 5.7 l
- Objem chladicí kapaliny
- 10 l
- Výkon
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 46 l
- Objem nádrže AdBlue
- 13 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1303 kg
- Maximální hmotnost
- 1850 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 685 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 Blue dCi (95 KM)
Nafta · 2019–2020
- Výkon motoru
- 95 KM
- Točivý moment
- 240 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Maximální rychlost
- 178 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 178 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.6 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 122 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K872
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 5.7 l
- Objem chladicí kapaliny
- 10 l
- Výkon
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 46 l
- Objem nádrže AdBlue
- 13 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1295 kg
- Maximální hmotnost
- 1843 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 685 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1544 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Benzín · 2019–2020
- Výkon motoru
- 154 KM
- Točivý moment
- 270 Nm
- Objem motoru
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8,6 s
- Maximální rychlost
- 202 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 202 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8.6 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 7.3-7.5 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.8-5.1 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 139 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H470
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1333 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 81.3 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1266 kg
- Maximální hmotnost
- 1811 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 670 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1544 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 7
- Typ automatické převodovky
- EDC
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Benzín · 2019–2020
- Výkon motoru
- 130 KM
- Točivý moment
- 240 Nm
- Objem motoru
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9,6 s
- Maximální rychlost
- 193 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 193 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9.6 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 7.5 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 5.1 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 139 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H470
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1333 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 81.3 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1259 kg
- Maximální hmotnost
- 1816 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 665 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1544 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 7
- Typ automatické převodovky
- EDC
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (130 KM) GPF
Benzín · 2019–2020
- Výkon motoru
- 130 KM
- Točivý moment
- 240 Nm
- Objem motoru
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximální rychlost
- 195 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 195 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 7.0-7.2 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.9-5.1 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.2 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 141 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H470
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1333 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 81.3 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1234 kg
- Maximální hmotnost
- 1775 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 650 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1544 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 TCe (100 KM)
Benzín · 2019–2020
- Výkon motoru
- 100 KM
- Točivý moment
- 160 Nm
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 13,3 s
- Maximální rychlost
- 173 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 173 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 13.3 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 6.0-6.3 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.5-4.6 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4D450
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 81.3 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.2 l
- Objem chladicí kapaliny
- 6.4 l
- Výkon
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 536 l
- Maximální objem kufru
- 1275 l
- Hmotnost vozidla
- 1190 kg
- Maximální hmotnost
- 1751 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 630 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1585 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1544 mm
- Světlá výška
- 174 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Pružná páka
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Benzín / elektrický pohon · 2020–2022
- Výkon motoru
- 92 KM
- Točivý moment
- 144 Nm
- Objem motoru
- 1 598 cm³
- Typ paliva
- Benzín / elektrický pohon
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10,1 s
- Maximální rychlost
- 173 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Typ motoru
- PHEV (plug-in hybridní vozidlo s elektrickým pohonem)
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín / elektrický pohon
Výkon
- Maximální rychlost
- 173 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10.1 s
- Hrubá kapacita baterie
- 10.46 kWh
- Užitná kapacita baterie
- 9.8 kWh
- Standard pro měření dojezdu v elektrickém režimu
- WLTP
- Dojezd v elektrickém režimu
- 50 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 1.5-1.6 l/100 km
- Standard pro měření průměrné spotřeby energie
- WLTP
- Průměrná spotřeba energie
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 33-36 g/km
Motor
- Maximální výkon elektrického motoru
- 67 KM
- Točivý moment elektrického motoru
- 205 Nm
- Umístění elektrického motoru
- Integrovaný s převodovkou
- Výkon systému
- 158 KM
- Model / Kód motoru
- H4M630
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1598 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 78 mm
- Zdvih pístu
- 83.6 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.5 l
- Výkon
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Točivý moment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 39 l
- Minimální objem kufru
- 265 l
- Maximální objem kufru
- 1118 l
- Hmotnost vozidla
- 1564 kg
- Maximální hmotnost
- 2060 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 750 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 650 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Světlá výška
- 142 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Typ automatické převodovky
- Multimode
- Přední zavěšení
- Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
- Zadní zavěšení
- Šroubová pružina, Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 296 mm
- Tloušťka kotouče předních brzd
- 26 mm
- Zadní brzdy
- Kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu zadních brzd
- 290 mm
- Tloušťka kotouče zadních brzd
- 13 mm
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Velikost disků
- 16; 17; 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 TCe (91 KM)
Benzín · 2020–2024
- Výkon motoru
- 91 KM
- Točivý moment
- 160 Nm
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 14 s
- Maximální rychlost
- 168 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 168 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 14 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.8 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 130 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4D470
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.2 l
- Objem chladicí kapaliny
- 6.4 l
- Výkon
- 91 KM
- Točivý moment
- 160 Nm
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 404-536 l
- Hmotnost vozidla
- 1259 kg
- Maximální hmotnost
- 1692 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Světlá výška
- 142 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/65 R16
- Velikost disků
- 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 TCe (100 KM) LPG
Benzín / LPG · 2020–2024
- Výkon motoru
- 100 KM
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Výkon
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.9/7.7 l/100 km
- Spotřeba paliva - kombinovaný cyklus (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 134/119 g/km
- Emise CO2 (LPG)
- 119 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4D460
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.2 l
- Objem chladicí kapaliny
- 6.4 l
- Výkon
- 100 KM
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Objem nádrže (LPG)
- 40 l
- Minimální objem kufru
- 404-536 l
- Hmotnost vozidla
- 1349 kg
- Maximální hmotnost
- 1774 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Světlá výška
- 142 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17
- Velikost disků
- 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (140 KM)
Benzín · 2020–2022
- Výkon motoru
- 140 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
- Objem motoru
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10,3 s
- Maximální rychlost
- 196 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 196 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10.3 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.7 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 130 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H490
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1333 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 140 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 404-536 l
- Hmotnost vozidla
- 1336 kg
- Maximální hmotnost
- 1799 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Světlá výška
- 142 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17
- Velikost disků
- 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.3 TCe (140 KM) EDC
Benzín · 2020–2022
- Výkon motoru
- 140 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
- Objem motoru
- 1 333 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maximální rychlost
- 196 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 196 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H5H490
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1333 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 5.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 7.5 l
- Výkon
- 140 KM
- Točivý moment
- 260 Nm
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 404-536 l
- Hmotnost vozidla
- 1368 kg
- Maximální hmotnost
- 1811 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1200 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Světlá výška
- 142 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 7
- Typ automatické převodovky
- EDC
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17
- Velikost disků
- 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Benzín · 2020–2024
- Výkon motoru
- 91 KM
- Točivý moment
- 144 Nm
- Objem motoru
- 1 598 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximální rychlost
- 170 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Renault Captur Captur II- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generace
- Captur II
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Typ motoru
- FHEF (plná hybrid)
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 170 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Hrubá kapacita baterie
- 1.26 kWh
- Emisní standard
- Euro 6d Full
Motor
- Maximální výkon elektrického motoru
- 49 KM
- Točivý moment elektrického motoru
- 205 Nm
- Výkon systému
- 143 KM
- Model / Kód motoru
- H4M632
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1598 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 78 mm
- Zdvih pístu
- 83.6 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.5 l
- Výkon
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Točivý moment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 48 l
- Minimální objem kufru
- 326 l
- Maximální objem kufru
- 1149 l
- Hmotnost vozidla
- 1361 kg
- Maximální hmotnost
- 1898 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 750 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 715 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4227 mm
- Šířka
- 1797 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2003 mm
- Výška
- 1576 mm
- Rozvor
- 2639 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1560 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1547 mm
- Přední převis
- 876 mm
- Zadní převis
- 712 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 11.1 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- Multimode
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 280 mm
- Tloušťka kotouče předních brzd
- 24 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Průměr kotouče nebo bubnu zadních brzd
- 228 mm
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Velikost disků
- 17; 18
- ABS
- ano