Preskoči na vsebino

Tehnični podatki vozila

Renault Captur II

Primerjajte vseh 13 motornih različic modela Renault Captur Captur II, nato odprite tehnične podatke za točno določeni pogonski sklop in letnik proizvodnje.

Poročilo o zgodovini vozila

Kupujete rabljeno vozilo Renault Captur II? Preverite zgodovino točno tega vozila

Poročilo VIN lahko pred nakupom pomaga potrditi točen motor, opremo, zapise o prevoženih kilometrih in prijavljeno škodo.

Kaj je VIN?
1 od 28
Renault Captur Captur II Povečaj prikaz
Fotografija: © www.Auto-Data.net

Galerija vozil

Renault Captur Captur II

Fotografija: © www.Auto-Data.net

Izberite pogonski sklop

Različice motorjev

Izberite vrstico, da posodobite ključne podatke in podrobne specifikacije spodaj.

13 različic · 3 Dizelsko gorivo · 8 Bencin · 1 Bencin / Električnost · 1 Bencin / LPG

Motor Gorivo Moč Proizvodnja
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Izbrano Dizelsko gorivo 115 KM 2019–2020
1.5 Blue dCi (115 KM) Izbrano Dizelsko gorivo 115 KM 2019–2020
1.5 Blue dCi (95 KM) Izbrano Dizelsko gorivo 95 KM 2019–2020
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Izbrano Bencin 154 KM 2019–2020
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Izbrano Bencin 130 KM 2019–2020
1.3 TCe (130 KM) GPF Izbrano Bencin 130 KM 2019–2020
1.0 TCe (100 KM) Izbrano Bencin 100 KM 2019–2020
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Izbrano Bencin / Električnost 92 KM 2020–2022
1.0 TCe (91 KM) Izbrano Bencin 91 KM 2020–2024
1.0 TCe (100 KM) LPG Izbrano Bencin / LPG 100 KM 2020–2024
1.3 TCe (140 KM) Izbrano Bencin 140 KM 2020–2022
1.3 TCe (140 KM) EDC Izbrano Bencin 140 KM 2020–2022
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Izbrano Bencin 91 KM 2020–2024

Izbrana različica motorja

1.5 Blue dCi (115 KM) EDC

Dizelsko gorivo · 2019–2020

Moč motorja
115 KM
Zavojni moment
260 Nm
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo
Pospešek 0 – 100 km/h
11 s
Max hitrost
186 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo

Učinkovitost

Max hitrost
186 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
11 s
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Mestni cikel
4.4-4.6 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
3.9-4.0 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
4.6 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
122 g/km

Motor

Model / Koda motorja
K9K873
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Diesel common rail
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
76 mm
Hod bata
80.5 mm
Število ventilov na cilindru
2
Kapaciteta motornega olja
5.7 l
Kapaciteta hladilne tekočine
10 l
Moč
115 KM @ 3750 obr./min
Zavojni moment
260 Nm @ 2000 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
46 l
Rezervoar AdBlue
13 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1327 kg
Dovoljena teža
1877 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
700 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1544 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
7
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.5 Blue dCi (115 KM)

Dizelsko gorivo · 2019–2020

Moč motorja
115 KM
Zavojni moment
260 Nm
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo
Pospešek 0 – 100 km/h
11,9 s
Max hitrost
187 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.5 Blue dCi (115 KM)
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo

Učinkovitost

Max hitrost
187 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
11.9 s
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Mestni cikel
4.8-4.9 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
3.9-4.0 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
4.7 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
123 g/km

Motor

Model / Koda motorja
K9K872
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Diesel common rail
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
76 mm
Hod bata
80.5 mm
Število ventilov na cilindru
2
Kapaciteta motornega olja
5.7 l
Kapaciteta hladilne tekočine
10 l
Moč
115 KM @ 3750 obr./min
Zavojni moment
260 Nm @ 2000 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
46 l
Rezervoar AdBlue
13 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1303 kg
Dovoljena teža
1850 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
685 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1547 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.5 Blue dCi (95 KM)

Dizelsko gorivo · 2019–2020

Moč motorja
95 KM
Zavojni moment
240 Nm
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo
Pospešek 0 – 100 km/h
14,3 s
Max hitrost
178 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.5 Blue dCi (95 KM)
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo

Učinkovitost

Max hitrost
178 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
14.3 s
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
4.6 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
122 g/km

Motor

Model / Koda motorja
K9K872
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Diesel common rail
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
76 mm
Hod bata
80.5 mm
Število ventilov na cilindru
2
Kapaciteta motornega olja
5.7 l
Kapaciteta hladilne tekočine
10 l
Moč
95 KM @ 3750 obr./min
Zavojni moment
240 Nm @ 1750 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
46 l
Rezervoar AdBlue
13 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1295 kg
Dovoljena teža
1843 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
685 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1544 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.3 TCe (154 KM) EDC GPF

Bencin · 2019–2020

Moč motorja
154 KM
Zavojni moment
270 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
8,6 s
Max hitrost
202 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
202 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
8.6 s
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Mestni cikel
7.3-7.5 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.8-5.1 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
6.2 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
139 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
72.2 mm
Hod bata
81.3 mm
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.4 l
Kapaciteta hladilne tekočine
7.5 l
Moč
154 KM @ 5500 obr./min
Zavojni moment
270 Nm @ 1800 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1266 kg
Dovoljena teža
1811 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
670 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1544 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
7
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.3 TCe (130 KM) EDC GPF

Bencin · 2019–2020

Moč motorja
130 KM
Zavojni moment
240 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
9,6 s
Max hitrost
193 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
193 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
9.6 s
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Mestni cikel
7.5 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
5.1 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
6.2 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
139 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
72.2 mm
Hod bata
81.3 mm
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.4 l
Kapaciteta hladilne tekočine
7.5 l
Moč
130 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
240 Nm @ 1600 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1259 kg
Dovoljena teža
1816 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
665 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1544 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
7
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.3 TCe (130 KM) GPF

Bencin · 2019–2020

Moč motorja
130 KM
Zavojni moment
240 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
10,6 s
Max hitrost
195 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.3 TCe (130 KM) GPF
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
195 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10.6 s
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Mestni cikel
7.0-7.2 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.9-5.1 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
6.2 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
141 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
72.2 mm
Hod bata
81.3 mm
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.4 l
Kapaciteta hladilne tekočine
7.5 l
Moč
130 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
240 Nm @ 1600 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1234 kg
Dovoljena teža
1775 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
650 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1544 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.0 TCe (100 KM)

Bencin · 2019–2020

Moč motorja
100 KM
Zavojni moment
160 Nm
Delovna prostornina motorja
999 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
13,3 s
Max hitrost
173 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.0 TCe (100 KM)
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2019
Konec proizvodnje
2020
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
173 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
13.3 s
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Mestni cikel
6.0-6.3 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
NEDC
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.5-4.6 l/100 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.9 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6 d-TEMP
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
133 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H4D450
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
999 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Večtočkovno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
3
Premer cilindrov
72.2 mm
Hod bata
81.3 mm
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.2 l
Kapaciteta hladilne tekočine
6.4 l
Moč
100 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
160 Nm @ 2750 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
536 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1275 l
Lastna teža
1190 kg
Dovoljena teža
1751 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
630 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1585 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1544 mm
Oddaljenost od tal
174 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
5
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode

Bencin / Električnost · 2020–2022

Moč motorja
92 KM
Zavojni moment
144 Nm
Delovna prostornina motorja
1598 cm³
Vrsta goriva
Bencin / Električnost
Pospešek 0 – 100 km/h
10,1 s
Max hitrost
173 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Vrsta motorja
PHEV (vtično hibridno vozilo)
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2020
Konec proizvodnje
2022
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin / Električnost

Učinkovitost

Max hitrost
173 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10.1 s
Kapaciteta baterije bruto
10.46 kWh
Uporabna kapaciteta baterije
9.8 kWh
Standard za merjenje dosega v električnem načinu
WLTP
Doseg v električnem načinu
50 km
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
1.5-1.6 l/100 km
Standard za merjenje povprečne porabe energije
WLTP
Povprečna poraba energije
17.3-18.3 kWh/100 km
Ekološki standard
Euro 6d
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
33-36 g/km

Motor

Maksimalna moč električnega motorja
67 KM
Zavojni moment električnega motorja
205 Nm
Položaj električnega motorja
Integriran z menjalnikom
Moč sistema
158 KM
Model / Koda motorja
H4M630
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1598 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Večtočkovno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Naturally aspirated engine
Ventilski sistem
DOHC
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
78 mm
Hod bata
83.6 mm
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.5 l
Moč
92 KM @ 5600 obr./min
Zavojni moment
144 Nm @ 3200 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
39 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
265 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1118 l
Lastna teža
1564 kg
Dovoljena teža
2060 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
750 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
650 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina s zloženimi ogledali
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1576 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1547 mm
Oddaljenost od tal
142 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11.1 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Tip samodejnega menjalnika
Multimode
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Sornik, Sukanje
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
296 mm
Debelina sprednjih zavor
26 mm
Zadnje zavore
Disk
Premer zadnjih zavor
290 mm
Debelina zadnjih zavor
13 mm
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
Velikost platišč
16; 17; 18
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.0 TCe (91 KM)

Bencin · 2020–2024

Moč motorja
91 KM
Zavojni moment
160 Nm
Delovna prostornina motorja
999 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
14 s
Max hitrost
168 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.0 TCe (91 KM)
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2020
Konec proizvodnje
2024
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
168 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
14 s
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.8 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
130 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H4D470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
999 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Večtočkovno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
3
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.2 l
Kapaciteta hladilne tekočine
6.4 l
Moč
91 KM
Zavojni moment
160 Nm

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
404-536 l
Lastna teža
1259 kg
Dovoljena teža
1692 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1576 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Oddaljenost od tal
142 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11.1 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/65 R16
Velikost platišč
16
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.0 TCe (100 KM) LPG

Bencin / LPG · 2020–2024

Moč motorja
100 KM
Delovna prostornina motorja
999 cm³
Vrsta goriva
Bencin / LPG
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.0 TCe (100 KM) LPG
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2020
Konec proizvodnje
2024
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin / LPG

Učinkovitost

Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.9/7.7 l/100 km
Poraba goriva - Kombiniran cikel (LPG)
7.7 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
134/119 g/km
CO2 emisije (LPG)
119 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H4D460
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
999 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Večtočkovno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
3
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.2 l
Kapaciteta hladilne tekočine
6.4 l
Moč
100 KM

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Kapaciteta rezervoarja (LPG)
40 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
404-536 l
Lastna teža
1349 kg
Dovoljena teža
1774 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1576 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Oddaljenost od tal
142 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11.1 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/60 R17
Velikost platišč
17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.3 TCe (140 KM)

Bencin · 2020–2022

Moč motorja
140 KM
Zavojni moment
260 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
10,3 s
Max hitrost
196 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.3 TCe (140 KM)
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2020
Konec proizvodnje
2022
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
196 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10.3 s
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.7 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
130 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H490
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.4 l
Kapaciteta hladilne tekočine
7.5 l
Moč
140 KM
Zavojni moment
260 Nm

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
404-536 l
Lastna teža
1336 kg
Dovoljena teža
1799 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1576 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Oddaljenost od tal
142 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11.1 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/60 R17
Velikost platišč
17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.3 TCe (140 KM) EDC

Bencin · 2020–2022

Moč motorja
140 KM
Zavojni moment
260 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
9,2 s
Max hitrost
196 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.3 TCe (140 KM) EDC
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2020
Konec proizvodnje
2022
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
196 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
9.2 s
Standarden za merjenje porabe goriva
WLTP
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.9 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6
Standard za merjenje CO2
WLTP
CO2 emisije
133 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H490
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.4 l
Kapaciteta hladilne tekočine
7.5 l
Moč
140 KM
Zavojni moment
260 Nm

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
404-536 l
Lastna teža
1368 kg
Dovoljena teža
1811 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1576 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Oddaljenost od tal
142 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11.1 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
7
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/60 R17
Velikost platišč
17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode

Bencin · 2020–2024

Moč motorja
91 KM
Zavojni moment
144 Nm
Delovna prostornina motorja
1598 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
10,6 s
Max hitrost
170 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur II
Motor
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Vrsta motorja
FHEF (popolna hibridna)
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2020
Konec proizvodnje
2024
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
170 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10.6 s
Kapaciteta baterije bruto
1.26 kWh
Ekološki standard
Euro 6d Full

Motor

Maksimalna moč električnega motorja
49 KM
Zavojni moment električnega motorja
205 Nm
Moč sistema
143 KM
Model / Koda motorja
H4M632
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1598 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Večtočkovno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Naturally aspirated engine
Ventilski sistem
DOHC
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Premer cilindrov
78 mm
Hod bata
83.6 mm
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.5 l
Moč
91 KM @ 5600 obr./min
Zavojni moment
144 Nm @ 3200 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
48 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
326 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1149 l
Lastna teža
1361 kg
Dovoljena teža
1898 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
750 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
715 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4227 mm
Širina
1797 mm
Širina z razprtimi ogledali
2003 mm
Višina
1576 mm
Medosna razdalja
2639 mm
Razdalja prednjih koles
1560 mm
Razdalja zadnjih koles
1547 mm
Sprednji izrast
876 mm
Zadnji izrast
712 mm
Minimalni radij obračanja
11.1 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Tip samodejnega menjalnika
Multimode
Sprednje vzmetenje
Neodvisno McPherson
Zadnje vzmetenje
Sukanje
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Premer sprednjih zavor
280 mm
Debelina sprednjih zavor
24 mm
Zadnje zavore
Bobnasti
Premer zadnjih zavor
228 mm
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
Velikost pnevmatik
215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
Velikost platišč
17; 18
ABS
da