Tehničke specifikacije vozila
Renault Captur II
Usporedite svih 13 izvedbi motora modela Renault Captur Captur II, a zatim otvorite tehničke podatke za točan pogonski sklop i godinu proizvodnje.
Izvješće o povijesti vozila
Kupujete Renault Captur II iz druge ruke? Provjerite povijest baš tog vozila
Izvješće na temelju VIN broja može pomoći potvrditi točan motor, opremu, zapise o kilometraži i prijavljena oštećenja prije kupnje.
Fotografije vozila
1 od 28
Povećaj prikaz Odaberite pogonski sklop
Izvedbe motora
Odaberite redak kako biste ažurirali ključne pokazatelje i detaljne specifikacije u nastavku.
13 izvedbi · 3 Dizel · 8 Benzin · 1 Benzin / Elektricitet · 1 Benzin / LPG
| Motor | Gorivo | Snaga | Proizvodnja |
|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC Odabrano | Dizel | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (115 KM) Odabrano | Dizel | 115 KM | 2019–2020 |
| 1.5 Blue dCi (95 KM) Odabrano | Dizel | 95 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF Odabrano | Benzin | 154 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF Odabrano | Benzin | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.3 TCe (130 KM) GPF Odabrano | Benzin | 130 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (100 KM) Odabrano | Benzin | 100 KM | 2019–2020 |
| E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode Odabrano | Benzin / Elektricitet | 92 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) Odabrano | Benzin | 91 KM | 2020–2024 |
| 1.0 TCe (100 KM) LPG Odabrano | Benzin / LPG | 100 KM | 2020–2024 |
| 1.3 TCe (140 KM) Odabrano | Benzin | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.3 TCe (140 KM) EDC Odabrano | Benzin | 140 KM | 2020–2022 |
| 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode Odabrano | Benzin | 91 KM | 2020–2024 |
Nema odgovarajuće izvedbe motora
Pokušajte broj modela, snagu motora ili očistite filtar goriva.
Odabrana izvedba motora
1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
Dizel · 2019–2020
- Snaga motora
- 115 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
- Zapremina motora
- 1.461 cm³
- Tip goriva
- Dizel
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maksimalna brzina
- 186 km/h
Na ovoj stranici
Osnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM) EDC
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Dizel
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 186 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 11 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 4.4-4.6 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 4.6 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 122 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- K9K873
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1461 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Diesel common rail
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 76 mm
- Hod klipa
- 80.5 mm
- Broj ventila po cilindru
- 2
- Zapremina motorne ulja
- 5.7 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 10 l
- Snaga
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Obrtni moment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 46 l
- Rezervoar AdBlue
- 13 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1327 kg
- Dopuštena masa
- 1877 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 700 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1544 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 7
- Tip automatskog menjača
- EDC
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.5 Blue dCi (115 KM)
Dizel · 2019–2020
- Snaga motora
- 115 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
- Zapremina motora
- 1.461 cm³
- Tip goriva
- Dizel
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 11,9 s
- Maksimalna brzina
- 187 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (115 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Dizel
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 187 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 11.9 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 4.8-4.9 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 3.9-4.0 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 4.7 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 123 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- K9K872
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1461 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Diesel common rail
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 76 mm
- Hod klipa
- 80.5 mm
- Broj ventila po cilindru
- 2
- Zapremina motorne ulja
- 5.7 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 10 l
- Snaga
- 115 KM @ 3750 obr./min
- Obrtni moment
- 260 Nm @ 2000 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 46 l
- Rezervoar AdBlue
- 13 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1303 kg
- Dopuštena masa
- 1850 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 685 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1547 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.5 Blue dCi (95 KM)
Dizel · 2019–2020
- Snaga motora
- 95 KM
- Obrtni moment
- 240 Nm
- Zapremina motora
- 1.461 cm³
- Tip goriva
- Dizel
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Maksimalna brzina
- 178 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.5 Blue dCi (95 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Dizel
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 178 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 4.6 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 122 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- K9K872
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1461 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Diesel common rail
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 76 mm
- Hod klipa
- 80.5 mm
- Broj ventila po cilindru
- 2
- Zapremina motorne ulja
- 5.7 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 10 l
- Snaga
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Obrtni moment
- 240 Nm @ 1750 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 46 l
- Rezervoar AdBlue
- 13 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1295 kg
- Dopuštena masa
- 1843 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 685 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1544 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
Benzin · 2019–2020
- Snaga motora
- 154 KM
- Obrtni moment
- 270 Nm
- Zapremina motora
- 1.333 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8,6 s
- Maksimalna brzina
- 202 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (154 KM) EDC GPF
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 202 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8.6 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 7.3-7.5 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 4.8-5.1 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 6.2 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 139 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H470
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1333 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 72.2 mm
- Hod klipa
- 81.3 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 154 KM @ 5500 obr./min
- Obrtni moment
- 270 Nm @ 1800 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1266 kg
- Dopuštena masa
- 1811 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 670 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1544 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 7
- Tip automatskog menjača
- EDC
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
Benzin · 2019–2020
- Snaga motora
- 130 KM
- Obrtni moment
- 240 Nm
- Zapremina motora
- 1.333 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 9,6 s
- Maksimalna brzina
- 193 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) EDC GPF
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 193 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 9.6 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 7.5 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 5.1 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 6.2 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 139 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H470
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1333 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 72.2 mm
- Hod klipa
- 81.3 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Obrtni moment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1259 kg
- Dopuštena masa
- 1816 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 665 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1544 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 7
- Tip automatskog menjača
- EDC
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.3 TCe (130 KM) GPF
Benzin · 2019–2020
- Snaga motora
- 130 KM
- Obrtni moment
- 240 Nm
- Zapremina motora
- 1.333 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maksimalna brzina
- 195 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) GPF
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 195 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 7.0-7.2 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 4.9-5.1 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 6.2 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 141 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H470
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1333 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 72.2 mm
- Hod klipa
- 81.3 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Obrtni moment
- 240 Nm @ 1600 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1234 kg
- Dopuštena masa
- 1775 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 650 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1544 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.0 TCe (100 KM)
Benzin · 2019–2020
- Snaga motora
- 100 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 13,3 s
- Maksimalna brzina
- 173 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2019
- Kraj proizvodnje
- 2020
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 173 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 13.3 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 6.0-6.3 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- NEDC
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 4.5-4.6 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6 d-TEMP
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H4D450
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepunktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 3
- Prečnik cilindara
- 72.2 mm
- Hod klipa
- 81.3 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.2 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 6.4 l
- Snaga
- 100 KM @ 5000 obr./min
- Obrtni moment
- 160 Nm @ 2750 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 536 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1275 l
- Težina bez tereta
- 1190 kg
- Dopuštena masa
- 1751 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 630 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1585 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1544 mm
- Klirens
- 174 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 5
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Elastična grede
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
Benzin / Elektricitet · 2020–2022
- Snaga motora
- 92 KM
- Obrtni moment
- 144 Nm
- Zapremina motora
- 1.598 cm³
- Tip goriva
- Benzin / Elektricitet
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10,1 s
- Maksimalna brzina
- 173 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
- Vrsta motora
- PHEV (Plug-in hibridno vozilo)
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2020
- Kraj proizvodnje
- 2022
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin / Elektricitet
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 173 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10.1 s
- Bruto kapacitet baterije
- 10.46 kWh
- Korisni kapacitet baterije
- 9.8 kWh
- Standard za merenje dometa u električnom režimu
- WLTP
- Domet u električnom režimu
- 50 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 1.5-1.6 l/100 km
- Standard za merenje prosečne potrošnje energije
- WLTP
- Prosečna potrošnja energije
- 17.3-18.3 kWh/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 33-36 g/km
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 67 KM
- Obrtni moment električnog motora
- 205 Nm
- Položaj električnog motora
- Integrisano sa menjačem
- Snaga sistema
- 158 KM
- Model / Kod motora
- H4M630
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1598 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepunktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Motor atmosferskog tipa
- Raspored ventila
- DOHC
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 78 mm
- Hod klipa
- 83.6 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.5 l
- Snaga
- 92 KM @ 5600 obr./min
- Obrtni moment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 39 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 265 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1118 l
- Težina bez tereta
- 1564 kg
- Dopuštena masa
- 2060 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 750 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 650 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1576 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1547 mm
- Klirens
- 142 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Tip automatskog menjača
- Multimode
- Prednje vešanje
- Nezavisno, tipa McPherson sa vijčanom oprugom i stabilizatorom
- Strano vešanje
- Vijčana opruga, Skretanje
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 296 mm
- Debljina diska prednjih kočnica
- 26 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Prečnik diska ili bubnja stražnjih kočnica
- 290 mm
- Debljina diska stražnjih kočnica
- 13 mm
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.0 TCe (91 KM)
Benzin · 2020–2024
- Snaga motora
- 91 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 14 s
- Maksimalna brzina
- 168 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2020
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 168 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 14 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.8 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 130 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H4D470
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepunktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 3
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.2 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 6.4 l
- Snaga
- 91 KM
- Obrtni moment
- 160 Nm
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 404-536 l
- Težina bez tereta
- 1259 kg
- Dopuštena masa
- 1692 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1576 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Klirens
- 142 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16
- Dimenzija felgi
- 16
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.0 TCe (100 KM) LPG
Benzin / LPG · 2020–2024
- Snaga motora
- 100 KM
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Tip goriva
- Benzin / LPG
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.0 TCe (100 KM) LPG
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2020
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin / LPG
Efikasnost
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.9/7.7 l/100 km
- Potrošnja goriva - Mešoviti ciklus (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 134/119 g/km
- Emisije CO2 (LPG)
- 119 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H4D460
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 999 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepunktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 3
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.2 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 6.4 l
- Snaga
- 100 KM
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Zapremina rezervoara (LPG)
- 40 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 404-536 l
- Težina bez tereta
- 1349 kg
- Dopuštena masa
- 1774 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1576 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Klirens
- 142 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/60 R17
- Dimenzija felgi
- 17
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.3 TCe (140 KM)
Benzin · 2020–2022
- Snaga motora
- 140 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
- Zapremina motora
- 1.333 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10,3 s
- Maksimalna brzina
- 196 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2020
- Kraj proizvodnje
- 2022
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 196 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10.3 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.7 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 130 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H490
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1333 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 140 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 404-536 l
- Težina bez tereta
- 1336 kg
- Dopuštena masa
- 1799 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1576 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Klirens
- 142 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/60 R17
- Dimenzija felgi
- 17
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.3 TCe (140 KM) EDC
Benzin · 2020–2022
- Snaga motora
- 140 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
- Zapremina motora
- 1.333 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maksimalna brzina
- 196 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.3 TCe (140 KM) EDC
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2020
- Kraj proizvodnje
- 2022
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 196 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 133 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- H5H490
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1333 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 5.4 l
- Zapremina rashladne tečnosti
- 7.5 l
- Snaga
- 140 KM
- Obrtni moment
- 260 Nm
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 404-536 l
- Težina bez tereta
- 1368 kg
- Dopuštena masa
- 1811 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1576 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Klirens
- 142 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 7
- Tip automatskog menjača
- EDC
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/60 R17
- Dimenzija felgi
- 17
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
Benzin · 2020–2024
- Snaga motora
- 91 KM
- Obrtni moment
- 144 Nm
- Zapremina motora
- 1.598 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maksimalna brzina
- 170 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Renault Captur Captur II- Marka
- Renault
- Model
- Captur
- Generacija
- Captur II
- Motor
- 1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
- Vrsta motora
- FHEF (kompletna hibridna)
- Broj vrata
- 5
- Početak proizvodnje
- 2020
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- Crossover
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 170 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Bruto kapacitet baterije
- 1.26 kWh
- Ekološki standard
- Euro 6d Full
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 49 KM
- Obrtni moment električnog motora
- 205 Nm
- Snaga sistema
- 143 KM
- Model / Kod motora
- H4M632
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1598 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Višepunktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Motor atmosferskog tipa
- Raspored ventila
- DOHC
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Prečnik cilindara
- 78 mm
- Hod klipa
- 83.6 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 4.5 l
- Snaga
- 91 KM @ 5600 obr./min
- Obrtni moment
- 144 Nm @ 3200 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 48 l
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 326 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1149 l
- Težina bez tereta
- 1361 kg
- Dopuštena masa
- 1898 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 750 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 715 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 75 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4227 mm
- Širina
- 1797 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2003 mm
- Visina
- 1576 mm
- Međuosovinski razmak
- 2639 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1547 mm
- Prednji previešak
- 876 mm
- Stražnji previešak
- 712 mm
- Minimalni prečnik okretanja
- 11.1 m
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Tip automatskog menjača
- Multimode
- Prednje vešanje
- Nezavisno McPherson
- Strano vešanje
- Skretanje
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Prečnik diska ili bubnja prednjih kočnica
- 280 mm
- Debljina diska prednjih kočnica
- 24 mm
- Stražnji kočioni sistem
- Bubnjevi
- Prečnik diska ili bubnja stražnjih kočnica
- 228 mm
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/60 R17 96 H; 215/55 R18 95 H
- Dimenzija felgi
- 17; 18
- ABS
- da