Preskoči na vsebino

Tehnični podatki vozila

Renault Captur (facelift 2017)

Primerjajte vseh 9 motornih različic modela Renault Captur Captur (facelift 2017), nato odprite tehnične podatke za točno določeni pogonski sklop in letnik proizvodnje.

Poročilo o zgodovini vozila

Kupujete rabljeno vozilo Renault Captur (facelift 2017)? Preverite zgodovino točno tega vozila

Poročilo VIN lahko pred nakupom pomaga potrditi točen motor, opremo, zapise o prevoženih kilometrih in prijavljeno škodo.

Kaj je VIN?
1 od 16
Renault Captur Captur (facelift 2017) Povečaj prikaz
Fotografija: © www.Auto-Data.net

Galerija vozil

Renault Captur Captur (facelift 2017)

Fotografija: © www.Auto-Data.net

Izberite pogonski sklop

Različice motorjev

Izberite vrstico, da posodobite ključne podatke in podrobne specifikacije spodaj.

9 različic · 6 Bencin · 3 Dizelsko gorivo

Motor Gorivo Moč Proizvodnja
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC Izbrano Bencin 120 KM 2017–2018
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop Izbrano Dizelsko gorivo 90 KM 2017–2019
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC Izbrano Dizelsko gorivo 90 KM 2017–2019
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop Izbrano Bencin 120 KM 2017–2018
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop Izbrano Dizelsko gorivo 110 KM 2017–2018
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop Izbrano Bencin 90 KM 2017–2019
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop Izbrano Bencin 150 KM 2018–2019
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC Izbrano Bencin 150 KM 2018–2019
1.3 TCe (130 KM) FAP Izbrano Bencin 130 KM 2018–2019

Izbrana različica motorja

1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC

Bencin · 2017–2018

Moč motorja
120 KM
Zavojni moment
205 Nm
Delovna prostornina motorja
1197 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
10 s
Max hitrost
192 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2017
Konec proizvodnje
2018
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
192 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10 s
Poraba goriva – Mestni cikel
7 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.7 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.5 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
125 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5F
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1197 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.6 l
Kapaciteta hladilne tekočine
4.5 l
Moč
120 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
205 Nm @ 2000 obr./min

Prostornina in teža

Minimalna kapaciteta prtljažnika
455 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1184 kg
Dovoljena teža
1723 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost platišč
16; 17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop

Dizelsko gorivo · 2017–2019

Moč motorja
90 KM
Zavojni moment
220 Nm
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo
Pospešek 0 – 100 km/h
13,1 s
Max hitrost
171 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2017
Konec proizvodnje
2019
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo

Učinkovitost

Max hitrost
171 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
13.1 s
Poraba goriva – Mestni cikel
4 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
3.4 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
3.6 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
95 g/km

Motor

Model / Koda motorja
K9K628
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Diesel common rail
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
2
Kapaciteta motornega olja
4.5 l
Kapaciteta hladilne tekočine
5 l
Moč
90 KM @ 4000 obr./min
Zavojni moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Prostornina in teža

Minimalna kapaciteta prtljažnika
455 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1178 kg
Dovoljena teža
1727 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
5
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost platišč
16; 17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC

Dizelsko gorivo · 2017–2019

Moč motorja
90 KM
Zavojni moment
220 Nm
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo
Pospešek 0 – 100 km/h
13,8 s
Max hitrost
172 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2017
Konec proizvodnje
2019
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo

Učinkovitost

Max hitrost
172 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
13.8 s
Poraba goriva – Mestni cikel
4 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
3.7 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
3.8 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
99 g/km

Motor

Model / Koda motorja
K9K629
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Diesel common rail
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
2
Kapaciteta motornega olja
4.5 l
Kapaciteta hladilne tekočine
5 l
Moč
90 KM @ 4000 obr./min
Zavojni moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Prostornina in teža

Minimalna kapaciteta prtljažnika
455 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1204 kg
Dovoljena teža
1759 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost platišč
16; 17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.2 TCe (120 KM) Start & Stop

Bencin · 2017–2018

Moč motorja
120 KM
Zavojni moment
205 Nm
Delovna prostornina motorja
1197 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
10,6 s
Max hitrost
192 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2017
Konec proizvodnje
2018
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
192 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10.6 s
Poraba goriva – Mestni cikel
7 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.7 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.5 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
125 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5F
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1197 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.6 l
Kapaciteta hladilne tekočine
4.5 l
Moč
120 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
205 Nm @ 2000 obr./min

Prostornina in teža

Minimalna kapaciteta prtljažnika
455 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1184 kg
Dovoljena teža
1723 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost platišč
16; 17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.5 dCi (110 KM) Start & Stop

Dizelsko gorivo · 2017–2018

Moč motorja
110 KM
Zavojni moment
260 Nm
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo
Pospešek 0 – 100 km/h
11,4 s
Max hitrost
182 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2017
Konec proizvodnje
2018
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Dizelsko gorivo

Učinkovitost

Max hitrost
182 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
11.4 s
Poraba goriva – Mestni cikel
4 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
3.6 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
3.7 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
98 g/km

Motor

Model / Koda motorja
K9K646
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1461 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Diesel common rail
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
2
Kapaciteta motornega olja
4.5 l
Kapaciteta hladilne tekočine
5 l
Moč
110 KM @ 4000 obr./min
Zavojni moment
260 Nm @ 1750 obr./min

Prostornina in teža

Minimalna kapaciteta prtljažnika
455 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1190 kg
Dovoljena teža
1743 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost platišč
16; 17
ABS
da

Izbrana različica motorja

0.9 TCe (90 KM) Start & Stop

Bencin · 2017–2019

Moč motorja
90 KM
Zavojni moment
140 Nm
Delovna prostornina motorja
898 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
13,05 s
Max hitrost
171 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2017
Konec proizvodnje
2019
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
171 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
13.05 s
Poraba goriva – Mestni cikel
6 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.5 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.1 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
113 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H4B408
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
898 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Večtočkovno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
3
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
4.1 l
Kapaciteta hladilne tekočine
4.5 l
Moč
90 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Prostornina in teža

Minimalna kapaciteta prtljažnika
455 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1105 kg
Dovoljena teža
1653 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
5
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Bobnasti
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost platišč
16; 17
ABS
da

Izbrana različica motorja

S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop

Bencin · 2018–2019

Moč motorja
150 KM
Zavojni moment
250 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
8,2 s
Max hitrost
216 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2018
Konec proizvodnje
2019
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
216 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
8.2 s
Poraba goriva – Mestni cikel
6.8 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.5 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.4 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
121 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.5 l
Moč
150 KM
Zavojni moment
250 Nm

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
45 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
309 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/55 R17
Velikost platišč
17
ABS
da

Izbrana različica motorja

S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC

Bencin · 2018–2019

Moč motorja
150 KM
Zavojni moment
250 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
9,2 s
Max hitrost
216 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2018
Konec proizvodnje
2019
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
216 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
9.2 s
Poraba goriva – Mestni cikel
6.4 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.6 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.3 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6b
CO2 emisije
118 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Število cilindrov
4
Število ventilov na cilindru
4
Kapaciteta motornega olja
5.5 l
Moč
150 KM
Zavojni moment
250 Nm

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
45 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
309 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Višina
1556 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.42 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Tip samodejnega menjalnika
EDC
Sprednje vzmetenje
Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
Zadnje vzmetenje
Elastična gred
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Velikost pnevmatik
205/55 R17
Velikost platišč
17
ABS
da

Izbrana različica motorja

1.3 TCe (130 KM) FAP

Bencin · 2018–2019

Moč motorja
130 KM
Zavojni moment
220 Nm
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Vrsta goriva
Bencin
Pospešek 0 – 100 km/h
10,2 s
Max hitrost
200 km/h
Na tej strani
Preverite zgodovino vozila

Osnovne informacije o različici

Blagovna znamka
Renault
Model
Captur
Generacija
Captur (facelift 2017)
Motor
1.3 TCe (130 KM) FAP
Vrsta motorja
Motor z notranjim izgorevanjem
Število vrat
5
Začetek proizvodnje
2018
Konec proizvodnje
2019
Tip karoserije
Crossover
Število mest
5
Vrsta goriva
Bencin

Učinkovitost

Max hitrost
200 km/h
Pospešek 0 – 100 km/h
10.2 s
Poraba goriva – Mestni cikel
7.1 l/100 km
Poraba goriva – Izvenmestni cikel
4.8 l/100 km
Poraba goriva – Kombiniran cikel
5.6 l/100 km
Ekološki standard
Euro 6d - TEMP
CO2 emisije
128 g/km

Motor

Model / Koda motorja
H5H470
Položaj motorja
Spredaj, Prečno
Delovna prostornina motorja
1333 cm³
Sistem vbrizgavanja goriva
Neposredno vbrizgavanje
Vrsta motorja
Turbo kompresor, Intercooler
Konfiguracija motorja
Vrsta
Kapaciteta motornega olja
5.5 l
Moč
130 KM @ 5000 obr./min
Zavojni moment
220 Nm @ 1500 obr./min

Prostornina in teža

Kapaciteta rezervoarja
45 l
Minimalna kapaciteta prtljažnika
377 l
Maksimalna kapaciteta prtljažnika
1235 l
Lastna teža
1251 kg
Dovoljena teža
1729 kg
Dovoljena masa tovora na strehi
80 kg
Dovoljena skupna masa prikolice z zavornim sistemom pri začetku vožnje navzgor s naklonom 12%
1200 kg
Dovoljena skupna masa prikolice brez zavor
660 kg
Dovoljen pritisk prikolice na vlečno napravo
75 kg

Dimenzije vozila

Dolžina
4122 mm
Širina
1778 mm
Širina z razprtimi ogledali
1958 mm
Višina
1566 mm
Medosna razdalja
2606 mm
Razdalja prednjih koles
1531 mm
Razdalja zadnjih koles
1516 mm
Oddaljenost od tal
170 mm
Sprednji izrast
866 mm
Zadnji izrast
650 mm
Minimalni radij obračanja
10.4 m

Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje

Prenos
Pogonski sistem na sprednjih kolesih
Število prestav
6
Sprednje zavore
Ventilirane diskovnice
Zadnje zavore
Disk
Krmilni sistem
Zobčasta prenosa
Servokrmiljenje
Električno servo
ABS
da