Sõiduki tehnilised andmed
Renault Captur (facelift 2017)
Võrdle kõiki Renault Captur Captur (facelift 2017) 9 mootori versiooni ja ava seejärel tehnilised andmed täpse jõuülekande ja tootmisaasta kohta.
Sõiduki ajaloo aruanne
Kasutatud Renault Captur (facelift 2017) ostmisel kontrolli just selle auto ajalugu
VIN-raport aitab enne ostu kinnitada täpset mootorit, varustust, läbisõiduandmeid ja registreeritud kahjustusi.
Sõiduki fotod
1 / 16
Vaata suuremalt Vali jõuülekanne
Mootoriversioonid
Vali rida, et uuendada allolevaid põhiandmeid ja detailseid tehnilisi näitajaid.
9 versiooni · 6 Bensiini · 3 Diislikütus
| Mootor | Kütus | Võimsus | Tootmine |
|---|---|---|---|
| 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC Valitud | Bensiini | 120 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop Valitud | Diislikütus | 90 KM | 2017–2019 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC Valitud | Diislikütus | 90 KM | 2017–2019 |
| 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop Valitud | Bensiini | 120 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (110 KM) Start & Stop Valitud | Diislikütus | 110 KM | 2017–2018 |
| 0.9 TCe (90 KM) Start & Stop Valitud | Bensiini | 90 KM | 2017–2019 |
| S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop Valitud | Bensiini | 150 KM | 2018–2019 |
| S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC Valitud | Bensiini | 150 KM | 2018–2019 |
| 1.3 TCe (130 KM) FAP Valitud | Bensiini | 130 KM | 2018–2019 |
Sobiv mootoriversioon puudub
Proovi mudelinumbrit, võimsusnäitajat või tühjenda kütusefiltri filter.
Valitud mootoriversioon
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
Bensiini · 2017–2018
- Mootori võimsus
- 120 KM
- Pöördemoment
- 205 Nm
- Mootori töömaht
- 1197 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10 s
- Maksimaalne kiirus
- 192 km/h
Sellel lehel
Põhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2017
- Tootmise lõpp
- 2018
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 192 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 7 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.7 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.5 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 125 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5F
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1197 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.6 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 4.5 l
- Võimsus
- 120 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 205 Nm @ 2000 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Minimalne pagasi maht
- 455 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1184 kg
- Lubatud kaal
- 1723 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Ratta suurus
- 16; 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
Diislikütus · 2017–2019
- Mootori võimsus
- 90 KM
- Pöördemoment
- 220 Nm
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13,1 s
- Maksimaalne kiirus
- 171 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2017
- Tootmise lõpp
- 2019
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 171 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13.1 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 4 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 3.4 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 3.6 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 95 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- K9K628
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Diesel common rail
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 2
- Mootori õli maht
- 4.5 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 5 l
- Võimsus
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Pöördemoment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Minimalne pagasi maht
- 455 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1178 kg
- Lubatud kaal
- 1727 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 5
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Ratta suurus
- 16; 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
Diislikütus · 2017–2019
- Mootori võimsus
- 90 KM
- Pöördemoment
- 220 Nm
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13,8 s
- Maksimaalne kiirus
- 172 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2017
- Tootmise lõpp
- 2019
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 172 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13.8 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 4 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 3.7 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 3.8 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 99 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- K9K629
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Diesel common rail
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 2
- Mootori õli maht
- 4.5 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 5 l
- Võimsus
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Pöördemoment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Minimalne pagasi maht
- 455 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1204 kg
- Lubatud kaal
- 1759 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Ratta suurus
- 16; 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
Bensiini · 2017–2018
- Mootori võimsus
- 120 KM
- Pöördemoment
- 205 Nm
- Mootori töömaht
- 1197 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maksimaalne kiirus
- 192 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2017
- Tootmise lõpp
- 2018
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 192 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10.6 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 7 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.7 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.5 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 125 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5F
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1197 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.6 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 4.5 l
- Võimsus
- 120 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 205 Nm @ 2000 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Minimalne pagasi maht
- 455 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1184 kg
- Lubatud kaal
- 1723 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Ratta suurus
- 16; 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
Diislikütus · 2017–2018
- Mootori võimsus
- 110 KM
- Pöördemoment
- 260 Nm
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 11,4 s
- Maksimaalne kiirus
- 182 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2017
- Tootmise lõpp
- 2018
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Diislikütus
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 182 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 11.4 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 4 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 3.6 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 3.7 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 98 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- K9K646
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1461 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Diesel common rail
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 2
- Mootori õli maht
- 4.5 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 5 l
- Võimsus
- 110 KM @ 4000 obr./min
- Pöördemoment
- 260 Nm @ 1750 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Minimalne pagasi maht
- 455 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1190 kg
- Lubatud kaal
- 1743 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Ratta suurus
- 16; 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
Bensiini · 2017–2019
- Mootori võimsus
- 90 KM
- Pöördemoment
- 140 Nm
- Mootori töömaht
- 898 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13,05 s
- Maksimaalne kiirus
- 171 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2017
- Tootmise lõpp
- 2019
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 171 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 13.05 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 6 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.5 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.1 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 113 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H4B408
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 898 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Mitme-punktiline süstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 3
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 4.1 l
- Küttesüsteemi vedelik
- 4.5 l
- Võimsus
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Minimalne pagasi maht
- 455 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1105 kg
- Lubatud kaal
- 1653 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 5
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Trummid
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Ratta suurus
- 16; 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
Bensiini · 2018–2019
- Mootori võimsus
- 150 KM
- Pöördemoment
- 250 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 8,2 s
- Maksimaalne kiirus
- 216 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2018
- Tootmise lõpp
- 2019
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 216 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 8.2 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 6.8 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.5 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.4 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 121 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.5 l
- Võimsus
- 150 KM
- Pöördemoment
- 250 Nm
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 45 l
- Minimalne pagasi maht
- 309 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/55 R17
- Ratta suurus
- 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
Bensiini · 2018–2019
- Mootori võimsus
- 150 KM
- Pöördemoment
- 250 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maksimaalne kiirus
- 216 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2018
- Tootmise lõpp
- 2019
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 216 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 6.4 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.6 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.3 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6b
- CO2 heitkogused
- 118 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Silindrite arv
- 4
- Ventiilide arv silindri kohta
- 4
- Mootori õli maht
- 5.5 l
- Võimsus
- 150 KM
- Pöördemoment
- 250 Nm
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 45 l
- Minimalne pagasi maht
- 309 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Kõrgus
- 1556 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.42 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Automaatkäigukasti tüüp
- EDC
- Eesmine vedrustus
- Iseseisev, McPherson tüüpi kruvi vedru ja stabilisaatori postiga
- Tagumine vedrustus
- Painduv tugi
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Rehvi suurus
- 205/55 R17
- Ratta suurus
- 17
- ABS
- jah
Valitud mootoriversioon
1.3 TCe (130 KM) FAP
Bensiini · 2018–2019
- Mootori võimsus
- 130 KM
- Pöördemoment
- 220 Nm
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse tüüp
- Bensiini
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10,2 s
- Maksimaalne kiirus
- 200 km/h
Sellel lehel
SÕIDUKI AJALUGU
Ostate autot? Kontrollige selle ajalugu enne otsuse tegemist!
Kontrollige sõiduki ajaluguPõhiteave versiooni kohta
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Marka
- Renault
- Mudel
- Captur
- Generatsioon
- Captur (facelift 2017)
- Mootor
- 1.3 TCe (130 KM) FAP
- Mootori tüüp
- Sisepõlemismootor
- Uste arv
- 5
- Tootmise algus
- 2018
- Tootmise lõpp
- 2019
- Kere tüüp
- Crossover
- Kohad
- 5
- Kütuse tüüp
- Bensiini
Jõudlus
- Maksimaalne kiirus
- 200 km/h
- Kiirus 0 – 100 km/h
- 10.2 s
- Kütuse tarbimine – Linna tsükkel
- 7.1 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Maakonnatsükkel
- 4.8 l/100 km
- Kütuse tarbimine – Kombineeritud tsükkel
- 5.6 l/100 km
- Keskkonnastandard
- Euro 6d - TEMP
- CO2 heitkogused
- 128 g/km
Mootor
- Mootori mudel / Kood
- H5H470
- Mootori asukoht
- Ees, Vooderdatud
- Mootori töömaht
- 1333 cm³
- Kütuse sissepritse süsteem
- Otsesüstimine
- Mootori tüüp
- Turbo kompressor, Intercooler
- Mootori konfiguratsioon
- Ridade
- Mootori õli maht
- 5.5 l
- Võimsus
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Pöördemoment
- 220 Nm @ 1500 obr./min
Mahutavus ja kaal
- Kütusepaagi maht
- 45 l
- Minimalne pagasi maht
- 377 l
- Maksimaalne pagasi maht
- 1235 l
- Tühi kaal
- 1251 kg
- Lubatud kaal
- 1729 kg
- Lubatud kandevõime katusele
- 80 kg
- Lubatud maksimaalne haakekaalu pidurideta 12% kallakule
- 1200 kg
- Lubatud kokkuhaakemassi ilma pidurideta
- 660 kg
- Lubatud haakekaalu rõhk kinnitusel
- 75 kg
Sõiduki mõõtmed
- Pikkus
- 4122 mm
- Laius
- 1778 mm
- Laius avatud peeglitega
- 1958 mm
- Kõrgus
- 1566 mm
- Teljevahe
- 2606 mm
- Eesrataste vahe
- 1531 mm
- Taga rataste vahe
- 1516 mm
- Maapinnast kõrgus
- 170 mm
- Esiripp
- 866 mm
- Tagumine ripp
- 650 mm
- Minimaalne pöörderaadius
- 10.4 m
Jõuülekande süsteem, Pidurid ja vedrustus
- Jõuülekanne
- Esirataste vedu
- Käigukastide arv
- 6
- Eesmine pidurid
- Ventileeritud kettad
- Tagumine pidurid
- Kettad
- Juhutusüsteem
- Hammasülekande
- Roolivõimendi
- Elekterabi
- ABS
- jah