Технічні характеристики транспортного засобу
Renault Captur (facelift 2017)
Порівняйте всі 9 версії двигунів моделі Renault Captur Captur (facelift 2017), а потім відкрийте технічні дані для конкретного силового агрегату та року випуску.
Звіт про історію автомобіля
Купуєте Renault Captur (facelift 2017) з пробігом? Перевірте історію конкретного автомобіля
Звіт за VIN допоможе підтвердити точний двигун, комплектацію, показники пробігу та зафіксовані пошкодження перед купівлею.
Фотографії транспортних засобів
1 з 16
Збільшити Оберіть силовий агрегат
Версії двигуна
Виберіть рядок, щоб оновити ключові показники та детальні технічні характеристики нижче.
9 версій · 6 Бензин · 3 Дизельне паливо
| Двигун | Паливо | Потужність | Виробництво |
|---|---|---|---|
| 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC Вибрано | Бензин | 120 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop Вибрано | Дизельне паливо | 90 KM | 2017–2019 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC Вибрано | Дизельне паливо | 90 KM | 2017–2019 |
| 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop Вибрано | Бензин | 120 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (110 KM) Start & Stop Вибрано | Дизельне паливо | 110 KM | 2017–2018 |
| 0.9 TCe (90 KM) Start & Stop Вибрано | Бензин | 90 KM | 2017–2019 |
| S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop Вибрано | Бензин | 150 KM | 2018–2019 |
| S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC Вибрано | Бензин | 150 KM | 2018–2019 |
| 1.3 TCe (130 KM) FAP Вибрано | Бензин | 130 KM | 2018–2019 |
Немає відповідної версії двигуна
Спробуйте номер моделі, показник потужності або очистіть фільтр пального.
Обрана версія двигуна
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
Бензин · 2017–2018
- Потужність двигуна
- 120 KM
- Обертальний момент
- 205 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 197 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10 s
- Максимальна швидкість
- 192 km/h
На цій сторінці
Основна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2017
- Кінець виробництва
- 2018
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 192 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 7 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.7 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.5 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 125 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5F
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1197 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.6 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 4.5 l
- Потужність
- 120 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 205 Nm @ 2000 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 455 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1184 kg
- Дозволена маса
- 1723 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
Дизельне паливо · 2017–2019
- Потужність двигуна
- 90 KM
- Обертальний момент
- 220 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 461 cm³
- Тип пального
- Дизельне паливо
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13,1 s
- Максимальна швидкість
- 171 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2017
- Кінець виробництва
- 2019
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Дизельне паливо
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 171 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13.1 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 4 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 3.4 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 3.6 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 95 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- K9K628
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1461 cm³
- Система впорскування пального
- Diesel common rail
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 2
- Об'єм моторної оливи
- 4.5 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 5 l
- Потужність
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Обертальний момент
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 455 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1178 kg
- Дозволена маса
- 1727 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 5
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
Дизельне паливо · 2017–2019
- Потужність двигуна
- 90 KM
- Обертальний момент
- 220 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 461 cm³
- Тип пального
- Дизельне паливо
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13,8 s
- Максимальна швидкість
- 172 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2017
- Кінець виробництва
- 2019
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Дизельне паливо
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 172 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13.8 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 4 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 3.7 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 3.8 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 99 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- K9K629
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1461 cm³
- Система впорскування пального
- Diesel common rail
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 2
- Об'єм моторної оливи
- 4.5 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 5 l
- Потужність
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Обертальний момент
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 455 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1204 kg
- Дозволена маса
- 1759 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
Бензин · 2017–2018
- Потужність двигуна
- 120 KM
- Обертальний момент
- 205 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 197 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,6 s
- Максимальна швидкість
- 192 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2017
- Кінець виробництва
- 2018
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 192 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.6 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 7 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.7 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.5 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 125 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5F
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1197 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.6 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 4.5 l
- Потужність
- 120 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 205 Nm @ 2000 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 455 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1184 kg
- Дозволена маса
- 1723 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
Дизельне паливо · 2017–2018
- Потужність двигуна
- 110 KM
- Обертальний момент
- 260 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 461 cm³
- Тип пального
- Дизельне паливо
- Розгін 0 – 100 км/год
- 11,4 s
- Максимальна швидкість
- 182 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2017
- Кінець виробництва
- 2018
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Дизельне паливо
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 182 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 11.4 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 4 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 3.6 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 3.7 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 98 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- K9K646
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1461 cm³
- Система впорскування пального
- Diesel common rail
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 2
- Об'єм моторної оливи
- 4.5 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 5 l
- Потужність
- 110 KM @ 4000 obr./min
- Обертальний момент
- 260 Nm @ 1750 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 455 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1190 kg
- Дозволена маса
- 1743 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
Бензин · 2017–2019
- Потужність двигуна
- 90 KM
- Обертальний момент
- 140 Nm
- Об'єм двигуна
- 898 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13,05 s
- Максимальна швидкість
- 171 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2017
- Кінець виробництва
- 2019
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 171 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 13.05 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 6 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.5 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.1 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 113 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H4B408
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 898 cm³
- Система впорскування пального
- Багатоточкове впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 3
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 4.1 l
- Об'єм охолоджуючої рідини
- 4.5 l
- Потужність
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Об'єм і вага
- Мінімальна ємність багажника
- 455 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1105 kg
- Дозволена маса
- 1653 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 5
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Барабанні
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Розмір дисків
- 16; 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
Бензин · 2018–2019
- Потужність двигуна
- 150 KM
- Обертальний момент
- 250 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8,2 s
- Максимальна швидкість
- 216 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2018
- Кінець виробництва
- 2019
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 216 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 8.2 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 6.8 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.5 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.4 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 121 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.5 l
- Потужність
- 150 KM
- Обертальний момент
- 250 Nm
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 45 l
- Мінімальна ємність багажника
- 309 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/55 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
Бензин · 2018–2019
- Потужність двигуна
- 150 KM
- Обертальний момент
- 250 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 9,2 s
- Максимальна швидкість
- 216 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2018
- Кінець виробництва
- 2019
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 216 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 9.2 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 6.4 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.6 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.3 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6b
- Викиди CO2
- 118 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Кількість циліндрів
- 4
- Кількість клапанів циліндра
- 4
- Об'єм моторної оливи
- 5.5 l
- Потужність
- 150 KM
- Обертальний момент
- 250 Nm
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 45 l
- Мінімальна ємність багажника
- 309 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Висота
- 1556 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.42 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Тип автоматичної трансмісії
- EDC
- Передня підвіска
- Незалежне, схеми McPherson з спіральною пружиною і стабілізуючим важелем
- Задня підвіска
- Пружна балка
- Кермо
- Підійшов до упора
- Розмір шин
- 205/55 R17
- Розмір дисків
- 17
- ABS
- так
Обрана версія двигуна
1.3 TCe (130 KM) FAP
Бензин · 2018–2019
- Потужність двигуна
- 130 KM
- Обертальний момент
- 220 Nm
- Об'єм двигуна
- 1 333 cm³
- Тип пального
- Бензин
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10,2 s
- Максимальна швидкість
- 200 km/h
На цій сторінці
ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ
Купуєте автомобіль? Перевірте його історію перед прийняттям рішення!
Перевірити історію автомобіляОсновна інформація про версію
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Марка
- Renault
- Модель
- Captur
- Версія
- Captur (facelift 2017)
- Двигун
- 1.3 TCe (130 KM) FAP
- Тип двигуна
- Двигун внутрішнього згоряння
- Кількість дверей
- 5
- Початок виробництва
- 2018
- Кінець виробництва
- 2019
- Тип кузова
- Кросовер
- Кількість місць
- 5
- Тип пального
- Бензин
Ефективність
- Максимальна швидкість
- 200 km/h
- Розгін 0 – 100 км/год
- 10.2 s
- Витрата пального – Міський цикл
- 7.1 l/100 km
- Витрата пального – Позаміський цикл
- 4.8 l/100 km
- Витрата пального – Змішаний цикл
- 5.6 l/100 km
- Екологічний стандарт
- Euro 6d - TEMP
- Викиди CO2
- 128 g/km
Двигун
- Модель / Код двигуна
- H5H470
- Розташування двигуна
- Спереду, поперечно
- Об'єм двигуна
- 1333 cm³
- Система впорскування пального
- Прямий впорскування
- Тип двигуна
- Турбонагнітач, Інтеркулер
- Конфігурація двигуна
- Рядний
- Об'єм моторної оливи
- 5.5 l
- Потужність
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Обертальний момент
- 220 Nm @ 1500 obr./min
Об'єм і вага
- Об'єм паливного бака
- 45 l
- Мінімальна ємність багажника
- 377 l
- Максимальна ємність багажника
- 1235 l
- Маса власна
- 1251 kg
- Дозволена маса
- 1729 kg
- Дозволена маса вантажу на даху
- 80 kg
- Дозволена загальна маса причепа з гальмами при виїзді на підйом з нахилом 12%
- 1200 kg
- Дозволена загальна маса причепа без гальм
- 660 kg
- Допустимий тиск причепа на буксирне кільце
- 75 kg
Габарити автомобіля
- Довжина
- 4122 mm
- Ширина
- 1778 mm
- Ширина з розкладеними дзеркалами
- 1958 mm
- Висота
- 1566 mm
- Колісна база
- 2606 mm
- Розширення передніх коліс
- 1531 mm
- Розширення задніх коліс
- 1516 mm
- Кліренс
- 170 mm
- Передній звис
- 866 mm
- Задній звис
- 650 mm
- Мінімальний радіус повороту
- 10.4 m
Привідна система, гальма та підвіска
- Привід
- Привід на передні колеса
- Кількість передач
- 6
- Передні гальма
- Вентильовані дискові
- Задні гальма
- Дискові
- Кермо
- Підійшов до упора
- Гідропідсилювач
- Електричне підсилення
- ABS
- так