Voertuigspecificaties
Renault Captur (facelift 2017)
Vergelijk alle 9 motorvarianten van de Renault Captur Captur (facelift 2017) en open vervolgens de technische gegevens voor de exacte aandrijflijn en het bouwjaar.
Voertuighistorierapport
Koopt u een tweedehands Renault Captur (facelift 2017)? Controleer de historie van het exacte voertuig
Een VIN-rapport kan helpen om de exacte motorvariant, uitrusting, kilometerstandregistraties en gemelde schades te bevestigen voordat u koopt.
Voertuigfoto’s
1 van 16
Vergroten Kies een aandrijflijn
Motorversies
Selecteer een rij om de kerncijfers en gedetailleerde specificaties hieronder bij te werken.
9 versies · 6 Benzine · 3 Dieselolie
| Motor | Brandstof | Vermogen | Productie |
|---|---|---|---|
| 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC Geselecteerd | Benzine | 120 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop Geselecteerd | Dieselolie | 90 KM | 2017–2019 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC Geselecteerd | Dieselolie | 90 KM | 2017–2019 |
| 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop Geselecteerd | Benzine | 120 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (110 KM) Start & Stop Geselecteerd | Dieselolie | 110 KM | 2017–2018 |
| 0.9 TCe (90 KM) Start & Stop Geselecteerd | Benzine | 90 KM | 2017–2019 |
| S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop Geselecteerd | Benzine | 150 KM | 2018–2019 |
| S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC Geselecteerd | Benzine | 150 KM | 2018–2019 |
| 1.3 TCe (130 KM) FAP Geselecteerd | Benzine | 130 KM | 2018–2019 |
Geen overeenkomende motorversie
Probeer een modelnummer, een vermogenswaarde of wis de brandstoffilter.
Geselecteerde motorversie
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
Benzine · 2017–2018
- Motorvermogen
- 120 KM
- Koppel
- 205 Nm
- Motorinhoud
- 1.197 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10 s
- Maximale snelheid
- 192 km/h
Op deze pagina
Basisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2018
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 192 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.5 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 125 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H5F
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1197 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.6 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 120 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 205 Nm @ 2000 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 455 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1184 kg
- Toegestane massa
- 1723 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Type automatische transmissie
- EDC
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
Dieselolie · 2017–2019
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13,1 s
- Maximale snelheid
- 171 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2019
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 171 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13.1 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 3.4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.6 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 95 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K628
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 455 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1178 kg
- Toegestane massa
- 1727 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
Dieselolie · 2017–2019
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13,8 s
- Maximale snelheid
- 172 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2019
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 172 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13.8 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 3.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.8 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 99 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K629
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 455 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1204 kg
- Toegestane massa
- 1759 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Type automatische transmissie
- EDC
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
Benzine · 2017–2018
- Motorvermogen
- 120 KM
- Koppel
- 205 Nm
- Motorinhoud
- 1.197 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10,6 s
- Maximale snelheid
- 192 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2018
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 192 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10.6 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.5 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 125 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H5F
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1197 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.6 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 120 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 205 Nm @ 2000 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 455 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1184 kg
- Toegestane massa
- 1723 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
Dieselolie · 2017–2018
- Motorvermogen
- 110 KM
- Koppel
- 260 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11,4 s
- Maximale snelheid
- 182 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2018
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 182 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11.4 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 3.6 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.7 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 98 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K646
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 5 l
- Vermogen
- 110 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 260 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 455 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1190 kg
- Toegestane massa
- 1743 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
Benzine · 2017–2019
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 140 Nm
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13,05 s
- Maximale snelheid
- 171 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2019
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 171 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13.05 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.5 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.1 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 113 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4B408
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 455 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1105 kg
- Toegestane massa
- 1653 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
Benzine · 2018–2019
- Motorvermogen
- 150 KM
- Koppel
- 250 Nm
- Motorinhoud
- 1.333 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 8,2 s
- Maximale snelheid
- 216 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2018
- Einde productie
- 2019
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 216 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 8.2 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6.8 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.5 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.4 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 121 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H5H470
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1333 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 5.5 l
- Vermogen
- 150 KM
- Koppel
- 250 Nm
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 309 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/55 R17
- Velgmaat
- 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
Benzine · 2018–2019
- Motorvermogen
- 150 KM
- Koppel
- 250 Nm
- Motorinhoud
- 1.333 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 9,2 s
- Maximale snelheid
- 216 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2018
- Einde productie
- 2019
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 216 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 9.2 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6.4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.6 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.3 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6b
- CO2-emissies
- 118 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H5H470
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1333 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 5.5 l
- Vermogen
- 150 KM
- Koppel
- 250 Nm
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 309 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1556 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Type automatische transmissie
- EDC
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/55 R17
- Velgmaat
- 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.3 TCe (130 KM) FAP
Benzine · 2018–2019
- Motorvermogen
- 130 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.333 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10,2 s
- Maximale snelheid
- 200 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur (facelift 2017)- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur (facelift 2017)
- Motor
- 1.3 TCe (130 KM) FAP
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2018
- Einde productie
- 2019
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 200 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10.2 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 7.1 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.8 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.6 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d - TEMP
- CO2-emissies
- 128 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H5H470
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1333 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Motoroliecapaciteit
- 5.5 l
- Vermogen
- 130 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1500 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 377 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1251 kg
- Toegestane massa
- 1729 kg
- Toegestane laadcapaciteit op dak
- 80 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1200 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 660 kg
- Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
- 75 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1958 mm
- Hoogte
- 1566 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.4 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- ABS
- ja