Přeskočit na obsah

Technické údaje vozidla

Renault Captur (facelift 2017)

Porovnejte všech 9 motorových verzí modelu Renault Captur Captur (facelift 2017) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.

Protokol o historii vozidla

Kupujete Renault Captur (facelift 2017) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu

Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.

Co je VIN?
1 z 16
Renault Captur Captur (facelift 2017) Zvětšit
Fotografie: © www.Auto-Data.net

Galerie vozidel

Renault Captur Captur (facelift 2017)

Fotografie: © www.Auto-Data.net

Zvolte hnací ústrojí

Verze motoru

Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.

9 verzí · 6 Benzín · 3 Nafta

Zvolená verze motoru

1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC

Benzín · 2017–2018

Výkon motoru
120 KM
Točivý moment
205 Nm
Objem motoru
1 197 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
10 s
Maximální rychlost
192 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2018
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
192 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
10 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
7 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.7 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.5 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
125 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H5F
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1197 cm³
Palivový systém
Přímý vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.6 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
120 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
205 Nm @ 2000 obr./min

Objem a hmotnost

Minimální objem kufru
455 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1184 kg
Maximální hmotnost
1723 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Typ automatické převodovky
EDC
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost disků
16; 17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop

Nafta · 2017–2019

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
220 Nm
Objem motoru
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrychlení 0 – 100 km/h
13,1 s
Maximální rychlost
171 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2019
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Nafta

Výkon

Maximální rychlost
171 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
13.1 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
4 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
3.4 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
3.6 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
95 g/km

Motor

Model / Kód motoru
K9K628
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1461 cm³
Palivový systém
Diesel common rail
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
2
Objem motorového oleje
4.5 l
Objem chladicí kapaliny
5 l
Výkon
90 KM @ 4000 obr./min
Točivý moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnost

Minimální objem kufru
455 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1178 kg
Maximální hmotnost
1727 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost disků
16; 17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC

Nafta · 2017–2019

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
220 Nm
Objem motoru
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrychlení 0 – 100 km/h
13,8 s
Maximální rychlost
172 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2019
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Nafta

Výkon

Maximální rychlost
172 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
13.8 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
4 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
3.7 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
3.8 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
99 g/km

Motor

Model / Kód motoru
K9K629
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1461 cm³
Palivový systém
Diesel common rail
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
2
Objem motorového oleje
4.5 l
Objem chladicí kapaliny
5 l
Výkon
90 KM @ 4000 obr./min
Točivý moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnost

Minimální objem kufru
455 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1204 kg
Maximální hmotnost
1759 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Typ automatické převodovky
EDC
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost disků
16; 17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.2 TCe (120 KM) Start & Stop

Benzín · 2017–2018

Výkon motoru
120 KM
Točivý moment
205 Nm
Objem motoru
1 197 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
10,6 s
Maximální rychlost
192 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2018
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
192 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
10.6 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
7 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.7 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.5 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
125 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H5F
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1197 cm³
Palivový systém
Přímý vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.6 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
120 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
205 Nm @ 2000 obr./min

Objem a hmotnost

Minimální objem kufru
455 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1184 kg
Maximální hmotnost
1723 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
6
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost disků
16; 17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.5 dCi (110 KM) Start & Stop

Nafta · 2017–2018

Výkon motoru
110 KM
Točivý moment
260 Nm
Objem motoru
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrychlení 0 – 100 km/h
11,4 s
Maximální rychlost
182 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2018
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Nafta

Výkon

Maximální rychlost
182 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
11.4 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
4 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
3.6 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
3.7 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
98 g/km

Motor

Model / Kód motoru
K9K646
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1461 cm³
Palivový systém
Diesel common rail
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
2
Objem motorového oleje
4.5 l
Objem chladicí kapaliny
5 l
Výkon
110 KM @ 4000 obr./min
Točivý moment
260 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnost

Minimální objem kufru
455 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1190 kg
Maximální hmotnost
1743 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
6
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost disků
16; 17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

0.9 TCe (90 KM) Start & Stop

Benzín · 2017–2019

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
140 Nm
Objem motoru
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
13,05 s
Maximální rychlost
171 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2019
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
171 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
13.05 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
6 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.5 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.1 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
113 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4B408
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
898 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnost

Minimální objem kufru
455 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1105 kg
Maximální hmotnost
1653 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/60 R16; 205/55 R17
Velikost disků
16; 17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop

Benzín · 2018–2019

Výkon motoru
150 KM
Točivý moment
250 Nm
Objem motoru
1 333 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
8,2 s
Maximální rychlost
216 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2018
Konec výroby
2019
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
216 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
8.2 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
6.8 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.5 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.4 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
121 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H5H470
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1333 cm³
Palivový systém
Přímý vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
5.5 l
Výkon
150 KM
Točivý moment
250 Nm

Objem a hmotnost

Objem nádrže
45 l
Minimální objem kufru
309 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
6
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/55 R17
Velikost disků
17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC

Benzín · 2018–2019

Výkon motoru
150 KM
Točivý moment
250 Nm
Objem motoru
1 333 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
9,2 s
Maximální rychlost
216 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2018
Konec výroby
2019
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
216 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
9.2 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
6.4 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.6 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.3 l/100 km
Emisní standard
Euro 6b
Emise CO2
118 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H5H470
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1333 cm³
Palivový systém
Přímý vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
5.5 l
Výkon
150 KM
Točivý moment
250 Nm

Objem a hmotnost

Objem nádrže
45 l
Minimální objem kufru
309 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Výška
1556 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.42 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
6
Typ automatické převodovky
EDC
Přední zavěšení
Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
Zadní zavěšení
Pružná páka
Systém řízení
Ozubená převodovka
Velikost pneumatik
205/55 R17
Velikost disků
17
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.3 TCe (130 KM) FAP

Benzín · 2018–2019

Výkon motoru
130 KM
Točivý moment
220 Nm
Objem motoru
1 333 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
10,2 s
Maximální rychlost
200 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Renault
Model
Captur
Generace
Captur (facelift 2017)
Motor
1.3 TCe (130 KM) FAP
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2018
Konec výroby
2019
Typ karosérie
Crossover
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
200 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
10.2 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
7.1 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.8 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.6 l/100 km
Emisní standard
Euro 6d - TEMP
Emise CO2
128 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H5H470
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1333 cm³
Palivový systém
Přímý vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Objem motorového oleje
5.5 l
Výkon
130 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
220 Nm @ 1500 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
45 l
Minimální objem kufru
377 l
Maximální objem kufru
1235 l
Hmotnost vozidla
1251 kg
Maximální hmotnost
1729 kg
Maximální zatížení střechy
80 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1200 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
660 kg
Maximální zatížení tažného zařízení
75 kg

Rozměry vozidla

Délka
4122 mm
Šířka
1778 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1958 mm
Výška
1566 mm
Rozvor
2606 mm
Rozchod kol vpředu
1531 mm
Rozchod kol vzadu
1516 mm
Světlá výška
170 mm
Přední převis
866 mm
Zadní převis
650 mm
Minimální poloměr otáčení
10.4 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
6
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Kotoučové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Elektrické posilování
ABS
ano