Ugrás a tartalomra

Jármű műszaki adatai

Renault Captur (facelift 2017)

Hasonlítsa össze a(z) Renault Captur Captur (facelift 2017) összes, 9 darab motorváltozatát, majd nyissa meg a pontos hajtásláncra és gyártási évre vonatkozó műszaki adatokat.

Jármű-előéleti jelentés

Használt Renault Captur (facelift 2017) modellt vásárol? Ellenőrizze a konkrét autó előéletét

A VIN-jelentés segít ellenőrizni a pontos motort, a felszereltséget, a futásteljesítmény-adatokat és a bejelentett sérüléseket a vásárlás előtt.

Mi az a VIN?
1 / 16
Renault Captur Captur (facelift 2017) Nagyobb nézet
Fotó: © www.Auto-Data.net

Járműgaléria

Renault Captur Captur (facelift 2017)

Fotó: © www.Auto-Data.net

Válasszon hajtásláncot

Motorváltozatok

Válasszon ki egy sort az alábbi kulcsadatok és részletes műszaki adatok frissítéséhez.

9 változat · 6 Benzin · 3 Dízel üzemanyag

Motor Üzemanyag Teljesítmény Gyártás
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC Kiválasztva Benzin 120 KM 2017–2018
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop Kiválasztva Dízel üzemanyag 90 KM 2017–2019
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC Kiválasztva Dízel üzemanyag 90 KM 2017–2019
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop Kiválasztva Benzin 120 KM 2017–2018
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop Kiválasztva Dízel üzemanyag 110 KM 2017–2018
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop Kiválasztva Benzin 90 KM 2017–2019
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop Kiválasztva Benzin 150 KM 2018–2019
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC Kiválasztva Benzin 150 KM 2018–2019
1.3 TCe (130 KM) FAP Kiválasztva Benzin 130 KM 2018–2019

Kiválasztott motorváltozat

1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC

Benzin · 2017–2018

Motor teljesítmény
120 KM
Nyomaték
205 Nm
Motor térfogat
1197 cm³
Üzemanyag típusa
Benzin
Gyorsulás 0 – 100 km/h
10 s
Maximális sebesség
192 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2017
Gyártás befejezése
2018
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Benzin

Teljesítmény

Maximális sebesség
192 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
10 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
7 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
4.7 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
5.5 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
125 g/km

Motor

Motor modell / kód
H5F
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1197 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Közvetlen befecskendezés
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
4
Motor olajtartály kapacitás
4.6 l
Hűtőfolyadék kapacitás
4.5 l
Teljesítmény
120 KM @ 5000 obr./min
Nyomaték
205 Nm @ 2000 obr./min

Térfogat és súly

Minimum csomagtér
455 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1184 kg
Megengedett össztömeg
1723 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Automata sebességváltó típusa
EDC
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Dobfékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/60 R16; 205/55 R17
Felni méret
16; 17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop

Dízel üzemanyag · 2017–2019

Motor teljesítmény
90 KM
Nyomaték
220 Nm
Motor térfogat
1461 cm³
Üzemanyag típusa
Dízel üzemanyag
Gyorsulás 0 – 100 km/h
13,1 s
Maximális sebesség
171 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2017
Gyártás befejezése
2019
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Dízel üzemanyag

Teljesítmény

Maximális sebesség
171 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
13.1 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
4 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
3.4 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
3.6 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
95 g/km

Motor

Motor modell / kód
K9K628
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1461 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Diesel common rail
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
2
Motor olajtartály kapacitás
4.5 l
Hűtőfolyadék kapacitás
5 l
Teljesítmény
90 KM @ 4000 obr./min
Nyomaték
220 Nm @ 1750 obr./min

Térfogat és súly

Minimum csomagtér
455 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1178 kg
Megengedett össztömeg
1727 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
5
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Dobfékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/60 R16; 205/55 R17
Felni méret
16; 17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC

Dízel üzemanyag · 2017–2019

Motor teljesítmény
90 KM
Nyomaték
220 Nm
Motor térfogat
1461 cm³
Üzemanyag típusa
Dízel üzemanyag
Gyorsulás 0 – 100 km/h
13,8 s
Maximális sebesség
172 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2017
Gyártás befejezése
2019
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Dízel üzemanyag

Teljesítmény

Maximális sebesség
172 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
13.8 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
4 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
3.7 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
3.8 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
99 g/km

Motor

Motor modell / kód
K9K629
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1461 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Diesel common rail
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
2
Motor olajtartály kapacitás
4.5 l
Hűtőfolyadék kapacitás
5 l
Teljesítmény
90 KM @ 4000 obr./min
Nyomaték
220 Nm @ 1750 obr./min

Térfogat és súly

Minimum csomagtér
455 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1204 kg
Megengedett össztömeg
1759 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Automata sebességváltó típusa
EDC
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Dobfékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/60 R16; 205/55 R17
Felni méret
16; 17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

1.2 TCe (120 KM) Start & Stop

Benzin · 2017–2018

Motor teljesítmény
120 KM
Nyomaték
205 Nm
Motor térfogat
1197 cm³
Üzemanyag típusa
Benzin
Gyorsulás 0 – 100 km/h
10,6 s
Maximális sebesség
192 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2017
Gyártás befejezése
2018
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Benzin

Teljesítmény

Maximális sebesség
192 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
10.6 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
7 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
4.7 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
5.5 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
125 g/km

Motor

Motor modell / kód
H5F
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1197 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Közvetlen befecskendezés
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
4
Motor olajtartály kapacitás
4.6 l
Hűtőfolyadék kapacitás
4.5 l
Teljesítmény
120 KM @ 5000 obr./min
Nyomaték
205 Nm @ 2000 obr./min

Térfogat és súly

Minimum csomagtér
455 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1184 kg
Megengedett össztömeg
1723 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
6
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Dobfékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/60 R16; 205/55 R17
Felni méret
16; 17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

1.5 dCi (110 KM) Start & Stop

Dízel üzemanyag · 2017–2018

Motor teljesítmény
110 KM
Nyomaték
260 Nm
Motor térfogat
1461 cm³
Üzemanyag típusa
Dízel üzemanyag
Gyorsulás 0 – 100 km/h
11,4 s
Maximális sebesség
182 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2017
Gyártás befejezése
2018
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Dízel üzemanyag

Teljesítmény

Maximális sebesség
182 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
11.4 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
4 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
3.6 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
3.7 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
98 g/km

Motor

Motor modell / kód
K9K646
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1461 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Diesel common rail
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
2
Motor olajtartály kapacitás
4.5 l
Hűtőfolyadék kapacitás
5 l
Teljesítmény
110 KM @ 4000 obr./min
Nyomaték
260 Nm @ 1750 obr./min

Térfogat és súly

Minimum csomagtér
455 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1190 kg
Megengedett össztömeg
1743 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
6
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Dobfékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/60 R16; 205/55 R17
Felni méret
16; 17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

0.9 TCe (90 KM) Start & Stop

Benzin · 2017–2019

Motor teljesítmény
90 KM
Nyomaték
140 Nm
Motor térfogat
898 cm³
Üzemanyag típusa
Benzin
Gyorsulás 0 – 100 km/h
13,05 s
Maximális sebesség
171 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2017
Gyártás befejezése
2019
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Benzin

Teljesítmény

Maximális sebesség
171 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
13.05 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
6 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
4.5 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
5.1 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
113 g/km

Motor

Motor modell / kód
H4B408
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
898 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Többcélú befecskendezés
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
3
Szelepek száma hengerenként
4
Motor olajtartály kapacitás
4.1 l
Hűtőfolyadék kapacitás
4.5 l
Teljesítmény
90 KM @ 5000 obr./min
Nyomaték
140 Nm @ 2250 obr./min

Térfogat és súly

Minimum csomagtér
455 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1105 kg
Megengedett össztömeg
1653 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
5
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Dobfékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/60 R16; 205/55 R17
Felni méret
16; 17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop

Benzin · 2018–2019

Motor teljesítmény
150 KM
Nyomaték
250 Nm
Motor térfogat
1333 cm³
Üzemanyag típusa
Benzin
Gyorsulás 0 – 100 km/h
8,2 s
Maximális sebesség
216 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2018
Gyártás befejezése
2019
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Benzin

Teljesítmény

Maximális sebesség
216 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
8.2 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
6.8 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
4.5 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
5.4 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
121 g/km

Motor

Motor modell / kód
H5H470
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1333 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Közvetlen befecskendezés
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
4
Motor olajtartály kapacitás
5.5 l
Teljesítmény
150 KM
Nyomaték
250 Nm

Térfogat és súly

Üzemanyagtartály
45 l
Minimum csomagtér
309 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
6
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/55 R17
Felni méret
17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC

Benzin · 2018–2019

Motor teljesítmény
150 KM
Nyomaték
250 Nm
Motor térfogat
1333 cm³
Üzemanyag típusa
Benzin
Gyorsulás 0 – 100 km/h
9,2 s
Maximális sebesség
216 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
S 1.3 TCe (150 KM) Start & Stop EDC
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2018
Gyártás befejezése
2019
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Benzin

Teljesítmény

Maximális sebesség
216 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
9.2 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
6.4 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
4.6 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
5.3 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6b
CO2 kibocsátás
118 g/km

Motor

Motor modell / kód
H5H470
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1333 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Közvetlen befecskendezés
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Hengerek száma
4
Szelepek száma hengerenként
4
Motor olajtartály kapacitás
5.5 l
Teljesítmény
150 KM
Nyomaték
250 Nm

Térfogat és súly

Üzemanyagtartály
45 l
Minimum csomagtér
309 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Magasság
1556 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.42 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
6
Automata sebességváltó típusa
EDC
Első felfüggesztés
Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
Hátsó felfüggesztés
Rugós belka
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Gumi méret
205/55 R17
Felni méret
17
ABS
igen

Kiválasztott motorváltozat

1.3 TCe (130 KM) FAP

Benzin · 2018–2019

Motor teljesítmény
130 KM
Nyomaték
220 Nm
Motor térfogat
1333 cm³
Üzemanyag típusa
Benzin
Gyorsulás 0 – 100 km/h
10,2 s
Maximális sebesség
200 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése

Alapvető információk a kiadásról

Márka
Renault
Modell
Captur
Kiadás
Captur (facelift 2017)
Motor
1.3 TCe (130 KM) FAP
Motor típusa
Belső égésű motor
Ajtók száma
5
Gyártás kezdete
2018
Gyártás befejezése
2019
Karosszéria típus
Crossover
Helyek száma
5
Üzemanyag típusa
Benzin

Teljesítmény

Maximális sebesség
200 km/h
Gyorsulás 0 – 100 km/h
10.2 s
Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
7.1 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
4.8 l/100 km
Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
5.6 l/100 km
Kibocsátási normák
Euro 6d - TEMP
CO2 kibocsátás
128 g/km

Motor

Motor modell / kód
H5H470
Motor elhelyezkedés
Elöl, Keresztben
Motor térfogat
1333 cm³
Üzemanyag befecskendező rendszer
Közvetlen befecskendezés
Motor típus
Turbo kompresszor, Intercooler
Motorkonfiguráció
Sorozatos
Motor olajtartály kapacitás
5.5 l
Teljesítmény
130 KM @ 5000 obr./min
Nyomaték
220 Nm @ 1500 obr./min

Térfogat és súly

Üzemanyagtartály
45 l
Minimum csomagtér
377 l
Maximum csomagtér
1235 l
Saját tömeg
1251 kg
Megengedett össztömeg
1729 kg
Maximális tetőrakomány
80 kg
Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
1200 kg
Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
660 kg
Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
75 kg

Jármű méretei

Hosszúság
4122 mm
Szélesség
1778 mm
Szélesség nyitott tükrökkel
1958 mm
Magasság
1566 mm
Tengelytáv
2606 mm
Első tengely nyomtáv
1531 mm
Hátsó tengely nyomtáv
1516 mm
Hasmagasság
170 mm
Első túlnyúlás
866 mm
Hátsó túlnyúlás
650 mm
Minimális fordulókör
10.4 m

Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés

Hajtás
Elsőkerék-hajtás
Sebességváltók száma
6
Első fékek
Ventilált tárcsafékek
Hátsó fékek
Tárcsafékek
Kormányrendszer
Fogaskerékáttétel
Szervokormány
Elektromos szervokormány
ABS
igen