Preskočiť na obsah

Technické údaje vozidla

Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017)

Porovnajte všetky 8 verzie motora modelu Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.

Správa o histórii vozidla

Kupujete Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla

Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.

Čo je VIN?
1 z 27
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017) Zväčšiť zobrazenie
Fotografia: © www.auto-data.net

Galéria vozidiel

Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)

Fotografia: © www.auto-data.net

Zvoľte pohon

Verzie motora

Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.

8 verzií · 5 Benzín · 2 Nafta · 1 Benzín / LPG

Motor Palivo Výkon Výroba
0.9 TCe (90 KM) Easy-R Vybrané Benzín 90 KM 2017–2018
0.9 TCe (90 KM) Vybrané Benzín 90 KM 2017–2018
1.5 dCi (90 KM) Vybrané Nafta 90 KM 2017–2018
1.5 dCi (95 KM) Vybrané Nafta 95 KM 2018–2020
0.9 TCe (90 KM) Vybrané Benzín 90 KM 2019–2020
0.9 TCe (90 KM) Easy-R Vybrané Benzín 90 KM 2019–2020
1.0 TCe (101 KM) Vybrané Benzín 101 KM 2019–2020
1.0 ECO-G (101 KM) LPG Vybrané Benzín / LPG 101 KM 2020

Vybraná verzia motora

0.9 TCe (90 KM) Easy-R

Benzín · 2017–2018

Výkon motora
90 KM
Krútiaci moment
140 Nm
Objem motora
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11,3 s
Maximálna rýchlosť
169 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2017
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
169 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11.3 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5.7 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
4.7 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5.1 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6
Emisie CO2
114 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4B408
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
898 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Rádius ovládania
DOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
72.2 mm
Zdvih piestu
73.1 mm
Stupeň kompresie
9.5
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.1 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Krútiaci moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1090 kg
Maximálna hmotnosť
1610 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1110 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
580 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.82 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Typ automatickej prevodovky
Easy-R
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6.0J x 16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

0.9 TCe (90 KM)

Benzín · 2017–2018

Výkon motora
90 KM
Krútiaci moment
140 Nm
Objem motora
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11,1 s
Maximálna rýchlosť
169 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2017
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
169 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11.1 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5.8 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
4.7 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5.1 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6
Emisie CO2
115 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4B408
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
898 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Rádius ovládania
DOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
72.2 mm
Zdvih piestu
73.1 mm
Stupeň kompresie
9.5
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.1 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Krútiaci moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1090 kg
Maximálna hmotnosť
1605 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1110 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
580 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.5 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6.0J x 16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.5 dCi (90 KM)

Nafta · 2017–2018

Výkon motora
90 KM
Krútiaci moment
220 Nm
Objem motora
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11,8 s
Maximálna rýchlosť
167 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2017
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Nafta

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
167 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11.8 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
4.1 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.8 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
3.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6
Emisie CO2
100 g/km

Motor

Model / Kód motora
K9K626
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1461 cm³
Systém vstrekovania paliva
Diesel common rail
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Rádius ovládania
SOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Priemer valcov
76 mm
Zdvih piestu
80.5 mm
Stupeň kompresie
15.5
Počet ventilov na valec
2
Objem motorového oleja
4.5 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
90 KM @ 4000 obr./min
Krútiaci moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1178 kg
Maximálna hmotnosť
1680 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1110 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
625 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.5 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6.0J x 16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.5 dCi (95 KM)

Nafta · 2018–2020

Výkon motora
95 KM
Krútiaci moment
220 Nm
Objem motora
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12,6 s
Maximálna rýchlosť
179 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (95 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2018
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Nafta

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
179 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12.6 s
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
3.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d-TEMP
Emisie CO2
103 g/km

Motor

Model / Kód motora
K9K872
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1461 cm³
Systém vstrekovania paliva
Diesel common rail
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Priemer valcov
76 mm
Zdvih piestu
80.5 mm
Stupeň kompresie
15.5
Počet ventilov na valec
2
Objem motorového oleja
5.7 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
95 KM @ 3750 obr./min
Krútiaci moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Nádrž AdBlue
14.4 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1230 kg
Maximálna hmotnosť
1716 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
810 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
650 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.66 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé typu McPherson
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

0.9 TCe (90 KM)

Benzín · 2019–2020

Výkon motora
90 KM
Krútiaci moment
140 Nm
Objem motora
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12,4 s
Maximálna rýchlosť
175 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2019
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
175 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12.4 s
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mestský cyklus
6.7 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
4.8 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5.9-6.6 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d-TEMP
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
133-150 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4B408
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
898 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.1 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Krútiaci moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1190 kg
Maximálna hmotnosť
1608 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1110 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
595 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.7 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
258 mm
Hrúbka kotúča predných bŕzd
22 mm
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Hydraulické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6J x 16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

0.9 TCe (90 KM) Easy-R

Benzín · 2019–2020

Výkon motora
90 KM
Krútiaci moment
140 Nm
Objem motora
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12,3 s
Maximálna rýchlosť
175 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2019
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
175 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12.3 s
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mestský cyklus
6.1 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
5.5 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
6-6.6 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d-TEMP
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
136-149 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4B408
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
898 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.1 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Krútiaci moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1194 kg
Maximálna hmotnosť
1609 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1110 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
595 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.7 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Typ automatickej prevodovky
Easy-R
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
258 mm
Hrúbka kotúča predných bŕzd
22 mm
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Hydraulické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6J x 16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.0 TCe (101 KM)

Benzín · 2019–2020

Výkon motora
101 KM
Krútiaci moment
160 Nm
Objem motora
999 cm³
Typ paliva
Benzín
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.0 TCe (101 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2019
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
5 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d-TEMP
Štandard merania CO2
NEDC
Emisie CO2
114 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4Dt
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
999 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.1 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
101 KM @ 5000 obr./min
Krútiaci moment
160 Nm @ 2000 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.7 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
258 mm
Hrúbka kotúča predných bŕzd
22 mm
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Hydraulické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6J x 16
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.0 ECO-G (101 KM) LPG

Benzín / LPG · 2020

Výkon motora
101 KM
Krútiaci moment
170 Nm
Objem motora
999 cm³
Typ paliva
Benzín / LPG
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Dacia
Model
Logan
Generácia
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.0 ECO-G (101 KM) LPG
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2020
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet miest
5
Typ paliva
Benzín / LPG

Účinnosť

Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
/4.4-4.8 l/100 km
Spotreba paliva - Kombinovaný cyklus (LPG)
4.4-4.8 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d-TEMP
Štandard merania CO2
NEDC
Emisie CO2
/98-108 g/km
Emisie CO2 (LPG)
98-108 g/km

Motor

Model / Kód motora
H4D
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
999 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Turbodúchadlo
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
4.1 l
Objem chladiva
4.5 l
Výkon
101 KM @ 5000 obr./min
Krútiaci moment
170 Nm @ 2000 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
50 l
Objem palivovej nádrže (LPG)
32 l
Minimálny objem batožinového priestoru
573 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1518 l
Prevádzková hmotnosť
1241 kg
Maximálna hmotnosť
1643 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
1110 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
620 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4528 mm
Šírka
1761 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1994 mm
Výška
1590 mm
Rázvor
2635 mm
Rozchod predných kolies
1491 mm
Rozchod zadných kolies
1481 mm
Svetlá výška
174 mm
Predný previs
846 mm
Zadný previs
1047 mm
Minimálny polomer otáčania
10.7 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
258 mm
Hrúbka kotúča predných bŕzd
22 mm
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Hydraulické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
205/55 R16
Veľkosť diskov
6J x 16
ABS
áno