Voertuigspecificaties
Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Vergelijk alle 8 motorvarianten van de Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017) en open vervolgens de technische gegevens voor de exacte aandrijflijn en het bouwjaar.
Voertuighistorierapport
Koopt u een tweedehands Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017)? Controleer de historie van het exacte voertuig
Een VIN-rapport kan helpen om de exacte motorvariant, uitrusting, kilometerstandregistraties en gemelde schades te bevestigen voordat u koopt.
Voertuigfoto’s
1 van 27
Vergroten Kies een aandrijflijn
Motorversies
Selecteer een rij om de kerncijfers en gedetailleerde specificaties hieronder bij te werken.
8 versies · 5 Benzine · 2 Dieselolie · 1 Benzine / LPG
| Motor | Brandstof | Vermogen | Productie |
|---|---|---|---|
| 0.9 TCe (90 KM) Easy-R Geselecteerd | Benzine | 90 KM | 2017–2018 |
| 0.9 TCe (90 KM) Geselecteerd | Benzine | 90 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (90 KM) Geselecteerd | Dieselolie | 90 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (95 KM) Geselecteerd | Dieselolie | 95 KM | 2018–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) Geselecteerd | Benzine | 90 KM | 2019–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) Easy-R Geselecteerd | Benzine | 90 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (101 KM) Geselecteerd | Benzine | 101 KM | 2019–2020 |
| 1.0 ECO-G (101 KM) LPG Geselecteerd | Benzine / LPG | 101 KM | 2020 |
Geen overeenkomende motorversie
Probeer een modelnummer, een vermogenswaarde of wis de brandstoffilter.
Geselecteerde motorversie
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Benzine · 2017–2018
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 140 Nm
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11,3 s
- Maximale snelheid
- 169 km/h
Op deze pagina
Basisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Easy-R
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2018
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 169 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11.3 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 5.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.1 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6
- CO2-emissies
- 114 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4B408
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Kleppenmechanisme
- DOHC
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Cilinder diameter
- 72.2 mm
- Slaglengte
- 73.1 mm
- Compressieverhouding
- 9.5
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1090 kg
- Toegestane massa
- 1610 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1110 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 580 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.82 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Type automatische transmissie
- Easy-R
- Voorvering
- Onafhankelijke McPherson type
- Achtervering
- Half-onafhankelijke veer
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6.0J x 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
0.9 TCe (90 KM)
Benzine · 2017–2018
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 140 Nm
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11,1 s
- Maximale snelheid
- 169 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2018
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 169 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11.1 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 5.8 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.1 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6
- CO2-emissies
- 115 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4B408
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Kleppenmechanisme
- DOHC
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Cilinder diameter
- 72.2 mm
- Slaglengte
- 73.1 mm
- Compressieverhouding
- 9.5
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1090 kg
- Toegestane massa
- 1605 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1110 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 580 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.5 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijke McPherson type
- Achtervering
- Half-onafhankelijke veer
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6.0J x 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (90 KM)
Dieselolie · 2017–2018
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11,8 s
- Maximale snelheid
- 167 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2017
- Einde productie
- 2018
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 167 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11.8 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4.1 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 3.8 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.9 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6
- CO2-emissies
- 100 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K626
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Kleppenmechanisme
- SOHC
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Cilinder diameter
- 76 mm
- Slaglengte
- 80.5 mm
- Compressieverhouding
- 15.5
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1178 kg
- Toegestane massa
- 1680 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1110 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 625 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.5 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijke McPherson type
- Achtervering
- Half-onafhankelijke veer
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6.0J x 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (95 KM)
Dieselolie · 2018–2020
- Motorvermogen
- 95 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12,6 s
- Maximale snelheid
- 179 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (95 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2018
- Einde productie
- 2020
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 179 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12.6 s
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.9 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d-TEMP
- CO2-emissies
- 103 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K872
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Cilinder diameter
- 76 mm
- Slaglengte
- 80.5 mm
- Compressieverhouding
- 15.5
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 5.7 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- AdBlue-tankvolume
- 14.4 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1230 kg
- Toegestane massa
- 1716 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 810 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 650 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.66 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijke McPherson type
- Achtervering
- Half-onafhankelijke veer
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
0.9 TCe (90 KM)
Benzine · 2019–2020
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 140 Nm
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12,4 s
- Maximale snelheid
- 175 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2019
- Einde productie
- 2020
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 175 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12.4 s
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- NEDC
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6.7 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- NEDC
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.8 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.9-6.6 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d-TEMP
- Standaard voor CO2-meting
- WLTP
- CO2-emissies
- 133-150 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4B408
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1190 kg
- Toegestane massa
- 1608 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1110 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 595 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.7 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Diameter van voorste remschijf of trommel
- 258 mm
- Dikte van de voorste remschijf
- 22 mm
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Hydraulische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6J x 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Benzine · 2019–2020
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 140 Nm
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12,3 s
- Maximale snelheid
- 175 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Easy-R
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2019
- Einde productie
- 2020
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 175 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12.3 s
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- NEDC
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6.1 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- NEDC
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 5.5 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 6-6.6 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d-TEMP
- Standaard voor CO2-meting
- WLTP
- CO2-emissies
- 136-149 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4B408
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1194 kg
- Toegestane massa
- 1609 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1110 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 595 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.7 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Type automatische transmissie
- Easy-R
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Diameter van voorste remschijf of trommel
- 258 mm
- Dikte van de voorste remschijf
- 22 mm
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Hydraulische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6J x 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.0 TCe (101 KM)
Benzine · 2019–2020
- Motorvermogen
- 101 KM
- Koppel
- 160 Nm
- Motorinhoud
- 999 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2019
- Einde productie
- 2020
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- NEDC
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d-TEMP
- Standaard voor CO2-meting
- NEDC
- CO2-emissies
- 114 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4Dt
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 999 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 101 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 160 Nm @ 2000 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.7 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Diameter van voorste remschijf of trommel
- 258 mm
- Dikte van de voorste remschijf
- 22 mm
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Hydraulische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6J x 16
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.0 ECO-G (101 KM) LPG
Benzine / LPG · 2020
- Motorvermogen
- 101 KM
- Koppel
- 170 Nm
- Motorinhoud
- 999 cm³
- Brandstoftype
- Benzine / LPG
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)- Merk
- Dacia
- Model
- Logan
- Versie
- Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
- Motor
- 1.0 ECO-G (101 KM) LPG
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2020
- Einde productie
- 2020
- Carrosserietype
- Kombi
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine / LPG
Efficiëntie
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- NEDC
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- /4.4-4.8 l/100 km
- Brandstofverbruik - Gecombineerde cyclus (LPG)
- 4.4-4.8 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d-TEMP
- Standaard voor CO2-meting
- NEDC
- CO2-emissies
- /98-108 g/km
- CO2-emissies (LPG)
- 98-108 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4D
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 999 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Multi-point injectie
- Motor type
- Turbo compressor
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 101 KM @ 5000 obr./min
- Koppel
- 170 Nm @ 2000 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Brandstoftank (LPG)
- 32 l
- Minimale bagageruimte
- 573 l
- Maximale bagageruimte
- 1518 l
- Leeggewicht
- 1241 kg
- Toegestane massa
- 1643 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1110 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 620 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4528 mm
- Breedte
- 1761 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 1994 mm
- Hoogte
- 1590 mm
- Wielbasis
- 2635 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1491 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1481 mm
- Bodemvrijheid
- 174 mm
- Voorste overhang
- 846 mm
- Achterste overhang
- 1047 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.7 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Diameter van voorste remschijf of trommel
- 258 mm
- Dikte van de voorste remschijf
- 22 mm
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Hydraulische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/55 R16
- Velgmaat
- 6J x 16
- ABS
- ja