Přeskočit na obsah

Technické údaje vozidla

Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017)

Porovnejte všech 8 motorových verzí modelu Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.

Protokol o historii vozidla

Kupujete Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu

Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.

Co je VIN?
1 z 27
Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017) Zvětšit
Fotografie: © www.auto-data.net

Galerie vozidel

Dacia Logan Logan II MCV Stepway (facelift 2017)

Fotografie: © www.auto-data.net

Zvolte hnací ústrojí

Verze motoru

Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.

8 verzí · 5 Benzín · 2 Nafta · 1 Benzín / LPG

Motor Palivo Výkon Výroba
0.9 TCe (90 KM) Easy-R Vybráno Benzín 90 KM 2017–2018
0.9 TCe (90 KM) Vybráno Benzín 90 KM 2017–2018
1.5 dCi (90 KM) Vybráno Nafta 90 KM 2017–2018
1.5 dCi (95 KM) Vybráno Nafta 95 KM 2018–2020
0.9 TCe (90 KM) Vybráno Benzín 90 KM 2019–2020
0.9 TCe (90 KM) Easy-R Vybráno Benzín 90 KM 2019–2020
1.0 TCe (101 KM) Vybráno Benzín 101 KM 2019–2020
1.0 ECO-G (101 KM) LPG Vybráno Benzín / LPG 101 KM 2020

Zvolená verze motoru

0.9 TCe (90 KM) Easy-R

Benzín · 2017–2018

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
140 Nm
Objem motoru
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
11,3 s
Maximální rychlost
169 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2018
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
169 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
11.3 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
5.7 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.7 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.1 l/100 km
Emisní standard
Euro 6
Emise CO2
114 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4B408
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
898 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Systém ventilů
DOHC
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Průměr válců
72.2 mm
Zdvih pístu
73.1 mm
Kompresní poměr
9.5
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1090 kg
Maximální hmotnost
1610 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1110 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
580 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.82 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Typ automatické převodovky
Easy-R
Přední zavěšení
Nezávislé typu McPherson
Zadní zavěšení
Půlzávislé pružinové zavěšení
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Elektrické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6.0J x 16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

0.9 TCe (90 KM)

Benzín · 2017–2018

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
140 Nm
Objem motoru
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
11,1 s
Maximální rychlost
169 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM)
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2018
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
169 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
11.1 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
5.8 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.7 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.1 l/100 km
Emisní standard
Euro 6
Emise CO2
115 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4B408
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
898 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Systém ventilů
DOHC
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Průměr válců
72.2 mm
Zdvih pístu
73.1 mm
Kompresní poměr
9.5
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1090 kg
Maximální hmotnost
1605 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1110 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
580 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.5 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední zavěšení
Nezávislé typu McPherson
Zadní zavěšení
Půlzávislé pružinové zavěšení
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Elektrické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6.0J x 16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.5 dCi (90 KM)

Nafta · 2017–2018

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
220 Nm
Objem motoru
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrychlení 0 – 100 km/h
11,8 s
Maximální rychlost
167 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (90 KM)
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2017
Konec výroby
2018
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Nafta

Výkon

Maximální rychlost
167 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
11.8 s
Spotřeba paliva – městský cyklus
4.1 l/100 km
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
3.8 l/100 km
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
3.9 l/100 km
Emisní standard
Euro 6
Emise CO2
100 g/km

Motor

Model / Kód motoru
K9K626
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1461 cm³
Palivový systém
Diesel common rail
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Systém ventilů
SOHC
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Průměr válců
76 mm
Zdvih pístu
80.5 mm
Kompresní poměr
15.5
Počet ventilů válce
2
Objem motorového oleje
4.5 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
90 KM @ 4000 obr./min
Točivý moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1178 kg
Maximální hmotnost
1680 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1110 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
625 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.5 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední zavěšení
Nezávislé typu McPherson
Zadní zavěšení
Půlzávislé pružinové zavěšení
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Elektrické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6.0J x 16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.5 dCi (95 KM)

Nafta · 2018–2020

Výkon motoru
95 KM
Točivý moment
220 Nm
Objem motoru
1 461 cm³
Typ paliva
Nafta
Zrychlení 0 – 100 km/h
12,6 s
Maximální rychlost
179 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.5 dCi (95 KM)
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2018
Konec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Nafta

Výkon

Maximální rychlost
179 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
12.6 s
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
3.9 l/100 km
Emisní standard
Euro 6d-TEMP
Emise CO2
103 g/km

Motor

Model / Kód motoru
K9K872
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
1461 cm³
Palivový systém
Diesel common rail
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
4
Průměr válců
76 mm
Zdvih pístu
80.5 mm
Kompresní poměr
15.5
Počet ventilů válce
2
Objem motorového oleje
5.7 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
95 KM @ 3750 obr./min
Točivý moment
220 Nm @ 1750 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Objem nádrže AdBlue
14.4 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1230 kg
Maximální hmotnost
1716 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
810 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
650 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.66 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední zavěšení
Nezávislé typu McPherson
Zadní zavěšení
Půlzávislé pružinové zavěšení
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Elektrické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

0.9 TCe (90 KM)

Benzín · 2019–2020

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
140 Nm
Objem motoru
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
12,4 s
Maximální rychlost
175 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM)
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2019
Konec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
175 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
12.4 s
Standard měření spotřeby paliva
NEDC
Spotřeba paliva – městský cyklus
6.7 l/100 km
Standard měření spotřeby paliva
NEDC
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
4.8 l/100 km
Standard měření spotřeby paliva
WLTP
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5.9-6.6 l/100 km
Emisní standard
Euro 6d-TEMP
Standard měření CO2
WLTP
Emise CO2
133-150 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4B408
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
898 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1190 kg
Maximální hmotnost
1608 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1110 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
595 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.7 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
258 mm
Tloušťka kotouče předních brzd
22 mm
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Hydraulické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6J x 16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

0.9 TCe (90 KM) Easy-R

Benzín · 2019–2020

Výkon motoru
90 KM
Točivý moment
140 Nm
Objem motoru
898 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrychlení 0 – 100 km/h
12,3 s
Maximální rychlost
175 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2019
Konec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Maximální rychlost
175 km/h
Zrychlení 0 – 100 km/h
12.3 s
Standard měření spotřeby paliva
NEDC
Spotřeba paliva – městský cyklus
6.1 l/100 km
Standard měření spotřeby paliva
NEDC
Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
5.5 l/100 km
Standard měření spotřeby paliva
WLTP
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
6-6.6 l/100 km
Emisní standard
Euro 6d-TEMP
Standard měření CO2
WLTP
Emise CO2
136-149 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4B408
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
898 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
90 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
140 Nm @ 2250 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1194 kg
Maximální hmotnost
1609 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1110 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
595 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.7 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Typ automatické převodovky
Easy-R
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
258 mm
Tloušťka kotouče předních brzd
22 mm
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Hydraulické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6J x 16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.0 TCe (101 KM)

Benzín · 2019–2020

Výkon motoru
101 KM
Točivý moment
160 Nm
Objem motoru
999 cm³
Typ paliva
Benzín
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.0 TCe (101 KM)
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2019
Konec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín

Výkon

Standard měření spotřeby paliva
NEDC
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
5 l/100 km
Emisní standard
Euro 6d-TEMP
Standard měření CO2
NEDC
Emise CO2
114 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4Dt
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
999 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor, Intercooler
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
101 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
160 Nm @ 2000 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.7 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
258 mm
Tloušťka kotouče předních brzd
22 mm
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Hydraulické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6J x 16
ABS
ano

Zvolená verze motoru

1.0 ECO-G (101 KM) LPG

Benzín / LPG · 2020

Výkon motoru
101 KM
Točivý moment
170 Nm
Objem motoru
999 cm³
Typ paliva
Benzín / LPG
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla

Základní informace o verzi

Značka
Dacia
Model
Logan
Generace
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
Motor
1.0 ECO-G (101 KM) LPG
Typ motoru
Zážehový motor
Počet dveří
5
Začátek výroby
2020
Konec výroby
2020
Typ karosérie
Kombi
Počet míst
5
Typ paliva
Benzín / LPG

Výkon

Standard měření spotřeby paliva
NEDC
Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
/4.4-4.8 l/100 km
Spotřeba paliva - kombinovaný cyklus (LPG)
4.4-4.8 l/100 km
Emisní standard
Euro 6d-TEMP
Standard měření CO2
NEDC
Emise CO2
/98-108 g/km
Emise CO2 (LPG)
98-108 g/km

Motor

Model / Kód motoru
H4D
Umístění motoru
Vepředu, Příčně
Objem motoru
999 cm³
Palivový systém
Vícebodový vstřik
Typ motoru
Turbo kompresor
Konfigurace motoru
Řadový
Počet válců
3
Počet ventilů válce
4
Objem motorového oleje
4.1 l
Objem chladicí kapaliny
4.5 l
Výkon
101 KM @ 5000 obr./min
Točivý moment
170 Nm @ 2000 obr./min

Objem a hmotnost

Objem nádrže
50 l
Objem nádrže (LPG)
32 l
Minimální objem kufru
573 l
Maximální objem kufru
1518 l
Hmotnost vozidla
1241 kg
Maximální hmotnost
1643 kg
Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
1110 kg
Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
620 kg

Rozměry vozidla

Délka
4528 mm
Šířka
1761 mm
Šířka s rozloženými zrcátky
1994 mm
Výška
1590 mm
Rozvor
2635 mm
Rozchod kol vpředu
1491 mm
Rozchod kol vzadu
1481 mm
Světlá výška
174 mm
Přední převis
846 mm
Zadní převis
1047 mm
Minimální poloměr otáčení
10.7 m

Pohon, Brzdy a zavěšení

Pohon
Pohon na přední kola
Počet převodů
5
Přední brzdy
Ventilované kotoučové
Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
258 mm
Tloušťka kotouče předních brzd
22 mm
Zadní brzdy
Bubnové
Systém řízení
Ozubená převodovka
Posilovač řízení
Hydraulické posilování
Velikost pneumatik
205/55 R16
Velikost disků
6J x 16
ABS
ano