Technické údaje vozidla
Citroen C4 X (Phase I, 2022)
Porovnajte všetky 6 verzie motora modelu Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Citroen C4 X (Phase I, 2022) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Fotografie vozidiel
1 z 45
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
6 verzií · 2 Elektrina · 3 Benzín · 1 Nafta
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| e 50 kWh (136 KM) Vybrané | Elektrina | 2022–2024 | |
| 1.2 PureTech (100 KM) Vybrané | Benzín | 100 KM | 2022–2024 |
| 1.2 PureTech (130 KM) Automatic Vybrané | Benzín | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic Vybrané | Nafta | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC Vybrané | Benzín | 136 KM | 2024 |
| e 54 kWh (156 KM) Vybrané | Elektrina | 2023–2024 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
e 50 kWh (136 KM)
Elektrina · 2022–2024
- Typ paliva
- Elektrina
- Maximálna rýchlosť
- 150 km/h
Na tejto stránke
Základné informácie o verzii
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generácia
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 50 kWh (136 KM)
- Typ motora
- BEV (Elektrický vozidlo)
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2022
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV, Crossover, Fastback
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Elektrina
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 150 km/h
- Kapacita akumulátora brutto
- 50 kWh
- Štandard na meranie dojazdu v elektrickom režime
- WLTP
- Dojazd v elektrickom režime
- 353-360 km
- Štandard na meranie priemernej spotreby energie
- WLTP
- Priemerná spotreba energie
- 15-15.5 kWh/100 km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 136 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 260 Nm
- Poloha elektrického motora
- Predná náprava, Priečne
- Výkon systému
- 136 KM
- Krútiaci moment systému
- 260 Nm
Objem a hmotnosť
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 510 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1360 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1584-1659 kg
- Maximálna hmotnosť
- 2040 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4600 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 1834 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2032 mm
- Výška
- 1515-1525 mm
- Rázvor
- 2670 mm
- Rozchod predných kolies
- 1545-1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1545-1560 mm
- Svetlá výška
- 156 mm
- Predný previs
- 880 mm
- Zadný previs
- 1050 mm
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 1
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 195/60 R18 96H
- Veľkosť diskov
- 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.2 PureTech (100 KM)
Benzín · 2022–2024
- Výkon motora
- 100 KM
- Objem motora
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Maximálna rýchlosť
- 184 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generácia
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (100 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2022
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV, Crossover, Fastback
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 184 km/h
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.6 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 5.1 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.3 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 120 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- HNEEB2ADTD
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1199 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Výkon
- 100 KM @ 5500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1300 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1690 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1000 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 650 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4600 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1525 mm
- Rázvor
- 2670 mm
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.2 PureTech (130 KM) Automatic
Benzín · 2022–2024
- Výkon motora
- 130 KM
- Objem motora
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Maximálna rýchlosť
- 200 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generácia
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (130 KM) Automatic
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2022
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV, Crossover, Fastback
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 200 km/h
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 7.5 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 5.4 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 129 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- HNSEB2ADTS
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1199 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Výkon
- 130 KM @ 5500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1364 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1775 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 680 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4600 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1525 mm
- Rázvor
- 2670 mm
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
Nafta · 2022–2024
- Výkon motora
- 130 KM
- Objem motora
- 1 499 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Maximálna rýchlosť
- 206 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generácia
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2022
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV, Crossover, Fastback
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 206 km/h
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 5.8 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.7 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.9 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 128 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- YHZDV5RC
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1499 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Počet ventilov na valec
- 4
- Výkon
- 130 KM @ 3750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1395 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1785 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 695 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4600 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1525 mm
- Rázvor
- 2670 mm
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Veľkosť diskov
- 16; 17; 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
Benzín · 2024
- Výkon motora
- 136 KM
- Krútiaci moment
- 230 Nm
- Objem motora
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 8,1 s
- Maximálna rýchlosť
- 206 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generácia
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
- Typ motora
- MHEV (mild hybrid system)
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2024
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV, Crossover, Fastback
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 206 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 8.1 s
- Kapacita akumulátora brutto
- 0.89 kWh
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 4.3-4.4 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.7 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6e
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 105-107 g/km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 21 KM @ 4264 obr./min
- Krútiaci moment elektrického motora
- 51 Nm
- Poloha elektrického motora
- Integrovaný s prevodovkou
- Model / Kód motora
- HN09
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1199 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Priemer valcov
- 75 mm
- Zdvih piestu
- 90.5 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 3.5 l
- Výkon
- 136 KM @ 5500 obr./min
- Krútiaci moment
- 230 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 510 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1336-1399 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1800 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1100 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 705 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 61 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4600 mm
- Šírka
- 1834 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2032 mm
- Výška
- 1515-1525 mm
- Rázvor
- 2670 mm
- Rozchod predných kolies
- 1545-1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1545-1560 mm
- Svetlá výška
- 156 mm
- Predný previs
- 880 mm
- Zadný previs
- 1050 mm
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Typ automatickej prevodovky
- e-DSC
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 195/60 R18 96H
- Veľkosť diskov
- 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
e 54 kWh (156 KM)
Elektrina · 2023–2024
- Typ paliva
- Elektrina
- Maximálna rýchlosť
- 150 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generácia
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 54 kWh (156 KM)
- Typ motora
- BEV (Elektrický vozidlo)
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2023
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV, Crossover, Fastback
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Elektrina
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 150 km/h
- Kapacita akumulátora brutto
- 54 kWh
- Štandard na meranie dojazdu v elektrickom režime
- WLTP
- Dojazd v elektrickom režime
- 413-422 km
- Štandard na meranie priemernej spotreby energie
- WLTP
- Priemerná spotreba energie
- 14.7-15.0 kWh/100 km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 156 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 270 Nm
- Poloha elektrického motora
- Predná náprava, Priečne
- Výkon systému
- 156 KM
- Krútiaci moment systému
- 270 Nm
Objem a hmotnosť
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 510 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1584-1659 kg
- Maximálna hmotnosť
- 2040 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4600 mm
- Šírka
- 1834 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2032 mm
- Výška
- 1515-1525 mm
- Rázvor
- 2670 mm
- Rozchod predných kolies
- 1545-1560 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1545-1560 mm
- Svetlá výška
- 156 mm
- Predný previs
- 880 mm
- Zadný previs
- 1050 mm
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 1
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 195/60 R18 96H
- Veľkosť diskov
- 18
- ABS
- áno