Jármű műszaki adatai
Citroen C4 X (Phase I, 2022)
Hasonlítsa össze a(z) Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022) összes, 6 darab motorváltozatát, majd nyissa meg a pontos hajtásláncra és gyártási évre vonatkozó műszaki adatokat.
Jármű-előéleti jelentés
Használt Citroen C4 X (Phase I, 2022) modellt vásárol? Ellenőrizze a konkrét autó előéletét
A VIN-jelentés segít ellenőrizni a pontos motort, a felszereltséget, a futásteljesítmény-adatokat és a bejelentett sérüléseket a vásárlás előtt.
Járműfotók
1 / 45
Nagyobb nézet Válasszon hajtásláncot
Motorváltozatok
Válasszon ki egy sort az alábbi kulcsadatok és részletes műszaki adatok frissítéséhez.
6 változat · 2 Elektromosság · 3 Benzin · 1 Dízel üzemanyag
| Motor | Üzemanyag | Teljesítmény | Gyártás |
|---|---|---|---|
| e 50 kWh (136 KM) Kiválasztva | Elektromosság | 2022–2024 | |
| 1.2 PureTech (100 KM) Kiválasztva | Benzin | 100 KM | 2022–2024 |
| 1.2 PureTech (130 KM) Automatic Kiválasztva | Benzin | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic Kiválasztva | Dízel üzemanyag | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC Kiválasztva | Benzin | 136 KM | 2024 |
| e 54 kWh (156 KM) Kiválasztva | Elektromosság | 2023–2024 |
Nincs megfelelő motorváltozat
Próbáljon modellszámot, teljesítményadatot megadni, vagy törölje az üzemanyagszűrőt.
Kiválasztott motorváltozat
e 50 kWh (136 KM)
Elektromosság · 2022–2024
- Üzemanyag típusa
- Elektromosság
- Maximális sebesség
- 150 km/h
Ezen az oldalon
Alapvető információk a kiadásról
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Márka
- Citroen
- Modell
- C4 X
- Kiadás
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 50 kWh (136 KM)
- Motor típusa
- BEV (Elektromos hajtású jármű)
- Ajtók száma
- 4
- Gyártás kezdete
- 2022
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- SUV, Crossover, Fastback
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Elektromosság
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 150 km/h
- Akku bruttó kapacitás
- 50 kWh
- Norma az elektromos hatótáv méréséhez
- WLTP
- Elektromos hatótáv
- 353-360 km
- Norma az átlagos energiafogyasztás méréséhez
- WLTP
- Átlagos energiafogyasztás
- 15-15.5 kWh/100 km
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 136 KM
- Elektromos motor nyomaték
- 260 Nm
- Elektromos motor elhelyezkedés
- Első tengely, Keresztben
- Rendszer teljesítmény
- 136 KM
- Rendszer nyomaték
- 260 Nm
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 510 l
- Maximum csomagtér
- 1360 l
- Saját tömeg
- 1584-1659 kg
- Megengedett össztömeg
- 2040 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4600 mm
- Szélesség
- 1800 mm
- Szélesség összecsukott tükrökkel
- 1834 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2032 mm
- Magasság
- 1515-1525 mm
- Tengelytáv
- 2670 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1545-1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1545-1560 mm
- Hasmagasság
- 156 mm
- Első túlnyúlás
- 880 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 1050 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 1
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 195/60 R18 96H
- Felni méret
- 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.2 PureTech (100 KM)
Benzin · 2022–2024
- Motor teljesítmény
- 100 KM
- Motor térfogat
- 1199 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Maximális sebesség
- 184 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Márka
- Citroen
- Modell
- C4 X
- Kiadás
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (100 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 4
- Gyártás kezdete
- 2022
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- SUV, Crossover, Fastback
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 184 km/h
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 6.6 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 5.1 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.3 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 120 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- HNEEB2ADTD
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1199 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Teljesítmény
- 100 KM @ 5500 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 50 l
- Saját tömeg
- 1300 kg
- Megengedett össztömeg
- 1690 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1000 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 650 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4600 mm
- Szélesség
- 1800 mm
- Magasság
- 1525 mm
- Tengelytáv
- 2670 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.2 PureTech (130 KM) Automatic
Benzin · 2022–2024
- Motor teljesítmény
- 130 KM
- Motor térfogat
- 1199 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Maximális sebesség
- 200 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Márka
- Citroen
- Modell
- C4 X
- Kiadás
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (130 KM) Automatic
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 4
- Gyártás kezdete
- 2022
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- SUV, Crossover, Fastback
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 200 km/h
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 7.5 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 5.4 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 5.7 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 129 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- HNSEB2ADTS
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1199 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Teljesítmény
- 130 KM @ 5500 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 50 l
- Saját tömeg
- 1364 kg
- Megengedett össztömeg
- 1775 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 680 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4600 mm
- Szélesség
- 1800 mm
- Magasság
- 1525 mm
- Tengelytáv
- 2670 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 8
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
Dízel üzemanyag · 2022–2024
- Motor teljesítmény
- 130 KM
- Motor térfogat
- 1499 cm³
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
- Maximális sebesség
- 206 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Márka
- Citroen
- Modell
- C4 X
- Kiadás
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 4
- Gyártás kezdete
- 2022
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- SUV, Crossover, Fastback
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Dízel üzemanyag
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 206 km/h
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 5.8 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.7 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.9 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6d
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 128 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- YHZDV5RC
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1499 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Diesel common rail
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 4
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Teljesítmény
- 130 KM @ 3750 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 50 l
- Saját tömeg
- 1395 kg
- Megengedett össztömeg
- 1785 kg
- Maximális tetőrakomány
- 80 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1200 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 695 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4600 mm
- Szélesség
- 1800 mm
- Magasság
- 1525 mm
- Tengelytáv
- 2670 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 8
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Felni méret
- 16; 17; 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
Benzin · 2024
- Motor teljesítmény
- 136 KM
- Nyomaték
- 230 Nm
- Motor térfogat
- 1199 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8,1 s
- Maximális sebesség
- 206 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Márka
- Citroen
- Modell
- C4 X
- Kiadás
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
- Motor típusa
- MHEV (lágy hibrid rendszer)
- Ajtók száma
- 4
- Gyártás kezdete
- 2024
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- SUV, Crossover, Fastback
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 206 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 8.1 s
- Akku bruttó kapacitás
- 0.89 kWh
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 4.3-4.4 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.7 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztási mérési norma
- WLTP
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.7 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 6e
- CO2 mérési norma
- WLTP
- CO2 kibocsátás
- 105-107 g/km
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 21 KM @ 4264 obr./min
- Elektromos motor nyomaték
- 51 Nm
- Elektromos motor elhelyezkedés
- Integrálva a hajtóművel
- Motor modell / kód
- HN09
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 1199 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Közvetlen befecskendezés
- Motor típus
- Turbo kompresszor, Intercooler
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Henger átmérő
- 75 mm
- Hengerfutás
- 90.5 mm
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 3.5 l
- Teljesítmény
- 136 KM @ 5500 obr./min
- Nyomaték
- 230 Nm @ 1750 obr./min
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 510 l
- Saját tömeg
- 1336-1399 kg
- Megengedett össztömeg
- 1800 kg
- Maximális vontatmány tömeg fékkel 12%-os emelkedésnél
- 1100 kg
- Maximális vontatmány tömeg fék nélkül
- 705 kg
- Vontatmány maximális nyomás a vonóhorogra
- 61 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4600 mm
- Szélesség
- 1834 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2032 mm
- Magasság
- 1515-1525 mm
- Tengelytáv
- 2670 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1545-1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1545-1560 mm
- Hasmagasság
- 156 mm
- Első túlnyúlás
- 880 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 1050 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 6
- Automata sebességváltó típusa
- e-DSC
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 195/60 R18 96H
- Felni méret
- 18
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
e 54 kWh (156 KM)
Elektromosság · 2023–2024
- Üzemanyag típusa
- Elektromosság
- Maximális sebesség
- 150 km/h
Ezen az oldalon
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzéseAlapvető információk a kiadásról
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Márka
- Citroen
- Modell
- C4 X
- Kiadás
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 54 kWh (156 KM)
- Motor típusa
- BEV (Elektromos hajtású jármű)
- Ajtók száma
- 4
- Gyártás kezdete
- 2023
- Gyártás befejezése
- 2024
- Karosszéria típus
- SUV, Crossover, Fastback
- Helyek száma
- 5
- Üzemanyag típusa
- Elektromosság
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 150 km/h
- Akku bruttó kapacitás
- 54 kWh
- Norma az elektromos hatótáv méréséhez
- WLTP
- Elektromos hatótáv
- 413-422 km
- Norma az átlagos energiafogyasztás méréséhez
- WLTP
- Átlagos energiafogyasztás
- 14.7-15.0 kWh/100 km
Motor
- Elektromos motor maximális teljesítmény
- 156 KM
- Elektromos motor nyomaték
- 270 Nm
- Elektromos motor elhelyezkedés
- Első tengely, Keresztben
- Rendszer teljesítmény
- 156 KM
- Rendszer nyomaték
- 270 Nm
Térfogat és súly
- Minimum csomagtér
- 510 l
- Saját tömeg
- 1584-1659 kg
- Megengedett össztömeg
- 2040 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 4600 mm
- Szélesség
- 1834 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 2032 mm
- Magasság
- 1515-1525 mm
- Tengelytáv
- 2670 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1545-1560 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1545-1560 mm
- Hasmagasság
- 156 mm
- Első túlnyúlás
- 880 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 1050 mm
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 1
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Tárcsafékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Szervokormány
- Elektromos szervokormány
- Gumi méret
- 195/60 R18 96H
- Felni méret
- 18
- ABS
- igen