Voertuigspecificaties
Citroen C4 X (Phase I, 2022)
Vergelijk alle 6 motorvarianten van de Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022) en open vervolgens de technische gegevens voor de exacte aandrijflijn en het bouwjaar.
Voertuighistorierapport
Koopt u een tweedehands Citroen C4 X (Phase I, 2022)? Controleer de historie van het exacte voertuig
Een VIN-rapport kan helpen om de exacte motorvariant, uitrusting, kilometerstandregistraties en gemelde schades te bevestigen voordat u koopt.
Voertuigfoto’s
1 van 45
Vergroten Kies een aandrijflijn
Motorversies
Selecteer een rij om de kerncijfers en gedetailleerde specificaties hieronder bij te werken.
6 versies · 2 Elektriciteit · 3 Benzine · 1 Dieselolie
| Motor | Brandstof | Vermogen | Productie |
|---|---|---|---|
| e 50 kWh (136 KM) Geselecteerd | Elektriciteit | 2022–2024 | |
| 1.2 PureTech (100 KM) Geselecteerd | Benzine | 100 KM | 2022–2024 |
| 1.2 PureTech (130 KM) Automatic Geselecteerd | Benzine | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic Geselecteerd | Dieselolie | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC Geselecteerd | Benzine | 136 KM | 2024 |
| e 54 kWh (156 KM) Geselecteerd | Elektriciteit | 2023–2024 |
Geen overeenkomende motorversie
Probeer een modelnummer, een vermogenswaarde of wis de brandstoffilter.
Geselecteerde motorversie
e 50 kWh (136 KM)
Elektriciteit · 2022–2024
- Brandstoftype
- Elektriciteit
- Maximale snelheid
- 150 km/h
Op deze pagina
Basisinformatie over de versie
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Merk
- Citroen
- Model
- C4 X
- Versie
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 50 kWh (136 KM)
- Motor Type
- BEV (Voertuig met elektrische aandrijving)
- Aantal deuren
- 4
- Begin productie
- 2022
- Einde productie
- 2024
- Carrosserietype
- SUV, Crossover, Fastback
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Elektriciteit
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 150 km/h
- Brutocapaciteit van de accu
- 50 kWh
- Standaard voor het meten van elektrisch bereik
- WLTP
- Actieradius in elektrische modus
- 353-360 km
- Standaard voor het meten van gemiddelde energieverbruik
- WLTP
- Gemiddeld energieverbruik
- 15-15.5 kWh/100 km
Motor
- Maximale vermogen van elektrische motor
- 136 KM
- Koppel van elektrische motor
- 260 Nm
- Positie van elektrische motor
- Vooras, Dwars
- Vermogensysteem
- 136 KM
- Koppelsysteem
- 260 Nm
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 510 l
- Maximale bagageruimte
- 1360 l
- Leeggewicht
- 1584-1659 kg
- Toegestane massa
- 2040 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4600 mm
- Breedte
- 1800 mm
- Breedte met ingeklapte spiegels
- 1834 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 2032 mm
- Hoogte
- 1515-1525 mm
- Wielbasis
- 2670 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1545-1560 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1545-1560 mm
- Bodemvrijheid
- 156 mm
- Voorste overhang
- 880 mm
- Achterste overhang
- 1050 mm
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 1
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 195/60 R18 96H
- Velgmaat
- 18
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.2 PureTech (100 KM)
Benzine · 2022–2024
- Motorvermogen
- 100 KM
- Motorinhoud
- 1.199 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Maximale snelheid
- 184 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Merk
- Citroen
- Model
- C4 X
- Versie
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (100 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 4
- Begin productie
- 2022
- Einde productie
- 2024
- Carrosserietype
- SUV, Crossover, Fastback
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 184 km/h
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6.6 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 5.1 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.3 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d
- Standaard voor CO2-meting
- WLTP
- CO2-emissies
- 120 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- HNEEB2ADTD
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1199 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Vermogen
- 100 KM @ 5500 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Leeggewicht
- 1300 kg
- Toegestane massa
- 1690 kg
- Toegestane laadcapaciteit op dak
- 80 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1000 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 650 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4600 mm
- Breedte
- 1800 mm
- Hoogte
- 1525 mm
- Wielbasis
- 2670 mm
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Velgmaat
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.2 PureTech (130 KM) Automatic
Benzine · 2022–2024
- Motorvermogen
- 130 KM
- Motorinhoud
- 1.199 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Maximale snelheid
- 200 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Merk
- Citroen
- Model
- C4 X
- Versie
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (130 KM) Automatic
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 4
- Begin productie
- 2022
- Einde productie
- 2024
- Carrosserietype
- SUV, Crossover, Fastback
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 200 km/h
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 7.5 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 5.4 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.7 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d
- Standaard voor CO2-meting
- WLTP
- CO2-emissies
- 129 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- HNSEB2ADTS
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1199 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Vermogen
- 130 KM @ 5500 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Leeggewicht
- 1364 kg
- Toegestane massa
- 1775 kg
- Toegestane laadcapaciteit op dak
- 80 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1200 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 680 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4600 mm
- Breedte
- 1800 mm
- Hoogte
- 1525 mm
- Wielbasis
- 2670 mm
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 8
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Velgmaat
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
Dieselolie · 2022–2024
- Motorvermogen
- 130 KM
- Motorinhoud
- 1.499 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Maximale snelheid
- 206 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Merk
- Citroen
- Model
- C4 X
- Versie
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 4
- Begin productie
- 2022
- Einde productie
- 2024
- Carrosserietype
- SUV, Crossover, Fastback
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 206 km/h
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 5.8 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 4.9 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6d
- Standaard voor CO2-meting
- WLTP
- CO2-emissies
- 128 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- YHZDV5RC
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1499 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Vermogen
- 130 KM @ 3750 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 50 l
- Leeggewicht
- 1395 kg
- Toegestane massa
- 1785 kg
- Toegestane laadcapaciteit op dak
- 80 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1200 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 695 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4600 mm
- Breedte
- 1800 mm
- Hoogte
- 1525 mm
- Wielbasis
- 2670 mm
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 8
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Velgmaat
- 16; 17; 18
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
Benzine · 2024
- Motorvermogen
- 136 KM
- Koppel
- 230 Nm
- Motorinhoud
- 1.199 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 8,1 s
- Maximale snelheid
- 206 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Merk
- Citroen
- Model
- C4 X
- Versie
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
- Motor Type
- MHEV (milde hybride systeem)
- Aantal deuren
- 4
- Begin productie
- 2024
- Einde productie
- 2024
- Carrosserietype
- SUV, Crossover, Fastback
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 206 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 8.1 s
- Brutocapaciteit van de accu
- 0.89 kWh
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4.3-4.4 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Standaard voor brandstofverbruik metingen
- WLTP
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 4.7 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6e
- Standaard voor CO2-meting
- WLTP
- CO2-emissies
- 105-107 g/km
Motor
- Maximale vermogen van elektrische motor
- 21 KM @ 4264 obr./min
- Koppel van elektrische motor
- 51 Nm
- Positie van elektrische motor
- Geïntegreerd met de transmissie
- Model / Motorcode
- HN09
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1199 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Cilinder diameter
- 75 mm
- Slaglengte
- 90.5 mm
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 3.5 l
- Vermogen
- 136 KM @ 5500 obr./min
- Koppel
- 230 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 510 l
- Leeggewicht
- 1336-1399 kg
- Toegestane massa
- 1800 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1100 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 705 kg
- Toegestane druk van aanhanger op trekhaak
- 61 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4600 mm
- Breedte
- 1834 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 2032 mm
- Hoogte
- 1515-1525 mm
- Wielbasis
- 2670 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1545-1560 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1545-1560 mm
- Bodemvrijheid
- 156 mm
- Voorste overhang
- 880 mm
- Achterste overhang
- 1050 mm
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Type automatische transmissie
- e-DSC
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 195/60 R18 96H
- Velgmaat
- 18
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
e 54 kWh (156 KM)
Elektriciteit · 2023–2024
- Brandstoftype
- Elektriciteit
- Maximale snelheid
- 150 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Merk
- Citroen
- Model
- C4 X
- Versie
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 54 kWh (156 KM)
- Motor Type
- BEV (Voertuig met elektrische aandrijving)
- Aantal deuren
- 4
- Begin productie
- 2023
- Einde productie
- 2024
- Carrosserietype
- SUV, Crossover, Fastback
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Elektriciteit
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 150 km/h
- Brutocapaciteit van de accu
- 54 kWh
- Standaard voor het meten van elektrisch bereik
- WLTP
- Actieradius in elektrische modus
- 413-422 km
- Standaard voor het meten van gemiddelde energieverbruik
- WLTP
- Gemiddeld energieverbruik
- 14.7-15.0 kWh/100 km
Motor
- Maximale vermogen van elektrische motor
- 156 KM
- Koppel van elektrische motor
- 270 Nm
- Positie van elektrische motor
- Vooras, Dwars
- Vermogensysteem
- 156 KM
- Koppelsysteem
- 270 Nm
Volume en gewicht
- Minimale bagageruimte
- 510 l
- Leeggewicht
- 1584-1659 kg
- Toegestane massa
- 2040 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4600 mm
- Breedte
- 1834 mm
- Breedte met uitgeklapte spiegels
- 2032 mm
- Hoogte
- 1515-1525 mm
- Wielbasis
- 2670 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1545-1560 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1545-1560 mm
- Bodemvrijheid
- 156 mm
- Voorste overhang
- 880 mm
- Achterste overhang
- 1050 mm
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 1
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Schijfremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 195/60 R18 96H
- Velgmaat
- 18
- ABS
- ja