Tehničke specifikacije vozila
Citroen C4 X (Phase I, 2022)
Usporedite svih 6 izvedbi motora modela Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022), a zatim otvorite tehničke podatke za točan pogonski sklop i godinu proizvodnje.
Izvješće o povijesti vozila
Kupujete Citroen C4 X (Phase I, 2022) iz druge ruke? Provjerite povijest baš tog vozila
Izvješće na temelju VIN broja može pomoći potvrditi točan motor, opremu, zapise o kilometraži i prijavljena oštećenja prije kupnje.
Fotografije vozila
1 od 45
Povećaj prikaz Odaberite pogonski sklop
Izvedbe motora
Odaberite redak kako biste ažurirali ključne pokazatelje i detaljne specifikacije u nastavku.
6 izvedbi · 2 Elektricitet · 3 Benzin · 1 Dizel
| Motor | Gorivo | Snaga | Proizvodnja |
|---|---|---|---|
| e 50 kWh (136 KM) Odabrano | Elektricitet | 2022–2024 | |
| 1.2 PureTech (100 KM) Odabrano | Benzin | 100 KM | 2022–2024 |
| 1.2 PureTech (130 KM) Automatic Odabrano | Benzin | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic Odabrano | Dizel | 130 KM | 2022–2024 |
| 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC Odabrano | Benzin | 136 KM | 2024 |
| e 54 kWh (156 KM) Odabrano | Elektricitet | 2023–2024 |
Nema odgovarajuće izvedbe motora
Pokušajte broj modela, snagu motora ili očistite filtar goriva.
Odabrana izvedba motora
e 50 kWh (136 KM)
Elektricitet · 2022–2024
- Tip goriva
- Elektricitet
- Maksimalna brzina
- 150 km/h
Na ovoj stranici
Osnovne informacije o verziji
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Marka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generacija
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 50 kWh (136 KM)
- Vrsta motora
- BEV (Vozilo sa električnim pogonom)
- Broj vrata
- 4
- Početak proizvodnje
- 2022
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- SUV, Crossover, Fastback
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Elektricitet
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 150 km/h
- Bruto kapacitet baterije
- 50 kWh
- Standard za merenje dometa u električnom režimu
- WLTP
- Domet u električnom režimu
- 353-360 km
- Standard za merenje prosečne potrošnje energije
- WLTP
- Prosečna potrošnja energije
- 15-15.5 kWh/100 km
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 136 KM
- Obrtni moment električnog motora
- 260 Nm
- Položaj električnog motora
- Prednja osovina, Poprečno
- Snaga sistema
- 136 KM
- Obrtni moment sistema
- 260 Nm
Zapremina i težina
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 510 l
- Maksimalna zapremina prtljažnika
- 1360 l
- Težina bez tereta
- 1584-1659 kg
- Dopuštena masa
- 2040 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4600 mm
- Širina
- 1800 mm
- Širina sa sklopljenim ogledalima
- 1834 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2032 mm
- Visina
- 1515-1525 mm
- Međuosovinski razmak
- 2670 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1545-1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1545-1560 mm
- Klirens
- 156 mm
- Prednji previešak
- 880 mm
- Stražnji previešak
- 1050 mm
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 1
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 195/60 R18 96H
- Dimenzija felgi
- 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.2 PureTech (100 KM)
Benzin · 2022–2024
- Snaga motora
- 100 KM
- Zapremina motora
- 1.199 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Maksimalna brzina
- 184 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Marka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generacija
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (100 KM)
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 4
- Početak proizvodnje
- 2022
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- SUV, Crossover, Fastback
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 184 km/h
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 6.6 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 5.1 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.3 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 120 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- HNEEB2ADTD
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1199 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 3
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Snaga
- 100 KM @ 5500 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 50 l
- Težina bez tereta
- 1300 kg
- Dopuštena masa
- 1690 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1000 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 650 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4600 mm
- Širina
- 1800 mm
- Visina
- 1525 mm
- Međuosovinski razmak
- 2670 mm
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.2 PureTech (130 KM) Automatic
Benzin · 2022–2024
- Snaga motora
- 130 KM
- Zapremina motora
- 1.199 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Maksimalna brzina
- 200 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Marka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generacija
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 PureTech (130 KM) Automatic
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 4
- Početak proizvodnje
- 2022
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- SUV, Crossover, Fastback
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 200 km/h
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 7.5 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 5.4 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 5.7 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 129 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- HNSEB2ADTS
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1199 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 3
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Snaga
- 130 KM @ 5500 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 50 l
- Težina bez tereta
- 1364 kg
- Dopuštena masa
- 1775 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 680 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4600 mm
- Širina
- 1800 mm
- Visina
- 1525 mm
- Međuosovinski razmak
- 2670 mm
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 8
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
Dizel · 2022–2024
- Snaga motora
- 130 KM
- Zapremina motora
- 1.499 cm³
- Tip goriva
- Dizel
- Maksimalna brzina
- 206 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Marka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generacija
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.5 BlueHDi (130 KM) Automatic
- Vrsta motora
- Motor sa unutrašnjim sagorevanjem
- Broj vrata
- 4
- Početak proizvodnje
- 2022
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- SUV, Crossover, Fastback
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Dizel
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 206 km/h
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 5.8 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 4.7 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 4.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 128 g/km
Motor
- Model / Kod motora
- YHZDV5RC
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1499 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Diesel common rail
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 4
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Snaga
- 130 KM @ 3750 obr./min
Zapremina i težina
- Zapremina rezervoara
- 50 l
- Težina bez tereta
- 1395 kg
- Dopuštena masa
- 1785 kg
- Dopuštena težina tereta na krovu
- 80 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1200 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 695 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4600 mm
- Širina
- 1800 mm
- Visina
- 1525 mm
- Međuosovinski razmak
- 2670 mm
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 8
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 215/65 R16 98H; 215/60 R17 96H; 195/60 R18 96H
- Dimenzija felgi
- 16; 17; 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
Benzin · 2024
- Snaga motora
- 136 KM
- Obrtni moment
- 230 Nm
- Zapremina motora
- 1.199 cm³
- Tip goriva
- Benzin
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8,1 s
- Maksimalna brzina
- 206 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Marka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generacija
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- 1.2 (136 KM) Mild Hybrid e-DSC
- Vrsta motora
- MHEV (blagi hibridni sistem)
- Broj vrata
- 4
- Početak proizvodnje
- 2024
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- SUV, Crossover, Fastback
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Benzin
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 206 km/h
- Ubrzanje 0 – 100 km/h
- 8.1 s
- Bruto kapacitet baterije
- 0.89 kWh
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Gradski ciklus
- 4.3-4.4 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Van gradski ciklus
- 4.7 l/100 km
- Standard merenja potrošnje goriva
- WLTP
- Potrošnja goriva – Mešoviti ciklus
- 4.7 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6e
- Standard merenja CO2
- WLTP
- Emisije CO2
- 105-107 g/km
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 21 KM @ 4264 obr./min
- Obrtni moment električnog motora
- 51 Nm
- Položaj električnog motora
- Integrisano sa menjačem
- Model / Kod motora
- HN09
- Položaj motora
- Napred, Poprečno
- Zapremina motora
- 1199 cm³
- Sistem ubrizgavanja goriva
- Direktno ubrizgavanje
- Tip motora
- Turbo kompresor, Interkuler
- Konfiguracija motora
- Rendasti
- Broj cilindara
- 3
- Prečnik cilindara
- 75 mm
- Hod klipa
- 90.5 mm
- Broj ventila po cilindru
- 4
- Zapremina motorne ulja
- 3.5 l
- Snaga
- 136 KM @ 5500 obr./min
- Obrtni moment
- 230 Nm @ 1750 obr./min
Zapremina i težina
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 510 l
- Težina bez tereta
- 1336-1399 kg
- Dopuštena masa
- 1800 kg
- Dopuštena težina prikolice s kočnicama pri kretanju uzbrdo s nagibom od 12%
- 1100 kg
- Dopuštena težina prikolice bez kočnica
- 705 kg
- Dopuštena težina prikolice na kuka
- 61 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4600 mm
- Širina
- 1834 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2032 mm
- Visina
- 1515-1525 mm
- Međuosovinski razmak
- 2670 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1545-1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1545-1560 mm
- Klirens
- 156 mm
- Prednji previešak
- 880 mm
- Stražnji previešak
- 1050 mm
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 6
- Tip automatskog menjača
- e-DSC
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 195/60 R18 96H
- Dimenzija felgi
- 18
- ABS
- da
Odabrana izvedba motora
e 54 kWh (156 KM)
Elektricitet · 2023–2024
- Tip goriva
- Elektricitet
- Maksimalna brzina
- 150 km/h
Na ovoj stranici
POVIJEST VOZILA
Kupujete automobil? Provjerite njegovu povijest prije nego donesete odluku!
Provjerite povijest vozilaOsnovne informacije o verziji
Citroen C4 X C4 X (Phase I, 2022)- Marka
- Citroen
- Model
- C4 X
- Generacija
- C4 X (Phase I, 2022)
- Motor
- e 54 kWh (156 KM)
- Vrsta motora
- BEV (Vozilo sa električnim pogonom)
- Broj vrata
- 4
- Početak proizvodnje
- 2023
- Kraj proizvodnje
- 2024
- Tip karoserije
- SUV, Crossover, Fastback
- Broj mesta
- 5
- Tip goriva
- Elektricitet
Efikasnost
- Maksimalna brzina
- 150 km/h
- Bruto kapacitet baterije
- 54 kWh
- Standard za merenje dometa u električnom režimu
- WLTP
- Domet u električnom režimu
- 413-422 km
- Standard za merenje prosečne potrošnje energije
- WLTP
- Prosečna potrošnja energije
- 14.7-15.0 kWh/100 km
Motor
- Maksimalna snaga električnog motora
- 156 KM
- Obrtni moment električnog motora
- 270 Nm
- Položaj električnog motora
- Prednja osovina, Poprečno
- Snaga sistema
- 156 KM
- Obrtni moment sistema
- 270 Nm
Zapremina i težina
- Minimalna zapremina prtljažnika
- 510 l
- Težina bez tereta
- 1584-1659 kg
- Dopuštena masa
- 2040 kg
Dimenzije vozila
- Dužina
- 4600 mm
- Širina
- 1834 mm
- Širina s razvučenim ogledalima
- 2032 mm
- Visina
- 1515-1525 mm
- Međuosovinski razmak
- 2670 mm
- Razmak prednjih kotača
- 1545-1560 mm
- Razmak stražnjih kotača
- 1545-1560 mm
- Klirens
- 156 mm
- Prednji previešak
- 880 mm
- Stražnji previešak
- 1050 mm
Sistem pogona, Kočnice i vešanje
- Pogon
- Pogon na prednje kotače
- Broj brzina
- 1
- Prednji kočioni sistem
- Ventilirani diskovi
- Stražnji kočioni sistem
- Diskovi
- Sistem upravljanja
- Zupčasta menjača
- Servo upravljač
- Električni servo
- Dimenzija guma
- 195/60 R18 96H
- Dimenzija felgi
- 18
- ABS
- da