Technické údaje vozidla
Renault Captur Captur
Porovnajte všetky 5 verzie motora modelu Renault Captur Captur a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Renault Captur Captur z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Fotografie vozidiel
1 z 15
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
5 verzií · 2 Benzín · 3 Nafta
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 0.9 TCe (90 KM) start&stop Vybrané | Benzín | 90 KM | 2013–2017 |
| 1.2 TCe (120 KM) EDC Vybrané | Benzín | 120 KM | 2013–2017 |
| 1.5 dCi (90 KM) start&stop Vybrané | Nafta | 90 KM | 2013–2017 |
| 1.5 dCi (90 KM) EDC Vybrané | Nafta | 90 KM | 2013–2017 |
| 1.5 dCi (110 KM) Vybrané | Nafta | 110 KM | 2013–2017 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
0.9 TCe (90 KM) start&stop
Benzín · 2013–2017
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 135 Nm
- Objem motora
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12,9 s
- Maximálna rýchlosť
- 171 km/h
Na tejto stránke
Základné informácie o verzii
Renault Captur Captur- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) start&stop
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2013
- Koniec výroby
- 2017
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 171 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12.9 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.4 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 5
- Emisie CO2
- 114 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4B400
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 898 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5250 obr./min
- Krútiaci moment
- 135 Nm @ 2500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 45 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 377 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1235 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1164 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1663 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4122 mm
- Šírka
- 1778 mm
- Výška
- 1566 mm
- Rázvor
- 2606 mm
- Rozchod predných kolies
- 1531 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1516 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.42 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Veľkosť diskov
- 16; 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.2 TCe (120 KM) EDC
Benzín · 2013–2017
- Výkon motora
- 120 KM
- Krútiaci moment
- 190 Nm
- Objem motora
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10,9 s
- Maximálna rýchlosť
- 192 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur
- Motor
- 1.2 TCe (120 KM) EDC
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2013
- Koniec výroby
- 2017
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 192 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 10.9 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.6 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.7 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.4 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 5
- Emisie CO2
- 125 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H5F403
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1199 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.6 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 120 KM @ 4900 obr./min
- Krútiaci moment
- 190 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 45 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 377 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1235 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1255 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1726 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4122 mm
- Šírka
- 1778 mm
- Výška
- 1566 mm
- Rázvor
- 2606 mm
- Rozchod predných kolies
- 1531 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1516 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.42 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Typ automatickej prevodovky
- EDC
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Veľkosť diskov
- 16; 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (90 KM) start&stop
Nafta · 2013–2017
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 220 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13,1 s
- Maximálna rýchlosť
- 171 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) start&stop
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2013
- Koniec výroby
- 2017
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 171 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13.1 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 4 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.4 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 5
- Emisie CO2
- 95 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K608
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 5 l
- Výkon
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Krútiaci moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 45 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 377 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1235 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1245 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1729 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4122 mm
- Šírka
- 1778 mm
- Výška
- 1566 mm
- Rázvor
- 2606 mm
- Rozchod predných kolies
- 1531 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1516 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.42 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Veľkosť diskov
- 16; 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (90 KM) EDC
Nafta · 2013–2017
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 220 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Maximálna rýchlosť
- 170 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) EDC
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2013
- Koniec výroby
- 2017
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 170 km/h
- Emisný štandard
- Euro 5
- Emisie CO2
- 103 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K609
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 5 l
- Výkon
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Krútiaci moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 45 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 377 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1235 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1288 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1763 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4122 mm
- Šírka
- 1778 mm
- Výška
- 1566 mm
- Rázvor
- 2606 mm
- Rozchod predných kolies
- 1531 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1516 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.42 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Typ automatickej prevodovky
- EDC
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Pružná nosník
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Veľkosť diskov
- 16; 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (110 KM)
Nafta · 2013–2017
- Výkon motora
- 110 KM
- Krútiaci moment
- 260 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11,03 s
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Renault Captur Captur- Značka
- Renault
- Model
- Captur
- Generácia
- Captur
- Motor
- 1.5 dCi (110 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2013
- Koniec výroby
- 2017
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11.03 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 4 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.6 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 98 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K646
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Stupeň kompresie
- 16
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 5 l
- Výkon
- 110 KM @ 4000 obr./min
- Krútiaci moment
- 260 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 45 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 377 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1235 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1190 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1743 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1200 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 630 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4122 mm
- Šírka
- 1778 mm
- Výška
- 1566 mm
- Rázvor
- 2606 mm
- Rozchod predných kolies
- 1531 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1516 mm
- Svetlá výška
- 170 mm
- Predný previs
- 866 mm
- Zadný previs
- 650 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 11 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Veľkosť diskov
- 16; 17
- ABS
- áno