Voertuigspecificaties
Renault Captur Captur
Vergelijk alle 5 motorvarianten van de Renault Captur Captur en open vervolgens de technische gegevens voor de exacte aandrijflijn en het bouwjaar.
Voertuighistorierapport
Koopt u een tweedehands Renault Captur Captur? Controleer de historie van het exacte voertuig
Een VIN-rapport kan helpen om de exacte motorvariant, uitrusting, kilometerstandregistraties en gemelde schades te bevestigen voordat u koopt.
Voertuigfoto’s
1 van 15
Vergroten Kies een aandrijflijn
Motorversies
Selecteer een rij om de kerncijfers en gedetailleerde specificaties hieronder bij te werken.
5 versies · 2 Benzine · 3 Dieselolie
| Motor | Brandstof | Vermogen | Productie |
|---|---|---|---|
| 0.9 TCe (90 KM) start&stop Geselecteerd | Benzine | 90 KM | 2013–2017 |
| 1.2 TCe (120 KM) EDC Geselecteerd | Benzine | 120 KM | 2013–2017 |
| 1.5 dCi (90 KM) start&stop Geselecteerd | Dieselolie | 90 KM | 2013–2017 |
| 1.5 dCi (90 KM) EDC Geselecteerd | Dieselolie | 90 KM | 2013–2017 |
| 1.5 dCi (110 KM) Geselecteerd | Dieselolie | 110 KM | 2013–2017 |
Geen overeenkomende motorversie
Probeer een modelnummer, een vermogenswaarde of wis de brandstoffilter.
Geselecteerde motorversie
0.9 TCe (90 KM) start&stop
Benzine · 2013–2017
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 135 Nm
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12,9 s
- Maximale snelheid
- 171 km/h
Op deze pagina
Basisinformatie over de versie
Renault Captur Captur- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) start&stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2013
- Einde productie
- 2017
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 171 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 12.9 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 5
- CO2-emissies
- 114 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H4B400
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 898 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.1 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 5250 obr./min
- Koppel
- 135 Nm @ 2500 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 377 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1164 kg
- Toegestane massa
- 1663 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1566 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.2 TCe (120 KM) EDC
Benzine · 2013–2017
- Motorvermogen
- 120 KM
- Koppel
- 190 Nm
- Motorinhoud
- 1.199 cm³
- Brandstoftype
- Benzine
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10,9 s
- Maximale snelheid
- 192 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur
- Motor
- 1.2 TCe (120 KM) EDC
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2013
- Einde productie
- 2017
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Benzine
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 192 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 10.9 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 6.6 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 4.7 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 5.4 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 5
- CO2-emissies
- 125 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- H5F403
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1199 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Directe injectie
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 4
- Motoroliecapaciteit
- 4.6 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 4.5 l
- Vermogen
- 120 KM @ 4900 obr./min
- Koppel
- 190 Nm @ 2000 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 377 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1255 kg
- Toegestane massa
- 1726 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1566 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Type automatische transmissie
- EDC
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (90 KM) start&stop
Dieselolie · 2013–2017
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13,1 s
- Maximale snelheid
- 171 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) start&stop
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2013
- Einde productie
- 2017
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 171 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 13.1 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 3.4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.6 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 5
- CO2-emissies
- 95 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K608
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 377 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1245 kg
- Toegestane massa
- 1729 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1566 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 5
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (90 KM) EDC
Dieselolie · 2013–2017
- Motorvermogen
- 90 KM
- Koppel
- 220 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Maximale snelheid
- 170 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) EDC
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2013
- Einde productie
- 2017
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 170 km/h
- Emissienorm
- Euro 5
- CO2-emissies
- 103 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K609
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 5 l
- Vermogen
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 377 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1288 kg
- Toegestane massa
- 1763 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1566 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Minimale draaicirkel
- 10.42 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Type automatische transmissie
- EDC
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Veerbalk
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja
Geselecteerde motorversie
1.5 dCi (110 KM)
Dieselolie · 2013–2017
- Motorvermogen
- 110 KM
- Koppel
- 260 Nm
- Motorinhoud
- 1.461 cm³
- Brandstoftype
- Dieselolie
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11,03 s
- Maximale snelheid
- 175 km/h
Op deze pagina
VOERTUIGGESCHIEDENIS
Koopt u een auto? Controleer de geschiedenis voordat u een beslissing neemt!
Check vehicle historyBasisinformatie over de versie
Renault Captur Captur- Merk
- Renault
- Model
- Captur
- Versie
- Captur
- Motor
- 1.5 dCi (110 KM)
- Motor Type
- Verbrandingsmotor
- Aantal deuren
- 5
- Begin productie
- 2013
- Einde productie
- 2017
- Carrosserietype
- Crossover
- Aantal plaatsen
- 5
- Brandstoftype
- Dieselolie
Efficiëntie
- Maximale snelheid
- 175 km/h
- Versnelling 0 – 100 km/u
- 11.03 s
- Brandstofverbruik – Stedelijke cyclus
- 4 l/100 km
- Brandstofverbruik – Buitenstedelijke cyclus
- 3.6 l/100 km
- Brandstofverbruik – Gecombineerde cyclus
- 3.7 l/100 km
- Emissienorm
- Euro 6
- CO2-emissies
- 98 g/km
Motor
- Model / Motorcode
- K9K646
- Motorpositie
- Van voren, Dwars
- Motorinhoud
- 1461 cm³
- Brandstofinjectiesysteem
- Diesel common rail
- Motor type
- Turbo compressor, Intercooler
- Motorconfiguratie
- In lijn
- Aantal cilinders
- 4
- Cilinder diameter
- 76 mm
- Slaglengte
- 80.5 mm
- Compressieverhouding
- 16
- Aantal kleppen per cilinder
- 2
- Motoroliecapaciteit
- 4.5 l
- Koelvloeistofcapaciteit
- 5 l
- Vermogen
- 110 KM @ 4000 obr./min
- Koppel
- 260 Nm @ 1750 obr./min
Volume en gewicht
- Brandstoftankvolume
- 45 l
- Minimale bagageruimte
- 377 l
- Maximale bagageruimte
- 1235 l
- Leeggewicht
- 1190 kg
- Toegestane massa
- 1743 kg
- Toegestane massa van aanhanger met remmen bij starten op een helling van 12%
- 1200 kg
- Toegestane massa van aanhanger zonder remmen
- 630 kg
Afmetingen van het voertuig
- Lengte
- 4122 mm
- Breedte
- 1778 mm
- Hoogte
- 1566 mm
- Wielbasis
- 2606 mm
- Vooras spoorbreedte
- 1531 mm
- Achteras spoorbreedte
- 1516 mm
- Bodemvrijheid
- 170 mm
- Voorste overhang
- 866 mm
- Achterste overhang
- 650 mm
- Minimale draaicirkel
- 11 m
Aandrijfsysteem, Remmen en ophangingen
- Aandrijving
- Aandrijving op de voorwielen
- Aantal versnellingen
- 6
- Voorvering
- Onafhankelijk, McPherson type met schroefveer en stabilisatorstang
- Achtervering
- Half-onafhankelijke veer
- Voorremmen
- Geventileerde schijfremmen
- Achterremmen
- Trommelremmen
- Stuursysteem
- Tandwielversnelling
- Stuurbekrachtiging
- Elektrische bekrachtiging
- Bandenmaat
- 205/60 R16; 205/55 R17
- Velgmaat
- 16; 17
- ABS
- ja