Preskočiť na obsah

Technické údaje vozidla

Citroen C1 II (Phase I, 2014 3-door)

Porovnajte všetky 7 verzie motora modelu Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.

Správa o histórii vozidla

Kupujete Citroen C1 II (Phase I, 2014 3-door) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla

Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.

Čo je VIN?
1 z 4
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door) Zväčšiť zobrazenie
Fotografia: VonNortheim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Galéria vozidiel

Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)

Fotografia: VonNortheim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Zvoľte pohon

Verzie motora

Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.

7 verzií · 7 Benzín

Motor Palivo Výkon Výroba
1.0 VTi (69 KM) S&S Vybrané Benzín 69 KM 2014–2018
1.2 PureTech (82 KM) Vybrané Benzín 82 KM 2014–2018
1.0 VTi (69 KM) ETG Vybrané Benzín 69 KM 2014–2018
1.0 VTi (69 KM) Vybrané Benzín 69 KM 2014–2018
Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S Vybrané Benzín 72 KM 2019–2022
Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S Vybrané Benzín 72 KM 2018–2019
Airscape 1.0 VTi (72 KM) Vybrané Benzín 72 KM 2018–2019

Vybraná verzia motora

1.0 VTi (69 KM) S&S

Benzín · 2014–2018

Výkon motora
69 KM
Krútiaci moment
95 Nm
Objem motora
998 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14,3 s
Maximálna rýchlosť
157 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
1.0 VTi (69 KM) S&S
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2014
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
157 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14.3 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
4.5 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.5 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
3.8 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
88 g/km

Motor

Model / Kód motora
1KR-FE
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
998 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
71 mm
Zdvih piestu
84 mm
Stupeň kompresie
11.5
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
2.8 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
69 KM @ 6000 obr./min
Krútiaci moment
95 Nm @ 4800 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Koeficient odporu vzduchu (Cx)
0.285
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
855 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3465 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
665 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Veľkosť pneumatík
165/65 R14
Veľkosť diskov
14
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.2 PureTech (82 KM)

Benzín · 2014–2018

Výkon motora
82 KM
Krútiaci moment
116 Nm
Objem motora
1 199 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11 s
Maximálna rýchlosť
171 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
1.2 PureTech (82 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2014
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
171 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
11 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5.4 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.7 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.3 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
99 g/km

Motor

Model / Kód motora
HMTEB2D
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
1199 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Rádius ovládania
DOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
75 mm
Zdvih piestu
90.5 mm
Stupeň kompresie
11
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
3.25 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
82 KM @ 5750 obr./min
Krútiaci moment
116 Nm @ 2750 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Koeficient odporu vzduchu (Cx)
0.28
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
865 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3465 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
665 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
200 mm
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Veľkosť pneumatík
165/60 R15
Veľkosť diskov
15
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.0 VTi (69 KM) ETG

Benzín · 2014–2018

Výkon motora
69 KM
Krútiaci moment
95 Nm
Objem motora
998 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14,6 s
Maximálna rýchlosť
157 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
1.0 VTi (69 KM) ETG
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2014
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
157 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14.6 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.8 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.2 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
97 g/km

Motor

Model / Kód motora
1KR-FE
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
998 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
71 mm
Zdvih piestu
84 mm
Stupeň kompresie
11.5
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
2.8 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
69 KM @ 6000 obr./min
Krútiaci moment
95 Nm @ 4800 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Koeficient odporu vzduchu (Cx)
0.287
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
860 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3465 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
665 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Typ automatickej prevodovky
ETG
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
200 mm
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Veľkosť pneumatík
165/65 R14
Veľkosť diskov
14
ABS
áno

Vybraná verzia motora

1.0 VTi (69 KM)

Benzín · 2014–2018

Výkon motora
69 KM
Krútiaci moment
95 Nm
Objem motora
998 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14,3 s
Maximálna rýchlosť
157 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
1.0 VTi (69 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2014
Koniec výroby
2018
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
157 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
14.3 s
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.6 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.1 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
95 g/km

Motor

Model / Kód motora
1KR-FE
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
998 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
71 mm
Zdvih piestu
84 mm
Stupeň kompresie
11.5
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
2.8 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
69 KM @ 6000 obr./min
Krútiaci moment
95 Nm @ 4800 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Koeficient odporu vzduchu (Cx)
0.29
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
840 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3465 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
665 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
200 mm
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Veľkosť pneumatík
165/65 R14
Veľkosť diskov
14
ABS
áno

Vybraná verzia motora

Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S

Benzín · 2019–2022

Výkon motora
72 KM
Krútiaci moment
93 Nm
Objem motora
998 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12,6 s
Maximálna rýchlosť
160 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2019
Koniec výroby
2022
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
160 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
12.6 s
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Mestský cyklus
5.4-5.5 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
4.7-4.8 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
WLTP
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.8-4.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6d
Štandard merania CO2
WLTP
Emisie CO2
108-111 g/km

Motor

Model / Kód motora
1KR-FE
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
998 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
71 mm
Zdvih piestu
84 mm
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
2.8 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
72 KM @ 6000 obr./min
Krútiaci moment
93 Nm @ 4400 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
855 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3466 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
666 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
165/65 R14; 165/60 R15
Veľkosť diskov
14; 15
ABS
áno

Vybraná verzia motora

Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S

Benzín · 2018–2019

Výkon motora
72 KM
Krútiaci moment
93 Nm
Objem motora
998 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
13,8 s
Maximálna rýchlosť
160 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2018
Koniec výroby
2019
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
160 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
13.8 s
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mestský cyklus
4.2 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.6 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
3.8 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6c
Štandard merania CO2
NEDC
Emisie CO2
86 g/km

Motor

Model / Kód motora
1KR-FE
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
998 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
71 mm
Zdvih piestu
84 mm
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
2.8 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
72 KM @ 6000 obr./min
Krútiaci moment
93 Nm @ 4400 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
860 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3466 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
666 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
200 mm
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
165/65 R14; 165/60 R15
Veľkosť diskov
14; 15
ABS
áno

Vybraná verzia motora

Airscape 1.0 VTi (72 KM)

Benzín · 2018–2019

Výkon motora
72 KM
Krútiaci moment
93 Nm
Objem motora
998 cm³
Typ paliva
Benzín
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
13,8 s
Maximálna rýchlosť
160 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Citroen
Model
C1
Generácia
C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Motor
Airscape 1.0 VTi (72 KM)
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
3
Začiatok výroby
2018
Koniec výroby
2019
Typ karosérie
Hatchback
Počet miest
4
Typ paliva
Benzín

Účinnosť

Maximálna rýchlosť
160 km/h
Zrýchlenie 0 – 100 km/h
13.8 s
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mestský cyklus
4.9 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
3.6 l/100 km
Štandard merania spotreby paliva
NEDC
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
4.1 l/100 km
Emisný štandard
Euro 6c
Štandard merania CO2
NEDC
Emisie CO2
93 g/km

Motor

Model / Kód motora
1KR-FE
Poloha motora
Vpredu, Priečne
Objem motora
998 cm³
Systém vstrekovania paliva
Viacbodový vstrek
Typ motora
Atmosférický motor
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
3
Priemer valcov
71 mm
Zdvih piestu
84 mm
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
2.8 l
Objem chladiva
3.6 l
Výkon
72 KM @ 6000 obr./min
Krútiaci moment
93 Nm @ 4400 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
35 l
Minimálny objem batožinového priestoru
196 l
Maximálny objem batožinového priestoru
780 l
Prevádzková hmotnosť
840 kg
Maximálna hmotnosť
1240 kg
Maximálna hmotnosť nákladu na streche
50 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
3466 mm
Šírka
1615 mm
Šírka so rozloženými zrkadlami
1884 mm
Výška
1460 mm
Rázvor
2340 mm
Rozchod predných kolies
1425 mm
Rozchod zadných kolies
1420 mm
Svetlá výška
120 mm
Predný previs
666 mm
Zadný previs
460 mm
Minimálny polomer otáčania
9.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na predné kolesá
Počet prevodových stupňov
5
Predné odpruženie
Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
Zadné odpruženie
Polozávislé pružinové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Bubnové
Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
200 mm
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
165/65 R14; 165/60 R15
Veľkosť diskov
14; 15
ABS
áno