Tehnični podatki vozila
Citroen C1 II (Phase I, 2014 3-door)
Primerjajte vseh 7 motornih različic modela Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door), nato odprite tehnične podatke za točno določeni pogonski sklop in letnik proizvodnje.
Poročilo o zgodovini vozila
Kupujete rabljeno vozilo Citroen C1 II (Phase I, 2014 3-door)? Preverite zgodovino točno tega vozila
Poročilo VIN lahko pred nakupom pomaga potrditi točen motor, opremo, zapise o prevoženih kilometrih in prijavljeno škodo.
Fotografije vozila
1 od 4
Povečaj prikaz Izberite pogonski sklop
Različice motorjev
Izberite vrstico, da posodobite ključne podatke in podrobne specifikacije spodaj.
7 različic · 7 Bencin
| Motor | Gorivo | Moč | Proizvodnja |
|---|---|---|---|
| 1.0 VTi (69 KM) S&S Izbrano | Bencin | 69 KM | 2014–2018 |
| 1.2 PureTech (82 KM) Izbrano | Bencin | 82 KM | 2014–2018 |
| 1.0 VTi (69 KM) ETG Izbrano | Bencin | 69 KM | 2014–2018 |
| 1.0 VTi (69 KM) Izbrano | Bencin | 69 KM | 2014–2018 |
| Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S Izbrano | Bencin | 72 KM | 2019–2022 |
| Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S Izbrano | Bencin | 72 KM | 2018–2019 |
| Airscape 1.0 VTi (72 KM) Izbrano | Bencin | 72 KM | 2018–2019 |
Ni ustrezne različice motorja
Poskusite številko modela, moč motorja ali počistite filter goriva.
Izbrana različica motorja
1.0 VTi (69 KM) S&S
Bencin · 2014–2018
- Moč motorja
- 69 KM
- Zavojni moment
- 95 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Max hitrost
- 157 km/h
Na tej strani
Osnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- 1.0 VTi (69 KM) S&S
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2014
- Konec proizvodnje
- 2018
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 157 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 4.5 l/100 km
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 3.5 l/100 km
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 3.8 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 5
- CO2 emisije
- 88 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- 1KR-FE
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 71 mm
- Hod bata
- 84 mm
- Stopnja kompresije
- 11.5
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 2.8 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 69 KM @ 6000 obr./min
- Zavojni moment
- 95 Nm @ 4800 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Aerodinamični koeficient (Cx)
- 0.285
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 855 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3465 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 665 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Zadnje vzmetenje
- Pol-neodvisno vzmetenje
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Velikost pnevmatik
- 165/65 R14
- Velikost platišč
- 14
- ABS
- da
Izbrana različica motorja
1.2 PureTech (82 KM)
Bencin · 2014–2018
- Moč motorja
- 82 KM
- Zavojni moment
- 116 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 1199 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 11 s
- Max hitrost
- 171 km/h
Na tej strani
ZGODOVINA VOZILA
Kupujete avto? Preverite njegovo zgodovino, preden sprejmete odločitev!
Preverite zgodovino vozilaOsnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- 1.2 PureTech (82 KM)
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2014
- Konec proizvodnje
- 2018
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 171 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 11 s
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 5.4 l/100 km
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 3.7 l/100 km
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 4.3 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 5
- CO2 emisije
- 99 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- HMTEB2D
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 1199 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Ventilski sistem
- DOHC
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 75 mm
- Hod bata
- 90.5 mm
- Stopnja kompresije
- 11
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 3.25 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 82 KM @ 5750 obr./min
- Zavojni moment
- 116 Nm @ 2750 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Aerodinamični koeficient (Cx)
- 0.28
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 865 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3465 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 665 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Zadnje vzmetenje
- Pol-neodvisno vzmetenje
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Premer zadnjih zavor
- 200 mm
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Velikost pnevmatik
- 165/60 R15
- Velikost platišč
- 15
- ABS
- da
Izbrana različica motorja
1.0 VTi (69 KM) ETG
Bencin · 2014–2018
- Moč motorja
- 69 KM
- Zavojni moment
- 95 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 14,6 s
- Max hitrost
- 157 km/h
Na tej strani
ZGODOVINA VOZILA
Kupujete avto? Preverite njegovo zgodovino, preden sprejmete odločitev!
Preverite zgodovino vozilaOsnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- 1.0 VTi (69 KM) ETG
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2014
- Konec proizvodnje
- 2018
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 157 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 14.6 s
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 5 l/100 km
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 3.8 l/100 km
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 4.2 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 5
- CO2 emisije
- 97 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- 1KR-FE
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 71 mm
- Hod bata
- 84 mm
- Stopnja kompresije
- 11.5
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 2.8 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 69 KM @ 6000 obr./min
- Zavojni moment
- 95 Nm @ 4800 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Aerodinamični koeficient (Cx)
- 0.287
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 860 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3465 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 665 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Tip samodejnega menjalnika
- ETG
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Zadnje vzmetenje
- Pol-neodvisno vzmetenje
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Premer zadnjih zavor
- 200 mm
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Velikost pnevmatik
- 165/65 R14
- Velikost platišč
- 14
- ABS
- da
Izbrana različica motorja
1.0 VTi (69 KM)
Bencin · 2014–2018
- Moč motorja
- 69 KM
- Zavojni moment
- 95 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 14,3 s
- Max hitrost
- 157 km/h
Na tej strani
ZGODOVINA VOZILA
Kupujete avto? Preverite njegovo zgodovino, preden sprejmete odločitev!
Preverite zgodovino vozilaOsnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- 1.0 VTi (69 KM)
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2014
- Konec proizvodnje
- 2018
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 157 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 14.3 s
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 5 l/100 km
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 3.6 l/100 km
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 4.1 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 5
- CO2 emisije
- 95 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- 1KR-FE
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 71 mm
- Hod bata
- 84 mm
- Stopnja kompresije
- 11.5
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 2.8 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 69 KM @ 6000 obr./min
- Zavojni moment
- 95 Nm @ 4800 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Aerodinamični koeficient (Cx)
- 0.29
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 840 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3465 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 665 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Zadnje vzmetenje
- Pol-neodvisno vzmetenje
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Premer zadnjih zavor
- 200 mm
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Velikost pnevmatik
- 165/65 R14
- Velikost platišč
- 14
- ABS
- da
Izbrana različica motorja
Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S
Bencin · 2019–2022
- Moč motorja
- 72 KM
- Zavojni moment
- 93 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 12,6 s
- Max hitrost
- 160 km/h
Na tej strani
ZGODOVINA VOZILA
Kupujete avto? Preverite njegovo zgodovino, preden sprejmete odločitev!
Preverite zgodovino vozilaOsnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2019
- Konec proizvodnje
- 2022
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 160 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 12.6 s
- Standarden za merjenje porabe goriva
- WLTP
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 5.4-5.5 l/100 km
- Standarden za merjenje porabe goriva
- WLTP
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 4.7-4.8 l/100 km
- Standarden za merjenje porabe goriva
- WLTP
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 4.8-4.9 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6d
- Standard za merjenje CO2
- WLTP
- CO2 emisije
- 108-111 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- 1KR-FE
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 71 mm
- Hod bata
- 84 mm
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 2.8 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 72 KM @ 6000 obr./min
- Zavojni moment
- 93 Nm @ 4400 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 855 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3466 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 666 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Zadnje vzmetenje
- Pol-neodvisno vzmetenje
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Servokrmiljenje
- Električno servo
- Velikost pnevmatik
- 165/65 R14; 165/60 R15
- Velikost platišč
- 14; 15
- ABS
- da
Izbrana različica motorja
Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S
Bencin · 2018–2019
- Moč motorja
- 72 KM
- Zavojni moment
- 93 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 13,8 s
- Max hitrost
- 160 km/h
Na tej strani
ZGODOVINA VOZILA
Kupujete avto? Preverite njegovo zgodovino, preden sprejmete odločitev!
Preverite zgodovino vozilaOsnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- Airscape 1.0 VTi (72 KM) S&S
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2018
- Konec proizvodnje
- 2019
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 160 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 13.8 s
- Standarden za merjenje porabe goriva
- NEDC
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 4.2 l/100 km
- Standarden za merjenje porabe goriva
- NEDC
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 3.6 l/100 km
- Standarden za merjenje porabe goriva
- NEDC
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 3.8 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6c
- Standard za merjenje CO2
- NEDC
- CO2 emisije
- 86 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- 1KR-FE
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 71 mm
- Hod bata
- 84 mm
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 2.8 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 72 KM @ 6000 obr./min
- Zavojni moment
- 93 Nm @ 4400 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 860 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3466 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 666 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Premer zadnjih zavor
- 200 mm
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Servokrmiljenje
- Električno servo
- Velikost pnevmatik
- 165/65 R14; 165/60 R15
- Velikost platišč
- 14; 15
- ABS
- da
Izbrana različica motorja
Airscape 1.0 VTi (72 KM)
Bencin · 2018–2019
- Moč motorja
- 72 KM
- Zavojni moment
- 93 Nm
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Vrsta goriva
- Bencin
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 13,8 s
- Max hitrost
- 160 km/h
Na tej strani
ZGODOVINA VOZILA
Kupujete avto? Preverite njegovo zgodovino, preden sprejmete odločitev!
Preverite zgodovino vozilaOsnovne informacije o različici
Citroen C1 C1 II (Phase I, 2014 3-door)- Blagovna znamka
- Citroen
- Model
- C1
- Generacija
- C1 II (Phase I, 2014 3-door)
- Motor
- Airscape 1.0 VTi (72 KM)
- Vrsta motorja
- Motor z notranjim izgorevanjem
- Število vrat
- 3
- Začetek proizvodnje
- 2018
- Konec proizvodnje
- 2019
- Tip karoserije
- Hatchback
- Število mest
- 4
- Vrsta goriva
- Bencin
Učinkovitost
- Max hitrost
- 160 km/h
- Pospešek 0 – 100 km/h
- 13.8 s
- Standarden za merjenje porabe goriva
- NEDC
- Poraba goriva – Mestni cikel
- 4.9 l/100 km
- Standarden za merjenje porabe goriva
- NEDC
- Poraba goriva – Izvenmestni cikel
- 3.6 l/100 km
- Standarden za merjenje porabe goriva
- NEDC
- Poraba goriva – Kombiniran cikel
- 4.1 l/100 km
- Ekološki standard
- Euro 6c
- Standard za merjenje CO2
- NEDC
- CO2 emisije
- 93 g/km
Motor
- Model / Koda motorja
- 1KR-FE
- Položaj motorja
- Spredaj, Prečno
- Delovna prostornina motorja
- 998 cm³
- Sistem vbrizgavanja goriva
- Večtočkovno vbrizgavanje
- Vrsta motorja
- Naturally aspirated engine
- Konfiguracija motorja
- Vrsta
- Število cilindrov
- 3
- Premer cilindrov
- 71 mm
- Hod bata
- 84 mm
- Število ventilov na cilindru
- 4
- Kapaciteta motornega olja
- 2.8 l
- Kapaciteta hladilne tekočine
- 3.6 l
- Moč
- 72 KM @ 6000 obr./min
- Zavojni moment
- 93 Nm @ 4400 obr./min
Prostornina in teža
- Kapaciteta rezervoarja
- 35 l
- Minimalna kapaciteta prtljažnika
- 196 l
- Maksimalna kapaciteta prtljažnika
- 780 l
- Lastna teža
- 840 kg
- Dovoljena teža
- 1240 kg
- Dovoljena masa tovora na strehi
- 50 kg
Dimenzije vozila
- Dolžina
- 3466 mm
- Širina
- 1615 mm
- Širina z razprtimi ogledali
- 1884 mm
- Višina
- 1460 mm
- Medosna razdalja
- 2340 mm
- Razdalja prednjih koles
- 1425 mm
- Razdalja zadnjih koles
- 1420 mm
- Oddaljenost od tal
- 120 mm
- Sprednji izrast
- 666 mm
- Zadnji izrast
- 460 mm
- Minimalni radij obračanja
- 9.6 m
Pogonski sistem, Zavore in vzmetenje
- Prenos
- Pogonski sistem na sprednjih kolesih
- Število prestav
- 5
- Sprednje vzmetenje
- Neodvisno, McPherson tip s vijakovo vzmetjo in stabilizatorjem
- Zadnje vzmetenje
- Pol-neodvisno vzmetenje
- Sprednje zavore
- Ventilirane diskovnice
- Zadnje zavore
- Bobnasti
- Premer zadnjih zavor
- 200 mm
- Krmilni sistem
- Zobčasta prenosa
- Servokrmiljenje
- Električno servo
- Velikost pnevmatik
- 165/65 R14; 165/60 R15
- Velikost platišč
- 14; 15
- ABS
- da