Technické údaje vozidla
Dacia Logan II MCV (facelift 2017)
Porovnajte všetky 12 verzie motora modelu Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Dacia Logan II MCV (facelift 2017) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Fotografie vozidiel
1 z 3
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
12 verzií · 4 Nafta · 7 Benzín · 1 Benzín / LPG
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.5 dCi (75 KM) Vybrané | Nafta | 75 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (90 KM) Vybrané | Nafta | 90 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (90 KM) Easy-R Vybrané | Nafta | 90 KM | 2017–2018 |
| 1.0 SCe (75 KM) Vybrané | Benzín | 75 KM | 2017–2018 |
| 0.9 TCe (90 KM) Easy-R Vybrané | Benzín | 90 KM | 2017–2018 |
| 0.9 TCe (90 KM) Vybrané | Benzín | 90 KM | 2017–2018 |
| 1.5 dCi (95 KM) Vybrané | Nafta | 95 KM | 2018–2020 |
| 1.0 SCe (73 KM) Vybrané | Benzín | 73 KM | 2018–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) Vybrané | Benzín | 90 KM | 2019–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) Easy-R Vybrané | Benzín | 90 KM | 2019–2020 |
| 1.0 TCe (101 KM) Vybrané | Benzín | 101 KM | 2019–2020 |
| 1.0 ECO-G (101 KM) LPG Vybrané | Benzín / LPG | 101 KM | 2020 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (75 KM)
Nafta · 2017–2018
- Výkon motora
- 75 KM
- Krútiaci moment
- 200 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 164 km/h
Na tejto stránke
Základné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (75 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2017
- Koniec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 164 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14.6 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 3.7 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.4 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3.5 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 90 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K626
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- SOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Stupeň kompresie
- 15.5
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 75 KM @ 4000 obr./min
- Krútiaci moment
- 200 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1090 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1670 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 580 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.82 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6.0J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (90 KM)
Nafta · 2017–2018
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 220 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12,1 s
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2017
- Koniec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12.1 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 3.7 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.4 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3.5 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 90 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K626
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- SOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Stupeň kompresie
- 15.5
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Krútiaci moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1090 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1670 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 580 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.82 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6.0J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (90 KM) Easy-R
Nafta · 2017–2018
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 220 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12 s
- Maximálna rýchlosť
- 172 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) Easy-R
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2017
- Koniec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 172 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 3.8 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.5 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 92 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K626
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- SOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Stupeň kompresie
- 15.5
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Krútiaci moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1090 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1675 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 580 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.82 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Typ automatickej prevodovky
- Easy-R
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6.0J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 SCe (75 KM)
Benzín · 2017–2018
- Výkon motora
- 75 KM
- Krútiaci moment
- 97 Nm
- Objem motora
- 998 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14,7 s
- Maximálna rýchlosť
- 158 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.0 SCe (75 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2017
- Koniec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 158 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 14.7 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.6 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.6 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.4 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 120 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- B4D411
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 998 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 3 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 75 KM @ 6300 obr./min
- Krútiaci moment
- 97 Nm @ 3500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 980 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1555 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 525 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.82 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Nezávislé skrutkové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6.0J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Benzín · 2017–2018
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 140 Nm
- Objem motora
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Easy-R
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2017
- Koniec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 5.7 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.5 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.9 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 110 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4B408
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 898 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Priemer valcov
- 72.2 mm
- Zdvih piestu
- 73.1 mm
- Stupeň kompresie
- 9.5
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1075 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1590 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 570 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.82 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Typ automatickej prevodovky
- Easy-R
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6.0J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
0.9 TCe (90 KM)
Benzín · 2017–2018
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 140 Nm
- Objem motora
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11,1 s
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2017
- Koniec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11.1 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 5.8 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.3 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.9 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Emisie CO2
- 109 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4B408
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 898 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Priemer valcov
- 72.2 mm
- Zdvih piestu
- 73.1 mm
- Stupeň kompresie
- 9.5
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1071 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1620 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 570 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.82 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6.0J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.5 dCi (95 KM)
Nafta · 2018–2020
- Výkon motora
- 95 KM
- Krútiaci moment
- 220 Nm
- Objem motora
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12,4 s
- Maximálna rýchlosť
- 179 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.5 dCi (95 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2018
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 179 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12.4 s
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.5-4.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-TEMP
- Emisie CO2
- 97 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- K9K872
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1461 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 76 mm
- Zdvih piestu
- 80.5 mm
- Stupeň kompresie
- 15.5
- Počet ventilov na valec
- 2
- Objem motorového oleja
- 5.7 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Krútiaci moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Nádrž AdBlue
- 14.4 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1191 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1704 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 810 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 650 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1039 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.72 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Polozávislé pružinové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 SCe (73 KM)
Benzín · 2018–2020
- Výkon motora
- 73 KM
- Krútiaci moment
- 95 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 15,5 s
- Maximálna rýchlosť
- 158 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.0 SCe (73 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2018
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 158 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 15.5 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.5 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.8-6.4 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 130-145 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- B4D411
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 3.3 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 73 KM @ 6300 obr./min
- Krútiaci moment
- 95 Nm @ 3600 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1108 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1557 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 550 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1040 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.8 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 258 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 22 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
0.9 TCe (90 KM)
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 140 Nm
- Objem motora
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11,1 s
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11.1 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.4 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.7 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.9-6.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 133-150 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4B408
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 898 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1143 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1590 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 570 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1040 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.8 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 258 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 22 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
0.9 TCe (90 KM) Easy-R
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 90 KM
- Krútiaci moment
- 140 Nm
- Objem motora
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Easy-R
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 5 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 6.0-6.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-TEMP
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 136-149 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4B408
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 898 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1150 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1591 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 575 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1040 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.8 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Typ automatickej prevodovky
- Easy-R
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 258 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 22 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 TCe (101 KM)
Benzín · 2019–2020
- Výkon motora
- 101 KM
- Krútiaci moment
- 160 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2019
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-TEMP
- Štandard merania CO2
- NEDC
- Emisie CO2
- 113 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4Dt
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 101 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 160 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1040 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.8 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 258 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 22 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6J x 15
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 ECO-G (101 KM) LPG
Benzín / LPG · 2020
- Výkon motora
- 101 KM
- Krútiaci moment
- 170 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Logan Logan II MCV (facelift 2017)- Značka
- Dacia
- Model
- Logan
- Generácia
- Logan II MCV (facelift 2017)
- Motor
- 1.0 ECO-G (101 KM) LPG
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Kombi
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Účinnosť
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- /4.4-4.8 l/100 km
- Spotreba paliva - Kombinovaný cyklus (LPG)
- 4.4-4.8 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-TEMP
- Štandard merania CO2
- NEDC
- Emisie CO2
- /98-108 g/km
- Emisie CO2 (LPG)
- 98-108 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4D
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Objem chladiva
- 4.5 l
- Výkon
- 101 KM @ 5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 170 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Objem palivovej nádrže (LPG)
- 32 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 573 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1518 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1193 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1626 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1110 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 595 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4501 mm
- Šírka
- 1733 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1994 mm
- Výška
- 1552 mm
- Rázvor
- 2635 mm
- Rozchod predných kolies
- 1497 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1486 mm
- Svetlá výška
- 128 mm
- Predný previs
- 827 mm
- Zadný previs
- 1040 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.8 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 258 mm
- Hrúbka kotúča predných bŕzd
- 22 mm
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 185/65 R15
- Veľkosť diskov
- 6J x 15
- ABS
- áno