Technické údaje vozidla
Citroen C1 I (Phase II, 2008 3-door)
Porovnajte všetky 2 verzie motora modelu Citroen C1 C1 I (Phase II, 2008 3-door) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Citroen C1 I (Phase II, 2008 3-door) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Fotografie vozidiel
1 z 3
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
2 verzií · 2 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.0i (68 KM) Vybrané | Benzín | 68 KM | 2008–2012 |
| 1.0i (68 KM) SensoDrive Vybrané | Benzín | 68 KM | 2008–2012 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
1.0i (68 KM)
Benzín · 2008–2012
- Výkon motora
- 68 KM
- Krútiaci moment
- 93 Nm
- Objem motora
- 998 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13,7 s
- Maximálna rýchlosť
- 157 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla
Základné informácie o verzii
Citroen C1 C1 I (Phase II, 2008 3-door)- Značka
- Citroen
- Model
- C1
- Generácia
- C1 I (Phase II, 2008 3-door)
- Motor
- 1.0i (68 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 3
- Začiatok výroby
- 2008
- Koniec výroby
- 2012
- Typ karosérie
- Hatchback
- Počet miest
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 157 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13.7 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 5.5 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 3.9 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.5 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 4
- Emisie CO2
- 106 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- CFA384F
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 998 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Priemer valcov
- 71 mm
- Zdvih piestu
- 84 mm
- Stupeň kompresie
- 10.5
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 3 l
- Objem chladiva
- 4 l
- Výkon
- 68 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 93 Nm @ 3600 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 35 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.36
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 139 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 712 l
- Prevádzková hmotnosť
- 800 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1180 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 50 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 3435 mm
- Šírka
- 1630 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1855 mm
- Výška
- 1470 mm
- Rázvor
- 2340 mm
- Rozchod predných kolies
- 1415 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1406 mm
- Predný previs
- 650 mm
- Zadný previs
- 445 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 9.5 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Otáčanie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Veľkosť pneumatík
- 155/65 R14
- Veľkosť diskov
- 14
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0i (68 KM) SensoDrive
Benzín · 2008–2012
- Výkon motora
- 68 KM
- Krútiaci moment
- 93 Nm
- Objem motora
- 998 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13,7 s
- Maximálna rýchlosť
- 157 km/h
Na tejto stránke
Porovnať verzie motora
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidla Skontrolujte históriu vozidla
Základné informácie o verzii
Citroen C1 C1 I (Phase II, 2008 3-door)- Značka
- Citroen
- Model
- C1
- Generácia
- C1 I (Phase II, 2008 3-door)
- Motor
- 1.0i (68 KM) SensoDrive
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 3
- Začiatok výroby
- 2008
- Koniec výroby
- 2012
- Typ karosérie
- Hatchback
- Počet miest
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 157 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13.7 s
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 5.5 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.1 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 4.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 4
- Emisie CO2
- 107 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- CFA384F
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 998 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Priemer valcov
- 71 mm
- Zdvih piestu
- 84 mm
- Stupeň kompresie
- 10.5
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 3 l
- Objem chladiva
- 4 l
- Výkon
- 68 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 93 Nm @ 3600 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 35 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.33
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 139 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 712 l
- Prevádzková hmotnosť
- 830 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1180 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 50 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 3435 mm
- Šírka
- 1630 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 1855 mm
- Výška
- 1465 mm
- Rázvor
- 2340 mm
- Rozchod predných kolies
- 1415 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1406 mm
- Predný previs
- 650 mm
- Zadný previs
- 445 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 9.5 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 5
- Typ automatickej prevodovky
- SensoDrive
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Otáčanie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Veľkosť pneumatík
- 155/65 R14
- Veľkosť diskov
- 14
- ABS
- áno