Jármű műszaki adatai
Citroen C1 I (Phase II, 2008 3-door)
Hasonlítsa össze a(z) Citroen C1 C1 I (Phase II, 2008 3-door) összes, 2 darab motorváltozatát, majd nyissa meg a pontos hajtásláncra és gyártási évre vonatkozó műszaki adatokat.
Jármű-előéleti jelentés
Használt Citroen C1 I (Phase II, 2008 3-door) modellt vásárol? Ellenőrizze a konkrét autó előéletét
A VIN-jelentés segít ellenőrizni a pontos motort, a felszereltséget, a futásteljesítmény-adatokat és a bejelentett sérüléseket a vásárlás előtt.
Járműfotók
1 / 3
Nagyobb nézet Válasszon hajtásláncot
Motorváltozatok
Válasszon ki egy sort az alábbi kulcsadatok és részletes műszaki adatok frissítéséhez.
2 változat · 2 Benzin
| Motor | Üzemanyag | Teljesítmény | Gyártás |
|---|---|---|---|
| 1.0i (68 KM) Kiválasztva | Benzin | 68 KM | 2008–2012 |
| 1.0i (68 KM) SensoDrive Kiválasztva | Benzin | 68 KM | 2008–2012 |
Nincs megfelelő motorváltozat
Próbáljon modellszámot, teljesítményadatot megadni, vagy törölje az üzemanyagszűrőt.
Kiválasztott motorváltozat
1.0i (68 KM)
Benzin · 2008–2012
- Motor teljesítmény
- 68 KM
- Nyomaték
- 93 Nm
- Motor térfogat
- 998 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13,7 s
- Maximális sebesség
- 157 km/h
Ezen az oldalon
A jármű történetének ellenőrzése
Alapvető információk a kiadásról
Citroen C1 C1 I (Phase II, 2008 3-door)- Márka
- Citroen
- Modell
- C1
- Kiadás
- C1 I (Phase II, 2008 3-door)
- Motor
- 1.0i (68 KM)
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 3
- Gyártás kezdete
- 2008
- Gyártás befejezése
- 2012
- Karosszéria típus
- Hatchback
- Helyek száma
- 4
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 157 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13.7 s
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 5.5 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 3.9 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.5 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 4
- CO2 kibocsátás
- 106 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- CFA384F
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 998 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Szívómotor
- Szeleprendszer
- DOHC
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Henger átmérő
- 71 mm
- Hengerfutás
- 84 mm
- Nyomási arány
- 10.5
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 3 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 4 l
- Teljesítmény
- 68 KM @ 6000 obr./min
- Nyomaték
- 93 Nm @ 3600 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 35 l
- Légellenállási együttható (Cx)
- 0.36
- Minimum csomagtér
- 139 l
- Maximum csomagtér
- 712 l
- Saját tömeg
- 800 kg
- Megengedett össztömeg
- 1180 kg
- Maximális tetőrakomány
- 50 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 3435 mm
- Szélesség
- 1630 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 1855 mm
- Magasság
- 1470 mm
- Tengelytáv
- 2340 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1415 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1406 mm
- Első túlnyúlás
- 650 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 445 mm
- Minimális fordulókör
- 9.5 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 5
- Első felfüggesztés
- Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
- Hátsó felfüggesztés
- Körforgás
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Gumi méret
- 155/65 R14
- Felni méret
- 14
- ABS
- igen
Kiválasztott motorváltozat
1.0i (68 KM) SensoDrive
Benzin · 2008–2012
- Motor teljesítmény
- 68 KM
- Nyomaték
- 93 Nm
- Motor térfogat
- 998 cm³
- Üzemanyag típusa
- Benzin
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13,7 s
- Maximális sebesség
- 157 km/h
Ezen az oldalon
Motorváltozatok összehasonlítása
JÁRMŰ TÖRTÉNETE
Autót vásárol? Ellenőrizze a történetét, mielőtt döntést hozna!
A jármű történetének ellenőrzése A jármű történetének ellenőrzése
Alapvető információk a kiadásról
Citroen C1 C1 I (Phase II, 2008 3-door)- Márka
- Citroen
- Modell
- C1
- Kiadás
- C1 I (Phase II, 2008 3-door)
- Motor
- 1.0i (68 KM) SensoDrive
- Motor típusa
- Belső égésű motor
- Ajtók száma
- 3
- Gyártás kezdete
- 2008
- Gyártás befejezése
- 2012
- Karosszéria típus
- Hatchback
- Helyek száma
- 4
- Üzemanyag típusa
- Benzin
Teljesítmény
- Maximális sebesség
- 157 km/h
- Gyorsulás 0 – 100 km/h
- 13.7 s
- Üzemanyag-fogyasztás – Városi ciklus
- 5.5 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztás – Külső ciklus
- 4.1 l/100 km
- Üzemanyag-fogyasztás – Vegyes ciklus
- 4.6 l/100 km
- Kibocsátási normák
- Euro 4
- CO2 kibocsátás
- 107 g/km
Motor
- Motor modell / kód
- CFA384F
- Motor elhelyezkedés
- Elöl, Keresztben
- Motor térfogat
- 998 cm³
- Üzemanyag befecskendező rendszer
- Többcélú befecskendezés
- Motor típus
- Szívómotor
- Szeleprendszer
- DOHC
- Motorkonfiguráció
- Sorozatos
- Hengerek száma
- 3
- Henger átmérő
- 71 mm
- Hengerfutás
- 84 mm
- Nyomási arány
- 10.5
- Szelepek száma hengerenként
- 4
- Motor olajtartály kapacitás
- 3 l
- Hűtőfolyadék kapacitás
- 4 l
- Teljesítmény
- 68 KM @ 6000 obr./min
- Nyomaték
- 93 Nm @ 3600 obr./min
Térfogat és súly
- Üzemanyagtartály
- 35 l
- Légellenállási együttható (Cx)
- 0.33
- Minimum csomagtér
- 139 l
- Maximum csomagtér
- 712 l
- Saját tömeg
- 830 kg
- Megengedett össztömeg
- 1180 kg
- Maximális tetőrakomány
- 50 kg
Jármű méretei
- Hosszúság
- 3435 mm
- Szélesség
- 1630 mm
- Szélesség nyitott tükrökkel
- 1855 mm
- Magasság
- 1465 mm
- Tengelytáv
- 2340 mm
- Első tengely nyomtáv
- 1415 mm
- Hátsó tengely nyomtáv
- 1406 mm
- Első túlnyúlás
- 650 mm
- Hátsó túlnyúlás
- 445 mm
- Minimális fordulókör
- 9.5 m
Hajtáslánc, Fékek és felfüggesztés
- Hajtás
- Elsőkerék-hajtás
- Sebességváltók száma
- 5
- Automata sebességváltó típusa
- SensoDrive
- Első felfüggesztés
- Független, McPherson típusú csavaros rugóval és stabilizátorral
- Hátsó felfüggesztés
- Körforgás
- Első fékek
- Ventilált tárcsafékek
- Hátsó fékek
- Dobfékek
- Kormányrendszer
- Fogaskerékáttétel
- Gumi méret
- 155/65 R14
- Felni méret
- 14
- ABS
- igen