Technické údaje vozidla
Bentley Mulsanne II (Facelift 2016)
Porovnejte všech 2 motorových verzí modelu Bentley Mulsanne Mulsanne II (Facelift 2016) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Bentley Mulsanne II (Facelift 2016) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Kde najdu VIN Bentley Mulsanne II (Facelift 2016)?
Zobrazit místa na 3D modelu →- Číslo VIN
- Motorový prostor, pravá strana · méně jisté (málo údajů)
Fotografie vozidel
1 z 11
Zvětšit Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
2 verzí · 2 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| Speed 6.75 V8 (537 KM) Automatic Vybráno | Benzín | 537 KM | 2016–2020 |
| 6.75 V8 (512 KM) Automatic Vybráno | Benzín | 512 KM | 2016–2020 |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
Speed 6.75 V8 (537 KM) Automatic
Benzín · 2016–2020
- Výkon motoru
- 537 KM
- Točivý moment
- 1 100 Nm
- Objem motoru
- 6 752 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 4,9 s
- Maximální rychlost
- 305 km/h
Na této stránce
Zkontrolujte historii vozidla
Základní informace o verzi
Bentley Mulsanne Mulsanne II (Facelift 2016)- Značka
- Bentley
- Model
- Mulsanne
- Generace
- Mulsanne II (Facelift 2016)
- Motor
- Speed 6.75 V8 (537 KM) Automatic
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Sedan
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 305 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 4.9 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 22.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 9.9 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 14.6 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Emise CO2
- 342 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- CZMA
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 6752 cm³
- Typ motoru
- Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurace motoru
- V-šroubový
- Počet válců
- 8
- Objem motorového oleje
- 9.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 20 l
- Výkon
- 537 KM @ 4000 obr./min
- Točivý moment
- 1100 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 96 l
- Minimální objem kufru
- 443 l
- Hmotnost vozidla
- 2685 kg
- Maximální hmotnost
- 3200 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 5575 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1926 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2208 mm
- Výška
- 1521 mm
- Rozvor
- 3266 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1605 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1651 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na zadní kola
- Počet převodů
- 8
- Zadní zavěšení
- Pneumatické zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
6.75 V8 (512 KM) Automatic
Benzín · 2016–2020
- Výkon motoru
- 512 KM
- Točivý moment
- 1 020 Nm
- Objem motoru
- 6 752 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 5,3 s
- Maximální rychlost
- 296 km/h
Na této stránce
Porovnat verze motoru
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidla Zkontrolujte historii vozidla
Základní informace o verzi
Bentley Mulsanne Mulsanne II (Facelift 2016)- Značka
- Bentley
- Model
- Mulsanne
- Generace
- Mulsanne II (Facelift 2016)
- Motor
- 6.75 V8 (512 KM) Automatic
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Sedan
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 296 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 5.3 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 22.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 9.9 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 14.6 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Emise CO2
- 342 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- CZMB
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 6752 cm³
- Typ motoru
- Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurace motoru
- V-šroubový
- Počet válců
- 8
- Objem motorového oleje
- 9.4 l
- Objem chladicí kapaliny
- 20 l
- Výkon
- 512 KM @ 4000 obr./min
- Točivý moment
- 1020 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 96 l
- Minimální objem kufru
- 443 l
- Hmotnost vozidla
- 2685 kg
- Maximální hmotnost
- 3200 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 5575 mm
- Šířka se složenými zrcátky
- 1926 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 2208 mm
- Výška
- 1521 mm
- Rozvor
- 3266 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1605 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1651 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na zadní kola
- Počet převodů
- 8
- Zadní zavěšení
- Pneumatické zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- ABS
- ano