Technické údaje vozidla
Toyota Hilux Single Cab VIII (facelift 2020)
Porovnajte všetky 2 verzie motora modelu Toyota Hilux Hilux Single Cab VIII (facelift 2020) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Toyota Hilux Single Cab VIII (facelift 2020) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Kde nájdem VIN Toyota Hilux Single Cab VIII (facelift 2020)?
Zobraziť miesta na 3D modeli →- Číslo VIN
- Spodok karosérie (zospodu), pravá strana · menej isté (málo údajov)
Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
2 verzií · 2 Nafta
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 2.4 D-4D (150 KM) Vybrané | Nafta | 150 KM | 2020–2024 |
| 2.4 D-4D (150 KM) 4x4 Vybrané | Nafta | 150 KM | 2020–2024 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
2.4 D-4D (150 KM)
Nafta · 2020–2024
- Výkon motora
- 150 KM
- Krútiaci moment
- 400 Nm
- Objem motora
- 2 393 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13,2 s
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla
Základné informácie o verzii
Toyota Hilux Hilux Single Cab VIII (facelift 2020)- Značka
- Toyota
- Model
- Hilux
- Generácia
- Hilux Single Cab VIII (facelift 2020)
- Motor
- 2.4 D-4D (150 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 2
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Pick-up
- Počet miest
- 2
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 175 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13.2 s
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 8.8-9.5 l/100 km
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 233-252 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- 2GD-FTV
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 2393 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 92 mm
- Zdvih piestu
- 90 mm
- Stupeň kompresie
- 15.6
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 7.5 l
- Objem chladiva
- 9.2 l
- Výkon
- 150 KM @ 3400 obr./min
- Krútiaci moment
- 400 Nm @ 1600-2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 80 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.394
- Prevádzková hmotnosť
- 1700-1725 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 3000 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 750 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5325 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1795 mm
- Rázvor
- 3085 mm
- Rozchod predných kolies
- 1495 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1510 mm
- Svetlá výška
- 277 mm
- Uhol nájazdu
- 30 °
- Uhol výjazdu
- 25 °
- Minimálny polomer otáčania
- 13.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na zadné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno
- Zadné odpruženie
- Pružiny
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 225/70 R17C; 265/65 R17; 265/60 R18
- Veľkosť diskov
- 6J x 17; 7.5J x 17; 7.5J x 18
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
2.4 D-4D (150 KM) 4x4
Nafta · 2020–2024
- Výkon motora
- 150 KM
- Krútiaci moment
- 400 Nm
- Objem motora
- 2 393 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13,2 s
- Maximálna rýchlosť
- 170 km/h
Na tejto stránke
Porovnať verzie motora
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidla Skontrolujte históriu vozidla
Základné informácie o verzii
Toyota Hilux Hilux Single Cab VIII (facelift 2020)- Značka
- Toyota
- Model
- Hilux
- Generácia
- Hilux Single Cab VIII (facelift 2020)
- Motor
- 2.4 D-4D (150 KM) 4x4
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 2
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- Pick-up
- Počet miest
- 2
- Typ paliva
- Nafta
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 170 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 13.2 s
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 8.9-10.3 l/100 km
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 235-274 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- 2GD-FTV
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 2393 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Diesel common rail
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 92 mm
- Zdvih piestu
- 90 mm
- Stupeň kompresie
- 15.6
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 7.5 l
- Objem chladiva
- 9.2 l
- Výkon
- 150 KM @ 3400 obr./min
- Krútiaci moment
- 400 Nm @ 1600-2000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 80 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.394
- Prevádzková hmotnosť
- 1800-1850 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 3500 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 750 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5325 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1795 mm
- Rázvor
- 3085 mm
- Rozchod predných kolies
- 1495 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1510 mm
- Svetlá výška
- 277 mm
- Uhol nájazdu
- 30 °
- Uhol výjazdu
- 25 °
- Minimálny polomer otáčania
- 13.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno
- Zadné odpruženie
- Pružiny
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Hydraulické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 225/70 R17C; 265/65 R17; 265/60 R18
- Veľkosť diskov
- 6J x 17; 7.5J x 17; 7.5J x 18
- ABS
- áno