Technické údaje vozidla
Kia Cerato IV Sedan (facelift 2021)
Porovnajte všetky 2 verzie motora modelu Kia Cerato Cerato IV Sedan (facelift 2021) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Kia Cerato IV Sedan (facelift 2021) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
2 verzií · 2 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 2.0 MPI (152 KM) Automatic Vybrané | Benzín | 152 KM | 2021–aktuálne |
| GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT Vybrané | Benzín | 204 KM | 2021–aktuálne |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
2.0 MPI (152 KM) Automatic
Benzín · 2021–aktuálne
- Výkon motora
- 152 KM
- Krútiaci moment
- 192 Nm
- Objem motora
- 1 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla
Základné informácie o verzii
Kia Cerato Cerato IV Sedan (facelift 2021)- Značka
- Kia
- Model
- Cerato
- Generácia
- Cerato IV Sedan (facelift 2021)
- Motor
- 2.0 MPI (152 KM) Automatic
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2021
- Typ karosérie
- Sedan
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 10.4 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 5.7 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 7.4 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 5
- Emisie CO2
- 173 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- Nu/G4NH
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Atmosférický motor
- Rádius ovládania
- DOHC, D-CVVT
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 81 mm
- Zdvih piestu
- 97 mm
- Stupeň kompresie
- 10.3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4 l
- Objem chladiva
- 5.4 l
- Výkon
- 152 KM @ 6200 obr./min
- Krútiaci moment
- 192 Nm @ 4000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 502 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1320 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1100 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 610 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4640 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1440 mm
- Rázvor
- 2700 mm
- Svetlá výška
- 140 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.6 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Typ automatickej prevodovky
- Sports-matic
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Otáčanie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 280 mm
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 262 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/55 R16; 225/45 R17
- Veľkosť diskov
- 16; 17
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT
Benzín · 2021–aktuálne
- Výkon motora
- 204 KM
- Krútiaci moment
- 265 Nm
- Objem motora
- 1 591 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na tejto stránke
Porovnať verzie motora
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidla Skontrolujte históriu vozidla
Základné informácie o verzii
Kia Cerato Cerato IV Sedan (facelift 2021)- Značka
- Kia
- Model
- Cerato
- Generácia
- Cerato IV Sedan (facelift 2021)
- Motor
- GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 4
- Začiatok výroby
- 2021
- Typ karosérie
- Sedan
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 9.3 l/100 km
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 5.5 l/100 km
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 6.9 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 5
- Emisie CO2
- 157 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- GammaII/G4FJ
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 1591 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC, D-CVVT
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 4
- Priemer valcov
- 77 mm
- Zdvih piestu
- 85.4 mm
- Stupeň kompresie
- 10
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.5 l
- Objem chladiva
- 6.9 l
- Výkon
- 204 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 265 Nm @ 1500-4500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 502 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1370 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1100 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 610 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4640 mm
- Šírka
- 1800 mm
- Výška
- 1435 mm
- Rázvor
- 2700 mm
- Svetlá výška
- 135 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.6 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 7
- Typ automatickej prevodovky
- DCT
- Predné odpruženie
- Nezávislé typu McPherson
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 305 mm
- Zadné brzdy
- Kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 284 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/40 R18
- Veľkosť diskov
- 18
- ABS
- áno