Preskočiť na obsah

Technické údaje vozidla

Isuzu MU-X (RF20) (facelift 2017)

Porovnajte všetky 3 verzie motora modelu Isuzu MU-X MU-X (RF20) (facelift 2017) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.

Správa o histórii vozidla

Kupujete Isuzu MU-X (RF20) (facelift 2017) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla

Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.

Čo je VIN?
Isuzu MU-X MU-X (RF20) (facelift 2017) Zväčšiť zobrazenie
Fotografia: オーバードライブ83 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Galéria vozidiel

Isuzu MU-X MU-X (RF20) (facelift 2017)

Fotografia: オーバードライブ83 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Zvoľte pohon

Verzie motora

Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.

3 verzií · 3 Nafta

Motor Palivo Výkon Výroba
3.0d (177 KM) Automatic Vybrané Nafta 177 KM 2017–2020
3.0d (177 KM) 4x4 Vybrané Nafta 177 KM 2017–2020
3.0d (177 KM) 4x4 Automatic Vybrané Nafta 177 KM 2017–2020

Vybraná verzia motora

3.0d (177 KM) Automatic

Nafta · 2017–2020

Výkon motora
177 KM
Krútiaci moment
430 Nm
Objem motora
2 999 cm³
Typ paliva
Nafta
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Isuzu
Model
MU-X
Generácia
MU-X (RF20) (facelift 2017)
Motor
3.0d (177 KM) Automatic
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2017
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
SUV
Počet miest
7
Typ paliva
Nafta

Účinnosť

Spotreba paliva – Mestský cyklus
9.8-9.9 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
7.0-7.1 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
8.0-8.1 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
211-214 g/km

Motor

Model / Kód motora
4JJ1-TC
Objem motora
2999 cm³
Systém vstrekovania paliva
Diesel common rail
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Rádius ovládania
DOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Priemer valcov
95.4 mm
Zdvih piestu
104.9 mm
Stupeň kompresie
16.3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
6.9 l
Objem chladiva
11.1 l
Výkon
177 KM @ 3600 obr./min
Krútiaci moment
430 Nm @ 2000-2200 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
65 l
Minimálny objem batožinového priestoru
235 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1830 l
Prevádzková hmotnosť
1992-2062 kg
Maximálna hmotnosť
2650 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
3000 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
750 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4825 mm
Šírka
1860 mm
Výška
1825-1860 mm
Rázvor
2845 mm
Rozchod predných kolies
1570 mm
Rozchod zadných kolies
1570 mm
Svetlá výška
220-230 mm
Uhol nájazdu
23.3-24.0 °
Uhol výjazdu
24.6-25.1 °
Uhol nájazdového rampy
18.7-19.5 °
Predný previs
905 mm
Zadný previs
1075 mm
Minimálny polomer otáčania
11.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon na zadné kolesá
Počet prevodových stupňov
6
Typ automatickej prevodovky
Rev-Tronic
Predné odpruženie
Dvojitý priečny rameno
Zadné odpruženie
Nezávislé viacprvkové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Kotúčové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
245/70 R16; 255/60 R18
Veľkosť diskov
7J x 16; 7J x 18
ABS
áno

Vybraná verzia motora

3.0d (177 KM) 4x4

Nafta · 2017–2020

Výkon motora
177 KM
Krútiaci moment
430 Nm
Objem motora
2 999 cm³
Typ paliva
Nafta
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Isuzu
Model
MU-X
Generácia
MU-X (RF20) (facelift 2017)
Motor
3.0d (177 KM) 4x4
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2017
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
SUV
Počet miest
7
Typ paliva
Nafta

Účinnosť

Spotreba paliva – Mestský cyklus
9.5-9.6 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
6.8-7.0 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
7.9 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
208-209 g/km

Motor

Model / Kód motora
4JJ1-TC
Objem motora
2999 cm³
Systém vstrekovania paliva
Diesel common rail
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Rádius ovládania
DOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Priemer valcov
95.4 mm
Zdvih piestu
104.9 mm
Stupeň kompresie
16.3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
6.9 l
Objem chladiva
11.1 l
Výkon
177 KM @ 3600 obr./min
Krútiaci moment
430 Nm @ 2000-2200 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
65 l
Minimálny objem batožinového priestoru
235 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1830 l
Prevádzková hmotnosť
2122-2142 kg
Maximálna hmotnosť
2750 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
3000 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
750 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4825 mm
Šírka
1860 mm
Výška
1860 mm
Rázvor
2845 mm
Rozchod predných kolies
1570 mm
Rozchod zadných kolies
1570 mm
Svetlá výška
230 mm
Uhol nájazdu
24.0 °
Uhol výjazdu
25.1 °
Uhol nájazdového rampy
19.5 °
Predný previs
905 mm
Zadný previs
1075 mm
Minimálny polomer otáčania
11.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon všetkých kolies (4x4)
Počet prevodových stupňov
6
Predné odpruženie
Dvojitý priečny rameno
Zadné odpruženie
Nezávislé viacprvkové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Kotúčové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
245/70 R16; 255/60 R18
Veľkosť diskov
7J x 16; 7J x 18
ABS
áno

Vybraná verzia motora

3.0d (177 KM) 4x4 Automatic

Nafta · 2017–2020

Výkon motora
177 KM
Krútiaci moment
430 Nm
Objem motora
2 999 cm³
Typ paliva
Nafta
Na tejto stránke
Skontrolujte históriu vozidla

Základné informácie o verzii

Značka
Isuzu
Model
MU-X
Generácia
MU-X (RF20) (facelift 2017)
Motor
3.0d (177 KM) 4x4 Automatic
Typ motora
Spaľovací motor
Počet dverí
5
Začiatok výroby
2017
Koniec výroby
2020
Typ karosérie
SUV
Počet miest
7
Typ paliva
Nafta

Účinnosť

Spotreba paliva – Mestský cyklus
9.5-9.9 l/100 km
Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
6.8-7.1 l/100 km
Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
7.9-8.1 l/100 km
Emisný štandard
Euro 5
Emisie CO2
208-214 g/km

Motor

Model / Kód motora
4JJ1-TC
Objem motora
2999 cm³
Systém vstrekovania paliva
Diesel common rail
Typ motora
Turbodúchadlo, Intercooler
Rádius ovládania
DOHC
Konfigurácia valcov
Riadkový
Počet valcov
4
Priemer valcov
95.4 mm
Zdvih piestu
104.9 mm
Stupeň kompresie
16.3
Počet ventilov na valec
4
Objem motorového oleja
6.9 l
Objem chladiva
11.1 l
Výkon
177 KM @ 3600 obr./min
Krútiaci moment
430 Nm @ 2000-2200 obr./min

Objem a hmotnosť

Objem palivovej nádrže
65 l
Minimálny objem batožinového priestoru
235 l
Maximálny objem batožinového priestoru
1830 l
Prevádzková hmotnosť
2092-2157 kg
Maximálna hmotnosť
2750 kg
Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
3000 kg
Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
750 kg

Rozmery vozidla

Dĺžka
4825 mm
Šírka
1860 mm
Výška
1825-1860 mm
Rázvor
2845 mm
Rozchod predných kolies
1570 mm
Rozchod zadných kolies
1570 mm
Svetlá výška
220-230 mm
Uhol nájazdu
23.3-24.0 °
Uhol výjazdu
24.6-25.1 °
Uhol nájazdového rampy
18.7-19.5 °
Predný previs
905 mm
Zadný previs
1075 mm
Minimálny polomer otáčania
11.6 m

Pohon, Brzdy a odpruženie

Pohon
Pohon všetkých kolies (4x4)
Počet prevodových stupňov
6
Typ automatickej prevodovky
Rev-Tronic
Predné odpruženie
Dvojitý priečny rameno
Zadné odpruženie
Nezávislé viacprvkové odpruženie
Predné brzdy
Vetrané kotúčové
Zadné brzdy
Kotúčové
Typ riadenia
Zubová prevodovka
Posilňovač riadenia
Elektrické posilňovanie
Veľkosť pneumatík
245/70 R16; 255/60 R18
Veľkosť diskov
7J x 16; 7J x 18
ABS
áno