Technické údaje vozidla
Dacia Sandero III Stepway
Porovnajte všetky 3 verzie motora modelu Dacia Sandero Sandero III Stepway a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Dacia Sandero III Stepway z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Fotografie vozidiel
1 z 8
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
3 verzií · 2 Benzín · 1 Benzín / LPG
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe (91 KM) Vybrané | Benzín | 91 KM | 2020–2022 |
| 1.0 ECO-G (91/101 KM) LPG Vybrané | Benzín / LPG | 91 KM | 2020–2022 |
| 1.0 TCe (91 KM) CVT Vybrané | Benzín | 91 KM | 2021–2022 |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
1.0 TCe (91 KM)
Benzín · 2020–2022
- Výkon motora
- 91 KM
- Krútiaci moment
- 160 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12 s
- Maximálna rýchlosť
- 172 km/h
Na tejto stránke
Základné informácie o verzii
Dacia Sandero Sandero III Stepway- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generácia
- Sandero III Stepway
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM)
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 172 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 12 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.3-5.6 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 DFull
- Štandard merania CO2
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Emisie CO2
- 120-128 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4D470
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Výkon
- 91 KM @ 4600-5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 160 Nm @ 2100-3750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 328 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1077-1096 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1578 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1100 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4099 mm
- Šírka
- 1848 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2007 mm
- Výška
- 1587 mm
- Rázvor
- 2604 mm
- Rozchod predných kolies
- 1520 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1509 mm
- Svetlá výška
- 201 mm
- Predný previs
- 830 mm
- Zadný previs
- 666 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.39 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Hydraulický prvok, Polozávislá hrana so stabilizátorom
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16 92H
- Veľkosť diskov
- 16
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 ECO-G (91/101 KM) LPG
Benzín / LPG · 2020–2022
- Výkon motora
- 91 KM
- Krútiaci moment
- 160 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11,9 s
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Sandero Sandero III Stepway- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generácia
- Sandero III Stepway
- Motor
- 1.0 ECO-G (91/101 KM) LPG
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 173 km/h
- Maximálna rýchlosť (LPG)
- 177 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 11.9 s
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 7.1-7.4 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6 DFull
- Štandard merania CO2
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Emisie CO2
- 109-115 g/km
Motor
- Výkon motora (LPG)
- 101 KM
- Otáčky motora (LPG)
- 4600-5000 obr./min
- Model / Kód motora
- H4D480
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Krútiaci moment (LPG)
- 170 Nm
- Otáčky (LPG)
- 2000-3500 obr./min
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Výkon
- 91 KM @ 4800-5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 160 Nm @ 2100-3750 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Objem palivovej nádrže (LPG)
- 40 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 328 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1134-1154 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1618 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1100 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4099 mm
- Šírka
- 1848 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2007 mm
- Výška
- 1587 mm
- Rázvor
- 2604 mm
- Rozchod predných kolies
- 1520 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1509 mm
- Svetlá výška
- 201 mm
- Predný previs
- 830 mm
- Zadný previs
- 666 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.39 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Počet prevodových stupňov
- 6
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Hydraulický prvok, Polozávislá hrana so stabilizátorom
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16 92H
- Veľkosť diskov
- 16
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
1.0 TCe (91 KM) CVT
Benzín · 2021–2022
- Výkon motora
- 91 KM
- Krútiaci moment
- 142 Nm
- Objem motora
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Dacia Sandero Sandero III Stepway- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generácia
- Sandero III Stepway
- Motor
- 1.0 TCe (91 KM) CVT
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2021
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 6 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 4.8 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC, WLTP ekvivalent
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 5.2 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 139-145 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- H4D470
- Poloha motora
- Vpredu, Priečne
- Objem motora
- 999 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Viacbodový vstrek
- Typ motora
- Turbodúchadlo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- Riadkový
- Počet valcov
- 3
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 4.1 l
- Výkon
- 91 KM @ 4500-5000 obr./min
- Krútiaci moment
- 142 Nm
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 50 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 328 l
- Maximálny objem batožinového priestoru
- 1108 l
- Prevádzková hmotnosť
- 1113-1122 kg
- Maximálna hmotnosť
- 1601 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu na streche
- 80 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu s brzdami pri rozbehu na svahu s naklonením 12%
- 1100 kg
- Maximálna hmotnosť prívesu bez bŕzd
- 595 kg
- Maximálny tlak prívesu na ťažné zariadenie
- 75 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 4099 mm
- Šírka
- 1848 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2007 mm
- Výška
- 1587 mm
- Rázvor
- 2604 mm
- Rozchod predných kolies
- 1520 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1509 mm
- Svetlá výška
- 201 mm
- Predný previs
- 830 mm
- Zadný previs
- 666 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 10.39 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon na predné kolesá
- Typ automatickej prevodovky
- CVT
- Predné odpruženie
- Nezávislé, typu McPherson so šrobovou pružinou a stabilizátorom
- Zadné odpruženie
- Hydropneumatický prvok, Polozávislá hrana so stabilizátorom
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Bubnové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 205/60 R16
- Veľkosť diskov
- 16
- ABS
- áno