Technické údaje vozidla
Bentley Bentayga (facelift 2020)
Porovnajte všetky 10 verzie motora modelu Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020) a potom otvorte technické údaje pre konkrétny pohon a rok výroby.
Správa o histórii vozidla
Kupujete Bentley Bentayga (facelift 2020) z druhej ruky? Overte si históriu konkrétneho vozidla
Správa podľa VIN môže pred kúpou pomôcť overiť presný motor, výbavu, záznamy o počte najazdených kilometrov a nahlásené poškodenia.
Kde nájdem VIN Bentley Bentayga (facelift 2020)?
Zobraziť miesta na 3D modeli →- Číslo VIN
- Podlaha pri / pred predným sedadlom, pravá strana · menej isté (málo údajov)
Fotografie vozidiel
1 z 29
Zväčšiť zobrazenie Zvoľte pohon
Verzie motora
Vyberte riadok, aby sa nižšie aktualizovali kľúčové údaje a podrobné technické špecifikácie.
10 verzií · 7 Benzín · 3 Benzín / Elektrina
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 4 seat Vybrané | Benzín | 550 KM | 2020–aktuálne |
| 4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 5 seat Vybrané | Benzín | 550 KM | 2020–aktuálne |
| 4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 7 seat Vybrané | Benzín | 550 KM | 2020–aktuálne |
| Speed 6.0 W12 TSI (635 KM) AWD Automatic Vybrané | Benzín | 635 KM | 2020–2024 |
| Speed 6.0 W12 TSI (635 KM) AWD Automatic 7 Seat Vybrané | Benzín | 635 KM | 2020–2024 |
| 3.0 V6 TFSi (449 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 5 Seat Vybrané | Benzín / Elektrina | 340 KM | 2021–2022 |
| 3.0 V6 TFSi (462 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 4 Seat Vybrané | Benzín / Elektrina | 340 KM | 2022–aktuálne |
| 3.0 V6 TFSi (462 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 5 Seat Vybrané | Benzín / Elektrina | 340 KM | 2022–aktuálne |
| Speed 4.0 V8 (650 KM) AWD Automatic 5 Seat Vybrané | Benzín | 650 KM | 2025–aktuálne |
| Speed 4.0 V8 (650 KM) AWD Automatic 4 Seat Vybrané | Benzín | 650 KM | 2025–aktuálne |
Žiadna zodpovedajúca verzia motora
Skúste číslo modelu, výkon alebo vymažte filter paliva.
Vybraná verzia motora
4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 4 seat
Benzín · 2020–aktuálne
- Výkon motora
- 550 KM
- Krútiaci moment
- 770 Nm
- Objem motora
- 3 996 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 4,5 s
- Maximálna rýchlosť
- 290 km/h
Na tejto stránke
Základné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- 4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 4 seat
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 290 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 4.5 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 4.4 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 19.9 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 12.3 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 13.3 l/100 km
- Emisný štandard
- EURO 6 DG
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 302 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- DCUA
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 3996 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- 2 x Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 8
- Priemer valcov
- 86 mm
- Zdvih piestu
- 86 mm
- Stupeň kompresie
- 10.1
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 9.5 l
- Objem chladiva
- 15.9 l
- Výkon
- 550 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 770 Nm @ 1960-4500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 392 l
- Prevádzková hmotnosť
- kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5125 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1742 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 12.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie, Pneumatické odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 380 mm
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/45 ZR21; 285/40 ZR22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 5 seat
Benzín · 2020–aktuálne
- Výkon motora
- 550 KM
- Krútiaci moment
- 770 Nm
- Objem motora
- 3 996 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 4,5 s
- Maximálna rýchlosť
- 290 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- 4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 5 seat
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 290 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 4.5 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 4.4 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 19.9 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 12.3 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 13.3 l/100 km
- Emisný štandard
- EURO 6 DG
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 302 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- DCUA
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 3996 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- 2 x Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 8
- Priemer valcov
- 86 mm
- Zdvih piestu
- 86 mm
- Stupeň kompresie
- 10.1
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 9.5 l
- Objem chladiva
- 15.9 l
- Výkon
- 550 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 770 Nm @ 1960-4500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 484 l
- Prevádzková hmotnosť
- 2416 kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5125 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1742 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 12.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie, Pneumatické odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 380 mm
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/45 ZR21; 285/40 ZR22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 7 seat
Benzín · 2020–aktuálne
- Výkon motora
- 550 KM
- Krútiaci moment
- 770 Nm
- Objem motora
- 3 996 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 4,5 s
- Maximálna rýchlosť
- 290 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- 4.0 V8 (550 KM) AWD Automatic 7 seat
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 7
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 290 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 4.5 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 4.4 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 19.9 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 12.3 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 13.3 l/100 km
- Emisný štandard
- EURO 6 DG
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 302 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- DCUA
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 3996 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- 2 x Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 8
- Priemer valcov
- 86 mm
- Zdvih piestu
- 86 mm
- Stupeň kompresie
- 10.1
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 9.5 l
- Objem chladiva
- 15.9 l
- Výkon
- 550 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 770 Nm @ 1960-4500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 213 l
- Prevádzková hmotnosť
- kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5125 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1742 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 12.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie, Pneumatické odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 370 mm
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/45 ZR21; 285/40 ZR22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
Speed 6.0 W12 TSI (635 KM) AWD Automatic
Benzín · 2020–2024
- Výkon motora
- 635 KM
- Krútiaci moment
- 900 Nm
- Objem motora
- 5 950 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3,9 s
- Maximálna rýchlosť
- 306 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- Speed 6.0 W12 TSI (635 KM) AWD Automatic
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 306 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3.9 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 3.8 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 19.7 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 11.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 14.3 l/100 km
- Štandard merania CO2
- NEDC
- Emisie CO2
- 325 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- DDBD
- Objem motora
- 5950 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Wtrysk bezpośredni i Wtrysk wielopunktowy
- Typ motora
- Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- W-kształtný
- Počet valcov
- 12
- Priemer valcov
- 84 mm
- Zdvih piestu
- 89.5 mm
- Stupeň kompresie
- 10.5
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 11 l
- Objem chladiva
- 17 l
- Výkon
- 635 KM @ 5000-5750 obr./min
- Krútiaci moment
- 900 Nm @ 1500-5000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 392-484 l
- Prevádzková hmotnosť
- 2508 kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5144 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1742 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Svetlá výška
- 247 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 12.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Typ automatickej prevodovky
- ZF
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 380 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/40 R22
- Veľkosť diskov
- 21; 22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
Speed 6.0 W12 TSI (635 KM) AWD Automatic 7 Seat
Benzín · 2020–2024
- Výkon motora
- 635 KM
- Krútiaci moment
- 900 Nm
- Objem motora
- 5 950 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3,9 s
- Maximálna rýchlosť
- 306 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- Speed 6.0 W12 TSI (635 KM) AWD Automatic 7 Seat
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2020
- Koniec výroby
- 2024
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 7
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 306 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3.9 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 3.8 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 19.7 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 11.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- NEDC
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 14.3 l/100 km
- Štandard merania CO2
- NEDC
- Emisie CO2
- 325 g/km
Motor
- Model / Kód motora
- DDBD
- Objem motora
- 5950 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Wtrysk bezpośredni i Wtrysk wielopunktowy
- Typ motora
- Twin Turbo, Intercooler
- Konfigurácia valcov
- W-kształtný
- Počet valcov
- 12
- Priemer valcov
- 84 mm
- Zdvih piestu
- 89.5 mm
- Stupeň kompresie
- 10.5
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 11 l
- Objem chladiva
- 17 l
- Výkon
- 635 KM @ 5000-5750 obr./min
- Krútiaci moment
- 900 Nm @ 1500-5000 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Prevádzková hmotnosť
- kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5144 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1742 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Svetlá výška
- 247 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 12.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Typ automatickej prevodovky
- ZF
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 380 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/40 R22
- Veľkosť diskov
- 21; 22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
3.0 V6 TFSi (449 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 5 Seat
Benzín / Elektrina · 2021–2022
- Výkon motora
- 340 KM
- Krútiaci moment
- 450 Nm
- Objem motora
- 2 995 cm³
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 5,5 s
- Maximálna rýchlosť
- 254 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- 3.0 V6 TFSi (449 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 5 Seat
- Typ motora
- PHEV (Plug-in hybridný elektrický vozidlo)
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2021
- Koniec výroby
- 2022
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 254 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 5.5 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 5.2 mph
- Kapacita akumulátora brutto
- 17.3 kWh
- Úžitková kapacita akumulátora
- 13.3 kWh
- Štandard na meranie dojazdu v elektrickom režime
- WLTP
- Dojazd v elektrickom režime
- 40 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3.4 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6d-ISC-FCM
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 82 g/km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 128 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 350 Nm
- Poloha elektrického motora
- Między silnikiem spalinowym a skrzynią biegów
- Výkon systému
- 449 KM
- Krútiaci moment systému
- 700 Nm
- Model / Kód motora
- EA839/DCBE
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 2995 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Twin-scroll turbo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 6
- Priemer valcov
- 84.5 mm
- Zdvih piestu
- 89 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 7.2 l
- Objem chladiva
- 11.8 l
- Výkon
- 340 KM @ 5300-6400 obr./min
- Krútiaci moment
- 450 Nm @ 1340-5300 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 75 l
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 479 l
- Prevádzková hmotnosť
- 2648 kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5125 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 2010 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1710 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Minimálny polomer otáčania
- 12.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Priečny stabilizátor, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé viacprvkové odpruženie, Pneumatické odpruženie, Priečny stabilizátor
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť diskov
- 21
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
3.0 V6 TFSi (462 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 4 Seat
Benzín / Elektrina · 2022–aktuálne
- Výkon motora
- 340 KM
- Krútiaci moment
- 450 Nm
- Objem motora
- 2 995 cm³
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 5,3 s
- Maximálna rýchlosť
- 254 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- 3.0 V6 TFSi (462 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 4 Seat
- Typ motora
- PHEV (Plug-in hybridný elektrický vozidlo)
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2022
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 4
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 254 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 5.3 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 5.1 mph
- Kapacita akumulátora brutto
- 18 kWh
- Štandard na meranie dojazdu v elektrickom režime
- WLTP
- Dojazd v elektrickom režime
- 46 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 13.1 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 9.8 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 68 g/km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 136 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 400 Nm
- Poloha elektrického motora
- Między silnikiem spalinowym a skrzynią biegów
- Výkon systému
- 462 KM
- Krútiaci moment systému
- 700 Nm
- Model / Kód motora
- EA839/DCBE
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 2995 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Twin-scroll turbo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 6
- Priemer valcov
- 84.5 mm
- Zdvih piestu
- 89 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 7.2 l
- Objem chladiva
- 11.8 l
- Výkon
- 340 KM @ 6400 obr./min
- Krútiaci moment
- 450 Nm @ 1340-5300 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 75 l
- Hĺbka brodenia
- 500 mm
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 387 l
- Prevádzková hmotnosť
- kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5125 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 2010 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1710-1770 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Uhol stúpania
- 35 °
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Priečny stabilizátor, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé odpruženie na trapezných ramenách, Pneumatické odpruženie, Priečny stabilizátor
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/40 R22
- Veľkosť diskov
- 21; 22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
3.0 V6 TFSi (462 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 5 Seat
Benzín / Elektrina · 2022–aktuálne
- Výkon motora
- 340 KM
- Krútiaci moment
- 450 Nm
- Objem motora
- 2 995 cm³
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 5,3 s
- Maximálna rýchlosť
- 254 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- 3.0 V6 TFSi (462 KM) Plug-in Hybrid AWD Automatic 5 Seat
- Typ motora
- PHEV (Plug-in hybridný elektrický vozidlo)
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2022
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín / Elektrina
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 254 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 5.3 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 5.1 mph
- Kapacita akumulátora brutto
- 18 kWh
- Štandard na meranie dojazdu v elektrickom režime
- WLTP
- Dojazd v elektrickom režime
- 46 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 13.1 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 9.8 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- WLTP
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 3 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
- Štandard merania CO2
- WLTP
- Emisie CO2
- 68 g/km
Motor
- Maximálny výkon elektrického motora
- 136 KM
- Krútiaci moment elektrického motora
- 400 Nm
- Poloha elektrického motora
- Między silnikiem spalinowym a skrzynią biegów
- Výkon systému
- 462 KM
- Krútiaci moment systému
- 700 Nm
- Model / Kód motora
- EA839/DCBE
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 2995 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- Twin-scroll turbo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 6
- Priemer valcov
- 84.5 mm
- Zdvih piestu
- 89 mm
- Počet ventilov na valec
- 4
- Objem motorového oleja
- 7.2 l
- Objem chladiva
- 11.8 l
- Výkon
- 340 KM @ 6400 obr./min
- Krútiaci moment
- 450 Nm @ 1340-5300 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 75 l
- Hĺbka brodenia
- 500 mm
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 479 l
- Prevádzková hmotnosť
- 2510 kg
- Maximálna hmotnosť
- 3250 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5125 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 2010 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1710-1770 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Uhol stúpania
- 35 °
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Priečny stabilizátor, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé odpruženie na trapezných ramenách, Pneumatické odpruženie, Priečny stabilizátor
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 285/45 R21; 285/40 R22
- Veľkosť diskov
- 21; 22
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
Speed 4.0 V8 (650 KM) AWD Automatic 5 Seat
Benzín · 2025–aktuálne
- Výkon motora
- 650 KM
- Krútiaci moment
- 850 Nm
- Objem motora
- 3 996 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 310 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- Speed 4.0 V8 (650 KM) AWD Automatic 5 Seat
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2025
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 310 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3.6 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 3.4 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 16.8 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 11.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 14.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
Motor
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 3996 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- 2 x Twin-scroll turbo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 8
- Priemer valcov
- 86 mm
- Zdvih piestu
- 86 mm
- Stupeň kompresie
- 9.7
- Počet ventilov na valec
- 4
- Výkon
- 650 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 850 Nm @ 2250-4500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Hĺbka brodenia
- 500 mm
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 484 l
- Prevádzková hmotnosť
- 2391 kg
- Maximálna hmotnosť
- 3000 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5144 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 2010 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1728 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Uhol stúpania
- 35 °
- Minimálny polomer otáčania
- 11.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Priečny stabilizátor, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé odpruženie na trapezných ramenách, Pneumatické odpruženie, Priečny stabilizátor
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 380 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 285/40 ZR22; 285/35 ZR23
- Veľkosť diskov
- 22; 23
- ABS
- áno
Vybraná verzia motora
Speed 4.0 V8 (650 KM) AWD Automatic 4 Seat
Benzín · 2025–aktuálne
- Výkon motora
- 650 KM
- Krútiaci moment
- 850 Nm
- Objem motora
- 3 996 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3,6 s
- Maximálna rýchlosť
- 310 km/h
Na tejto stránke
HISTÓRIA VOZIDLA
Kupujete auto? Skontrolujte jeho históriu pred rozhodnutím!
Skontrolujte históriu vozidlaZákladné informácie o verzii
Bentley Bentayga Bentayga (facelift 2020)- Značka
- Bentley
- Model
- Bentayga
- Generácia
- Bentayga (facelift 2020)
- Motor
- Speed 4.0 V8 (650 KM) AWD Automatic 4 Seat
- Typ motora
- Spaľovací motor
- Počet dverí
- 5
- Začiatok výroby
- 2025
- Typ karosérie
- SUV
- Počet miest
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Účinnosť
- Maximálna rýchlosť
- 310 km/h
- Zrýchlenie 0 – 100 km/h
- 3.6 s
- Zrýchlenie 0 - 60 mph
- 3.4 mph
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mestský cyklus
- 16.8 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Mimo mestského cyklu
- 11.2 l/100 km
- Štandard merania spotreby paliva
- EPA
- Spotreba paliva – Kombinovaný cyklus
- 14.7 l/100 km
- Emisný štandard
- Euro 6
Motor
- Poloha motora
- Vpredu, Pozdĺž
- Objem motora
- 3996 cm³
- Systém vstrekovania paliva
- Priamy vstrek
- Typ motora
- 2 x Twin-scroll turbo, Intercooler
- Rádius ovládania
- DOHC
- Konfigurácia valcov
- V-kształtný
- Počet valcov
- 8
- Priemer valcov
- 86 mm
- Zdvih piestu
- 86 mm
- Stupeň kompresie
- 9.7
- Počet ventilov na valec
- 4
- Výkon
- 650 KM @ 6000 obr./min
- Krútiaci moment
- 850 Nm @ 2250-4500 obr./min
Objem a hmotnosť
- Objem palivovej nádrže
- 85 l
- Koeficient odporu vzduchu (Cx)
- 0.34
- Hĺbka brodenia
- 500 mm
- Minimálny objem batožinového priestoru
- 392 l
- Prevádzková hmotnosť
- kg
- Maximálna hmotnosť
- 3000 kg
Rozmery vozidla
- Dĺžka
- 5144 mm
- Šírka
- 1998 mm
- Šírka so zloženými zrkadlami
- 2010 mm
- Šírka so rozloženými zrkadlami
- 2222 mm
- Výška
- 1728 mm
- Rázvor
- 2995 mm
- Rozchod predných kolies
- 1689 mm
- Rozchod zadných kolies
- 1707 mm
- Uhol stúpania
- 35 °
- Minimálny polomer otáčania
- 11.4 m
Pohon, Brzdy a odpruženie
- Pohon
- Pohon všetkých kolies (4x4)
- Počet prevodových stupňov
- 8
- Predné odpruženie
- Dvojitý priečny rameno, Priečny stabilizátor, Pneumatické odpruženie
- Zadné odpruženie
- Nezávislé odpruženie na trapezných ramenách, Pneumatické odpruženie, Priečny stabilizátor
- Predné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna predných bŕzd
- 400 mm
- Zadné brzdy
- Vetrané kotúčové
- Priemer kotúča alebo bubna zadných bŕzd
- 380 mm
- Typ riadenia
- Zubová prevodovka
- Posilňovač riadenia
- Elektrické posilňovanie
- Veľkosť pneumatík
- 285/40 ZR22; 285/35 ZR23
- Veľkosť diskov
- 22; 23
- ABS
- áno