Preskoči na vsebino
Mercedes-Benz

Model Mercedes-Benz

Generacije Mercedes-Benz Klasa C

Proizvodnja 1992–trenutno · 27 generacij · 645 različic motorjev

Primerjajte letnike proizvodnje, karoserijske izvedbe in kode generacij, da določite pravi Mercedes-Benz Klasa C, preden odprete njegove motorne izvedbe in tehnične specifikacije.

Iskanje po znamkah, modelih in generacijah vozil.

Najnovejše najprej

Izberite generacijo modela Mercedes-Benz Klasa C

27 generacij, razvrščenih po začetku proizvodnje

  1. Slika ni na voljo

    Klasa C (W520)

    2026–trenutno V proizvodnji

    Sedan

    1 motorna različica

    Prikaži tehnične podatke
  2. Mercedes-Benz Klasa C C-class All-Terrain

    C-class All-Terrain

    2021–trenutno V proizvodnji

    Kombi , Crossover · 200–204 KM

    2 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  3. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S206)

    Klasa C T-modell (S206)

    2021–2024

    Kombi · 163–476 KM

    15 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  4. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W206)

    Klasa C (W206)

    2021–2024

    Sedan · 163–476 KM

    18 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  5. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C Kabriolet (A205, facelift 2018)

    Klasa C Kabriolet (A205, facelift 2018)

    2018–2023

    Kabriolet · 156–510 KM

    15 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  6. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C Coupe (C205, facelift 2018)

    Klasa C Coupe (C205, facelift 2018)

    2018–2023

    Coupé · 156–510 KM

    17 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  7. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S205, facelift 2018)

    Klasa C T-modell (S205, facelift 2018)

    2018–2021

    Kombi · 122–510 KM

    21 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  8. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W205, facelift 2018)

    Klasa C (W205, facelift 2018)

    2018–2021

    Sedan · 122–510 KM

    24 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  9. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C Kabriolet (A205)

    Klasa C Kabriolet (A205)

    2016–2018

    Kabriolet · 156–510 KM

    15 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  10. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C Coupe (C205)

    Klasa C Coupe (C205)

    2014–2018

    Coupé · 156–510 KM

    22 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  11. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S205)

    Klasa C T-modell (S205)

    2014–2018

    Kombi · 116–510 KM

    37 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  12. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W205)

    Klasa C (W205)

    2014–2018

    Sedan · 116–510 KM

    40 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  13. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W204, facelift 2011)

    Klasa C (W204, facelift 2011)

    2011–2015

    Sedan · 120–507 KM

    26 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  14. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S204, facelift 2011)

    Klasa C T-modell (S204, facelift 2011)

    2011–2015

    Kombi · 120–507 KM

    24 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  15. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C Coupe (C204, facelift 2011)

    Klasa C Coupe (C204, facelift 2011)

    2011–2015

    Coupé · 156–517 KM

    20 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  16. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S204)

    Klasa C T-modell (S204)

    2007–2011

    Kombi · 120–457 KM

    38 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  17. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W204)

    Klasa C (W204)

    2007–2011

    Sedan · 120–457 KM

    46 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  18. Mercedes-Benz Klasa C C-class (W203, facelift 2004)

    C-class (W203, facelift 2004)

    2004–2007

    Sedan · 122–367 KM

    37 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  19. Mercedes-Benz Klasa C C-class T-modell (S203, facelift 2004)

    C-class T-modell (S203, facelift 2004)

    2004–2007

    Kombi · 122–367 KM

    35 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  20. Mercedes-Benz Klasa C C-class Sport Coupe (CL203, facelift 2004)

    C-class Sport Coupe (CL203, facelift 2004)

    2004–2008

    Coupé · 122–272 KM

    20 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  21. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S203)

    Klasa C T-modell (S203)

    2001–2004

    Kombi · 116–354 KM

    27 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  22. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C Sport Coupe (CL203)

    Klasa C Sport Coupe (CL203)

    2000–2004

    Coupé · 129–354 KM

    20 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  23. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W203)

    Klasa C (W203)

    2000–2004

    Sedan · 116–354 KM

    29 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  24. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S202, facelift 1997)

    Klasa C T-modell (S202, facelift 1997)

    1996–2001

    Kombi · 88–347 KM

    32 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  25. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W202, facelift 1997)

    Klasa C (W202, facelift 1997)

    1996–2000

    Sedan · 88–347 KM

    26 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  26. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C T-modell (S202)

    Klasa C T-modell (S202)

    1995–1997

    Kombi · 88–192 KM

    13 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke
  27. Mercedes-Benz Klasa C Klasa C (W202)

    Klasa C (W202)

    1992–1997

    Sedan · 75–280 KM

    25 različic motorjev

    Prikaži tehnične podatke

O modelu Mercedes-Benz Klasa C

Mercedes-Benz razred C, predstavljen leta 1992, se je hitro uveljavil kot vrhunska izbira za luksuzna kompaktna vozila, ki ponuja kombinacijo elegance, tehnologije in zmogljivosti. Znana po svoji visoki kakovosti izdelave in luksuzni izkušnji vožnje, C-razred ostaja močan tekmec v svojem segmentu, saj pritegne tiste, ki cenijo tako slog kot vsebino.

C-razred je na voljo z obema možnostma, zadnjim in štirikolesnim pogonom, kar zadostuje različnim vozniškim preferencam. Od svojega začetka se model proizvede brez prekinitve, kar odraža zavezanost blagovne znamke inovacijam in odličnosti.

C-razred je doživel številne generacije, vsaka prinaša izboljšave in inovacije: