Μετάβαση στο περιεχόμενο
Mercedes-Benz

Μοντέλο Mercedes-Benz

Γενιές Mercedes-Benz CLS

Παραγωγή 2004–2023 · 8 γενιές · 89 εκδόσεις κινητήρα

Συγκρίνετε έτη παραγωγής, τύπους αμαξώματος και κωδικούς γενιάς για να εντοπίσετε το σωστό Mercedes-Benz CLS πριν ανοίξετε τις εκδόσεις κινητήρων και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του.

Αναζητά σε μάρκες, μοντέλα και γενιές οχημάτων.

Νεότερα πρώτα

Επιλέξτε γενιά Mercedes-Benz CLS

8 γενιές, με σειρά έναρξης παραγωγής

  1. Mercedes-Benz CLS CLS coupe (C257, facelift 2021)

    CLS coupe (C257, facelift 2021)

    2021–2023

    Coupé · 194–435 HP

    5 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  2. Mercedes-Benz CLS CLS coupe (C257)

    CLS coupe (C257)

    2018–2021

    Coupé · 194–435 HP

    8 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  3. Mercedes-Benz CLS CLS Shooting Brake (X218, facelift 2014)

    CLS Shooting Brake (X218, facelift 2014)

    2014–2018

    Kombi · 170–585 HP

    15 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  4. Mercedes-Benz CLS CLS coupe (C218 facelift, 2014)

    CLS coupe (C218 facelift, 2014)

    2014–2017

    Coupé · 170–585 HP

    17 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  5. Mercedes-Benz CLS CLS Shooting Brake (X218)

    CLS Shooting Brake (X218)

    2012–2014

    Kombi · 204–585 HP

    10 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  6. Mercedes-Benz CLS CLS coupe (C218)

    CLS coupe (C218)

    2010–2014

    Coupé · 204–585 HP

    15 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  7. Mercedes-Benz CLS CLS coupe (C219, facellift 2008)

    CLS coupe (C219, facellift 2008)

    2008–2010

    Coupé · 224–514 HP

    10 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών
  8. Mercedes-Benz CLS CLS coupe (C219)

    CLS coupe (C219)

    2004–2008

    Coupé · 224–514 HP

    9 εκδόσεις κινητήρα

    Προβολή τεχνικών χαρακτηριστικών