Technické údaje vozidla
Dacia Sandero II Stepway (facelift 2016)
Porovnejte všech 11 motorových verzí modelu Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Dacia Sandero II Stepway (facelift 2016) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Fotografie vozidel
1 z 8
Zvětšit Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
11 verzí · 4 Nafta · 2 Benzín / LPG · 5 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.5 dCi (90 KM) Start&Stop Vybráno | Nafta | 90 KM | 2016–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) LPG Start&Stop Vybráno | Benzín / LPG | 90 KM | 2016–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) Start&Stop Vybráno | Benzín | 90 KM | 2016–2020 |
| 1.5 dCi (90 KM) Start&Stop Easy-R Vybráno | Nafta | 90 KM | 2016–2020 |
| 0.9 TCe (90 KM) Start&Stop Easy-R Vybráno | Benzín | 90 KM | 2016–2020 |
| 1.0 SCe (73 KM) Vybráno | Benzín | 73 KM | 2018–2020 |
| 1.5 dCi (95 KM) Start&Stop Vybráno | Nafta | 95 KM | 2018–2020 |
| 1.0 TCe (101 KM) Vybráno | Benzín | 101 KM | 2019–2020 |
| 1.0 ECO-G (101 KM) LPG Vybráno | Benzín / LPG | 101 KM | 2020 |
| 1.6 MPI (80 KM) Vybráno | Benzín | 80 KM | 2016–současnost |
| 1.5 dCi (85 KM) Vybráno | Nafta | 85 KM | 2016–současnost |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
1.5 dCi (90 KM) Start&Stop
Nafta · 2016–2020
- Výkon motoru
- 90 KM
- Točivý moment
- 220 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11,7 s
- Maximální rychlost
- 167 km/h
Na této stránce
Základní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) Start&Stop
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 167 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11.7 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 3.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 3.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 3.8 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 b
- Emise CO2
- 98 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K626
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Kompresní poměr
- 15.5
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 4.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Točivý moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1090 kg
- Maximální hmotnost
- 1600 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1090 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 790 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé víceprvkové zavěšení
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
0.9 TCe (90 KM) LPG Start&Stop
Benzín / LPG · 2016–2020
- Výkon motoru
- 90 KM
- Točivý moment
- 140 Nm
- Objem motoru
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11,3 s
- Maximální rychlost
- 168 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) LPG Start&Stop
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Výkon
- Maximální rychlost
- 168 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11.3 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.8/7.7 l/100 km
- Spotřeba paliva - městský cyklus (LPG)
- 7.7 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.7/5.8 l/100 km
- Spotřeba paliva - mimo městský cyklus (LPG)
- 5.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.1/6.5 l/100 km
- Spotřeba paliva - kombinovaný cyklus (LPG)
- 6.5 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 b
- Emise CO2
- 115/103 g/km
- Emise CO2 (LPG)
- 103 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4B410
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 898 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 73.1 mm
- Kompresní poměr
- 9.5
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.1 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Objem nádrže (LPG)
- 32 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1090 kg
- Maximální hmotnost
- 1570 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1090 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 790 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé víceprvkové zavěšení
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
0.9 TCe (90 KM) Start&Stop
Benzín · 2016–2020
- Výkon motoru
- 90 KM
- Točivý moment
- 140 Nm
- Objem motoru
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11,1 s
- Maximální rychlost
- 168 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Start&Stop
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 168 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11.1 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.7 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.9-6.6 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 b
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 133-150 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4B408
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 898 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 73.1 mm
- Kompresní poměr
- 9.5
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.1 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1040 kg
- Maximální hmotnost
- 1550 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1090 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 790 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé víceprvkové zavěšení
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 dCi (90 KM) Start&Stop Easy-R
Nafta · 2016–2020
- Výkon motoru
- 90 KM
- Točivý moment
- 220 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12 s
- Maximální rychlost
- 166 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.5 dCi (90 KM) Start&Stop Easy-R
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 166 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 3.9 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 3.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 3.8 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 b
- Emise CO2
- 98 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K626
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Kompresní poměr
- 15.5
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 4.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 4000 obr./min
- Točivý moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1090 kg
- Maximální hmotnost
- 1620 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1090 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 790 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé víceprvkové zavěšení
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
0.9 TCe (90 KM) Start&Stop Easy-R
Benzín · 2016–2020
- Výkon motoru
- 90 KM
- Točivý moment
- 140 Nm
- Objem motoru
- 898 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11 s
- Maximální rychlost
- 168 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 0.9 TCe (90 KM) Start&Stop Easy-R
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 168 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 11 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.7 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.7 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6-6.6 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 b
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 136-149 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4B408
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 898 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 73.1 mm
- Kompresní poměr
- 9.5
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.1 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 90 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 140 Nm @ 2250 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1047 kg
- Maximální hmotnost
- 1535 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1090 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 790 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé víceprvkové zavěšení
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 SCe (73 KM)
Benzín · 2018–2020
- Výkon motoru
- 73 KM
- Točivý moment
- 97 Nm
- Objem motoru
- 998 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 16,7 s
- Maximální rychlost
- 158 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.0 SCe (73 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 158 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 16.7 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.9 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.7 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.8-6.4 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 130-145 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- B4D411
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 998 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 73 KM @ 6300 obr./min
- Točivý moment
- 97 Nm @ 3500 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1010 kg
- Maximální hmotnost
- 1505 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 790 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 520 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1489 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1492 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 dCi (95 KM) Start&Stop
Nafta · 2018–2020
- Výkon motoru
- 95 KM
- Točivý moment
- 220 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12,3 s
- Maximální rychlost
- 179 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.5 dCi (95 KM) Start&Stop
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 179 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12.3 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 4.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 3.8 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.6-4.8 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 122-127 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K872
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Kompresní poměr
- 15.5
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 5.7 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 95 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 220 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Objem nádrže AdBlue
- 14.4 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1151 kg
- Maximální hmotnost
- 1645 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1489 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1492 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé víceprvkové zavěšení
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 TCe (101 KM)
Benzín · 2019–2020
- Výkon motoru
- 101 KM
- Točivý moment
- 160 Nm
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12 s
- Maximální rychlost
- 169 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.0 TCe (101 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 169 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12 s
- Standard měření spotřeby paliva
- NEDC
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d-TEMP
- Standard měření CO2
- NEDC
- Emise CO2
- 114 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4Dt
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.1 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 101 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 160 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1069 kg
- Maximální hmotnost
- 1540 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1489 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1492 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 258 mm
- Tloušťka kotouče předních brzd
- 22 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.0 ECO-G (101 KM) LPG
Benzín / LPG · 2020
- Výkon motoru
- 101 KM
- Točivý moment
- 170 Nm
- Objem motoru
- 999 cm³
- Typ paliva
- Benzín / LPG
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12,4 s
- Maximální rychlost
- 180 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.0 ECO-G (101 KM) LPG
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2020
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín / LPG
Výkon
- Maximální rychlost
- 180 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12.4 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 7.5/9.4 l/100 km
- Spotřeba paliva - městský cyklus (LPG)
- 9.4 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 5.7/7.1 l/100 km
- Spotřeba paliva - mimo městský cyklus (LPG)
- 7.1 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.0/7.4 l/100 km
- Spotřeba paliva - kombinovaný cyklus (LPG)
- 7.4 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 134/121 g/km
- Emise CO2 (LPG)
- 121 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- H4Dt
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 999 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor
- Systém ventilů
- DOHC
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 72.2 mm
- Zdvih pístu
- 81.34 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4.1 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 101 KM @ 5000 obr./min
- Točivý moment
- 170 Nm @ 2000 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Objem nádrže (LPG)
- 32 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Maximální objem kufru
- 1200 l
- Hmotnost vozidla
- 1165-1210 kg
- Maximální hmotnost
- 1578 kg
- Maximální zatížení střechy
- 80 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1110 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 620 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 75 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1994 mm
- Výška
- 1618 mm
- Rozvor
- 2589 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1489 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1492 mm
- Světlá výška
- 173 mm
- Přední převis
- 835 mm
- Zadní převis
- 656 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.5 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Půlzávislé pružinové zavěšení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Průměr kotouče nebo bubnu předních brzd
- 258 mm
- Tloušťka kotouče předních brzd
- 22 mm
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 6J x 16; 6.5J x 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.6 MPI (80 KM)
Benzín · 2016–současnost
- Výkon motoru
- 80 KM
- Točivý moment
- 128 Nm
- Objem motoru
- 1 598 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Maximální rychlost
- 157 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.6 MPI (80 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 157 km/h
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 9 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 5.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 7 l/100 km
- Emise CO2
- 165 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K4M
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1598 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 79.5 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 80 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 128 Nm
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Výška
- 1555 mm
- Rozvor
- 2589 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 16
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 dCi (85 KM)
Nafta · 2016–současnost
- Výkon motoru
- 85 KM
- Točivý moment
- 200 Nm
- Objem motoru
- 1 461 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Maximální rychlost
- 157 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Dacia Sandero Sandero II Stepway (facelift 2016)- Značka
- Dacia
- Model
- Sandero
- Generace
- Sandero II Stepway (facelift 2016)
- Motor
- 1.5 dCi (85 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2016
- Typ karosérie
- Crossover
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 157 km/h
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.2 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.5 l/100 km
- Emise CO2
- 115 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- K9K
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1461 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Systém ventilů
- SOHC
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 76 mm
- Zdvih pístu
- 80.5 mm
- Počet ventilů válce
- 2
- Objem motorového oleje
- 4.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 4.5 l
- Výkon
- 85 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 200 Nm
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 320 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4080 mm
- Šířka
- 1757 mm
- Výška
- 1555 mm
- Rozvor
- 2589 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední zavěšení
- Nezávislé, typu McPherson se šroubovou pružinou a stabilizátorem
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16
- Velikost disků
- 16
- ABS
- ano