Technické údaje vozidla
Toyota Tundra II CrewMax (facelift 2017)
Porovnejte všech 4 motorových verzí modelu Toyota Tundra Tundra II CrewMax (facelift 2017) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Toyota Tundra II CrewMax (facelift 2017) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
4 verzí · 4 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 5.7 V8 (381 KM) ECT-i Vybráno | Benzín | 381 KM | 2017–2021 |
| 5.7 V8 (381 KM) 4x4 ECT-i Vybráno | Benzín | 381 KM | 2017–2021 |
| 4.6 V8 (310 KM) ECT-i Vybráno | Benzín | 310 KM | 2017–2019 |
| 4.6 V8 (310 KM) 4x4 ECT-i Vybráno | Benzín | 310 KM | 2017–2019 |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
5.7 V8 (381 KM) ECT-i
Benzín · 2017–2021
- Výkon motoru
- 381 KM
- Točivý moment
- 544 Nm
- Objem motoru
- 5 663 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na této stránce
Základní informace o verzi
Toyota Tundra Tundra II CrewMax (facelift 2017)- Značka
- Toyota
- Model
- Tundra
- Generace
- Tundra II CrewMax (facelift 2017)
- Motor
- 5.7 V8 (381 KM) ECT-i
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2017
- Konec výroby
- 2021
- Typ karosérie
- Pick-up
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 18.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 13.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 15.7 l/100 km
- Emisní standard
- LEV 3 ULEV 70
Motor
- Model / Kód motoru
- 3UR-FE
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 5663 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC, DualVVT-i
- Konfigurace motoru
- V-šroubový
- Počet válců
- 8
- Průměr válců
- 93.98 mm
- Zdvih pístu
- 102.11 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 7.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 12.1 l
- Výkon
- 381 KM @ 5600 obr./min
- Točivý moment
- 544 Nm @ 3600 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 144 l
- Koeficient aerodynamického odporu (Cx)
- 0.37
- Hmotnost vozidla
- 2422-2440 kg
- Maximální hmotnost
- 3084-3175 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 4581 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 458 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 5814 mm
- Šířka
- 2029 mm
- Výška
- 1925 mm
- Rozvor
- 3701 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1725 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1725 mm
- Světlá výška
- 254-264 mm
- Úhel nájezdu
- 26 °
- Úhel sjezdu
- 16 °
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na zadní kola
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- ECT-i
- Přední zavěšení
- Dvojitá příčná páka, Příčný stabilizátor
- Zadní zavěšení
- Pevné mostové zavěšení, Peroví
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Hydraulické posilování
- Velikost pneumatik
- 255/70 R18; 275/55 R20
- Velikost disků
- 8J x 18; 8J x 20
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
5.7 V8 (381 KM) 4x4 ECT-i
Benzín · 2017–2021
- Výkon motoru
- 381 KM
- Točivý moment
- 544 Nm
- Objem motoru
- 5 663 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Toyota Tundra Tundra II CrewMax (facelift 2017)- Značka
- Toyota
- Model
- Tundra
- Generace
- Tundra II CrewMax (facelift 2017)
- Motor
- 5.7 V8 (381 KM) 4x4 ECT-i
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2017
- Konec výroby
- 2021
- Typ karosérie
- Pick-up
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 18.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 13.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 16.8 l/100 km
- Emisní standard
- LEV 3 ULEV 70
Motor
- Model / Kód motoru
- 3UR-FE
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 5663 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC, VVT-i
- Konfigurace motoru
- V-šroubový
- Počet válců
- 8
- Průměr válců
- 93.98 mm
- Zdvih pístu
- 102.11 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 7.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 12.1 l
- Výkon
- 381 KM @ 5600 obr./min
- Točivý moment
- 544 Nm @ 3600 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 144 l
- Koeficient aerodynamického odporu (Cx)
- 0.38
- Hmotnost vozidla
- 2558-2572 kg
- Maximální hmotnost
- 3175-3266 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 4445 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 445 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 5814 mm
- Šířka
- 2029 mm
- Výška
- 1935 mm
- Rozvor
- 3701 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1725 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1725 mm
- Světlá výška
- 264 mm
- Úhel nájezdu
- 26 °
- Úhel sjezdu
- 17 °
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na všechna kola (4x4)
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- ECT-i
- Přední zavěšení
- Dvojitá příčná páka, Příčný stabilizátor
- Zadní zavěšení
- Pevné mostové zavěšení, Peroví
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Hydraulické posilování
- Velikost pneumatik
- 255/70 R18; 275/55 R20
- Velikost disků
- 8J x 18; 8J x 20
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
4.6 V8 (310 KM) ECT-i
Benzín · 2017–2019
- Výkon motoru
- 310 KM
- Točivý moment
- 443 Nm
- Objem motoru
- 4 608 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Toyota Tundra Tundra II CrewMax (facelift 2017)- Značka
- Toyota
- Model
- Tundra
- Generace
- Tundra II CrewMax (facelift 2017)
- Motor
- 4.6 V8 (310 KM) ECT-i
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2017
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- Pick-up
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 15.7 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 12.4 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 14.7 l/100 km
- Emisní standard
- LEV 2 ULEV I
Motor
- Model / Kód motoru
- 1UR-FE
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 4608 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC, DualVVT-i
- Konfigurace motoru
- V-šroubový
- Počet válců
- 8
- Průměr válců
- 94 mm
- Zdvih pístu
- 83 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 7.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 12.1 l
- Výkon
- 310 KM @ 5600 obr./min
- Točivý moment
- 443 Nm @ 3400 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 100 l
- Koeficient aerodynamického odporu (Cx)
- 0.37
- Hmotnost vozidla
- 2377 kg
- Maximální hmotnost
- 3084-3175 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 4581 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 458 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 5814 mm
- Šířka
- 2029 mm
- Výška
- 1925 mm
- Rozvor
- 3701 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1725 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1725 mm
- Světlá výška
- 259 mm
- Úhel nájezdu
- 26 °
- Úhel sjezdu
- 16 °
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na zadní kola
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- ECT-i
- Přední zavěšení
- Dvojitá příčná páka, Příčný stabilizátor
- Zadní zavěšení
- Pevné mostové zavěšení, Peroví
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Hydraulické posilování
- Velikost pneumatik
- 255/70 R18
- Velikost disků
- 8J x 18
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
4.6 V8 (310 KM) 4x4 ECT-i
Benzín · 2017–2019
- Výkon motoru
- 310 KM
- Točivý moment
- 443 Nm
- Objem motoru
- 4 608 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Toyota Tundra Tundra II CrewMax (facelift 2017)- Značka
- Toyota
- Model
- Tundra
- Generace
- Tundra II CrewMax (facelift 2017)
- Motor
- 4.6 V8 (310 KM) 4x4 ECT-i
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2017
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- Pick-up
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 16.8 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 13.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 14.7 l/100 km
- Emisní standard
- LEV 2 ULEV I
Motor
- Model / Kód motoru
- 1UR-FE
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 4608 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Atmosférický motor
- Systém ventilů
- DOHC, DualVVT-i
- Konfigurace motoru
- V-šroubový
- Počet válců
- 8
- Průměr válců
- 94 mm
- Zdvih pístu
- 83 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 7.5 l
- Objem chladicí kapaliny
- 12.1 l
- Výkon
- 310 KM @ 5600 obr./min
- Točivý moment
- 443 Nm @ 3400 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 100 l
- Koeficient aerodynamického odporu (Cx)
- 0.37
- Hmotnost vozidla
- 2522 kg
- Maximální hmotnost
- 3175-3266 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 4445 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 445 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 5814 mm
- Šířka
- 2029 mm
- Výška
- 1925 mm
- Rozvor
- 3701 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1725 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1725 mm
- Světlá výška
- 259 mm
- Úhel nájezdu
- 26 °
- Úhel sjezdu
- 16 °
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na všechna kola (4x4)
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- ECT-i
- Přední zavěšení
- Dvojitá příčná páka, Příčný stabilizátor
- Zadní zavěšení
- Pevné mostové zavěšení, Peroví
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Hydraulické posilování
- Velikost pneumatik
- 255/70 R18
- Velikost disků
- 8J x 18
- ABS
- ano