Technické údaje vozidla
Citroen C4 Cactus (Phase II, 2018)
Porovnejte všech 11 motorových verzí modelu Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Citroen C4 Cactus (Phase II, 2018) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Fotografie vozidel
1 z 23
Zvětšit Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
11 verzí · 4 Nafta · 7 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| 1.6 BlueHDi (100 KM) ETG Vybráno | Nafta | 100 KM | 2018 |
| 1.2 PureTech (110 KM) ETG Vybráno | Benzín | 110 KM | 2018 |
| 1.2 PureTech (110 KM) Vybráno | Benzín | 110 KM | 2018 |
| 1.6 BlueHDi (100 KM) Vybráno | Nafta | 100 KM | 2018 |
| 1.2 PureTech (82 KM) Vybráno | Benzín | 82 KM | 2018 |
| 1.2 PureTech (130 KM) Vybráno | Benzín | 130 KM | 2018 |
| 1.2 PureTech (110 KM) Vybráno | Benzín | 110 KM | 2018–2020 |
| 1.2 PureTech (110 KM) EAT6 Vybráno | Benzín | 110 KM | 2018–2019 |
| 1.2 PureTech (130 KM) Vybráno | Benzín | 130 KM | 2018–2019 |
| 1.5 BlueHDi (102 KM) Vybráno | Nafta | 102 KM | 2018–2020 |
| 1.5 BlueHDi (120 KM) EAT6 Vybráno | Nafta | 120 KM | 2019–2020 |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
1.6 BlueHDi (100 KM) ETG
Nafta · 2018
- Výkon motoru
- 100 KM
- Točivý moment
- 254 Nm
- Objem motoru
- 1 560 cm³
- Typ paliva
- Nafta
Na této stránce
Základní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.6 BlueHDi (100 KM) ETG
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Motor
- Model / Kód motoru
- BHYDV6FD
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1560 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 88.3 mm
- Objem motorového oleje
- 3.75 l
- Výkon
- 100 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 254 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 353 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1710 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2600 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- ETG
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (110 KM) ETG
Benzín · 2018
- Výkon motoru
- 110 KM
- Točivý moment
- 205 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (110 KM) ETG
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Motor
- Model / Kód motoru
- HNVEB2DT
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.5 l
- Výkon
- 110 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 205 Nm @ 1500 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 353 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1710 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2600 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Typ automatické převodovky
- ETG
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (110 KM)
Benzín · 2018
- Výkon motoru
- 110 KM
- Točivý moment
- 205 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9,3 s
- Maximální rychlost
- 192 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (110 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 4
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 192 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9.3 s
Motor
- Model / Kód motoru
- HNVEB2DT
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.5 l
- Výkon
- 110 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 205 Nm @ 1500 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 353 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1710 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2600 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.6 BlueHDi (100 KM)
Nafta · 2018
- Výkon motoru
- 100 KM
- Točivý moment
- 254 Nm
- Objem motoru
- 1 560 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10,6 s
- Maximální rychlost
- 184 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.6 BlueHDi (100 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 184 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10.6 s
Motor
- Model / Kód motoru
- BHYDV6FD
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1560 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 88.3 mm
- Objem motorového oleje
- 3.75 l
- Výkon
- 100 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 254 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 353 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1710 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2600 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (82 KM)
Benzín · 2018
- Výkon motoru
- 82 KM
- Točivý moment
- 118 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12,9 s
- Maximální rychlost
- 167 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (82 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 167 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 12.9 s
Motor
- Model / Kód motoru
- HMZEB2F
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Vícebodový vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.25 l
- Výkon
- 82 KM @ 5750 obr./min
- Točivý moment
- 118 Nm @ 2750 obr./min
Objem a hmotnost
- Minimální objem kufru
- 353 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1710 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2600 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 5
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (130 KM)
Benzín · 2018
- Výkon motoru
- 130 KM
- Točivý moment
- 230 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9,1 s
- Maximální rychlost
- 193 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (130 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2018
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 193 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9.1 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 6.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 4.8 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Emise CO2
- 110 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- HNSEB2ADTS
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.5 l
- Výkon
- 130 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 230 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 353 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- 1045 kg
- Maximální hmotnost
- 1580 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 900 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 560 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 55 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1714 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1979 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2595 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1471-1483 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1472-1480 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16; 205/50 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (110 KM)
Benzín · 2018–2020
- Výkon motoru
- 110 KM
- Točivý moment
- 205 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9,2 s
- Maximální rychlost
- 196 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (110 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 196 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9.2 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 7.1-7.5 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 5.5-5.8 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.7-6.1 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d-TEMP
- Standard měření CO2
- NEDC
- Emise CO2
- 106-109 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- HNPEB2ADT
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Kompresní poměr
- 10.5
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.5 l
- Výkon
- 110 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 205 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 358 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- 1065 kg
- Maximální hmotnost
- 1575 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1714 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1729 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2595 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1479 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1477 mm
- Přední převis
- 833 mm
- Zadní převis
- 741 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.9 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16; 205/50 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (110 KM) EAT6
Benzín · 2018–2019
- Výkon motoru
- 110 KM
- Točivý moment
- 205 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9,9 s
- Maximální rychlost
- 193 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (110 KM) EAT6
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 193 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 9.9 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 8.6-8.7 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 5.9-7 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 6.3-7.2 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d-TEMP
- Standard měření CO2
- NEDC
- Emise CO2
- 114-133 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- HNPEB2ADT
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Kompresní poměr
- 10.5
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.5 l
- Výkon
- 110 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 205 Nm @ 1500 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 358 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- 1090 kg
- Maximální hmotnost
- 1620 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1714 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1729 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2595 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1479 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1477 mm
- Přední převis
- 833 mm
- Zadní převis
- 741 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.9 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16; 205/50 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.2 PureTech (130 KM)
Benzín · 2018–2019
- Výkon motoru
- 130 KM
- Točivý moment
- 230 Nm
- Objem motoru
- 1 199 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8,1 s
- Maximální rychlost
- 208 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.2 PureTech (130 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 208 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8.1 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 7.3-7.7 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 5.4-6.1 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5.7-6.4 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d-TEMP
- Standard měření CO2
- NEDC
- Emise CO2
- 112-119 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- HNSEB2ADTS
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1199 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 3
- Průměr válců
- 75 mm
- Zdvih pístu
- 90.5 mm
- Kompresní poměr
- 10.5
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 3.5 l
- Výkon
- 130 KM @ 5500 obr./min
- Točivý moment
- 230 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 50 l
- Minimální objem kufru
- 358 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- 1085 kg
- Maximální hmotnost
- 1575 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1714 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1729 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2595 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1479 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1477 mm
- Přední převis
- 833 mm
- Zadní převis
- 741 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.9 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16; 205/50 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 BlueHDi (102 KM)
Nafta · 2018–2020
- Výkon motoru
- 102 KM
- Točivý moment
- 250 Nm
- Objem motoru
- 1 499 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10 s
- Maximální rychlost
- 190 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.5 BlueHDi (102 KM)
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 190 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 10 s
Motor
- Model / Kód motoru
- YHYDV5RD
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1499 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Počet ventilů válce
- 4
- Objem motorového oleje
- 4 l
- Výkon
- 102 KM @ 3500 obr./min
- Točivý moment
- 250 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 45 l
- Minimální objem kufru
- 358 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- 1085 kg
- Maximální hmotnost
- 1630 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1714 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1729 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2595 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1479 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1477 mm
- Přední převis
- 833 mm
- Zadní převis
- 741 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.9 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Bubnové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16; 205/50 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
1.5 BlueHDi (120 KM) EAT6
Nafta · 2019–2020
- Výkon motoru
- 120 KM
- Točivý moment
- 300 Nm
- Objem motoru
- 1 499 cm³
- Typ paliva
- Nafta
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8,7 s
- Maximální rychlost
- 201 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Citroen C4 Cactus C4 Cactus (Phase II, 2018)- Značka
- Citroen
- Model
- C4 Cactus
- Generace
- C4 Cactus (Phase II, 2018)
- Motor
- 1.5 BlueHDi (120 KM) EAT6
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 5
- Začátek výroby
- 2019
- Konec výroby
- 2020
- Typ karosérie
- SUV
- Počet míst
- 5
- Typ paliva
- Nafta
Výkon
- Maximální rychlost
- 201 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 8.7 s
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 5.9 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 4.8-4.9 l/100 km
- Standard měření spotřeby paliva
- WLTP
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 5 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6d-TEMP
- Standard měření CO2
- WLTP
- Emise CO2
- 130-132 g/km
Motor
- Model / Kód motoru
- YHXDV5RC
- Umístění motoru
- Vepředu, Příčně
- Objem motoru
- 1499 cm³
- Palivový systém
- Diesel common rail
- Typ motoru
- Turbo kompresor, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 4
- Objem motorového oleje
- 4 l
- Výkon
- 120 KM @ 3750 obr./min
- Točivý moment
- 300 Nm @ 1750 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 45 l
- Objem nádrže AdBlue
- 17 l
- Minimální objem kufru
- 358 l
- Maximální objem kufru
- 1170 l
- Hmotnost vozidla
- 1180 kg
- Maximální hmotnost
- 1680 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 950 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 625 kg
- Maximální zatížení tažného zařízení
- 55 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4170 mm
- Šířka
- 1714 mm
- Šířka s rozloženými zrcátky
- 1979 mm
- Výška
- 1480 mm
- Rozvor
- 2595 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1479 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1477 mm
- Přední převis
- 833 mm
- Zadní převis
- 741 mm
- Minimální poloměr otáčení
- 10.9 m
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na přední kola
- Počet převodů
- 6
- Přední zavěšení
- Nezávislé typu McPherson
- Zadní zavěšení
- Zatočení
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 205/55 R16; 205/50 R17
- Velikost disků
- 16; 17
- ABS
- ano